Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o oriflame

Pracowałeś w firmie oriflame i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
adas - 2009-10-25 21:47:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firmy nie polecam nie zmiłuj
zdjecie uzytkownika
ona23 - 2010-01-24 17:25:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca beznadziejna normalnie[usunięte przez admina] niewolno nic odejść maszyny cały czas trzeba pracować [usunięte przez admina] niepolecam nikomu takiej pracy
zdjecie uzytkownika
ewi - 2010-04-23 20:00:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jej baby takie ze szkoda gadac liderki fajne ale nie wszystki bardziej praca na akord liczy sie ilosc:(oj ile zarabiaja te baby przez zaklad z 2tys?
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-18
Żródło: pracuj.pl
(mazowieckie Zobacz lokalizację na mapie »)
Transfer Pricing & Tax Specialist Location: Warszawa Founded in 1967 by two brothers and their friend, Oriflame is now an international beauty company selling direct in more than 60 countries worldwide. Its wide portfolio of Swedish, nature-inspired, innovative beauty products are marketed through a sales force of approximately 3.6 million independent Oriflame Consultants, who together create annual sales of around €1.5 billion. Oriflame offers
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-06-23 12:14:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ZAKŁAD ORIFLAME JEST DLA LUDZI KTÓRZY CHCĄ NAPRAWDE PRACOWAĆ A NIE DLA OBIBOKÓW KTÓRZY CHCĄ ODBĘBNIĆ SWOJE 8H I WZIĄŚĆ KASE ZA NIC
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-05 19:51:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam sie z kama wyscig szczurow a liderki hmm daja wiele do zyczenia:(
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-22 17:46:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co masz dokładnie na myśli pisząc "praca w oriflame to zwykly [usunięte przez admina] ,juz gorzej byc nie moze,,,,tempo nie do wytrzymania na dluzsza mete". Będę bardzo wdzięczna za pomoc ponieważ właśnie zastanawiam się nad pracą w oriflame. Ile mogę miesięcznie zarobić? Czy jest tam możliwość jakiegoś rozwoju zawodowego?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-25 10:39:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A na produkcji przy taśmie ile się zarabia czy zatrudnienie jest tylko bezpośrednio w oriflame czy też przez agencje pracy można się dostać pomóżcie proszę
zdjecie uzytkownika
mifi - 2014-04-23 11:20:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
to aż tak jest tam ciężko co wy mówicie jakoś ludzie tam pracują
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie oriflame

Twoj email:
Wiadomość: