Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.

Nasza firma

Firma Elektro-Klim działa na rynku już ponad 15 lat, budując w tym czasie portfolio Klientów i wizerunek sprawdzonego i wiarygodnego dostawcy usług. Oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania z zakresu instalacji elektroenergetycznych, teletechnicznych oraz automatyki. Nasz zespół tworzy ponad 120 wykwalifikowanych fachowców. Łącząc wiedzę z wieloletnim doświadczeniem dążymy do maksymalnego spełnienia oczekiwań Klienta. Wysoka jakość w optymalnej cenie to nasz priorytet.

Podejmujemy nieustannie nowe wyzwania oraz poszerzamy pakiet usług, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Aktualnie, oprócz realizacji inwestycji oraz serwisu, oferujemy także usługi doradcze i projektowe. Potencjał wiedzy doświadczonych specjalistów, sprawna koordynacja i szybkie terminy realizacji zleceń – to nasze atuty.

Dysponujemy potencjałem pozwalającym zrealizować nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne. Nasze kompetencje i doświadczenie, pozwoliły nam stać się ze wszech miar wiarygodnym partnerem. Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania i pomoc począwszy od wykonania kosztorysu ofertowego przez wykonanie projektu wykonawczego, realizację kompleksowego zakresu prac, a skończywszy na wykonaniu projektu powykonawczego. Ponadto, każdy Klient może liczyć na naszą pomoc w pełnym zakresie doradztwa technicznego.

Wszystkie stosowane materiały które wykorzystujemy w celu wykonania oferowanych przez nas instalacji posiadają niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności dopuszczające do stosowania na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Bazując na naszym doświadczeniu podczas realizacji inwestycji możemy Państwu rekomendować sprawdzonych partnerów z zakresu dystrybucji.

Zapraszamy do współpracy!

Elektro-Klim Wawrzyńczyk Sp. k.