Opinie o TPBus Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

transport publiczny

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPBus Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Dzień dobry może wiecie czy nie są planowane jakieś rekrutacje dla mechaników samochodowych. Chętnie wziąłbym w niej udział, ale coś dawno nie widziałem, żeby kogoś szukali na stanowisko. Tak w ogóle to jeśli mam dwa lata doświadczenia w zawodzie to mam po co wysłyłać tu cv, czy nie łapie się w kryteria firmy. Podpowiecie czego oczekują od mechaników i ile płacą?

Czy zdarzają się nadgodziny w TPBus Sp. z o.o.?

Olga Nowy wpis

Chciałeś żeby ci ją zholować bo ci jej brak i ta twoja obstrukcja daria jest taka tyci mała w porównaniu do niej.

Zdzisław

Daj spokój z tą swoją(usunięte przez administratora)normalnym ludziom .Alimenty cię zjedzą i tiry ci niewystarczą .

Olga Nowy wpis
@Zdzisław

Nie? to ile kasy ostatecznie u Ciebie tu wychodzi, że pada takie stwierdzenie? A na temat pracy w biurze to masz jakieś zdanie? jak wygląda i ile płacą?

Firma TPBus Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Łukasz Nowy wpis

Nie jestem zainteresowany .

Lidia

Jeżeli trafiasz na imieniny z czteropakiem piwa a menel zamyka ci drzwi przed nosem gdy twoje były otwarte .Nie tędy droga .

Lidia

A jakie to ma znaczenie padalcu.Stara wścieklizny macicy nie ma i nie sępi o jedzenia z Caritasu. Musisz i siedzisz.

Liljana

Wszystko zależy od osoby rodziny jak na to spogląda mało dużo czy warto. Osobiscie nigdy nie chciałam żeby mąż jezdził mogę powiedzieć że na tirach ma 9 ale będę odoradzać.

Robert
@Liljana

To ile dni w miesiącu jest w domu?

Lidia

Chyba jesteście kierowcami, ale szkoda że z forum dla kandydatów do pracy robicie sobie skrzynkę kontaktową na swoje szyfrowane wiadomości. Nie wiem kto to Judasz, ale chętniej dowiem się jakie masz zarobki jako kierowca, bo mąż chciałby dzwonić pytać o robotę a nie wiemy czy warto.

Cycu

No niestety robert raz zmoczyłeś i teraz musisz siedzieć z takim odpadowym produktem procesu trawiennego .

Roksana

Powiedźcie mi proszę jak wygląda sprawa toalety na końcówkach ?

Robert

Jak wam się tu pracuje ostatnio? Można dobrze zarobić? Nikt oprócz tanich amantów tu nie pisał w ostatnim czasie ale liczę że ktoś się odezwie niedługo.

Podziwiam taką śliczną dziewczynę jak Patrycja że jeździ autobusem .

Łukasz

Jaka umowa jaka stawka ?

Praca

Czy w TPbusie przyjmują do pracy na weekendy jako kierowca? Chciałabym zdobyć jakieś doświadczenie

Agata

Jakie są wymagania firmy względem nowego potencjalnego pracownika? Jakie trzeba posiadać doświadczenie? Będę wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat. Podpowiedzcie jak to wygląda w TPBus.

@Agata

Każdy ma szansę. Niektórzy doświadczenie zdobyli dopiero w firmie.

agataa_:)

Czy firma " wykłada" na prawo jazdy osobie, która chciałaby jeździć autobusem? I pracować i tpbus

@agataa_:)

Prawo jazdy trzeba wyrobić sobie samemu. Obecnie firma nie sponsoruje tego typu działań.

Do Mpk

Pani Patrycjo na pani poziomie nie powinna się zadawać z taką szumowiną jak Roberta który szczuję ludzi i oczernia panią

Na forum wątpliwe żeby udało się to wyjaśnić. Trzeba rozmawiać z szefostwem.

Czy TPBus Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

X

Tego do końca nie wiem. Pojedyncze dni i owszem, potrafią wcisnąć tam, gdzie jest wygodnie pracodawcy. Praktykują jednak bardzo nieładne zagrywki w postaci dawania urlopu w wymiarze innym, niż 8 godzin (czyli w/g prawa 1 dzień). Celem wypełnienia luki w niedogodzinach. A jak wiadomo, jest to niezgodne z prawem. Urlop w wymiarze roku, wynosi 208 godzin (26 dni). W przypadku, gdy przyznawany jest dzień urlopu w wymiarze powiedzmy 10 godzin/dzień, to logicznie sumując, wyjdzie nam w roku 20,8 dnia, a nie 26, jak zakłada Kodeks Pracy. Mowa tu cały czas o urlopie branym z wyprzedzeniem. Przypomnę, że pracujemy w systemie zrównoważonym, a więc takie zagrywki z urlopem nie powinny mieć miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o TPBus Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w TPBus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TPBus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPBus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TPBus Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

TPBus Sp. z o.o.