Opinie o Komandor Wielkopolska S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Komandor Wielkopolska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Komandor Wielkopolska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor Wielkopolska S.A. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Na stronie Lento.pl pojawiła się oferta pracy w Komandor Wielkopolska S.A. jako Export Manager. Ktoś z Was będzie aplikował?

zainteresowany Nowy wpis

Radze omijać szerokim łukiem, jeśli nie chcesz wylądować w psychiatryku. Słyszałem co tam się wyprawia z pierwszej ręki, za te pieniądze nie warto.

Gutek

Tak rzadko piszecie, czy macie powód ku temu?

mlody
@Gutek

Bo nie ma o czym, w pół roku zwolniło się 10osob, pracownicy produkcji są przesuwani ze stanowiska na stanowisko choć nie mają przeszkolenia, oszukiwanie na wynagrodzeniu to norma, najlepiej robnadgodziny i nie narzekaj. Brak pomysłu na zarządzanie firmą, zatrudnianie rodziny i znajomych bez kwalifikacji - oczywiście za większą stawkę. Klientów nie ma, bo sposobem na większy zarobiek są jedynie podwyżki cen towarów i usług. Maszyny to porażka, stare, rozregulowane, BHP leży i kwiczy

produkcja Nowy wpis
@mlody

niestety młody całą prawdę pisze i to w wersji lekkostrawnej niedługo tylko osoby z rodziny prezeski będą tu pracować (udawać) i zarabiać

Prezes Nowy wpis
@mlody

Odpisuję. Rzeczywiście firma przechodzi rewolucyjne zmiany i nie wszyscy muszą być zainteresowani dalszym wykonywaniem pracy bo trzeba pewne rzeczy zmienić i może wypełniać obowiązki, na które ktoś się umówił zawierając umowę o pracę (można poczytać). To jest oczywiste bo jeśli mamy kryzys na rynku i w firmie wdrażamy najnowsze rozwiązania, które zostały wypracowane ogromnym nakładem kosztów personalnych i rozwoju oprogramowania, to nie każdy to widzi jako bezpieczeństwo firmy na rynku i nie każdy musi widzieć. Firma funkcjonuje od 30 lat i wchodzi w kolejny etap rozwoju po dość dużym audycie (i kilku kontrolach). Co do autorów powyższych wpisów: umowa o pracę ma taką możliwość, że można ją rozwiązać i rozwijać swoją karierę zawodową, gdzie indziej. Zwracam też uwagę, że internet nie jest anonimowy i używanie słów i wygłaszanie nieprawdy może mieć swoje konsekwencje prawne.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Komandor Wielkopolska S.A.?

drabina

Z tego co słyszałem słaba podstawa, premia jest jak jest, czasem dadzą czasem nie zależy czy podpodaniesz, nierówne pensje między pracownikami tych samych stanowisk, dobrze zarabia tam tylko syn prezes

Czy Komandor Wielkopolska S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

były

Na okresie prubnym umowa zlecenie potem jak komu zaproonuja

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Komandor Wielkopolska S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy zdarzają się nadgodziny w Komandor Wielkopolska S.A.?

Prezes

Oczywiście, że są nadgodziny. Nawet pytamy o to, kto chce robić nadgodziny i czy w zakresie prac, które robi na codzień czy może robić coś nowego?

Jaki jest styl zarządzania w Komandor Wielkopolska S.A.?

Prezes

wyważone zarządzanie w zmiennych i nieprzewidywalnych warunkach

Czy pracownicy Komandor Wielkopolska S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

prezes

W zeszłym roku obchodziliśmy wspólnie 25-lecie oddziału poznańskiego, a w tym roku 30- lecie koncernu. Zobaczymy jakie integracje się otworzą.

tak

Czy pracodawca Komandor Wielkopolska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

nie

horse

Odkąd nie ma pani Izy, w komandorze nastała cisza i spokój. Nie ma stresu, nerwów itp. Wszyscy chodzą usmiechnięci i spokojni.

Ciekawy

Jest nowy prezes?

@Ciekawy

Tak.

Iwona
@horse

Napiszesz coś więcej na temat zmian w firmie Komandor Wielkopolska po przyjściu do niej nowej Pani Prezes? Co konkretnie wpłynęło na poprawę jakości pracy w tej firmie oraz na poprawie atmosfery?

@horse

Szkoda, że pracując w tej w firmie trafiłam właśnie na tą koszmarną babę - p.Izę. Jej ulubionym zajęciem było siedzenie na kamerach i szpiegowanie ludzi...Mam nadzieję, że trafiła gdzie jej miejsce...

GOŚĆ

Prywatna firma to sami decydują kogo chcą zatrudnić i dlaczego. To logiczne, że w prawie każdej firmie prywatnej zatrudniana jest rodzina właściciela - jako przyszłych zarządzających.

@GOŚĆ

To nie jest firma prywtana a wyciaganie panstwowych dotacji i jednoczesne podrozowanie na koszt firmy, mowie o Panu Jacku Kozlowskim i zatrudnionej przez niego jego corce, jest przestepstwem. Powinni sie ta firma zajac i sprawdzic za czyje pieniadze Pan Kozlowski i jego corka zwiedzaja swiat i jak pani Rita Kozlowska moze pracowac caly czas podrozujac. Owa pani dochody ma wylacznie z firmy Komandor, czas spedza na zagranicznych wyjazdach, wiec nie ma opcji by miala czas na prace. NIe mozna wyjezdzac kilka razy w miesiacu na wakacje i jednoczesnie pracowac. A firma wyciaga dotacje od panstwa. Smierdzi na kilometr i Urzad Skarbowy powinien sie tym zajac..

wyborca PiS
@nick

Nie wiem dlaczego piszesz o tym Urzędzie Skarbowym a sam tego nie zgłosisz . To wygląda niepoważnie z Twojej strony

Czy firma Komandor Wielkopolska S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

nowy prezes

Tak, szkolimy we własnym zakresie, korzystamy też z szkoleń zewnętrznych, a cała seria szkoleń była odwołana w marcu i kwietniu tego roku.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nowy prezes

Jeśli nowo zatrudniona osoba zaczyna pracę musi mieć podpisaną umowę, przejść badania lekarskie i szkolenia BHP

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Komandor Wielkopolska S.A.?

nowy prezes

1. Realizowanie zadań zawodowych i rozwój kompetencji. 2. Współpraca. 3. Równowaga: życie zawodowe a praca.

Wiktoria
@nowy prezes

W podsumowaniu można rzec, że w Komandor Wielkopolska komunikacja między kierownictwem a pracownikami idzie na najwyższym poziomie. Jakie macie tu zadania zawodowe? Proszę o przykłady.

jeleń

slabe, brak ogrzewania dla chłopaków z kompletacji, powinni dostawać posiłki regeneracyjne, a nie ma nic... itd... (usunięte przez administratora) 100zł premii i masz być szczęśliwy, socjal brak...

@jeleń

"Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia". Trudno na forum dyskutować o zamykaniu bram, a na to już mają wpływ sami Pracownicy, aby minimalizować utratę ciepła na niedogrzanej hali Zgodnie z przepisami posiłki regeneracyjne według życzenia smakowego zostały zakupione. Szanuję opinię, że pewna wypłata na koniec miesiąca, praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, pełny ZUS i podatki,premia świąteczna, paczki dla dzieci, możliwość pobierania zaliczkowego wynagrodzenia i dość wysoki poziom premii, expresy ciśnieniowe do kawy, kawa, herbata itd. i inne funkcjonalności mogą nie dawać poczucia szczęścia. W takim przypadku można szukać gdzie indziej. Szkoda, że takie opinie pochodzą z produkcji - bo ta grupa jest najbardziej faworyzowana pod względem podwyżek i premiowania. Inni pracują w soboty i jak trzeba to w niedziele nawet do 20-stej. W każdym razie zapraszam do współpracy osoby, dla których mogą to być dobre warunki pracy. A co do socjalu... Jesteśmy firmą , która ,żeby się utrzymać musi wypracować zysk. W dzisiejszych czasach nie jest to łatwe, a po socjal to trzeba do odpowiednich jednostek. W firmie tylko/aż możemy szkolić do nowych umiejętności.

jeleń
@nowy prezes

Jeśli 100 zl brutto to wysoka premia, to chyba jakiś żart. Może te wysokie dostają ci co donoszą?? Posiłków regeneracyjnych nie ma juz od miesiąca... Expresy ciśnieniowe?? chyba tylko w biurach, bo na dole nigdzie czegos takiego nie ma!!! Ptywatna farelka do ogrzania z jednego pomieszczeń socjalnych... Brak odziezy ochronnej... pracownik z najmnieszym stażem na kompletacji nie otrzymał zadnej odzieży ochronnej od firmy... I jeszce super pseudo brygdzista, który się niczym nie interesuje i masz wszystko w 4 literach... ale już za kilka tygodni będzie super skład na kompletacji, gratuluje rozwalenia dobrej ekipy...

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka umowa jest podpisywana i na jaki czas?

@Marek

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, ale jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania stąd drzwi zawsze otwarte.W związku z rozwojem sieci sprzedaży zapraszamy osoby, które w ramach prowadzonej działalności będą rozwijać swoje umiejętności w zakresach montażu, projektowania i obsługi Klienta. Najlepiej docelowo na wszystkich tych odcinkach. Zapraszamy uczniów i studentów oraz osoby dorosłe poszukujące praktyk. Prawie 30-letnie doświadczenie naszej firmy i wdrażane plany rozwojowe mogą być tematem prac licencjackich czy magisterskich (może także doktorskich) oraz prac badawczo-rozwojowych.

prawda

Zalozyciel firmy Komandor niejaki(usunięte przez administratora)ubiegal sie wielokrotnie o panstwowe dotacje a jednoczesnie on i jego rodzina i znajomi podrozuja na koszt firmy. Swoja corke (usunięte przez administratora) zatrudnil na wysokich stanowiskach w tej firmie. (usunięte przez administratora) wyjezdza na wakacje conajmniej raz w miesiacu, zwiedzila juz 17% swiata jak sama sie chwali w internecie. A jedynym jej zrodlem dochodow jest firma Komandor. Poza tym nie moze miec czasu na prace skoro caly czas podrozuje i nic nie robi oprocz odpoczywania o czym sama pisze, wkleja wciaz zdjecia z dalekich kosztownych podrozy. Sami sobie odpowiedzcie co powinno sie stac z ta firma i gdzie ja zglaszac.

Misiu
@prawda

Ale bzdury opowiadasz...

Komandor Wielkopolska S.A
@prawda

Szanowny Panie, strona gowork stworzona jest po to, by móc wypowiadać się na temat warunków pracy w oddziale Komandor Wielkopolska. Prosimy nie tworzyć wpisów niezwiązanych z naszym oddziałem w Poznaniu.

@Komandor Wielkopolska S.A

To prosze nie zatrudniac po znajomosci grubych corek prezesow. Niejaka Pani R nic oprocz chwalenia sie w internecie podrozami nic soba nie reprezentuje. Ludzie musza znac prawde na jaka prace maja szanse.

@nick

Niestety nie zatrudniamy wymienianej przez Panią/Pana Osoby. Ale znamy i wiemy jakim poziomem kompetencji dysponuje. Oceniam je osobiście w niektórych dziedzinach na poziomy od 6-7 PRK (Ustawa z dnia 22. grudnia 2015r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji) . Dotyczy to zarówno edukacji formalnej, pozaformalnej i nieformalnej. Firma od 27 lat świadczy usługi związane z zabudowami wnęk oraz przygotowaniem optymalnych rozwiązań produktowych dla osób, które montują zabudowy i meble na wymiar. Komandor integruje osoby z różnymi kompetencjami (od pierwszego do ósmego PRK) i co najważniejsze każde z tych kompetencji są NAJWAŻNIEJSZE bo dopiero ich suma i procesowe połączenie daje gwarancje funkcjonowania biznesu w Polsce i na świecie. W ostatniej części Pani/Pana zwraca uwagę na istotny we współczesnych czasach problem bilansowania kompetencji i rzeczywiście problem ten został zauważony i obecnie wprowadza się zajęcia preorientacji i orientacji zawodowej. Można też korzystać z usług poradnictwa zawodowego. Ja mogę tylko zapewnić, że w Komandorze Wielkopolska S. A. korzystamy z specjalistycznej wiedzy zawodoznawczej.

Ciekawy

A kto jest nowym Prezesem?

Hanna Szumińska
@Ciekawy

Dzień dobry, jestem nowym prezesem.

nick

Niejaki Pan Jacek K, komandor ceo, to straszna kanalia. A jego corka pan i Rita Emilia K zatrudniona po znajomosciach tez . Podrozuje sobie ta pani na koszt firmy a sama pobiera wysoka pensje nic nie robiac. A ludzie sa zatrudnani za grosze w magazynach. Ciesze sie ze ta firma plajtuje, powinni ja zamknac.Polecam Urzad Skarbowy wszystkim pokrzywdzonym. Dodam ze ow pan K ceo, ubiegal sie o panstwowe dotacje...chyba po to by on i jego corka mogli zwiedzac swiac za te pieniadze.

Komandor Wielkopolska

Jarek

Spoko firma, wystarczy robić swoje a nie będzie powodu do narzekania. Nie piszmy o sprawach, o których mało wiemy!!

Iwona

@popek , rozumiem, że też jesteś osobą zatrudnioną w firmie Komandor Wielkopolska. Czy mógłbyś napisać kilka słów na temat tego, jak Ty postrzegasz firmę jako pracodawcę? Czy warunki, które zastają pracownicy są zgodne z obietnicami z rozmów rekrutacyjnych? A jak wyglądają relacje między pracownikami?

Oceniacz

Można sobie ocenić jakimi osobami są niektórzy piszący na tym forum!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor Wielkopolska S.A. - Poznań

Komandor Wielkopolska S.A.
2.3/5 Na podstawie 38 ocen.

Komandor Wielkopolska S.A.