Opinie o BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. w Katowice

Ryszard

Podobno można tu dostać premie za zrealizowanie celów sprzedażowych. Ktoś powie czy trudno je zrobić? Ile procent do wypłaty można wtedy dostać dodatkowo? Chętnie dowiedziałbym się jak to wygląda w proporcjach.

Damian Wsciubiak
@Jaga

Nie są objęte tajemnicą ale dla osoby z poza branży nie będą zrozumiale. Minimum nadgodzin? Nie rozumiem pytania. W naszych sklepach rzadko się zdarza aby ktoś miał nadgodziny, gdyż nie mamy braków kadrowych.

_była

Praca super jako konsultantka mało obowiązków dużo wolnego czasu. Minusów też trochę by się znalazło: - praca w punkcie na słuchawce (brawa dla tego kto to wymyślił) - niekompetentni przełożeni bez większej wiedzy liczy się tylko sprzedaż - podstawa wypłaty - tragedia jak na 2021 rok jedynie premie ok ale zależy od punktu tzn jeśli słaby ruch to gówno się dostanie tak ale wiem można nadrobić na fajnych słuchawkach siedząc na zamkniętym zapleczu Ogólnie nie polecam tego agenta

Damian Wściubiak

To się uśmiałem :-) Zapraszam do Pani Prezes, może wtedy chociaż dowiem się kto takie bzdury wypisuje. Prośba o kontakt, chętnie spotkam sie w sądzie w temacie zniesławienia mojej osoby.

Hej, moje doświadczenie opiera się głównie na pracy w branży telekomunikacyjnej, ale nie w charakterze sprzedawcy, tylko koordynatora/PH. Trochę poszperałem w sieci i nie widzę, aby kiedykolwiek były publikowane oferty pracy dla koordynatorów, ale firma jednak ma takich pracowników w swoich szeregach;) Jeśli ktoś z was pracuje jako koordynator handlowy, dajcie znać jak zdobyliście stanowisko, gdzie najlepiej uderzyć z aplikacją. Widełkami płacowymi czy kilkoma zdaniami o współpracy również nie pogardzę:)

A.L
@Ryszard

Dostać premię jest bardzo ciężko. Plany są wywindowane w kosmos. A dopiero od realizacji 100% planu, ma się premię. Fakt,że można zgarnąć dodatkowe pieniądze, bo organizują czasami konkursy. Ale jeżeli chodzi o premię, to z założenia -nie masz 100%, nie dostaniesz nic. Wiem,że w innych firmach, premię,zaczynają się od osiągnięcia 80%. Lekka chamówa

Michaśka
@A.L

Masakra, czyli mówisz, że plan średnio do zrealizowania, ale teoretycznie wykonalny? Jakby czasem ta premia już wpadła, to o jakie kwoty chodzi? A podwyżki są? :)

Lidka
@Ryszard

(usunięte przez administratora) Tępią każdego jak im się jednak nie spodobasz. Wieczny wyzysk tylko tam. Przy Wściubiaku o premii możesz zapomnieć bo jest to jeden wielki cham, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Praca po 12 godzin nawet do toalety wyjść nie można bo odrazu straszą naganą. Porażka a nie firma!

Ayo

To sam już nie wiem co jest prawdą. Czyli sugerujesz, że takie sytuacje nie mają miejsca? Za co tak naprawdę przyznawane są premie? Jeśli chodzi o nadgodziny to nie zaprzeczasz? Były też płatne jeśli się zdarzały?

Damian Wsciubiak
@Ayo

Oczywiscie. Premie wypłacane są zgodnie z naszym systemem motywacyjnym. To forum nie jest miejscem do wyjaśniania zasad wypłacania premii. Jeżeli ktoś jest zainteresowany praca w naszej firmie to wszystkiego się dowie. Tak, nadgodziny wypłacane są zgodnie z kodeksem pracy.

Jaga Nowy wpis
@Damian Wsciubiak

A te zasady są objęte tajemnicą? Jest jakieś minimum ile trzeba wyrobić nadgodzin w miesiącu?

Damian Wsciubiak Nowy wpis
@Jaga

@_była

Gosiu, chociaż mogłabyś nie ukrywać swojej tożsamości :) Myślałem że będziesz nam wdzięczna za to, iż jednak nie dostałaś dyscyplinarki za to co zrobiłaś... Aha, jak nie znam żadnej firmy handlowej która płaci premii za bycie sklepem z najgorszym wynikiem w całej sieci...

@Damian Wściubiak

Damianie z PO pudło nie Gosia ????

@_była

Ah ta anonimowość w siecii ????

Damian Wściubiak Nowy wpis

Jako były pracownik z pewnego miasta i pewnej firmy telekomunikacyjnej muszę powiedzieć jedno, żenujące. Przełożony z Baltimpex obarczył mnie winą, że kierownikiem w naszym salonie był (usunięte przez administratora) który źle zrozumiał pewne sprawy, przez co to ja wyszedłem na winnego pewnej sprawy i zwolniony, tłumaczenia z mojej strony były zbędne.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy firma BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Damian

Tak

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.?

Łukasz

Witaj. Każdy Pracownik oprócz wynagrodzenia zasadniczego otrzymuje również premie - oczywiście przy założeniu że zrealizował swoje cele sprzedażowe.

Zarobki w tej firmie to kpina, na poziomie 2015 roku. Premię niby można zdobyć ale zależy od punktu. Przełożeni to jedna wielka masakra -np Łukasz który potrafi tylko gumą kręcić w buzi i filozofować, znają się na temacie że hej. Godni polecenia tzw trenerzy no z Lubina, nigdy w życiu nie widziałem takiego nieudacznika który oszukuje człowieka i jeszcze się z tego cieszy jak głupi do sera zero jakiej kolwiek empatii. Firmy nie polecam chyba że dla jakiś zabłąkanych

Łukasz
@Kasia

Kasiu, a właściwie Adamie. Bardzo Cię proszę daj sobie już spokój bo Twoje wpisy czy to tutaj czy wysyłane w formie "reklamacji na obsługę" które kierujesz bezpośrednio do T-Mobile są raczej niskich lotów. Jak już wpisujesz jakieś informacje to może warto podpisać się swoim imieniem a nie kryć się za "NIKIEM KASIA". Fakt w twoim wypadku zarobki rzeczywiście były kpiną - ale były dokładnym odzwierciedleniem realizacji Twoich celów sprzedażowych. Zmiana ekipy w sklepie pokazuje że jednak można zarabiać. Jeżeli uważasz że zrobiliśmy Ci krzywdę zwalniając Cie to miej odwagę powiedzieć to pod swoim imieniem a przede wszystkim zrób to w bezpośredniej rozmowie. Podpisujesz się Kasia a później piszesz w męskiej osobie - przypadek - nie sądzę: "w życiu nie widziałem takiego nieudacznika". Pozdrawiam Cie Adam Łukasz BTG SA

Anatol

@Siergiej Mamy dobrą firmę, fajną atmosferę w pracy i całkiem przyzwoite zarobki więc zupełnie nie rozumiem takich żartów

Jaka jest stawka początkowa w BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.? 30 października na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Konsultant Ds. Obsługi Klienta i zastanawiam się czy aplikować.

Karls

stan na wrzesień 2020 podstawa 2400 brutto+ premie, ale z premiami to zależy od punktu, klientów i pracowników

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.?

Sergiej

Koreański biznesowy.

Weronika

Witam, Czy pracując w punkcie w galerii handlowej godziny pracy są elastyczne? Proszę o informacje jak to wyglada :)

Nasta

Przede wszystkim trzeba wiedziec ze firma zatrudnia tzw subagentow i to od nich zalezy jak bedzie wygladala praca na danym stanowisku. Subagenci moga robic co chca. Baltimpex niestety nie wprowadzil zadnych „standardow” w tym temacie - np jaką podstawe dostaje kiero a jaką konsultant. Wiec kto ile sobie wynegocjuje, tyle bedzie zarabial. Niektorzy z tej grupy trafia do fajnych subagentow.. u ktorych da sie zarobic, a inni nie.. doradzic moge tylko tyle, zebyscie pytali na rozmowach jak wyglada system premiowy - czy wogole takowy istnieje. Ja akurat nie narzekam. Mam dobra podstawe, premie z tm i od agenta. Konsultanci u mnie firmie zarabiaja pomiedzy 3-4 tys netto kierownicy kolo 4-6 netto - oczywiscie wszystko zalezy od miesiaca i umiejetnosci sprzedazowych. Atmosfera dobra -ale to zalezy od zespolu do ktorego sie trafi. Baltimpex oceniam dobrze jako agenta. Uwazam jednak, ze wartoby bylo jakby wprowadzil jakis standard zarobkow - np podstawa konsultanta - 2200-2800 brutto a kiero - 3000-4500 brutto + ustalony przez agenta sposob premiowania. Tak przynajmniej jest u konkurencji- przez co jest wszystko jasne i klarowne. Tutaj troche taka samowolka - jedyny minus - chociaz ja akurat dobrze trafilam - ale znam pare osob ktore w tym temacie maja inne odczucia.

Bogdan
@Nasta

Mogłabyś na przykładzie swojego stanowiska opowiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Jaka jest stawka godzinowa i od czego uzależniona jest premia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Ciekawa
@Nasta

Z jednej strony piszesz o subagentach a z drugiej strony piszesz "moja firma". Mam wrażenie, że ten komentarz pisał nie pracownik a jakiś właściciel. Zarobki o których piszesz zachęcają do pracy, szkoda że rzeczywistość jest inna.

Danuta
@Ciekawa

Ciekawa, piszesz, że rzeczywistość jest inna niż przedstawia ją Nasta, dlatego jestem ciekawa Twojej opinii na temat warunków zatrudnienia w firmie BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. Na jaką stawkę można liczyć według Twojego doświadczenia?

Ciekawa
@Danuta

Na słabą. Zarobki są słabe a zakres obowiązków spory. Naprawdę w tych czasach da się bez problemu więcej zarobić.

@Ciekawa

A jak oceniłbyś atmosferę, która tam panuje? Czasami zdarza się tak, że niezbyt dobre zarobki rekompensuje koleżeńska i miła atmosfera. Czy również jest tak w tym przypadku?

Maciek
@Ryszard

Wy tak naprawdę czy sobie żartujecie ? Koleżeńska i miła atmosfera ma rekompensować niskie zarobki ?

Tobiasz

Obsługa w Rybniku to jakieś nieporozumienie. Panie bez uśmiechu ,z tłustymi włosami ,obsługują z wielką łaską. Patrzą się na klienta jak na głupka jakiegoś. Wyszedłem bardzo niezadowolony,ale konkurencja na szczęście wykazała się bardzo wysoką kulturą obsługi,gdzie z przyjemnością podpisałem umowę na usługi . Polecam zmianę na bardziej wykwalifikowany personel.

@Tobiasz

Chyba nie był Pan na Punkcie Baltimpexu w Rybniku... Dziewczyny są bardzo miłe, szczególnie jedna z Pań posiada ogromną wiedzę, nie spotkałem jeszcze konsultanta z tak dużymi umiejętnościami, a dziewczyna jest młoda...

Zadowolona klientka
@Paweł

Popieram w 100%

Patrycja

@O co ci chodzi., warto na bieżąco monitorować na forum, to, co aktualnie dzieje się w BALTIMPEX TELECOM GROUP. To forum powinno być miejscem, w którym, osoby zastanawiające się nad aplikowaniem do tej firmy, mogłyby dowiadywać się o wszystkich aktualnościach dotyczących zatrudnienia w niej i kondycji wewnętrznej BALTIMPEX TELECOM GROUP.

Patrycja

Czy coś ostatnio wydarzyło się w BALTIMPEX TELECOM GROUP co mogłoby zostać poruszone na forum, co bezpośrednio dotyczy osoby zainteresowane zatrudnieniem w tej firmie? Zachęcam Was do ciągłego zamieszczania w wątku swoich spostrzeżeń i nowinek z życia BALTIMPEX TELECOM. Każda informacja posłuży tym użytkownikom, którzy planują aplikowanie do firmy.

O co ci chodzi.
@Patrycja

A co miało by się stać? Wszystko po staremu. Jest jak jest. Milionów nie ma, ale jest w miarę stabilnie.

Bylykonsultan

Nie wypowiem się na temat pracy w Spółce Baltimpex w samej siedzibie, jednak wypowiem się na temat kordynatorów regionalnych, którzy pełnią funkcję nadzorująco/ kontrolującą Punkty APS T-MOBILE. Niestety na stanowisko Koordynatora trafiają zwykle ludzie bez doświadczenia oraz bez studiów. Takie osoby nie mają pojęcia o tym jak być dobrym team leaderem ( bądź co bądź mają wiele punktów pod sobą). Są to zwykle osoby, które raczej minęły się z powołaniem. Wpadając raz w miesiącu do Punktu zamiast pomóc, doszkolic z technik sprzedażowych to raczej demotywują ludzi do dalszej pracy pokazując na każdym kroku swoją wyższość. Nadzór i kontrola polega tylko u nich na tym, że sprawdzają czy plan zrobiony na 100 procent, jeśli nie to rzucają się czemu nie został wykonany. Oczywiście wiadomo po co, jeśli Punkt zrobi plan to i kordynator od siedmiu boleści dostanie premię. Nie są od nich weryfikowane warunki pracy, warunki umów z konsultantami, praca w T Mobile jako konsultant jest za najniższą krajową. W moim przypadku nie pojawiła się nawet umowa o pracę ( co raczej Baltimpex powinien weryfikować). Jakiekolwiek premie są uzależnione od wyników, których nie da się czasami zrobić . Prawda jest taka że kierownikiem takiego APS może być każdy, wystarczy że masz lokal - nawet do wynajęcia, a jeden punkt od drugiego nie jest bliższy niż 300m. Prowadzić taką działalność bez przyszłości to żenada. Zyski na przetrwanie, zero.motywacji pracowników. T Mobile powinien od siebie takie akcje weryfikować też. Mają wdrożone Strategie Społecznej Odpowiedzialności , Raportują swoją transparentność a to zwykły korpo bełkot. Nawet ORLEN weryfikuje to czy pracownik ma umowę o pracę, narzuca standard wynagrodzenia. A tu ? Użeranie się z klientami, nadgodziny - nieodpłatne, brak jakiekolwiek socjalu, umowa na czarno, kombinacje, odcinanie z wypłaty za podpisanie z klientem umowy za którą później nie płaci. Mogłabym wymieniać w nieskończoność o negatywach! Jedno jest pewne. Akcje w APS powinny być sprawdzane przez Koordynatora. Ten (usunięte przez administratora) musicie kiedyś posprzątać.

Damian
@Bylykonsultan

A mozesz podac o jaka lokalizacje chodzi?

Bylykonsultant
@Damian

Cenię sobie anonimowość. Bardzo proszę o podanie e-maila. Mogę z miłą chęcią opisać całą sytuację.

Patrycja

Ostatnio przeszukiwałam internet w poszukiwaniu ofert pracy w BALTIMPEX TELECOM GROUP i niestety nie natknęłam się na żadne aktualnie prowadzone rekrutacje. Czy można do tej firmy aplikować spontanicznie? Proszę Was o pozostawienie wypowiedzi w tej kwestii. Jak w tym momencie ocenilibyście poziom zatrudnienia u tego pracodawcy?

Olek

Zastanawiająca jest ta cisza!!

nienzajoma

Miałam okazję przeczytać OWU, które się dostaje przy okazji przedłużania gwarancji i ubezpieczenia od przypadkowych uszkodzeń w tej firmie. Przeczytałam (zajęlo mi to ze 2h) i zrozumiałam, i naprawdę załamują mnie wasze komentarze. Jak jesteście na tyle naiwni by kupować ubezpieczenie, wiedząc że firmy ubezpieczeniowe nie mają na celu dobra klienta tylko własny zysk - bo to chyba wiedza powszechna i oczywista (a jeśli dla was nie była, no to mieliście dobrą lekcję życia), i nie czytacie ze zrozumieniem OWU, to nie dziwcie się potem, że wam odrzucają zgłoszenia. W tych warunkach ubezpieczenia jest wyraźnie napisane, że szkodę trzeba zgłaszać w ciągu 3 dni. Jest też wyraźnie napisane, że w wariancie przypadkowego uszkodzenia nie każde przypadkowe uszkodzenie jest uwzględniane. Muszą być spełnione pewne warunki, które są w OWU opisane. Jakkolwiek byłoby to nieuczciwe i niezgodne ze zdrowym rozsądkiem, to jest to tam napisane i wystarczy przeczytać, żeby dowiedzieć się, co podawać w zgłoszeniu. W OWU jest podane, kto kiedy płaci za przesyłkę sprzętu. Jest tez podane ile jest czasu na odstąpienie od umowy (więc wszystkie teksty o tym, że ktoś wam polisę wcisnął siłą, przyprawiają mnie o salwy śmiechu - to przepraszam, trzymano wam przy głowie CKMy? i kazano podpisywać? Aż takimi pierdołami życiowymi jesteście, że nie potraficie powiedzieć "nie" sprzedawcy? albo zadzwonić do firmy i zrezygnować z ubezpieczenia?). Ludzie, obudźcie się. Jak nie potraficie się zorientować w świecie, w którym żyjecie, to nie kupujcie ubezpieczeń, wyjdzie wam to na zdrowie. A jak już kupujecie ubezpieczenia, to najpierw czytajcie, co kupujecie i co podpisujecie ( i nie wierzcie na słowo sprzedawcom w sklepie, bo ich celem jest prowizja od sprzedaży, a nie zrobienie wam dobrze, więc powiedzą wam cokolwiek, bylebyście kupili towar), a dopiero potem zgłaszajcie usterki. Bo naprawdę ręce mi opadają, jak czytam opinie pod tytułem " nie wiedziałem, nie przeczytałem, nikt mi nie powiedział". Jesteście dorośli, nie macie 5-ciu lat, żeby was za rączkę przez życie prowadzić. Weźcie odpowiedzialność za siebie i własne poczynania. Myślcie nad tym co robicie, zanim to zrobicie. A jak już dajecie się naciągać i oszukiwać, to miejcie pretensje do siebie a nie całego świata.

Patrycja

@Zuza, udało Ci sie coś ustalić? Jeśli tak podzielisz się opinią? Kto jeszcze zna The Warranty Group Polska? Napiszcie proszę czy nowo zatrudniony pracownik może liczyc od pierwszego dnia o umowę o pracę? Czy są dodatkowe benefity od firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.?

BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.