Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Xxxx

Nie polecam pracy na dziale Rocher ze wzgledu na Mistrza tego działu. Jest bardzo sceptycznie i negatywnie nastawiona do ludzi. Kompletny brak szacunku do pracownika. Mowa tu o Pani M.B Powinna byc zwolniona z obowiazku pełnienia tej funkcji!

krysia

a za co tak żle jest

Pracowity pracownik

Witam Czy ktoś mi powie gdzie jest zarząd tej firmy który pozwala na prace ojca z synem na jednym dziale !? Tato siedzi za biurkiem ustawia synowi prace, w krótkim czasie ze zwykłego pracownika zostaje głównym operatorem lini, na przestoju nie daje sobie rady z podstawowymi pracami ale jest brany do roboty , a staży doświadczeni pracownicy odsyłani na inne działy gdzie tu logika czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć co tu jest grane , i niech nikt nie mówi ze w firmie nie ma kolesiostwa . Pozdrawiam Figurę ????

OLA
@Pracowity pracownik

Znajomości tylko w tym zakładzie się liczą i tyle, kierownicy bez szkół i śmieją się w twarz drugiemu. Nie oszczędzają na stanowiska kierownicze które są niepotrzebne całkiem, a na produkcję często ludzi brakuje i aby tylko na styk zeby za duzo ludzi czasem nie było, kombinacja z umowami, a to na kampanię, serwisowe, ale stanowiska kierownicze nigdy krzywdy mieć nie będą. Ludzi za nic mają, liczą się tylko kwintale

Zawiedziona

Ktoś tutaj panuje na tymi piecami ? Dziś jeden chłopak przyszedł pijany i po innych używkach. Czuć było od niego na km. Jedyne co zauważyłam to że ma Rafał M na imię a nazwiska nie dopatrzyłam. Zachowanie i zapach twierdziło że nie jest on trzeźwy. A wręcz przeciwnie. Mógłby ktoś w końcu nad tymi chłopakami zapanować. To jest porządny zakład. Ja nie widzę żeby taki pracownik robił w sercu zakładu....

Zzz

Pewnie od Ciebie ze wsi Radom xd!!!!

@Zawiedziona

Jak miała pani podejrzenie trzeba było to zgłosić a nie teraz rozpowszechniać nie potwierdzone informacje na czyjś temat.

Lll
@Zawiedziona

Poważne oskarżenia ,wymieniłaś chłopaka z imienia i pierwszą literę nazwiska,nie trudno się domyśleć o kogo chodzi w śród współpracowników. Teraz na miejscu pomówionej osoby należałoby pozwać Panią ,,pieniaczkę" do sądu o odszkodowanie i nie ważne czy był pijany czy nie ,nie zostało mu to udowodnione.

@Zawiedziona

Zamiast (usunięte przez administratora) zajmij się robotą wieśniaku, zapewne z Drzewicy albo Opoczna

Pszed wodom Nowy wpis

Je*ane kur*y za Pilicy. Gorsze niz Ukraince ! Tfu !

Xd Nowy wpis

Pewnie z Radomia ????????????????

Zzz Nowy wpis

Pewnie od Ciebie ze wsi Radom xd!!!!

Anchela

Witam. Czy ktoś wie kiedy ruszą dział Figura Cava?

Ja Nowy wpis
@Anchela

Po majówce

Xxxx

@Xxxx

To w czym się przejawia ten brak szacunku, o którym piszesz? Jeżeli faktycznie tak jest, to możesz podać jakiś konkretne przykłady takiego zachowania? Bardzo zależy mi na atmosferze w pracy, a myślę, żeby tu zaaplikować, dlatego wolę dopytać. ;)

Alberto silva
@Xxxx

Potwierdzam, znam tą panią i wcześniej gdy była jeszcze brygadzistką to także dało się to wyczuć, postawa typu " tylko ja się liczę a reszta to chołota"

krysia

a za co tak żle jest

Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy na każdym dziale kontrola jakości schodzi na linie ???

Leszno
Pracowity pracownik

Figura
@Pracowity pracownik

Dokładnie w żadnym zakładzie nie jest to dopuszczalne ale w ferrero są indywidualne zasady , nie jedno krotnie widać jak młody przesiaduje w biurze u ojca nosi mu jedzenie na hale , człowiek tylko wody się napije w nie odpowiednim miejscu jest awantura ale widocznie nie wszyscy maja jednakowe zasady .

Pracownik figury
@Pracowity pracownik

Dokładnie gdzie jest ktoś odpowiedzialny za takie awanse po przezbrojeniu niektóre maszyny do tej pory maja problem taki znawca fachowiec z niego a w gębie to największy ????????

Kolegakolegi
@Pracownik figury

Podziwiam takich ludzi na forum najeżdżają na każdego a w oczy nie powie bo brakuje odwagi ????

Ona z figury
@Pracowity pracownik

Brawo brawo w końcu ma ktoś odwagę o tym powiedzieć może się za nich wezmą jeden śpi w biurze a drugi tylko pozory stwarza a stanowisko dostaje, szczyt kolesiostwa, chłopaki z doświadczeniem i wiedza sa dyskryminowani a tu Tatuś załatwił i jest , może do kogoś to dotrze .

@Ona z figury

Nooo, rzeczywiście, osoba wykazała się ogromną odwagą pisząc anonimowy komentarz. Jak kogoś boli to niech nie patrzy i zajmie się własnym życiem.

Bezstronny

Bo to nzdury

Rocco siffredi
@Pracowity pracownik

Byłem na figurze, tam jest stan umysłu jak w Rosji, przychodzi nowy to chcą go zniszczyć żeby przypadkiem komuś pracy nie zabrac A szczególnie dotyczy to kobiet

Rocco siffredi
@Ona z figury

Takich przypadków w tym zakładzie jest więcej

IDA

Bo oni są tam za karę.

Aaaaaa
@Pracowity pracownik

Podobno firma ma być rodzinna. Ok., tylko czy członkowie rodziny nie mogliby pracować chociaż na innych działach.

Tuba

Dokładnie. Szczególnie kobiety na MultiPaku White. Glupue raszple stare

Ggg1
@Pracowity pracownik

Tak jest w tej firmie niestety, brygazistki i kontrolę są wybierane pod względem tego czy podoba się kierownikowi,albo mają znajomości

Gyu1
@Pracowity pracownik

Na KB3 jest rodzinna spółka u jednej ze zmian to normalne ???? w ferrero jak chcesz coś osiągnąć to musisz mieć rodzinę lub znajomości.

Gosia555
@Pracowity pracownik

Na każdej linii i zmianie są zatrudnianie osoby po rodzinie i znajomości. W końcu zarząd ciągle powtarza ze to Rodzinna firma :):) haha. Najśmieszniejsze są wybory kierownik na osoby funkcyjne. Ładna? To do kontroli ją. Głupia, nie ma nic w głowie? Jeszcze lepiej. Kierownik liczy, ze coś ugra...:) Róbcie swoje i nie trzeba się tym zajmować i tak sytuacja się nie zmieni.

trui

.,,

B-ready
@Pracowity pracownik

A jak jest na B-ready? Matka brygadzistka córka po liceum i nagle awansuje do kontroli? W białym fartuchu chodzi.

@B-ready

Uuu a na której to zmianie?

Zgadnij kto
@B-ready

O a to ciekawe, pracuję na b-ready, ale o tej plotce nie słyszałam , pomijając fakt że zarówno na b-ready jak i na każdym innym dziale pracuje wiele osób po tzw. znajomości to na 100% jest to błędna informacja. Trochę ktoś pomylił fakty

@Zgadnij kto

Po znajomości? A nie jest tak że w firmie jest program poleceń pracownika i można kogoś znajomego wciągnąć do pracy i jeszcze dostać za to premię? Bo w wielu firmach tak właśnie jest. Tu nie ma czegoś takiego?

OLA

Bueno

Ile da sie zarobic na stanowisku brygadzisty/mistrza na bueno?

Fo
@Bueno

Zależy jak pracujesz,jeżeli jesteś kreatywny i widać że ci zależy to zostaniesz doceniony i tyle w temacie.

@Fo

Okej, ale to po jakim czasie można zostać docenionym? :P czy są jakieś premie np miesięczne, czy indywidualnie firma nagradza tych co się starają?

Szatan.
@Bueno

Na bueno o awans to cięzko... Pieniądze zdecydowanie lepsze niż na innych działach... Ciekawe od czego to zależy ... Jeden zakład a kwoty sie różnią... nawet o kilka tys róznicy... szok

StaryPracownik
@Bueno

Wszystko zależy od Twojego doświadczenia i umiejętności, warto się starać. Ciekawi mnie czemu pytasz, skoro w chwili obecnej nie szukają osoby na to stanowisko?

Ala

Generalnie w zakładzie zasada jest prosta, najlepsze, najlżejsze fuchy mają znajomi, reszta stanowisk bez znajomości choćby nie wiadomo jak kto by się starał to i tak Cię posadzą w najgorszy (usunięte przez administratora)

Kaczka

Gdzie można aplikować na stanowisko pakowacza?Niestety na Randstad formularz jest nieaktywny.Czy poszukują jeszcze do pracy?

EX
@Kaczka

Nie ma przyjęć, może od maja.

@EX

Nie ma, bo nie potrzeba pakowaczy w ogóle, czy dlatego, że ci co są, to nie odchodzą? Warto się trzymać tej roboty tak w ogóle? Nieźle płacone jest? Pytam, póki do maja trochę czasu ;)

teletubis333
@Kaczka

Jestem z LeasingTeam w lutym to praca jeszcze...ale w marcu 3 dni aż byłam. Przestuj i dopiero po Majówce. Z tego co mi wiadomo 1rusza FiGURA CAVA. Ale można dzwonić????

Norma
@teletubis333

Słuchaj teraz linie na weekend stoją i wogolebterazvfirmy mają przestój żeby ferrero z lini ci stoją miały pracę na liniach co idą takie uroki

Karolcia

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko elektromechanika / energetyka cieplno-chłodniczego. Firma wymaga od kandydata dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym. Na ile tych zmian się pracuje i w jakich godzinach? I czy weekendy są wolne? Czekam na informacje, bo małżonek chciałby tutaj zaaplikować.

Byle do piątku
@Karolcia

Dział techniczny pracuje raczej w systemie cztero brygadowym. Czyli dzień 6-18, noc 18-6 i dwa dni wolne. Od poniedziałku do niedzieli.

Kalim
@Karolcia

Dział utrzymania ruchu pracuje w czterobrygadówce więc nawet jeśli nie ma produkcji mechanicy/elektronicy są cały czas

Jack
@Kalim

To nie jest czterobrygadówka. To jest system równoważny. Tak potocznie to nazywają czterobrygadówką.

UNO

Przestrzegam, przed pracą w charakterze OPERATORA ZAŁADUNKU KONTENERÓW, na "nowym magazynie", dział HUB. Szczególnie szkodliwe są zmiany z Hubertem K. i jego ojcem, Piotrem K. Obaj robią wrażenie ludzi z kompleksem niższości. Stąd pewnie ich zachowanie uwłaczające godności osobistej pracowników (donosy, obrażanie, brak szacunku wobec starszych od siebie, nadużywanie władzy itp). Po kolejnej wymianie zdań, zdecydowałem się zrezygnować z pracy w Ferrero, skoro zarządzający firmą nie reagują na tego typu praktyki. Zastanawiam się tylko, jak to się ma do komunikacji marketingowej firmy i jej dobrego imienia. Nie da się ukryć faktu, że "rotujący" personel, to dodatkowe koszty. Co na to udziałowcy i właściciele Ferrero?

Rozpędzony narzeczony

Np w taki sposób jak teraz Ty to robisz? Pisząc kolejny wpis na forum i dając tym wszystkim osobom, których iloraz inteligencji kończy się na jednej cytrze powód do kolejnych plotek i niepotrzebnych dyskusji ????

Za pomówienia tak , ale czy to są pomówienia?

Wk1256

Wspieranie nienawiści i szerzenie nieprawdziwych informacji jest sprzeczne z podstawowymi zasadami szacunku i empatii wobec innych ludzi. Dlatego ważne jest, abyśmy zawsze zachowywali się w sieci z szacunkiem i troską o dobro drugiego człowieka. Według artykułu 212 k.k zniesławienie jest działaniem przeciwko czci za które grozi odpowiedzialność karna. Dlaczego ludzie nie potrafią rozmawiać, zamiar tego wolą uśmiechać się w oczy a gdy wydaje im się że są anonimowi wieszają psy na drugiej osobie i robią jakieś aferki.

Jak zwykle.. w tym zakładzie to tylko ploty, ploty, ploty. Ludzie zajmijcie się swoim życiem, swoimi sprawami. Co was to obchodzi co kto robi. Tu pracują sami dorośli ludzie. Nie przedszkolaki które nie mają własnego rozumu i nie wiedzą co robią. A może tak podyskutujemy na temat tego jak często widuje sie kobity wchodzące do łazienek w rękawiczkach i w rękawiczkach wychodzące i wchodzące prosto na produkcję. Zero wychowania jak widać. A przecież pracujemy przy żywności

Ta z Niemiec

Czy orientuje się ktoś czy są tutaj takie stanowiska jak osoba od kontroli? Aktualnie pracuje w Niemczech jako podwykonawca ferrero i pełnie tutaj funcie kontroli, czyli mam doświadczenie. Jeśli tak czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie?

K

Cześć, na jakie zarobki może liczyć technik magazynowy? W ogłoszeniu nie ma żadnych Widełek

Nowy pracownik

Witam,czy jak jestem w ciąży przez firmę zewnętrza należy mi się paczka na święta ?

Olo

Chciałem zapytać o wczasy pod gruszą. Jakie można dostać dofinansowanie? Wiem że, to sprawa indywidualna, ale chciałem zapytać jak to u was wyglądało. Rodzina 2+2, tylko ja pracuję.

Process technologist jaką ma stawkę ? Wszedłem podpytać tutaj, gdyż w ogłoszeniu zamieszczonym na stronie nie ma tej informacji. Nawet widełek nie napisali. Czy ktoś pracuje tutaj z Was na tym stanowisku? Albo po prostu zna warunki, jakie panują. Napiszcie, jeśli to nie problem, mega wdzięczny będę.

Gut

No paczka świąteczna jajka z Wielkanocy wszystko z braków nawet pierogów nie było

Grażyna
@Gut

Bo to prawda począwszy od daty przydatności proszę zwrócić uwagę niebawem się kończy nie mieli co zrobić to wepchneli na paczki chłamu

Ederned

I znów pensji nie ma na koncie raz wyprawili święta wielkanocne teraz weekend odsetki powinny płacić

anon

Obie strony umowy czyli pracodawca oraz pracownik ustaliły konkretne rzeczy. Pracodawca zobowiązał się wypłacić pracownikowi należne wynagrodzenie do 10-tego każdego miesiąca. Nie wspomniał w tejże umowie, że warunkiem otrzymania pensji na czas jest posiadanie rachunku bankowego w konkretnym banku.

Hans Klosss
@anon

Dokładnie. Bank pracownika nie ma najmniejszego znaczenia. Wynagrodzenie MA BYĆ NA KONCIE DO 10GO KAZDEGO MIESIĄCA, jak wypada święto to w dzień poprzedzający święto, jak 10ty wypada w sobotę to wynagrodzenie Ma BYĆ w piątek. I mnie nie interesuje że przelew zrobiony bo inni dostali. Ja mam dostać do 10go i kropka!

Fin
@Hans Klosss

Bo prawnie tak powinno być a ludzią którzy nie spłacili np kredytu na czas powinni zapłacić zadośćuczynienie zapłacić odsetki i pokryć wszystkie koszty związane z obciążeniem pracownika

Impreza

Firma organizuje piknik w kawęczynie ale nie dla wszystkich ci którzy mają tego dnia wolne oczywiście mogą iść a pozostali niestety muszą iść do pracy jak im zmiana wypada .,,Życzę udanej zabawy tym którzy do zorganizowali

Damian
@Impreza

A czemu tak, w sensie, że nie dla wszystkich? To trochę nie fair? Ale skoro organizują takie wydarzenia, to atmosfera w firmie jest chyba ogólnie na plus? Często zdarzają się takie 'wyjścia'? Chciałem się jeszcze dowiedzieć jak wyglądają relacje na linii pracownik- 'góra', jak z komunikacją, czy idzie się dogadać. Jeśli możesz, to daj znać :)

@Damian

Szkoda tylko że na piknik jedzie tylko pracownik który ma umowę przez ferrero..Firmy zewnętrze nie mają wstępu... I jaka tu sprawiedliwość?

Lot
@Impreza

Impreza powinna być dla wszystkich w tym czasie powinna stanąć produkcja to nie są produkty niezbędne do życia

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ferrero Polska Sp.zo.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Niektóre osoby mają po prostu nie przedłużoną umowę.Sa też tacy, którym się wydaje,że przychodząc do pracy nie muszą nic robić.Gdy zderzają się z rzeczywistością okazuje się,że jest dla nich za ciężko i sami rezygnują

Kornela

Ej a co z tymi nowymi pracownikami? Bo mnie właśnie to najbardziej interesuje, bo właśnie szukam pracy. Jak są traktowani nowi? Mogą liczyć na jakiekolwiek wsparcie współpracowników w okresie wdrożenia?

Ona

Bzdury. Przychodzi nowa osoba, to ci pomogą, pokażą, zapytasz o coś, to bez problemu uzyskasz odpowiedź. Wszędzie są ludzie pomocni i ci, którzy mają wszystko gdzieś.Lepiej pytać osoby z agencji, byle nie małolaty, bo nie wiele potrafią, a mają dużo do powiedzenia. Ferrero też pomogą, ale z nimi różnie bywa. Jednak większość pracowników jest ok i nie pozostawiają cię samej sobie.

Ona

No to witam w klubie, bo staż pracy podobny.To jednak o niczym nie świadczy. Przez tyle lat pracy jeszcze nie miałam sytuacji, że na całym dziale nikt nie pomógł. Zawsze się ktoś znajdzie, kto ma odrobinę empatii.

Jusia
@Kornela

To zależy na jaki dział trafisz i jaka ekipę. Ja się bałam ale trafiłam na naprawdę super ludzi( nie licząc operatorów bo z nimi to ja się nie lubię)

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042