EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Marki

Podstawowa linia naszych produktów. Staramy się kłaść nacisk na utrzymanie korzystnych cen, przy zachowaniu satysfakcjonującej jakości.

Linia narzędzi przeznaczona do zadań specjalnych. Odpowiedni dobór materiałów użytych w produkcji, sprawia że produkty tej serii najczęściej znajdują zastosowanie w pracach specjalistycznych, oraz wszędzie tam gdzie od narzędzi wymaga się zwiększonej  wytrzymałości.

Higo to narzędzia przeznaczone zarówno dla firm jak i majsterkowiczów. Tę linię produktów charakteryzuje najniższa cena spośród marek spółki  EGA. Utrzymanie korzystnych cen stało się możliwe dzięki stosowaniu prostej formy produktów. Zgodnie z tą zasadą, rezygnujemy z wymyślnych dodatków w budowie  narzędzi tej linii. Mają być one proste i funkcjonalne przy równoczesnym zachowaniu zadowalającej jakości.

Forester  to linia narzędzi ogrodowych dzieląca się na narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia. Jeśli chcielibyśmy określić grupę odbiorców pod względem ceny oraz funkcjonalności, to produkty marki Forester będą idealnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych oraz firm pielęgnujących ogrody.

www.egatools.com

EGA GUDALEWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA