Opinie o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

XYZ

Zacznę od tego że miałam przyjemność prawica w spółce z.o.o. natomiast obie spółki niczym się od siebie nie różnią. (usunięte przez administratora) działu szkoleń jest osobą która nie nadaje się na stanowisko które zajęła. Osoba ta jest (usunięte przez administratora), za grosz w niej szczerości. Obiecują cuda, a w rzeczywistości okazuje się że to (usunięte przez administratora) Faworyzuje niektórych pracowników, wyciąga prywatne sprawy i później je wykorzystuje. Zero szacunku do pracowników. Potrafi opowiadać obrzydliwe rzeczy o innych, nawet i swoich przełożonych, a później uśmiecha się do nich i przysłowiowo(usunięte przez administratora)Jest sprytna i zawsze z takimi smaczkami dzwoniła, tak by nie zostawiać dowodów. (usunięte przez administratora)brzmi bardzo poważnie, natomiast powagi w niej za grosz.(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Polecam pracę w tej firmie osobą które chcą zniszczyć swoje zdrowie psychiczne. Które lubią adrenalinę, mają czas codziennie sprawdzać pracuj.pl czy już nie wstawili ogłoszenie na jej miejsce. (usunięte przez administratora)

@XYZ

Potwierdzam opinie. Jako już były pracownik tej firmy, wyżej wspomniana p.S (kierownik szkoleń ) i p. K (dyrektor sprzedaży) nie nadają się na pełnione funkcje. Fałszerstwo i obłuda, zrzucanie swoich niepowodzeń z powodu braku nieprofesjonalizmu na pracowników. Maile pełne zaczepek, uszczypliwości i oskarżeń. Dziwię się,że jeszcze nikt nie oskarżył ww osób o (usunięte przez administratora) . Salony sprzedaży i placówki szkoleniowe to ogromna część całej firmy, które prosperowalyby dużo lepiej i przynosiły więcej zysków, gdyby osoby zarządzając ( p. S i p.K) podchodziły do tego profesjonalnie, myśląc o dobru firmy i pracownikow, którzy ja tworzą, a nie o sobie i ukrywaniu własnych interesów. Poniżanie pracowników, obgadywanie pracodawcy i własnych przełożonych ( Prezesek firmy i kadrowej) do swoich podwładnych, wyciąganie prywatnych informacji od pracowników i wykorzystywanie przeciwko na forum. Biorąc pod uwagę ciągle zmiany personalne w placówkach, dobrze byłoby zastanowić się, czym to jest spowodowane , bo przecież nie przez pracownikow, którzy sama pracę sobie chwala. (usunięte przez administratora) szkoda byłoby,żeby taki dorobek został zmarnowany przez dwie owe wspomniane Panie.

głęboki kuł.

Zarobki w firmie zatrzymały się 3 lata temu. Zero podwyżek nawet po inflacji.

hieronim
@Jaga

Niestety, tu się zgadzam. To bardzo słabe, ale podobny problem występuje niestety nie tylko w tej firmie.

W sumie niedługo tu pracuje ale potwierdzam w 100% firma w sumie spoko po za kadrową... Jak tak patrzę na jej zachowanie to jest to bardzo płytka i prosta osoba... Mam wrażenie że na tle innych inteligentnych osób czuję się gorzej i postanowiła sobie: 'nie no muszę być znacząca w tej firmie, muszę kimś być... Będę zjebem...poziom inteligencji się nadaje to w sumie nie ważne kim ważne żeby być... Ot takie marzenie z dzieciństwa... I tak właśnie realizuje swój cel w tej firmie... Na szczęście już większość się poznała na tym i lekko mówiąc olewa ja ale nadal potrafi napsuć krwi co poniektórym... Także bez kontaktu z kadrami praca w tej firmie jak najbardziej na tak.

kk22

A jak wygląda kwestia z dojazdem? Jest jakiś transport pracowniczy? Jestem świeżo po studiach, idę na rozmowę kwalifikacyjną ale jak widzę ten dojazd z 3 przesiadkami to mnie skręca...

głęboki kuł.

Zarobki w firmie zatrzymały się 3 lata temu. Zero podwyżek nawet po inflacji.

@głęboki kuł.

zero kompletnie? to w zasadzie jakie kwoty wpadały dla przykładu ze dwa lata temu? całkowicie ich poziom niezmienny jest czy jednak widać różnice? omawiasz teraz finanse a pozostałe aspekty? są jeszcze jakieś inne obszary, które po latach nie uległy zmianie?

antonina
@Aleksandra

Nie zgadzam się z tym, że podwyżki się zatrzymały. To zapewne zależy od działu, ale w tych, z którymi mam styczność (większość) podwyżki były.

@antonina

Aha a z którymi styczności tej nie było? ciekawa jestem z czego konkretnie ta opinia może wynikać. czy te wspomniane działy miały w miarę równy poziom proponowanych podwyżek czy na podstawie czego innego były one przyznawane?

Takitam
@antonina

Nie było podwyżek, to kłamstwo. Chyba, że jesteś z "kadry ".

@Takitam

Tak dla jasności z jakich wszystkich działów teraz firma się składa? Sugerujesz przy tym, że podwyżki jeśli już o tylko w biurze wystąpiły? To nie są oficjalne informacje?

Jaga Nowy wpis
@głęboki kuł.

To prawda… najlepsze jest to, że Ci co zarabiali najniższą krajową dorównali do tych co zarabiali więcej na „wyższych” stanowiskach… tym sposobem nie docenia się pracowników, którzy muszą mieć oczy dookoła głowy i być bardziej odpowiedzialnymi na swoich stanowiskach… obowiązków coraz więcej, premię zabierają, na podwyżki nie ma co liczyć… o tych co zarabiają lekko ponad najniższą krajową nikt nie pamięta

hieronim Nowy wpis
@Jaga

Agatka

Ja nawet do firmy nie zdążyłam przyjść a już ktoś sugeruje by uciekać? Czy dostane chociaż stosowny argument za tym pod względem pracy przy kontroli jakości? odszukało mi ofertę sprzed paru miesięcy od Pracodawcy, zastanawiam się czy nie będą jeszcze kogoś szukać? spełniam wymogi, ciekawe jak zapłacą?

Mistrzyni excela
@Agatka

Myślę że na pewno warto spróbować, bo w innych działach jest na prawdę w porządku :D

Zaciekawiona Nowy wpis
@Mistrzyni excela

A w których nie jest spoko? Chcę aplikować do firmy, podpowiesz na który dział nie ?

Mali Nowy wpis
@Mistrzyni excela

A ja w drugą stronę dopytam, nie w których jest źle tylko gdzie warto. a właściwe czy warto iść na dział sprzedaży? jest teraz taka oferta dla specjalisty ds. sprzedaży i akwizycji klienta. jeśli faktycznie można zarobić do tych 10 tys z opisu to bym spróbowała

Teraz po datach komentarzy i oferty dla młodszego specjalisty ds. jakości widzę, że ktoś ofertę sobie wykrakał ale ona dalej wisi. Nikt z was nie aplikował? Mnie ten brak wymaganego doświadczenia szczerze powiedziawszy przyciąga. Tylko nie wiem czy to dobre miejsce na staż. ktoś z działu by ocenił?

Tadam

Nie pchaj się tam. Zniszczą Cię narzutem obowiązków, wszystko na już . Krzyczą z każdej strony. Nic dziwnego że każdy odchodzi. Przewinęły się już chyba 3 osoby w przeciągu roku na tym stanowisku.. szkoda nerwów

jestprzeciezcudownie

W tej firmie nie można chorować, źle… chorować można, ALE nie można mieć L4, jeśli masz problemy zdrowotne, to praca nie dla Ciebie - no chyba, że jesteś typem pracownika, który ma na wszystko wywalone i bierze zwolnienia na wyrost, jak tylko pojawi się katarek albo skaleczy się w palco abo to albo tamto…nie neguje… ale sami wiecie o co chodzi.. Jeśli faktycznie zmagasz się z problemami zdrowotnymi przygotuj się, że będziesz obgadywany, będą wywoływać w Tobie poczucie winy, jak to mogłeś/mogłaś nie przychodzić do pracy, mniej rąk na pokładzie - przecież wiesz, że jesteś potrzebna/potrzebny … Druga sprawa latem ludzie się grzeją na halach, a teraz w okresie zimowym marzną, chodzą w kurtkach, czapkach. Zobaczymy co wyjdzie z tej inspekcji, która się w końcu pojawiła. Trzecia sprawa… urlopy, ależ to jest drażliwy kąsek. Jak jesteś uczciwym pracownikiem to pytania do przełożonych o urlop kończą się krzywym wzrokiem… Dostaniesz urlop, ale jakim kosztem, nerwy, tłumaczenie. Ale jak to teraz? Urlop? a może wybierz inny termin? … Dajesz z siebie 100% i na nic nie możesz liczyć. Ani na bezproblemowe wolne, ani na poruszane tu już podwyżki ani na SZACUNEK -> on nie jest wypisany w wartościach Clareny, więc jeśli tamte wartości są negowane to SZACUNEK tym bardziej. Pracownik jest tu tylko nic nieznaczącą osobą, absurd w tym, że firma bez tych najmniej znaczących stanowisk nie funkcjonowałaby, bo kto by wyprodukował? Kto spakowałby kosmetyki, kto by je wydał… Co do całokształtu pracy tutaj, lepiej wyjdziesz jeśli weźmiesz przykład z tych, którzy pracę traktują na luźno, którzy nie mają poczucia obowiązku, tylko przychodzą tu i mają na wszystko WYWALONE i nie wywiązują się ze swojej pracy SUMIENNIE, tylko byle było. To naprawdę sprawia dużo problemów, jak ktoś się nie przykłada. A bez sumienności ciężko się współpracuje. I tu też się przejawia ten brak szacunku do drugiej osoby. Właśnie tacy pracownicy są tu chwaleni, nikt im uwagi nie zwróci.. Przełożeni nie zwrócą im uwagi bezpośrednio, tylko kończy się to na upomnieniu GRUPOWYM i wszyscy są wrzucani do jednego worka! Także przełożeni albo boją się zwrócić uwagę konkretnej jednostce albo uważają, że to właśnie jest WZÓR dobrego pracownika… no nic chyba musimy zmienić priorytety i zacząć brać przykład.

Magazynier

(5 minut) ogólny opis pracy, mydlenie oczów super atmosferą. (5 minut) informacja o posłuszeństwie i byciu lojalnym. Koniec

Od kiedy możesz zacząć pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
smutna pravda

Na magazynie (tam gdzie pakuje się kosmetyki) wynagrodzenia nie podniesiono od pandemii (2,5roku) Praktycznie to minimalna krajowa,nie ma kierownika(nikogo) który zawnioskowałby o podwyżkę choćby ze względu na inflację.

@smutna pravda

Pracowałam tam i kierownik nie jest wstanie wynegocjować nawet złotówki podwyżki xD Na wyższych stołkach dziwili się, że człowiek tak mało tam zarabia. Ja byłam tam na chwilę, bo nie potrzebowałam dłużej. Jednak są osoby, które powinny walczyć o podwyżki.

Dobra rada
@smutna pravda

No niestety, teraz pracownicy magazynu nie mają już na co liczyć. Wielu z nich czekało pewnie z utęsknieniem na powrót swojego Kierownika, ale cóż - nie wróci. Zarząd zdecydował inaczej !!! Mogę Was zapewnić, że Pani Kierownik przynajmniej próbowała o Was walczyć, niestety wszelkie próby podwyżek były od razu torpedowane przez kadrową, która dba jedynie o swoje wynagrodzenie i oczywiście o podwyżkę dla siebie. Obecna przełożona nic dla Was nie zrobi, jest zaszczuta przez kadrową, jak większość ludzi w firmie. Ci, którzy mają coś do powiedzenia, Ci którzy mają własne zdanie i nie dają się podporządkować reżimowi Kadrowej są usuwani na bieżąco z firmy, pomimo swoich kompetencji i zaangażowania. To się tutaj nie liczy. Masz siedzieć cicho, być NIKIM i najważniejsze udawać, że lubisz kadrową, jeśli chcesz tu pracować, ot taka SMUTNA PRAWDA. Jeśli chcecie więcej zarabiać to próbujcie aplikować do innych firm, są takie które płacą lepiej i szanują ludzi !!!

Smutna prawda
@Dobra rada

Dokładnie, zwolnili ją pierwszego dnia po powrocie z urlopu macierzyńskiego. Jaki poważny pracodawca tak robi? Firma zarządzana przez kobiety a takie rzeczy robią... Ostatnio czystki są we wszystkich działach ale to już było przegięcie

Jestzle

Naprawdę ciężko jest tutaj napisać o wszystkim co dzieje się w tej firmie bo absurdy sięgnęły już tak daleko, że w słowa nie da się tego ubrać. Wynagrodzenia- absolutne minimum, nie ma żadnych podwyżek od lat, przełożeni nie wychodzą tak jak w innych firmach sami z tą inicjatywą a jeśli sam o to spytasz, usłyszysz zawsze jedną odpowiedź- nie, bo inni na Twoim stanowisku zarabiają tyle samo i trzeba by wtedy podnieść kazdemu wynagrodzenie a jest to niemożliwe. Wymagają cały czas od Ciebie więcej i więcej sugerując, że może wtedy będzie podwyżka a koniec końców i tak tego nie ma. Tylko nie biorą pod uwagę jednej podstawowej rzeczy- jak pracownikowi ma się chcieć więcej jeśli firma daje od siebie absolutne MINIMUM. Przez tyle lat funkcjonowania zarząd i przełożeni nie potrafili wyciągnąć jednego wniosku- jeżeli firma nie jest w stanie docenić odpowiednio pracownika, nie potrafi motywować do pracy, nie daje od lat podwyżek, przełożeni swój brak kompetencji próbują tuszować zwalając winę na pracowników, to jakim prawem mają czelność wymagać więcej i być zdziwionym później, że komuś się nie chce? Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć o tak podstawowych rzeczach. Kadrowa- widzę, że temat poruszany tutaj od lat… nie bez powodu. (usunięte przez administratora), hipokrytka bez skrupułów, osoba, której celem jest szukanie powodów do zwalniania pracowników. Interesuje się wszystkim wykraczającym poza jej stanowisko po to by móc pózniej wykorzystać to przeciwko danej osobie. Prosto w oczy (usunięte przez administratora), myśląc, ze pracownicy nie wiedzą jaka jest prawda, wydaje jej się, że wierzą w jej opowieści a prawda jest taka, że 90% ludzi w tej firmie nie może na nią patrzeć i między sobą wyciągają adekwatne wnioski na temat prezentowanej przez niej żenady. Wprasza się cały czas na darmowe zabiegi w trakcie pracy i chyba rzeczywiście uważa, że nikt tego nie widzi. Zostało tu wspomniane o tym, że w trakcie zwalniania stosuje ona metodę zastraszenia- tak, jest to prawda. Daje do wyboru następującą opcję- albo podpiszesz wypowiedzenie za porozumieniem stron albo masz wpis do akt. Udając przy tym, że to dlatego bo jest tak cudowna, ze daje Ci możliwość spokojnego rozejścia się bez żadnych problemów dla Ciebie i bez wpisu. Problem w tym, że ten wpis do akt zawsze dotyczy absurdów, które ze względu na to, że jesteśmy tylko ludźmi, zawsze się znajdą, jeśli tylko ktoś tak bardzo chce kogoś wyrzucić (w związku z tym na kadrową też jest cała lista takich rzeczy). Absurdy te nie dotyczą karygodnych błędów, dotyczą one rzeczy, które w innych, normalnych firmach rozwiązuje się rozmową. Natomiast w Clarenie takie rzeczy nie mają miejsca, tutaj nagle zostajesz z dnia na dzień zwolniony i zastraszony wpisem za rzeczy absurdalne. Pewnego pięknego dnia karma do Pani kadrowej wróci i kobieta mocno się zdziwi. Zarząd z kolei… hmmm tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć i doświadczyć. Nie edukuje się w temacie realnych, obowiązujących aktualnie wynagrodzeń na rynku pracy, dostają tylko informacje przekazywane przez poszczególnych pracowników, jak właśnie np. kadrowa czy kierownik działu szkoleń, która w żadnej sprawie nie potrafi się odezwać, tutaj też można pisać książkę o braku jej kompetencji. Tak po ludzku- odradzam wam z całego serca pracę w tym (usunięte przez administratora) Tu nic się nie zmieni na lepsze jeżeli ludzie pełniący tam decyzyjne stanowiska będą dalej je tam pełnić Ja na szczęście mam to już za sobą i mogę odetchnąć ze spokojem.

Zośka

Osobiście nic nie wiem o tej pani, bo dopiero interesuje się firmą jako potencjalny kandydat do pracy ale widziałam jakiś negatywny wpis dotyczący kadrowej. To pewne, że zostanie zwolniona? Czy pracownicy w ogóle gdziekolwiek zgłaszali problemy z kadrowa?

inter
@Zośka

Kadrowa nie zostanie zwolniona. Nie wiem, co by musiała nawywijać, żeby się to stało. Fakt jest taki, że ona ma wiedzę kadrową i to ją dalej trzyma w tej firmie. Ale jakim jest człowiekiem, to już zupełnie inna historia... Zarząd słyszał wiele, ale pani zawsze wychodziła obronną ręką z każdej trudnej sytuacji.

Kwiatek

Tam powinna już dawno wjechać inspekcja pracy za nieodpowiednie warunki na magazynie.

@Kwiatek

Jeśli już tak faktycznie uważacie, że inspekcja powinna się zjawić to czemu do dziś do tego nie doszło? Nikt nie myślał nawet o zgłoszeniu? I czy opiszesz co się dzieje na tym magazynie tak w ogóle?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna? 14 stycznia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kosmetolog. Ktoś z Was aplikował?

Zainteresowało mnie tamto zapytanie o to ile tydzień może trwać w firmie. Jaki teraz występuje tu czas pracy? czy często wychodzą jakieś nadgodziny? Niby w ofercie dla laboranta nie widzę na ich temat dopisku. Czyli na rozmowie jakich pytań można się spodziewać? Będą podobne niezależnie od stanowiska?

Jeśli już o jakichś rotacjach była mowa w jednym z wątków to te nabory dla speca od marek własnych to jej wynik czy raczej rozwoju? Upewniam się, bo może będę reflektować kandydaturę. Polecacie? jeśli tak to czemu i czy jest szansa na określenie zarobków?

ed

Marka Własna bardzo rozwija się obecnie w firmie. Ostatni nabór był etapem rozwoju, ale wcześniej rzeczywiście były rotacje ze względu na niewystarczające kompetencje pracowników. Teraz, od dłuższego czasu w dziale pracują ci sami ludzie. Informacja o wynagrodzeniu, to raczej dopiero na rozmowie rekrutacyjnej.

Zawiedziona
@ed

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej 12 września. Rozmowa w bardzo miłej atmosferze, natomiast do dnia dzisiejszego nie otrzymałam informacji o wynikach procesu rekrutacji. Dziwi mnie takie podejście. Czy pracodawca oczekuje, że osoba aplikująca będzie czekała na telefon wiecznie. Dodam tylko, że osoba prowadząca rekrutację zapewniła mnie, że do końca tygodnia dadzą mi znać. To ile trwa tydzień w Calernie?

Jadzia

Zgadzam się z wpisami dotyczącymi pani dyrektor handlowej i kierownik szkoleń . Pani K jedyne czym się zajmuje to knuciem na inne osoby aby ukryć swój brak kompetencji , jej wygląd , poziom intelektualny to dno. Kierownik szkoleń to fałszywa osoba ,której się nic nie chce i która ma delikatnie mówiąc średnia wiedzę z dziedziny kosmetologii. Lubią zwalniać ludzi żeby zwalić na innych brak kompetencji. Co do innych osób to ciężko mi stwierdzić bo pracowałam poza główna siedzibą. Z kierownictwa to dobrze wspominam tylko panią Asię, która była moim przełożonym i która również niestety padła ofiarą powyższych pań.

XYZ

@XYZ

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Aleksandra

no to może właśnie napiszesz coś więcej o samej pracy a nie kontakcie z kadrami, praca chyba na nim konkretnie nie polega? skoro praca trwa niedługo to co można o samym wdrożeniu napisać, jak obecnie przebiega?

Oby było lepiej
@Aleksandra

Sami ludzie w firmie są super, pomocni i każdy na odpowiednim miejscu. Czyż nie to ludzie tworzą firmę?? Ale jak mają cos iść załatwić w kadrach to aż ciary po plecach przechodza. Z tego co wuem to kadry powinny być dostępne dla pracownika a nie odwrotnie. A tam to aż strach wchodzic.

@Oby było lepiej

czy tutaj podczas pracy dzieją się jakieś inne ciekawe rzeczy? pytam, bo jak tak spojrzałam temat kadr jest od jakiegoś czasu wałkowany. jak bardzo wysoki jest próg wejścia na ten dział? wiadomo jaka atmosferę mają między sobą? zarobki jak się przedstawiają, jest po prostu rynkowo?

kk22

only the truth

Zgadzam się w 100% z opinią kreda jura trias. W Clarenie pracuje wielu wspaniałych i zaangażowanych ludzi. Z racji zajmowanego stanowiska współpracuję z większością kierowników i dyrektorów w firmie. Kierują oni zespołami zgranych i życzliwych wobec siebie pracowników. W każdym dziale panuje przyjazna atmosfera. Jedyną pomyłką jest dział kadr, który wszyscy starają się omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

Aleksandra

No w sumie ciekawa sama teraz jestem skoro piszesz o tym braku podejmowania jakichkolwiek działań. Możliwe, że wszystko zależy od perspektywy? Pozostałe warunki zatrudnienia tutaj w jaki sposób postrzegasz pomijając już samą w sobie atmosferę? Można trochę popracować?

@only the truth

Kadrowa w Clarenie jest tak słabą osobą, że nie radzi sobie nawet z opiniami na swój temat i regularnie je kasuje. Wobec powyższego wrzucam jeszcze raz pełną wersję mojego posta, żeby każdy mógł dowiedzieć się co to jest za osoba. Zgadzam się w 100% z opinią kreda jura trias. W Clarenie pracuje wielu wspaniałych i zaangażowanych ludzi. Współpracuję z większością kierowników i dyrektorów w firmie. Kierują oni zespołami zgranych i życzliwych wobec siebie pracowników. W każdym dziale panuje przyjazna atmosfera. Jedyną pomyłką jest dział kadr, który wszyscy starają się omijać szerokim łukiem. Pani Kadrowa to ZŁO w czystej postaci. Toksyczna, negatywna osoba, przesiąknięta nienawiścią do szpiku kości. Osoba bez honoru i godności, czerpiąca satysfakcję z oszukiwania i krzywdzenia innych osób. Znienawidzona przez większość pracowników firmy powinna odejść na własne życzenie, ale jest zbyt zadufana w sobie, żeby to zrobić. Nie wiem jak wiele osób zdąży przeczytać moją opinię, ponieważ wszelkie wpisy na jej temat są regularnie usuwane. Miejmy nadzieję, iż dla dobra firmy któregoś dnia znikną nie wpisy o niej, tylko ona sama z Clareny. Świat stanie się wówczas piękniejszy dla większości pracowników, którzy nie mogą już znieść jej widoku - tego sobie życzymy ???

wujek samo zło
@only the truth

fakt, najgorsza kardowa ever, gdzie te czasy minione jak z wielką przyjemnością było odwiedzić dział kadr, osoba tam pracująca powinna być opoką dla pracowników - if you know what I mean ;)))

Kwiatek

Haha to teraz jadą po dziale Kadr? Tam to chyba każdy dział jest pomyłką w dobieraniu zespołów.

kreda jura trias
@Kwiatek

@Kwiatek Nie zgadzam się, że każdy dział w tej firmie jest pomyłką. Clarena ma ogromne szczęście do ludzi i z wieloma osobami w tej firmie współpracowało mi się naprawdę dobrze. (usunięte przez administratora)

@Kwiatek

"chyba każdy" czyli w razie czego nie wszystkie? który z działów mimo tych opinii mógłby być porównywalnie najlepszy i dlaczego? gdzie w razie potrzeby byście polecali, żeby się zaciągnąć?

ontario
@kreda jura trias

Potwierdzam, w dziale kadr nic się nie zmieniło. W dodatku znikają komentarze i to tylko te dotyczące pani Kadrowej!

@ontario

Widać prawda w oczy kole !!! A nasza cudowna kadrowa zamiast zająć się pracą, spędza czas na śledzeniu goworka. Nic dziwnego, że później słyszymy słynne już ,, ja nie wiem w co ręce włożyć " Żenada

Lidia

Jakiś czas temu pisaliście o zmianach w kadrach, słabym zarządzaniu :/ a jak tam warunki pracy aktualnie? Może jakis pracownik się wypowie? :) Domyslam się, że wiele przez rok/dwa mogło się zmienić

run jack run
@Lidia

Aktualne warunki pracy jak były tak dalej są (usunięte przez administratora). Biedni ludzie dają się (usunięte przez administratora)na ich piękne słówka podczas rozmowy rekrutacyjnej i ściemnianiu jaka to firma jest profesjonalna, jakimi wartościami się kieruje (żenada) a po krótkim czasie wychodzi szydło z worka, ludzie zauważają i sami stwierdzają, że wszystko to co jest pisane tutaj, jest samą prawdą. (usunięte przez administratora) poprzez argumenty pracownika, które są zawsze na samym końcu, kończąc na absurdach wymyślanych przez zarząd (wina jest widziana w pracowniku nie w ich decyzjach) .

Karo
@Lidia

NIC SIĘ nie zmieni jest tylko coraz gorzej z roku na rok.. od 2016 sytuacja się pogarsza .. Nie polecam szkoda człowieka

@Karo

Czyli doświadczenie sprzed wielu lat wstecz? skoro tak się podobno pogarsza to jakie warunki tu były właśnie wtedy a jakie są obecnie tak dla porównania? Wiesz i napiszesz?

Selina

Mając taki produkt czy produkty sprzedaż naprawdę mogła by cieszyć .Dlaczego nie zrobiono Lardingu ? Jest parę kanałów sprzedażowych gdzie te kosmetyki miały by swoje klientki .Szkoda że nikt nie zauważa potrzeby na rynku. W Japonii szkolenia sprzedażowe zmieniły sprzedaż Hiako .Czyli Kobiety -Kobietom :)

Cabello de Vallone

informacje które się tu pojawiają są nieprawdziwe, i krzywdzące dla wizerunku firmy. Zarząd podejmuje wyłącznie przemyślane i niestety konieczne decyzje kadrowe, na podstawie ogólnej oceny pracownika. Firma jest zarządzana prawidłowo, a obecnie podejmowane działania służą przygotowaniu na nadchodzące trudne czasy w branży.

@Cabello de Vallone

Szanuję za dobrą ironię :)

@Cabello de Vallone

Ok gdybym tam nie pracowała to może uwierzyłbym w te twoje brednie. Większość opinie jest prawidłowa. Firma jest bardzo niekonsekwentnie bez wiedzy zarządzana. A te kluczowe słowa prawda miłość odpowiedzialnosc w zarządzie nie istnieją .

Były wieloletni pracownik
@Cabello de Vallone

Hahahah taaaa ktoś ma dobre poczucie humoru... FIRMA JEST JEDNYM WIELKIM DRAMATEM Dlugo bym mogła pisać na temat tego co tam się dzieje... Nie polecam nikomu!!

Kłamstwo
@Cabello de Vallone

Kilka razy w roku zmieniają kadrę i zasady

Jacek
@Kłamstwo

Co to znaczy? Że wszystkich zwalniają i przyjmują nowych? Bo nie wyobrażam sobie że robią takie czystki wśród pracowników. Możesz wyjaśnić?

@Kłamstwo

Niniejszym ogłaszam że przeprowadziłem sie z Andaluzji do Polski i od teraz prosze do mnie sie zwracać po Polsku. Pozwólcie że sie przedstawie. Koń z Walony, powtarzam: Koń z Walony

Karo
@Cabello de Vallone

Co za Bzdury, nigdy nie była i nie będzie zarządzana prawidłowo, nie szanuje ludzi i dobrych pracownikow, i gdyby Prezesowa słuchała wieloletnich pracowników którzy chcieli tam pracować, firma nie miała by, -chwili- kryzysu, to co się tam zaczęło dziać to telenowela Brazylijska

uciekajcie

Nie da się opisać jak wielkim absurdem są rzeczy ktore wyprawiają się w tej firmie. Zarobki to jeden wielki żart. Zatrzymali się x lat temu i nie rozumieją że czasy się zmieniają i to co oferują pracownikom dzięki którym dalej mogą funkcjonować to nędza i dramat. Wspomniana tu wcześniej oszczędność na pracownikach to sama prawda. Narzędzia pracy które im dają, wszystko najniższym i najtańszym kosztem, a karygodnie niskie wynagrodzenia są najlepszym dowodem jak niedoceniani są pracownicy. Podwyżki? Zapomnijcie… mydlą oczy coraz to nowymi wymówkami, przekładając to w czasie a w konsekwencji do tego nie dochodzi. Oni nie rozumieją jak wyglądają aktualne czasy a jak ktoś odważy się upomnieć „ o swoje” to uważają, ze to z tą osobą jest coś nie tak. Na pracownikach oszczędza się na każdym kroku. Firma ma podejście w stylu „dostał cokolwiek i jest szansa ze dzięki temu będzie siedział cicho nie upominając się o więcej” no bo przecież dostał cokolwiek to powinien się cieszyć. Osoba będąca na samej górze tego cyrku- tu nawet nie ma odpowiedniego komentarza by opisać jej decyzje i ich konsekwencje. Każda jej decyzja to tak ogromny niewypał… To naprawdę sama prawda co ludzie tu o tej osobie piszą. Osoby decyzyjne w tej firmie nie zauważają w sobie błędu i we wszystkim doszukują się błędu w innych pracownikach. Nie widzą, że coraz większa liczba zwolnień świadczy o tym ze po prostu jest u nich zle, nie są dobrym pracodawcą i lepiej od nich uciekać. Są dużo lepsze miejsca do pracy, doceniające ludzi i nie probujące robić z nich (usunięte przez administratora) Nadeszły czasy, że ludzie przestają godzić się na żenadę ale oni nie wyciągają z tego żadnych wniosków i nie mają zamiaru uczciwie i godnie traktować pracownika. Lepiej stamtąd odejść udając że wszystko jest dobrze by jeszcze na sam koniec nie marnować nerwów na ich głupotę (i tak robi większość ludzi) a oni niech dalej sobie żyją w swoim absurdzie i błędnym przekonaniu że są cudowni.

Wiktoria

Ty z jakiego powodu? Coś się działo? Ja się właśnie zastanawiałam nad pójściem do firmy, chociaż jeszcze nawet nie wysłałam papierów. Także jeśli coś poważnego ma miejsce, o czym powinnam wiedzieć, to chciałabym wiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna - Wilczyce

• Jak się pracuje w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042