Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

O nas

Pol-Inowex oferuje specjalistyczne i kompleksowe usługi w zakresie demontażu, montażu, pakowania i relokacji obiektów przemysłowych i maszyn na całym świecie.

Od powstania spółki w 1991, mamy w swoim dorobku demontaż i ponowny montaż w innym miejscu wielu tysięcy ton maszyn i urządzeń przemysłowych a także pełnych linii produkcyjnych. Działamy na rynku międzynarodowym m.in. w następujących dziedzinach przemysłu:

• cukrownictwo
  • przemysł papierniczy
  • przemysł chemiczny
  • branża energetyczna
  • branża cementowa
  • przemysł spożywczy
  • branża tworzyw sztucznych

Nasza misja:

Pomagamy naszym klientom w precyzyjnym, sprawnym i terminowym demontażu, montażu oraz przenoszeniu urządzeń  i obiektów przemysłowych dbając o zwiększanie wartości firmy.

Swoją misję Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.  realizuje poprzez rzetelną współpracę z kontrahentami oraz troskę o swoich pracowników.

Zarząd Spółki wyznacza strategię działania i zapewnia niezbędne środki i zasoby w celu:

• rozwoju rynku przez zwiększanie efektywności obsługi dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych rynków docelowych,
  • ciągłej poprawy wyników finansowych poprzez wzrost sprzedaży i zmniejszenie kosztów,
  • zapobiegania wszelkim zanieczyszczeniom i minimalizowania ewentualnych negatywnych skutków na środowisko naturalne,
  • poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Politykę Spółki realizujemy poprzez:

• systematyczne usprawnianie działań
  • poprawę jakości zgodnie z przyjętym Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001
  • troskę o środowisko naturalne zgodnie z Systemem Zarządzania Środowiskiem ISO 14001
  • nieustanną poprawę bezpieczeństwa świadczonych usług zgodnie z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.
  • zwiększanie świadomości pracowników i stałe podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych
  • zwiększanie efektywności pracy
  • nieustanne unowocześnianie parku maszyn i urządzeń odpowiadających rosnącym wymaganiom i przepisom prawa
  • działania zgodne z obowiązującym prawem.
Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.