Opinie o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UBT Personal Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie UBT Personal Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Czy często w firmie UBT Personal Sp. z o. o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Beta Nowy wpis

Chcesz pracowac za darmo, charytatywnie, to jest to odpowiednia Firma! Nie zobaczysz swojej wyplaty na oczy, a jesli zaczniesz jezdzic swoim autem kosztow paliwa tez Ci nie zwroca! Wiec powodzenia!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w UBT Personal Sp. z o. o.?

Ewela

Poszukaj sobie lepszej oferty. Stracisz tylko czas i pieniadze. Ja jezdzilam swoim autem do klientow tankowalam ze swojej kasy. I 2 miesiace nie widze swojej wyplaty ani zwrotu kasy za dojazdy. Sprawe kieruje do prokuratury!

Natalia Nowy wpis
@Ewela

Wiesz, czy UBT Personal nadal działa? I jak Twoja sprawa z wypłatą? Odzyskałaś ją?

Ewela Nowy wpis
@Natalia

Witaj. U mnie sytuacja sie wyjasnila. Dorwalam Tiedtke wlasciciela UBT na Hannover wczoraj. Odzyskalam kase w calosci! Wyplacil gotowka!

Ewela

Witam Wszystkich. Uwazajcie na ta Firme jak i w Polsce tak i w Niemczech. Ja swojej wyplaty ani oczy ani na koncie nie zobaczylam! (usunięte przez administratora) Telefonow tez nie odbieraja! Oddaje sprawe do prokuratury! Pozdrawiam

Czarek

Cześć ! Chciałbym spróbować sił w tej firmie ale mój niemiecki jest na słabym poziomie. Czy jest to przeszkoda ?

Sebastian
@Czarek

Jasne ze tak, oni biora kazdego, byleby nie zadawal zbyt duzo pytan

Kierowca

Byłem, jest ok jestem przyjęty....Hurra jest dobrze mój niemiecki dał radę

czy mogę przyjechac z żoną.....Taaaaak super

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jaka umowa obowiązuje w UBT Personal Sp. z o. o. podczas okresu próbnego?

POLPO

za zwyczaj taką umowę można rozwiązać ze skutkiem natychmiastowym . a po drugie UBT nie jest twoim pracodawcą tylko biurem pośrednictwa pracy i nie wiąże cię zgodnie z prawem pracy żadna umowa ,a jeśli jakieś pismo masz to jest nie zgodne z prawem UBT nie tworzy miejsc pracy wiec nie jest twoim pracodawcą po prostu ot ,Natomiast jeśli masz umowę z firmą w której pracujesz to już co innego .Msz 3miesiące okres wypowiedzenia jeśli pracujesz powyżej roku.

Kasiarz

kasa na czas, czasem dwa lub trzy dni spoznienia, za to kwota nigdy sie nie zgadza, kreatywna ksiegowosc, stary tylko patrzy na czym ci kase uwalic

Kuleczka

(usunięte przez administratora) nie dostałem pensji

@Kuleczka

nie ty jeden, nie odpowiadaja na telefony ani maile, na stronie pisze ze maja oddzial we Wroclawiu ale nawet nie ma numeru ulicy podanej

gość

Firma we wrocławiu już dawno nie istnieje - wprowadzają ludzi w błąd.

POLPO
@Kuleczka

CZY NIE OSTRZEGAŁEM WSZYSTKICH W SPRAWIE UBT JA MAM Z NIMI SPRAWĘ KARNĄ ZAŁOŻYŁEM LECI DRUGI ROK

Man

Nie polecam licha stawka + 700 € dodatki, idziesz na urlop lub L4 nie dostajesz dodatku, patrzą tylko jak okraść Polaka. Przy pierwszej rozmowie wszystko cacy potem zaczyna się Meksyk brak kontaktu itp. Za wyro w pokoju wołają 350 € zatrudniają pod Lgi fo fabryki mercedesa, Porsche Sindelfingen +do serwisów aut lkv man +Nivea, rafinerii Hamburg. Podatki odprowadzane są od kwoty minimum więc zero zwrotu podatku i licha emerytura

Markus
@Man

Potwierdzam, niby 700 dodatku a jak na urlopie jestes dwa tygodnie to dali 150! Oszusci

Dresden
@Man

ja dostalem w listopadzie oferte Mechanik w Stuttgart za 2200 z darmowym mieszkaniem, na miejscu okazalo sie ze 2000. Po dwuch tygodniach dostalem informacje, ze jednak za malo znam niemiecki i dostane 1900 minus mieszkanie czyli 1400. Strata czasu, tuz przed swietami zostalem bez pieniedzy. Niestety nie polecam.

Bartek

pozdrawiam super firme, dostalem uzywane buty, tutaj prosze podpisac ze szkolenie bylo i do pracy. Tyle widzialem pracownika, sam na zakladzie, zero odpowiedzi na moje pytania, na drugi dzien telefon z firmy czy wszystko ok? Nie bylo ok, po dwuch godzinach podziekowalem za taka prace i taka organizacje, cale szczescie ze mam znajomych w okolicy, ktorzy pomogli cos innego polapac. Polecam sie wszystkim zastanowic.

Olalala

Polski pośrednik wysłał nas do tej firmy. Po dotarciu na lokacje przezegnalismy się lewą nogą. Niemieckie standarty za 330€ od osoby? To jakaś kpina i żart. Nam się poszczescilo, bo mieliśmy chociaż lodówkę w pokoju, druga para nie miała tego szczęścia. Tak koszmarnych warunków za te pieniądze nie widziałam. Szczurów i karaluchow do pełni koszmaru brakowało. Po rozmowie z właścicielem okazało się że on dostaje połowę kwoty, gdzie podziewa się druga? Oczywiście w agencji nic nie wiedzieli. Dorabiać sie na ludziach kasując ich podwójnie za kwaterę? Praca może nie była by najgorsza, oprócz totalnego chaosu. Nikt nie wiedział co ma robić, nikt nie wytłumaczył, o szkoleniu w ogóle nie było mowy. Praca tego dnia od 7 do 22. Kto pracuje tyle godzin? To w ogóle legalne? Wolna amerykanka. My się z tego bardzo szybko wypisalismy. Nie polecam. Skończyły się czasy gdzie ludzie dadzą się wykorzystywać. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

ioko
@Olalala

na jakie stanowisko jechaliscie?

Irek
@Olalala

ja wyjechalem jakis czas temu jesli ktos sie wacha to radze wczesniej poprosic o numer telefonu do koordynatora i sprobowac sie do niego dodzwonic poznym popoludniem albo w weekend, do nas przyszedl wlasciciel mieskania z informacja ze nie zaplacone i albo placimy albo mamy sie wynosic. Staralismy sie dodzwonic daremnie do firmy. Kontakt tragedia, o innych rzeczach nie wspomne. Nie polecam.

Gustaw

Może przy podpisywaniu umowy trzeba pilnować wszystkich spraw żeby nie było niespodzianek?

Irek
@Gustaw

Witam, werbuja i zapewniaja polskiego opiekuna, umowa jednak po niemiecku i czasu na podpisanie nie ma. Podpisujesz albo nie. Co do umowy to oprocz stawki brutto czlowiek nic nie rozumie co podpisuje, nawet nie wiadomo ile dni urlopu.

Stanisław

z dnia na dzień dowiadujesz sie, że masz sobie sam coś wynająć. Nie wszystko jest tak jak było obiecane. Ja bym drugi raz nie podjął pracy.

Janusz

Witam ...chcę podjąć pracę w firmie UBT ...jako kierowca w rafinerii w Hamburgu ...czy ktoś już tam pracował lub pracuje ...?? proszę o info bo po przeczytaniu tych opinii to nie ukrywam że trochę się boję..czy żeczywiście jest tak żle w tej firmie jak tu piszą ...??? pozdr. Janusz

Natalia

@anonymous, oczywiście masz prawo podzielić się swoją opinią na forum, właśnie do tego ono służy. Każdy może mieć inne spostrzeżenia, dlatego też dobrze jest poznać różne punkty widzenia. @kaszmir, czy masz na oku konkretne stanowisko? Pozytywy z pewnością istnieją, myślę, że warto się o tym przekonać na własnej skórze i przesłać CV.

@Natalia

cześć czy wiesz gdzie obecnie szukać panią A.Strączek

@polpo

Niestety nie mam takiej wiedzy, nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą. A czy możesz powiedzieć, czy pracujesz lub pracowałeś w UBT? Już wiele czasu minęło od dodania ostatnich komentarzy. Wiesz coś o aktualnej sytuacji?

Natalia

@polpo, zależy nam, by to na forum pojawiały się opinie na temat pracodawcy. Nie powinieneś w tym miejscu podawać swoich danych. Zapoznaj się proszę z regulaminem i napisz w kilku zdaniach swoje doświadczenia związane z firmą, zachowując przy tym kulturę wypowiedzi.

@Natalia

Natalia-- te drobne dane nie narobią mi żadnej szkody . A jeśli idzie o firmę UBT no cóż życzę wszystkim tym co tam idą pomimo ostrzeżeń by po krótkim czasie nie pisali ,co to za firma pojechałem i nic z tego okradli mnie . Po to jest to forum by co co najmniej wżiąś to pod rozwagę ,ze jednak coś jest nie tak .To następstwem będzie spokojna głowa że nie dałem się omamić firmie UBT. Szkoda ze tu nie wrzucę pism sądowych

@anonymous

anonymus --czy wiesz gdzie znajżć panią A Strączek i jej ludzi

kaszmir

@polpo @Seba @Natalia bede wdzieczny za podanie pozytywnych stron wspolpracy, mam nadzieje, ze i takie sie znajda? zastanawiam sie nad aplikowaniem.

Natalia

@Roman, jak przedstawia się obecna sytuacja? Czy firma zobowiązała się wypłacić pieniądze? @Andrzej, czy według Ciebie dobrze pracuje się w firmie? Miałeś jakikolwiek problem, by skontaktować się z pracodawcą? @Seba, czy ostatecznie udało Ci się nawiązać kontakt z firmą i wyjaśnić problematyczne kwestie? Czy nadal jesteś zatrudniony u tego pracodawcy? Może w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany?

Seba
@Natalia

Nie już tam nie pracuję bo odeszłem bo już miałem dosyć tej firmy i wiecznych kłamstw i oszukiwania ludzi w trakcie pobytu w tej firmie zmieniałem mieszkanie 6 razy w warunki coraz gorsze w mieszkania brudne i z jakimiś alkocholikami dojazdy po 20 km nie martwiąc się czy mam jak dojechać jeśli jeździłem pociągiem nie dokładają ani jednego ero do dojazdu do tego gdy przyjechałem musiałem prosić innych ludzi żeby pomogli mi założyć konto niemieckie i meldunek do tego uzyskać jakąś zaliczkę to trzeba było się prosić nie długo na kolanach. nieterminowe wypłaty. Dodzwonić się do kogoś z firmy też było cudem i tak postępuje firma z ludźmi???? to jest jakaś pomyłka Niemiec kase bierze za moją pracę a traktuje ludzi jak zwierzeta z tego co się dowiedziałem to ma sprawy sądowe pozakladane przez Polaków za praktyki kture ta firma stosuje. W mojej ocenie nie zasługuje ta firma nawet na te dwie gwiazdki ale to trzeba się tam zatrudnić i się przekonać samemu co jest grane.

wszystko mozna powiedzieć lecz nie zawsze tu skyp roman8452

Natalia

@Seba, a dlaczego tak często musiałeś się przeprowadzać? Czy pracowałeś w różnych lokalizacjach? Rozmawiałeś o zwrocie kosztów dojazdów z pracodawcą? Co było zapisane w umowie? @oszukany, zapoznaj się z regulaminem forum, rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak nie powinieneś tu używać takiego słownictwa i nikogo obrażać. Jak długo starałeś się nawiązać kontakt z firmą? Czy byłeś również w siedzibie? Może wyjaśniłeś w jakiś sposób tę sytuację?

oszukany

oszusci oszusci oszusci najpierw bajeruja a potem jak czlowiek szykuje sie do wyjazdu nie ma z nimi kontaktu, brak profesjonlizmu

Mirek

Agencja pracy jak agencja, są gorsze a i pewnie lepsze sa.. Ja pracuję z UBT gmbh już pare miesięcy i jestem zadowolony. Z tego co słyszałem to Polska filia już nie istnieje, ja mam umowe niemiecką i wypłaty na czas.

pol
@Mirek

lejesz farmazony ta firma wszystkich kroi tylko jeden co ma wszystko smiechu warte

Polak
@Mirek

Co ty (usunięte przez administratora) pajacu czy ubt personal czy gmbh jeden (usunięte przez administratora) Tiedke kroi wszystkich jak ktoś ma troszke rozumu w glowie to nie bedzie tam pracował.Dobre posty wystaeiają pracownicu biurabo co im zostaje jak nik nie chce :)

Dojczi
@Polak

Ty @Polak może ty pracujesz w biurze jak tak dobrze poinformowany jestes - rozumiem że u nich nie pracujesz jak kroją strasznie - tylko posty piszesz

Gosc
@pol

Kroi jak każda inna, jak się nie zna języka to trzeba i przez agencje pracować, każda kroi ale tak to już jest

Endrju
@Dojczi

a moze ty pracujesz? tylko po drugiej stronie :>

Seba
@Polak

Zgadzam sie ale trzeba się samemu przekonać żal mi tylko tych ludzi oszukanych

Zostaw merytoryczną opinię o UBT Personal Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBT Personal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UBT Personal Sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBT Personal Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.

UBT Personal Sp. z o. o.