Opinie o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak w Ełk

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak?

ERTYK

witam co tak cicho nikt nie pisze he magnat pani dala wolne 2 stycznia do pracy dala na swieta jalmuzne po 100 zl i 200 zl i mysli ze ktos ma za te pieniadze przezyc chciwa na pieniadze a sama oblowila sie zakupami a nam dala jak bezdomnym po pare groszy chytra baba a nie pomysli o pracownikach ze nie maja za co zyc oblowila swoja rodzinke kasa i prezentami

Hahaha Nowy wpis
@ERTYK

Teraz w Kubenz nie dostaje się nic a nawet zabierają biednym... Tak się wyrobili

Aleksandra Nowy wpis
@Hahaha

Poważnie? Ale jak to zabierają?

Xddd Nowy wpis
@Aleksandra

A np.tak że tracisz pracę z dnia na dzień. I jeszcze żebyś coś zrobił źle to rozumiem . Panie Hubercie wstyd że ziemia takiego człowieka nosi . Ale proszę pamiętać. Karma wraca ze zdwojoną siłą. Jeszcze za to wszystko zapłacisz Hubercie .

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak?

Mi

Umowa o prace na pelny etat.

Jak się pracuje z ludźmi z Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak?

Xddxd

Przyjdź sam się przekonaj

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Ełk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Micky

Czy firma Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak jak i sama ta ostatnia która reprezentowała firmę KUBENZ Na umowach o pracę, wie co się dzieje w firmie Kubenz i liczy się z konsekwencjami działań jej syna H?

Iza

@LI a maja ofertę taką?

LI

Jestem konstruktorem odzieży, mam ofertę pracę od firmy... co powiecie??????? Czy warto tam pracować, czy lepiej nawet nie rozpatrywać ?

byly pracownik

To jest prawda też pracowałem do dnia dzisiejszego. A czemu do dnia dzisiejszego bo od poniedzialku nie miałem pracy w zakładzie wiec bylem na wolnym ale od dnia wczorajszego zachorowałem na anginę i jestem na zastrzykach ale to p. Marzannę czyli szefową nic nie obchodzi dzwoniłem dziś do niej i dowiedziałem się że już nie pracuje i mam od dać kluczyk do szafki i dla niej rozmowa była zakończona. Jednym słowem świństwo z jej strony że tak podchodzi do ludzi. I jak teraz przeczytałem komentarze INNYCH osób to w sumie nic tam się nie zmieniło. Nawy podejście szefowej do pracowników

@byly pracownik

No slyszalam ze tam nie wesolo sie dzieje moja mama tez tam pracowala do poniedzialku bo nie mozna bylo wytrzymac z niby kierowniczka (usunięte przez administratora) co ludzi nie szanuje ..ponoc to nie zaklad a (usunięte przez administratora) ..

Laura

Jak się pracuje w Magnat-ie? Patrząc na tak długą ciszę na forum mam nadzieję, że jest bardzo dobrze. To w sumie logiczne, jak jest źle to wtedy ludzie piszą.

ok

Oczywiste jest, że lepiej posiadać kilkuletnie doświadczenie, bo wtedy prościej dostać u nich odpowiednie wynagrodzenie. Ciekawe czy można dorzucić do tego jakieś benefity, wie ktoś? Dzięki za odpowiedź

23e

@padłem no ale jednak umowy o prace to chyba sa tutaj

ZZZ

No ja Ci też powiem Olmek że firma jest bardzo dobra, jedna z najlepszych w branży, od początku oferuje umowy o prace i jest naprawdę godna zaufania pod takimi względami jak benefity czy traktowanie pracowanika, mi się wydaje, że nie ma lepszej w okolicy

Olmek

No nie wiem czy jest tak jak mówisz w 100% mój drogi, uważam, że firma jest naprawdę dobrym miejscem jeśli chodzi o możliwości rozwoju albo awansu na przykład

Dżasta Waś
@Olmek

ahahahaha dobre nie ma co pozdro dla żanetki

ryś

cycek1956 to współczuje lepiej znajdz cos innego 3 grosze? gorzej jak hinczycy

ok

@Małgorzata to troche dziwne co piszesz, bo mi sie wydaje, że u ncih nie zarabia się marnych groszy, a ja już na pewno nie nazwałbym tak prace po 3000 zł na reke i wiecej. U nich jako sprzedawca tyle nie zarobisz, ale na produkcji już tak, na hali maja bardzo dobre stawki z tego co wiem własnie. pozdrawiam,

Małgorzata

Witam brak warunków do pracy w tym zakładzie to mało powiedziane, do tego na akord to wykańczalnia tyle powiem za marne grosze wyrabiać się he

praca

Witaj jakie opinie na temat pracy w Kubenz?

zainteresowana

Witam jestem zainteresowana praca w salonie z garniturami prosze o szxzera oponie

bizon

widzę , że niektórzy czują się wyjatkowo frywolnie na tym forum jak @zdzich chociażby i nie pozwala innym mieć swojego własnego zdania na temat tego co dzieje się w Magnacie i ja tu się właściwie pracuje. Znam ludzi którym robota tutaj odpowiada i wykonują ją już od dobrych kilku lat, więc ogarnij się

stasiek

Jaka stawka od wyprasowania garnituru?

Zostaw merytoryczną opinię o Magnat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zakład Odzieżowy Marzanna Bernaciak - Ełk

1.7/5 Na podstawie 30 ocen.