Opinie o Effective Piotr Cymanowski (zakończona działalnosc) w Tczew

Działalność firmy zakończona.

HotelMagazin to miesięcznik skierowany do Hoteli i Restauracji. Jego odbiorcami są decydenci 1320 Hoteli, 450 restauracji na terytorium całego kraju oraz baza 10 000 klientów biznesowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Effective Piotr Cymanowski (zakończona działalnosc) w Tczew

Agnieszka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) klientom oraz pracownikom radzę dokładnie prześwietlić działalność przed rozpoczęciem współpracy. Właściciel firmy żeruje na naiwności klientów , mianowicie jeśli chodzi o wydawanie katalogu dla branży HoReCa "Hotel Magazin" - ten katalog jest drukowany tylko i wyłącznie dla klientów, którzy umieścili w nim swoją reklamę i za nią dużo zapłacili - taki sposób ma właściciel jako dowód, że przecież katalog istnieje :) Nie ma czegoś takiego jak prenumeraty takiego katalogu wśród kilkuset hoteli i restauracji w całej Polsce - to fałszywa informacja, nikt prócz reklamujących się firm nigdy nie dostał wydrukowanej wersji katalogu. Kiedy tam pracowałam, zgodne z prawdą były tylko mailingi, które były wysyłane - nie problem wykupić byle jaką bazę mailingową i spamować nią skrzynki użytkowników - zaznaczę tylko, że nie są to "osoby decyzyjne w firmach branży HoReCa" - jak to rozgłasza i chwali się firma Effective. ;) Właściciel doskonale potrafi mydlić ludziom oczy. Nie mam z tym człowiekiem kontaktu już od kilku lat, lecz w tym czasie wiem, że już kilka razy zawieszał i ponownie otwierał działalność, zmieniał adresy siedziby, aby być trudniej uchwytnym dla swoich wierzycieli. Podsumowując - ten człowiek to (usunięte przez administratora), dużo majstruje również w komentarzach niby pozytywnych, które są tutaj zamieszczone. Każdy ma swój rozum, nie popełniajcie tego błędu co ja, inni oszukani pracownicy oraz klienci. P.S. Proszę nie usuwać mojego komentarza tylko ze względu na fakt, że jest negatywny pod kątem tej działalności. Jest on zgodny z prawdą, a właściciel Effective próbuje tą prawdę tuszować, żeby móc dalej oszukiwać i czuć się bezkarny.

Weronika Nowy wpis

@natalia może udaj się bezpośrednio do biura Effective Piotr Cymanowski i tam spróbuj skontaktować się z właścicielem firmy? Czy wiesz czym może być spowodowany ten brak kontaktu? Ktoś jeszcze doświadczył takiej sytuacji?

Jan

zaczynam sie zastanawiać czy nie trafiłem na oszusta. Effective Piotr Cymanowski zaproponował mi usługę meilingu w rozsądnej cenie , wystawił fakturę , ja zapłaciłem i od 3 tygodni cisza nie odpowiada na meile. Co sądzić innego jak oszustwo, wyłudzenie. Chyba bede musiał złożyc zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa

Jan
@Jan

Tak jak juz pisałem wcześniuej, Pan Piotr wywiązał się ze swojego zobowiązania , zaproponował sensowna rekompensatę . Więc nie pozostaje mi nic innego jak cofnąć swoja wczesniesniejsza negatywną opinię . Rzeczą ludzką jest bładzić , atylko ten kto nie pracuje nie popełnia błędów. Myslę ze pan Piotr zasługuje na zaufanie

natalia Nowy wpis
@Jan

Prosze o kontakt do p.Piotra. Mam identyczna sytuacje. natomiast wciaz brak kontaktu, rowniez zastanawiam sie nad zlozeniem doniesienia.

Znowu po raz kolejny powtóka z rozrywki (usunięte przez administratora)otworzy firmę na pół roku, naoszukuje ludzi, pracowników zniszczy rynek i się zawinie. Ostrzegam wszyskich przed tą firmą!!!! To oszuści. Wystarczy poszperać trochę w sieci.

natalia Nowy wpis

dalam namowic sie na mailing, po zrealizowaniu przelewu, kontaktu brak. mailingu iczywiscie tez. prosze o pomoc jesli ktos mial podobnie.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
Tczew
ATN Service ApS
Weronika

@Były pracownik nie możesz nikogo obrażać na forum. To wątek o pracy w firmie Effective Piotr Cymanowski i każdy może napisać opinie, ale musi ona się zgadzać z regulaminem.

Jacek M.

Witam. Czy ma Pan jakiś kontakt telefoniczny z tą firmą bo na maile nie odpisują.

Baliśmy się negatywnych komentarzy, które można przeczytać w internecie. Jednak Pan Piotr okazał się naprawdę obeznanym specjalistą. Doradził nam jak poprawnie przygotować reklamę. Kontakt był zawsze rzetelny i profesjonalny. Już po pierwszych wspólnych działaniach inwestycja się zwróciła! Dziękuję!

Skorzystaliśmy ze Świątecznej promocji, którą otrzymaliśmy w mailingu. Za śmieszne pieniądze pozyskaliśmy kilku dobrych, nowych klientów. Na 1000 % będziemy od teraz cyklicznie korzystać z usług Pana Piotra.

mora

Firma z dużym PR a efektywność około "0" Dużo szumu z którego nic nie wynika

Wojciech

No powiem Wam, że firmę znam nie od dziś i jest w niej naprawdę sensownie pod każdym względem, więc na plus

klient

My współpracujemy z Hotel Magazin już od ponad roku. Dziwi mnie to co tu przeczytałem, ponieważ my co miesiąc mamy nowych klientów, którzy potwierdzają, że naszą ofertę otrzymali w hoteli magazin. Nie rozumiem więc o co chodzi. Ale może warto to sprawdzić. Widzę grupę rozżalonych pracowników. Mam świadomość, że pewnie dodają 10 bajeczek do prawdy, ale pewnie w każdej legendzie jest źbło prawdy. Tak czy inaczej- my nie narzekamy. I nigdy nie mieliśmy problemu z kontaktem- to też dziwne co Państwo tu piszecie.

taka jedna

Po pierwsze- Hotel Magazin (Effective) - proszę nie łączyć z Bizneskonferencje, Inter Cirrus i tym podobnymi. Pracowałam w HM i dla mnie było wszystko wporządku. Nie było hamstwa, ciśnienia sprzedażowego... z szefem rozmawiało się jak z normalnym człowiekiem. Czasami robił nam jakieś "prezenty motywacyjne". Wiem ,że było też kilka integracji na koszt firmy.Jak pojawiły się problemy finansowe to odrazu powiesili na niego wszystkie psy. Teraz chyba już funkcjonują dobrze, ale wiem że były złe czasy (dlatego też odeszłam). Najbardziej "burzą" się Ci którzy nic nie robili w pracy i oczekiwali za to oklasków

gość

Nika będę wdzięczny za więcej opinii na temat tej pracy. Mam tam rozmowę na stanowisko specjalisty ds realizacji zamówień i chciałbym znać więcej szczegółów. Pracował tam ktoś/był na rozmowie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Effective Piotr Cymanowski (zakończona działalnosc)?

Kandydaci do pracy w Effective Piotr Cymanowski (zakończona działalnosc) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Effective Piotr Cymanowski (zakończona działalnosc)
2.2/5 Na podstawie 64 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Effective Piotr Cymanowski (zakończona działalnosc)