Opinie o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Edelmann Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edelmann Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

rajman

jak się przygotować do rekrutacji?

Garniak
@Bleh

ale trzeba spełniać jakieś określone kryteria? one są gdzieś wyszczególnione czy to taka ogólna ocena całokształtu pracy?

Jaka atmosfera jest między działami w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Kamis
@Megalodon

Przypuszczam, że tak ale podobijam pytanie żeby się upewnić

Jaka atmosfera jest między działami w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

czill

według mnie atmosfera w całej firmie jest naprawdę ok, nie pracuje tu jakoś mega długo, ale na pewno ludzie są wielkim plusem tej pracy

Skarabeusz
@czill

Duzo was tu pracuje tak w ogole?

valentino
@Skarabeusz

ja bym jeszcze chętnie się dowiedział w jakim przedziale wiekowym jest zespół?

Isay

Dla mnie to bez roznicy jaki wiek, ale to jak sie dogadujecie juz bardziej mnie obchodzi. Wiekszosc w miare w porzadku, taka do pogadania?

simr
@Isay

tak, z tego co zdążyłem zauważyć, to ludzie na prawdę są pomocni i nie ma złej atmosfery

KoRal
@simr

Jakie sa inne plusy pracy tutaj wedlug was?

kurza twarz

chociażby opieka medyczna enel-med. pakiet finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty Multisport, świadczenia z ZFŚS, owocowe środy

Tryk
@kurza twarz

Warto wziac ten enelmed? Polecasz?

Faun Nowy wpis
@Tryk

U mnie się tam sprawdza wiec ja bym mógł polecić

brownie Nowy wpis
@Tryk

ja często korzystam więc polecam każdemu

Megalodon Nowy wpis
@kurza twarz

Faktycznie to w 100% jest placone przez firme?

Kamis Nowy wpis
@Megalodon

Przypuszczam, że tak ale podobijam pytanie żeby się upewnić

Może ktoś napisać jakie są zarobki i ewentualnie jakieś premie?

boczniak
@Gość

premie są całkiem fajne np. regulaminowa/uznaniowa, świąteczna itp

boczniak
@Gość

a pensja to zależy od stanowiska, pytasz o jakieś konkretne?

mepel
@boczniak

jakiej wysokości te premie możesz podać?

quaki
@mepel

w ogoóle to każdy może dostać taką premie?

Barcelona

No a ciężko ją wyrobić twoim zdaniem?

Srogi

Warto moim zdaniem zawsze to dodatkowa kasa i według mnie całkiem fajna

Smyk
@Barcelona

Nie jakoś ciężko wiadomo że się trzeba postarać ale nie ejst to nie do zrobienia

Księżyc

Ktoś się z was orientuje w jakich godzinach pracuje się w administracji?

ziom
@Księżyc

8-16 albo 9-17 ;P

rajman

jak się przygotować do rekrutacji?

rykoszet
@rajman

najlepiej jak potrafisz :D no o doświadczenie, umiejętności, ogólne pojęcie o robocie mogą zapytać tak mi się wydaje

Bon
@rajman

Już chwila minęła, możesz coś powiedzieć? W ogóle oddzwonili?

Lelum
@rykoszet

potwierdzam, dosyć klasycznie pytania, ale bardzo miła rozmowa raczej.

Zambibar
@Lelum

a dawali odpowiedź o zatrudnieniu już w trakcie rozmowy czy jakiś czas po? i w jakiej formie ta odpowiedz ewentualnie?

bela
@Zambibar

ja slyszallam ze rozmowa rekrutacyjna przebiega calkiem szybko i ze po rozmowie nie trzeba dligo czekac na informacje zwrotna o zatrudnieniu

Molrin
@Zambibar

raczej po dostajesz informacje, ale plusem jest że zawsze daja feedback nawet jak sie nie dostajesz, wiec przynajmniej nie musisz czekac w nieskonczonośc w niewiedzy

bug
@Molrin

a po jakim czasie dostaje się ten feedback?

Czort
@bug

ja miałem po tygodniu feedback od nich i zaproszenie na podpisanie umowy itd.

Czort

A bardzo dobrze, na ludzi fajnych trafilem wiec szybko mi pomogli nabrac drygu do pracy, zobacyzmy jak to dalej bedzie

Dejm
@Czort

a wiesz czy dalej tutaj przyjmuja i ta rekrutacja jest otwarta? bo może się skuszę

dynastia

ale nie moglbys powiedziec czegos wiecej o firmie? skoro polecasz sprobowac to powiedz cos jeszcze np jak jest chociazby z atmosfera?

Fit
@dynastia

Uważam, że akurat w tej firmie nie ma co narzekać na atmosferę. Zdarzają się cięższe dni ale to jak wszędzie, raczej na codzień jest okej.

yiko
@Fit

poza tym z innej beczki - firma placi w terminie?

Gryku
@yiko

mi nigdy z wypłatą sie nie spoznili więc odważe się powiedzieć że tak

lins
@Gryku

tak to prawda tez nie dostalem nigdy po czasie pensji i zawsze sie tez zgadzala

Chris
@Fit

Myślisz, że przyjmą świeżaka tak żeby się nie stresował? Bo trochę się obawiam nowego środowiska

nowy
@Chris

wsumie pytanie czy macie jakies szkolenie z poczatku?

glon
@nowy

zawsze jest wdrozenie jak dopiero co przyszedles

planowy
@yiko

mnie nigdy się nie spóźnili zawsze wynagrodzenie było w terminie a czasem zdarzało się, że nawet wcześniej

kafelek
@Czort

pamiętasz czy ktoś ci jakoś pomagał na początku? chodzi mi głównie o to żeby ktoś nadzorował moje początkowe poczynania :P

madx
@kafelek

tak dostajesz takiego jakby trenera ktory cie ogarnia

złoty
@kafelek

najpewniej nikt cię samego nie zostawi i nie powie ci: działaj sobie! XD wdrożą cię spokojnie nie przejmuj się

Bob budowniczy
@Gryku

skoro jesteś pracownikiem to może mógłbyś mi powiedzieć czy polecasz pracę? głownie pytam w takiej dłuższej perspektywie bo chciałbym się gdzieś zatrzymać

Master
@Bob budowniczy

Ludzie tutaj pracują latami, więc jak tobie się bedzie podobac i bedziesz sie sprawdzac w tym co robisz, to bedzie to dluga i owocna wspolpraca tak mysle

mariacki
@Master

ogólnie skoro pracujesz powiedziałbyś coś o jakichś premiach tutaj?

miodownik
@mariacki

slyszalam ze są premie dawane na podstawie oecny pracownika, ale czy ktos wie jak to dokladnie dziala?

Bleh
@miodownik

no oceniają cię i na podstawie tego dostajesz hajsy, czego nie rozumiesz? XD

Garniak
@Bleh

Edelmann Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Eryx

Najpierw masz rozmowę zdalną, potem taką rozmowę wdrażającą i potem się dogadujecie i dostajesz pracę albo nie

Warw

Dodatkowo myślę, że taka rozmowa na magazyniera będzie prosta i przyjemna :) To fajna firma i jak ja czekałem na informacje to dosyć szybko dostałem zwrotną :)

bob
@Eryx

a ta zdalna rozmowa to przez telefon czy komputer? i czy trzeba kamere czy nie??

Lajek
@bob

Zdalna to chyba komputer i wtedy kamerka na bank jest wymagana :/

koleżka
@Lajek

no taki standard, bierzesz udział w spotkaniu, więc wypada, żeby się widzieć z osobą po drugiej stronie ;)

Szpila
@Eryx

czym jest ta rozmowa wdrażająca?

Domb
@koleżka

czy ja wiem, nie na każdym stanowisku i nie w każdej firmie tak to wygląda ale może faktycznie lepiej to wygląda wtedy

Oshee
@Szpila

teraz magazynierów w ogóle szukają?

Rozzo
@Domb

Predzej chyba mowisz o zwyklej rozmowie telefonicznej, bo jak rekrutacja online to rozmawiac bez kamerki brzmi jak troche slabe pierwsze wrazenie...

oyt
@Warw

jak w wymaganiach są uprawnienia na wózki widłowe to raczej tutaj ich nie mogę wyrobić co?

król artur
@oyt

Sam to ująłeś jako wymagania więc na pewno patrzą na to czy już masz te uprawnienia. Nie widziałem żeby tu ktoś wspominał, że tu je można zdobyć.

alior
@król artur

bo raczej nie można więc dlatego wymagają od razu z uprawnieniami

Firma Edelmann Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kiwi

Hejj, czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wyglądają etapy rekrutacji i jak w ogóle wygląda rekrutacja w tej firmie? Widziałem dwie oferty i się zastanawiam

Tarny
@Kiwi

jest rozmowa, chyba zalezy jak sie umówicie czy zdalnie czy stacjo i potem przedstawienie oferty jak im sie spodobasz i twoja decyzja. rozmowy są ogólnie spoko tutaj i odpowiedzi tez szybko przychodzą

następca
@Tarny

a pytają o coś konkretnego czy to raczej taka luźna rozmowa?

Lelum
@następca

Z tego co kojarzę to pytają o konkrety żeby sprawdzić Twoje umiejętności na dane stanowisko, natomiast nie jest to nic strasznego. Ogólnie bardzo luźno i bardzo przyzwoicie ;)

Chojrak
@Lelum

Proponują od razu umowę o pracę?

wezel
@Chojrak

tak, no tylko na okres próbny oczywiscie

King

Czemu są dwa profile?

kong
@King

a skąd ktoś to może wiedzieć? to pytanie do goworka raczej

technikum

Ilu uczniów "zatrudniacie" na raz i ile się "przewinie"* w rok. *brzydko brzmi ale nie wiem jak napisać ładniej xD

Praca

Nie mają aktualnie żadnych ofert pracy?

pixie
@Praca

mają, popatrz na (usunięte przez administratora), na ich profilu są udostępnione oferty

ej no
@pixie

gdzie mają?

w sieci
@ej no

poszukać wystarczy w internecie, a w zasadzie na (usunięte przez administratora) konkretnie :)

Kri
@Praca

nie ma ofert

Dżony

Jaki system pracy na magazynie surowca?

ikar
@Dżony

jakie godziny pracy? odpowie ktoś??

Andriu

Hej, powiedziałby kto w jakich godzinach dokładnie pracuje się jako operator maszyny drukującej, wiem że na 3 zmiany, ale chcę konkretniejszej odp? A i druga sprawa ktoś tu zaczynał mając małe doświadczenie czy to raczej dla zaawansowanych robota będzie? Dajcie znać

kubson
@Andriu

w ogłoszeniu piszą, że jak ktoś ma mało doświadczenia to mają program wdrożeniowy i szkolenia, więc chyba nie powinno być z tym problemu, jak masz jakiekolwiek doświadczenie i chęci do pracy

maron
@Andriu

praca jakaś bardzo skomplikowana i trudna nie jest, jak nie masz doświadczenia to cie wyszkola

goniec
@kubson

to dobrze, a ktoś wie ile trwa ten program?

@maron

czyli to oznacza, ze doświadczenie w żaden sposób nie wpłynie na wysokość stawki skoro to takie proste? lepiej nie zarobisz?

daa
@Łucja

a umiesz czytać ze zrozumieniem??

daa
@Łucja

logiczne chyba, że na początek jak nie ogarniasz i doświadczenia masz zero to to będzie miało przełożenie na stawke

zielony
@daa

dobra a ktoś bez żadnego doświadczenia da radę czy lepiej odpuścić?

@zielony

no skoro napisane jest, że szkolą to chyba nie pozwolą robić tak na ślepo bez doświadczenia? a co myślisz, że sporo osób na starcie już odpuściło?

szybki
@Łucja

a skądżesz ktoś ma to wiedzieć?

szybki
@Łucja

sprawdź sama, a nie. inaczej się nie dowiesz :)

Honorata

Hej, mam pytanie o ofertę pomocnika na dziale druku. Myślicie, że to dobra praca dla kobiety, czy trzeba dużo dźwigać itp, i niekoniecznie? I jak wygląda kwestia zarobków? Będę wdzięczna za pomoc.

goniec
@Honorata

a chcesz się zatrudnić?

$$$
@Honorata

o zarobki to na rozmowie się pyta :)

Aal
@goniec

W firmie Edelmann Poland Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Kierowca b. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

driver

a gdzie była ta oferta? zatrudnili kogoś na to stanowisko?

ogólnie
@driver

no oferty pracy to raczej na pracuj mają, ktoś wie czy gdzieś jeszcze?/

CykCyk
@ogólnie

Moze ktos napisze cos o pracy kierowcy- godziny pracy itd

Karol

Ile jest zmian na produkcji?

3 zmiany

praca od pon do piątku

Karol
@odpowiedz

A to nienajgorzej jak weekendy wolne

@Karol

tak powinno być wszędzie, ale ważne że tu tak jest

Jan
@odpowiedz

No pewnie. Zmiany są odgórnie narzucone dla pracowników czy można sobie ułożyć grafik elastycznie? Np. same nocki?

Kuba
@Jan

Raczej musisz się trzymać grafiku od pracodawcy.

Komp

Jakie godziny??

Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje w Edelmanie , czy można liczyć na premie?. Jakie jest szefostwo?.

Kobby
@Kandydat

no dla mnie jest git praca . premie regulaminowe , z szefostwem raczej się idzie dogadać przynajmniej ja z nimi jakiś problemów nie miałem do tej pory

Dorota
@Kobby

A jak z czasem pracy? Ile godzin dziennie pracujecie i czy jakieś nadgodziny się zdarzają? Płacą za nie czy odbiera się wolne?

kot
@Dorota

3-zmianówka. nadgodziny jak są to płatne

ok
@kot

a to dobrze akurat dla mnie, a często się zdarzają?

Zuzanna
@kot

A nie da się dogadać tak żeby pracować na dwie zmiany? Ułatwiłoby to życie niektórym może?

yy
@Zuzanna

chyba tylko tobie.. no skoro są 3 zmiany, to w jaki sposób chcesz pracować na dwie..

roraty

ej mamy jakąś integrację świąteczną?

Edelmann Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Asystent/-ka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

dingo

jeszcze nie... wysłałem zgłoszenie ale nadal czekam na odpowiedź, ktoś ma info jak przebiega rekrutacja??

vape

jest jeszcze aktualna oferta?????

Ano
@vape

z tego co wyszukałam w internecie to już nie, następnym razem polecam też tak zrobić zanim się zada pytanie.

no właśnie
@Ano

dokładnie, bo jakby czasem była to można od razu zaaplikować, zamiast czekać aż oferta przestanie być aktualna, logiczne..

ratownik
@dingo

masz 3 etapy około, ale ty juz pewnie po rozmowie więc pisze dla przyszłych pokoleń

jowisz
@ratownik

a ile się czeka średnio na odpowiedź po wysłaniu CV? tak plus minus

ratownik
@jowisz

im lepsze cv tym krócej... nie pamiętam szczerze mówiąc

szczaw
@ratownik

wiecie czy jeszcze rekrutacja otwarta?

Agnieszka
@szczaw

Mnie też interesuje, czy wrześniowy nabór na Asystenta Ds. Planowania pracy się skończył. Ale najbardziej chciałabym się przekonać, jakie są zarobki, nawet płace produkcji coś powiedzą, dadzą wyobrażenie, ile w tym kryzysie płacą ludziom.

off
@Agnieszka

nie rozumiem pytań o zarobki... przecież to oczywiste że nikt ci nie odpisze już to sie staje męczące.

Edelmann Poland Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko brak. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

co

to szuka czy nie? bo już się pogubiłem w tym co piszesz

heh
@co

na stanowisko "brak"? to i pewnie ofert brak..

Firma Edelmann Poland Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko operator produkcji. Czy dalej można tam aplikować?

flip

dziś widziałem ogłoszenie na pracuj na stanowisko kontroler jakości, ktoś może coś powiedzieć o pracy na tym stanowisku?

informator
@flip

no tak ogólnie czy jakość spełnia wymagania, prowadzisz badania jakościowe, próby losowe itp

Agata
@flip

Co konkretnie chcesz wiedzieć? Jak atmosfera, zarobki czy może coś innego?

flip
@Agata

a pracujesz na tym stanowisku?

figaro

ogólnie to ja jestem zadowolony z pracy, fajna atmosfera, raczej bez jakichś spięć większych, warunki pracy generalnie spoko, dodatkowa kasa na święta i fundusz socjalny, no tak ogólnie to jest w porządku, coś by sie z minusów na pewno znalazło ale ja tam nie lubie narzekać i zachowam to dla siebie

@figaro

na kontroli jakości pracuje jakby ktoś dopytywał

Tomasz
@figaro

Ile tej kasy na święta jest? Na jakieś inne okazje też są premie? No i sama podstawa jak wygląda?

@Tomasz

a nie pamietam już ile w zeszłym roku było, a wcześniej to nie pracowałem więc też nie powiem, zobaczymy za dwa miesiące ile zarzucą

@figaro

A to nie mówią tu wprost ile można się spodziewać już z wyprzedzeniem? Bo to zawsze fajnie wiedzieć ile na prezenty można potencjalnie przeznaczyć. wielkanoc też się tu obchodzi?

prezenciaak
@Łucja

raczej to się zmienia, choć na forum nie spodziewałabym się konkretnych kwot, a propos prezentów to tutaj ja planuję już od pół roku, więc zależy jakie kto prezenty preferuje, ale jakakolwiek kaska lepsza niż nic

Major

Nadgodziny jak się zdarzają, to płatne czy do odbioru?

Kesz12
@Major

wypłacają nadgodziny

@Kesz12

Szkoda, że odebrać nie da rady. A płatne po normalnej zgodnej z KP stawce? Jak często mogą się zdarzyć?

Major
@Łucja

Moim zdaniem to właśnie lepiej jak są płatnie niż jak się odbiera. Dzięki za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Edelmann Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edelmann Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Edelmann Poland Sp. z o.o.