BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.

O nas

Firma BAUMAR to solidne konstrukcje żelbetonowe dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego.

Skutecznie realizujemy duże inwestycje i robimy to najlepiej, bo mamy doświadczenie i zatrudniamy najlepszych fachowców. Nasze usługi cechuje przede wszystkim użyteczność i trwałość wykonania.

Od lat współpracujemy z inwestorami z kraju – na najwyższym poziomie budujemy bloki Elektrowni Opole i zagranicy - rynek niemiecki stawia na nasze konstrukcje.

Naszą siłą są z całą pewnością świetni fachowcy. Zaangażowanie, doświadczenie i wprawa naszych ludzi, to gwarancja, że Twoja inwestycja stanie na solidnych fundamentach.

Bezkompromisowo podchodzimy do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. To nasz priorytet, bo nie ma nic cenniejszego w pracy niż zdrowie i komfort pracy naszych pracowników.

Wybór optymalnego systemu, skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Fachowcy BAUMAR staną na wysokości zadania. Fachowo i sprawnie zadbają o każdy szczegół, po to, by Twoja inwestycja była Twoją wizytówką, dzięki:

• jakości i funkcjonalności,
  • wytrzymałości na czynniki atmosferyczne,
  • estetycznemu wyglądowi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia galerii naszych realizacji.

www.baumar.com.pl

BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.