Kargo Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

O firmie

KARGO posiada w swojej ofercie handlowej oraz ciągłej sprzedaży pełną ofertę czołowych producentów produktów parafarmaceutycznych.

Hurtownia farmaceutyczna KARGO jest obecna na rynku naszego kraju od kwietnia 2003 roku. Od początku istnienia firma była zorientowana na obsługę podmiotów działających na rynku masowym Hipermarketów, Supermarketów, Stacji Paliw, średnich i małych punktów detalicznych. W ciągu 11 lat naszej działalności staliśmy się krajowym liderem w zakresie profesjonalnego doradztwa i dystrybucji produktów parafarmaceutycznych. W chwili obecnej obsługujemy ponad pięć i pół tysiąca podmiotów gospodarczych w tym największe sieci handlowe. Naszym klientom oferujemy, oprócz pełnej oferty parafarmaceutyków i suplementów diety oraz profesjonalnych ekspozycji szeroki wachlarz akcji promocyjnych oraz udział w ogólnopolskich akcjach marketingowych, organizowanych przez firmy farmaceutyczne. Wysoki poziom doradztwa i serwisu oraz nieustanne zabiegi w celu budowania tzw. kategorii zdrowia w punktach handlowych powodują, że współpracę z nami doceniają zarówno nasi klienci jak i dostawcy - KARGO jest oficjalnym i bezpośrednim dystrybutorem najbardziej znanych firm farmaceutycznych, takich jak: USP Zdrowie, Polpharma, Glaxo, Bayer HealthCare, Dr Vita, Kruger, Polski Lek, Aflofarm, Colfarm, Unimil, Abpol, Durex, Efferta, Lek S.A. , Medicofarma , SCA

Załoga KARGO sp z o.o. liczy w tej chwili osiemdziesiąt trzy osoby, które tworzą młody, dynamiczny i zorientowany na profesjonalną obsługę klienta zespół.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kargo Sp. z o.o.