CAR NET Polska Sp. z o.o.

Nasza oferta

Wynajem aut CAR NET Polska

CAR NET to wypożyczalnia samochodów, która umożliwia sprawny wynajem każdego typu samochodu aż w 40 miastach Polski. Nowoczesny konfigurator internetowy daje możliwość wyboru auta odpowiadającego bieżącym potrzebom – od ekonomicznego samochodu klasy A, poprzez komfortowe sedany i SUV-y, aż po samochody dostawcze i busy. Do dyspozycji klientów są samochody z automatyczną i manualną skrzynią biegów. Samochody są w pełni sprawne, gwarantując bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. W zależności od modelu oferowane auta wyposażone są we wszystkie udogodnienia – klimatyzację, system nawigacji GPS, tempomat i system Auto Start Stop.

Wynajem samochodu z CAR NET Polska

Wypożyczenie samochodu można zrobić online łącznie z etapem opłacenia zamówienia. Klienci, którzy preferują bezpośredni kontakt, mogą zarezerwować samochód za pośrednictwem telefonu lub odwiedzając wypożyczalnie samochodów CAR NET w jednym z wielu biur firmy. Dostępne są wszelkie dogodne dla klienta formy płatności. Samochód można odebrać z dowolnego miejsca za dodatkową opłatą lub z wyznaczonych stałych punktów odbioru bez opłat. Wypożyczalnia aut CAR NET Polska przygotowała specjalną ofertę na dłuższy okres wynajmu, wynajem samochodów dla firm oraz na specjalne okazje. Warto śledzić aktualności na stronie, gdzie dostępne są atrakcyjne oferty promocyjne.

Zobacz więcej →

www.carnet.pl

CAR NET Polska Sp. z o.o.