Aerzen Polska Sp. z o.o.

Serwis

Sprężarki chłodnicze, kompresory śrubowe, dmuchawy rotacyjne, liczniki gazu i inne urządzenia z oferty AERZEN projektowane są tak, by zapewnić ich użytkom stały dostęp do nowoczesnej technologii. Chcąc utrzymać dobre imię marki ciągle troszczymy się o jakość naszych produktów. W razie jakiekolwiek awarii zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń. Naprawiamy szkody szybko, przy użyciu oryginalnych części prosto od producenta. Możliwe jest też zlecenie cyklicznej oceny stanu technicznego maszyny, tak by zapobiegać takim sytuacjom. Dzięki odpowiedniej eksploatacji i profesjonalnemu serwisowi urządzenia AERZEN są w stanie sprawnie pracować przez dekady.

Firma AERZEN jest otwarta na potrzeby międzynarodowych przedsiębiorstw. Nasza strategia polega na byciu tam gdzie nas potrzebują. Kierując się tą dywizją uruchomiliśmy ponad 200 serwisów na całym świecie. Znajdziecie nas na każdym z kontynentów. Ponadto każdy zarejestrowany użytkownik urządzenia AERZEN może korzystać z czynnego całą dobę serwisu online.

Więcej informacji o Serwisie >

Aerzen Polska Sp. z o.o.