Opinie o GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

dcv Nowy wpis

hej wiecie co zastanwiam sie nad podjeciem pracy tu u nich w firmie chociaz wiem ze trzeba dobrze znacx jezyki obce bo widze ze wymagaja miedzy innymi znajomosci niemieckiego oaz szwedzkiego jak saidzicie na jakie wynagrodzenie moze u nich liczyc w firmie?

antyjarzabek Nowy wpis

ANDREJ MA CALKOWITA RACJE.OSZUKUJA KAPUSI PROMUJA,KASY NIE PLACA,ZA LISTOPAD I GRUDZIEN WYPLACILI 15 STYCZNIA,ZA LUTY 20 KWIETNIA,ZA KWIECIEN I MAJ KASY NIEMA DO DZIS.PRACUJE U NICH KILKA LAT NAZWY I SIEDZIBY SIE ZMIENIAJA,ALE SALAMANDRA WCIAZ TEN SAM.NIE JESTEM FACHOWCEM WIEC NIE ODCHODZE I NA WSZYSTKO SIE GODZE.

andrej Nowy wpis

szybko zmienili nazwe z Globaltech - energetics na ENERGY BAU, oszusci i wyzyskiwacze, nie warto podejmowac wspolpracy, marne stawki i zawsze bez sprzetu oraz jako podwykonanwcy nie majacy pojecia o robotach,

Spawacz 141 Nowy wpis

Podobno to szukają frajerów !Zadaj się z nimi i będziesz szukał kasy w sadzie (chyba wiesz co to znaczy ?)>Najgorsze jest to ze portal spawalnictwo blokuje niepochlebne opinie wobec pracodawców ,którzy się tam ogłaszają !Trzeba stworzyć alternatywę np . Stoczniowcy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
beny

podobno szukaja monterów tras kablowych na mochowce był juz tam ktos może coś napisze jak tam jest.

monter

Słyszałem że szukają monterów do pracy na północy Szwecji. Warto tam w ogóle jechać ?

NN

beye zastanów się co ty mówisz,eksport i nadgodziny,po sześciodniowym tygodniu pracy tj.58 godz.nierealne,jedyna możliwość to niedziela.Jeśli twój kumpel był na eksporcie o ile w ogóle był,to robi z ciebie wała!!!

NN

Także,pracowałem w Sztokholmie dla Globala i jeszcze nie mam pensji za listopad,a o grudniu nie wspomnę.Ten Jaro ma rację pan brygadzista M.S.to zwykła,mała gnida.jak się upił w szwecji to chłopakom,kazał do siebie mówić kierowniku.Zasłaniał się układami z prezesem,a tak dosadnie to tylko lizus.

un

Jemen weź koło i puknij w czoło 8,5 euro,szwecja północna europa zimą,a na wypłatę czekasz i czekasz i czekasz.Baranie jeden.Na eksporcie każdy chce mieć fuul godzin,aby mieć 9000 ,10000zł przy 280 lub 300 h/miesiąc,więc siadaj na 4ech literach i milcz,pajacu!!!

jaro

Szanowni panowie monterzy,pracowałem dla nich w sztokholmie,szkoda słów.Dali tam barana za brygadziste,który tylko donosił,spiskował,i robił chłopakom koło wiecie czego,pojecia zero o robicie,paru kolegom pomógł wrócić do kraju,a prezesowi wmówił,że lepszego od niego nie mieli za drygadzistę,po ubikacjach i windzie rozpisywali sie o nim.Remak śmiał się z niego cały,finałem tego było to,że chlopaki oddali swój mocz na jego rzeczy w szatni,taki to brygadzista!

zombi

zaczyna się jakiś projekt w Kozienicach czy ktoś może mi napisać coś konkretnego na temat tej firmy z Bielan Wrocławskich jak tam wygląda praca u nich

Płockie Echo Oszustów

Za takie stawki to przyjdzie jaki pijacyna z innej firmy z którym będzie się trza użerać, a potem pójdzie na długie L4. Nic nie piszą, że zapewniają ubrania robocze?

Bunia

Czy ktoś ma namiary telefoniczne na firmę?

robak
@Bunia

samiuśkie łachy tam pracują.....nie ma porządnego pracownika fizola dobrego to można na palcach jednej ręki zliczyć.szef ma dóóuuże mniemanie o sobie i o swojej firmie a tu obiecanki ..cacanki. Byłem tam...młode dziewczyny rekrutują ale pracy nie ma dobrej! Ludziska szukajcie pracy za granica bo w naszym kraju za to co firmy oferują nędza!!!!!!!!!

Eska

Do Zet >Sekretarka/Asystentka Zarządu z językiem niemieckim- no jest to cieżkie zajęcie fizyczne -Praca przy kompie ,parzenie kawy i krycie szefa przed pytaniami "Dlaczego nie ma jeszcze pensi " - może wykańczac fizycznie .

largo
@Eska

Chyba psychicznie chciałeś powiedzieć!!!

Cenzura

To jest chyba jedyna firma na Portalu GoWork gdzie jest cieŻko napisać negatywno opinie .Zastanawiające ??

Wymagania wysokie a stawka mała.

No tak firmama ma wymagania wysokie, najlepiej żebyś miał mnóstwo certyfiktaów montersko -spawalniczych ważnych w całej EU , mówił dobrze po angielsku i niemiecku a stawka 9 Euro ..

Family ?

A czy moze ktoś słyszłą żeby ta firma miał jakies powiązaniaz z Płockiem ?

Wymagania wysokie a stawka mała.

byly pracownik

witam wszystkich global wroclaw szkoda gadac opinie sa tylko zle choc je usowaja a sami wpisuja dobre kasy nie ma na czas pies wie po ile ksiegowa rozlicza jeszcze kreci nigdy nie mieli nic na kacie kiedy potrzeba jak popracujesz sam sie przekonasz szkoda sie rozpisywac bo i tak usuna pozdrawiam

Brak złych opini

Obserwując opinie o ww.firmie zastanawiam sie dlaczego sa tylko same dobre a te złe sa usuwane przez administratora ..A takich jest duzo . Gowork robi się mało obiektywny .?A przeciez ma pomagac i ostzregać a nie byc stronniczy ?

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 44 ocen.

GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o.