99rent Sp. z o.o.

Oferta

Wynajem krótkoterminowy

Wypożyczalnia samochodów 99RENT zapewni samochód, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba. Wynajem krótkoterminowy to usługa najmu samochodu od 1 do 30 dni. Procedury związane z uruchomieniem wynajmu krótkoterminowego są bardzo uproszczone i nie wymagają tak skomplikowanej analizy, jak ma to miejsce w przypadku finansowania pojazdów w leasingu bądź wynajmie długoterminowym. Czynsz usługi uwzględnia serwis, opony sezonowe, pełen pakiet usług ubezpieczeniowych wraz z rozliczeniem szkód komunikacyjnych oraz zapewnieniem samochodu zastępczego na czas awarii.

Zależy nam, aby Klienci korzystający z naszych aut cieszyli się wysokim komfortem i bezpieczeństwem jazdy niezależnie od wybranego modelu.

Dlatego oferujemy:

• wygodne, sprawdzone i funkcjonalne samochody wyposażone między innymi w system nawigacji i automatyczną skrzynię biegów;
    • nowe, nie starsze niż 24 miesiące, modele pojazdów;
    • auta osobowe i dostawcze;
    • bezpieczne samochody z aktualnymi badaniami technicznymi.

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy jest połączeniem usługi „rent a car” oraz klasycznego leasingu operacyjnego, usługą polegającą na sprzedaży rozwiązań transportowych zamiast samochodów zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Wynajem średnioterminowy związany jest z użytkowaniem samochodu od 1 do 23 miesięcy. Usługa średnioterminowa ze względu na dłuższą deklarację najmu jest atrakcyjniejsza cenowo niż wynajem krótkoterminowy. Procedury związane z jej rozpoczęciem są bardzo zbliżone i równie mało kłopotliwe, jak przy wynajmie poniżej 30 dni.

Dzięki temu Klient w każdej chwili może wynająć, zmienić samochód bądź zrezygnować z usługi. Wynajem średnioterminowy podobnie jak pozostałe wynajmy uwzględnia serwis, opony sezonowe, pełen pakiet usług ubezpieczeniowych wraz z rozliczaniem szkód komunikacyjnych oraz samochód zastępczy na czas awarii.

Wynajem z OC sprawcy

99Rent ma również możliwość bezgotówkowo rozliczyć naszych Klientów z ubezpieczycielem sprawcy kolizji. Umożliwiamy dokonanie rezerwacji auta zastępczego nawet na godzinę przed wynajmem oraz skorzystanie z naszej profesjonalnej obsługi technicznej. Wiemy, jak ważny jest czas naszych Klientów, dlatego zapewniamy szybką obsługę i gładką współpracę. Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na najważniejsze pytania dotyczące najmu czyli: kiedy przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji, jak długo można go wynajmować i jaki pojazd zastępczy można otrzymać.

Dzięki naszej pozycji na rynku zaufały nam największe Towarzystwa Ubezpieczeniowe:

• BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group
    • Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group
    • Concordia Polska TUW
    • GENERALI T.U. S.A.
    • Gothaer TU S.A.
    • InterRisk S.A. Vienna Insurance Group
    • LINK4 TU S.A.
    • MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
    • PROAMA
    • PZU SA
    • STU ERGO HESTIA S.A.
    • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych POCZTOWE
    • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
    • UNIQA TU S.A.
    • APRIL Polska Sp z o.o.
    • LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.
    • TU Europa S.A.
    • Balcia Insurance SE
    • Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
    • Greenval Insurance DAC

Wynajem samochodu z kierowcą

Usługa wynajmu samochodu z kierowcą skierowana jest do najbardziej wymagających Klientów ceniących bezpieczeństwo, prestiż oraz najwyższe standardy obsługi. Naszym Klientom proponujemy samochody luksusowe prowadzone przez doświadczonych, odznaczających się wysoką kulturą osobistą oraz znajomością języków obcych kierowców.
Zapewniamy indywidualne, elastyczne i w pełni profesjonalne podejście do potrzeb każdego Klienta, łącznie z odbiorem Klienta z dowolnego miejsca i planowaniem najbardziej optymalnej trasy.

Oferta dla firm

Wypożyczalnia samochodów 99rent zapewni Państwa przedsiębiorstwu samochód, zawsze gdy zajdzie taka potrzeba. Wynajem dla firm świadczymy od 1 dnia do 23 miesięcy. Wynajem dla firm podobnie jak pozostałe wynajmy uwzględnia serwis, opony sezonowe, pełen pakiet usług ubezpieczeniowych wraz z rozliczaniem szkód komunikacyjnych oraz samochód zastępczy na czas awarii.

Korzyści z wynajmu dla firm:

• brak początkowego wkładu własnego
    • uproszczona i skrócona procedura oceny finansowej przedsiębiorstwa
    • brak konieczności wieloletniego zobowiązania finansowego
    • możliwość długotrwałego użytkowania pojazdu bez konieczności zakupu
    • możliwość wymiany samochodu w trakcie trwania wynajmu
    • możliwość szybkiego zwiększenia lub zmniejszenia stanu floty firmy
    • możliwość szybkiego przemodelowania floty firmy
    • bardzo szybki termin realizacji zamówionych samochodów (odbiór nawet w dniu zlecenia)
    • możliwość wyboru pojazdów z całego parku samochodowego 99rent
    • gwarancja nowych, bardzo dobrze wyposażonych samochodów (nie starsze niż 12 miesięcy)
    • pełny pakiet ubezpieczeń, likwidacji szkód komunikacyjnych
    • gwarancja samochodu zastępczego w przypadku awarii
    • 24 godzinny assistance
    • stawki za wynajem indywidualnie przygotowane dla każdego Klienta
    • brak kosztów związanych z obsługą techniczną i serwisowaniem pojazdów
    • bezgotówkowe rozliczenie umowy
    • możliwość wliczenia kosztu wynajmu w koszty uzyskania przychodu firmy
    • osobisty doradca dostępny przez cały okres trwania umowy

99rent Sp. z o.o.