Opinie o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Praca w Niemczech: Wykorzystaj swoją szansę! Myślisz o pracy w Niemczech? To absolutnie wystarczy! Całą resztę zostaw nam! Dzięki profesjonalnej pomocy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Twoim planom zawodowym nic już nie stanie na przeszkodzie. We współpracy z Grupą Meyer oraz pozostałymi Partnerami przedstawimy Ci wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia. Z przyjemnością wyszukamy stanowisko odpowiadające Twoim wyobrażeniom.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. w Wrocław

Ludzie nie dajcie sie tym słodkim żmijom oszukać! Zero pomocy w meldunku nie odbieraja telefonu chociaz jest to ich obowiazkiem, nie mówiąc o pomocy z kindergeldem. To co wam mowia przez telefon to jedno wielkie kłamstwo zarobicie 800 euro o ile tyle zarobicie bo jak sie nie zameldujecie to 60 % wam jeszcze zabiorą dojazd wlasnym autem nie oddaja za nic. Nie polecam wrogowi pracy w smiesznym zalando w erfurcie! A zeszwabiona stara raszpla ktora tlumaczy wam umowe chociaz wiadomo ze nie to co jest istotne tylko to co jest wygodne dla nich jest straszna klamliwa dętka Ci co mieli do czynienia z ta karykatura wiedza o co chodzi. Nikomu nie polecam!!!

Dokladnie tak!

(usunięte przez administratora) Wprawdzie nie zgadzam sie z poprzednikiem tu ze pracodwca musi pomagac w zlozeniu wniosku o rodzinne na dziecko bo to kazdego indywidualna sprawa sle pozatym to wiele spaw jest jak opisane. Agencja pracy tymczasowej funkcjonuje na zasadzie domu publicznego i sprzedacje pracowników jak alfac swoje gobebiczki kasujac za nie spore pieniodze o tylka resztki oddaje ptaszynka. Tak ze wszedzie, gdzie jest GEAT, Fachowcy Meyer lub Meyer Fachkräfte trzymakcie sie od tego jak najdalej.

Bernburg

Pracowałem w firmie Ludwig Meyer GmbH & Co. KG w Bernburg w Niemczech jako mowy kierowca miałem tylko 2 tygodnie na ogarnięcię wszystkiego i ostatecznie zostałem zwolniony. Bardzo nie miła atmosfera w pracy, Niemcy nie lubią Polaków, nie licz na pomoc, nie chcą rozmawiać po angielsku tylko po niemiecku. Długie godziny pracy, dziennie około 400 km, robisz po 2 tury to jest jakieś 7 do 8 sklepów Lidl. Na koniec tygodnia dowiadujesz się jaką masz zmianę w kolejnym tygodniu. Mieszkanie w 3 pokojowym mieszkaniu, 2 osoby na pokój. Nie mogłem się wyspać bo inni w ogóle nie brali pod uwagę że ktoś śpi po noce. Musisz tam naprawdę szybko pracować, tzn. załadować i rozładować auto. Na pauzie wykonujesz pracę żeby szybciej wrócić do mieszkania. Nie ma możliwości wyboru systemu zmianowego, tylko cały etat. Agencja pracy wysłała mnie na system 3/1 ale okazało się że oni już tego nie uznaja.

@Najlepszy kierowca

Piszesz, że czas rozpoczęcia pracy jest arcy ruchomy. Co to oznacza? Między którą a którą godziną się zaczyna? I od czego to zależy? Ile wcześniej pracownik dostaje informacje, o której musi być gotowy?

Bernburg

YYYYY
@Bernburg

Jaki podali powód zwolnienia? Ja tez chce wyjechać z firmą, ale nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie:/ Da się tam przynajmniej dobrze zarobić? Na jakiej umowie robiles, na niemieckich czy polskich warunkach?

Ebe ebe
@Bernburg

Planuje wyjechać do nich, faktycznie jest tam tak źle? Jednak są pewnie kierowcy którzy pracują, czy oni też narzekają? Jak wyglądało szkolenie?

Lenka

Z czym cię okłamali, co poszło nie tak? Byłabym meega wdzięczna za odp, mąż chce wyjechać z firmą do pracy :( Z czym kombinują? Nie wyplacili ci wynagrodzenia, czy o co chodzi?

Najlepszy kierowca
@Bernburg

Od siebie dodam, że wszystko wyżej napisane to prawda. Nie pijesz nie palisz, nie masz po co tam w ogóle być, bo wszyscy tam na kawie, wódzie i fajkach lecą. Coś zjeść no wiadomo, że sporadycznie bo czasu nie masz. Czas rozpoczęcia pracy arcy ruchomy, zapomnij że oprócz spania wątpliwej jakości coś się uda zrobić. Prysznic, sen i zakupy to luksus w tych warunkach. Czyli 3 tygodnie w miesiącu wyrwane z życia za jałmużnę. Lepiej wychodzi praca ba magazynie, bez tacho, presji i odpowiedzialności. Praca sporo ponad etatowe godziny a te nie płatne.

@Najlepszy kierowca

Czyli nie płacą za nadgodziny? To co wtedy, odbiera się to jako wolne? Czy w ogóle nic z tymi nadgodzinami nie robią?

Znam_tych_kretaczy

Uwazajcie bardzo na ta firme! pracowalem tam jako pracownik wewnetrzyn i znam niemal wszystkie triki (usunięte przez administratora). stanowczo odradzam podejmowanie jakiejkolwiek pracy za posrednictwem Mayer Fachowcy / Fachkräfte lub GEAT. (usunięte przez administratora), kreca na godzinach, warunki sa czesto plugawe i nie zgodne z tym co obiecuja pracownicy w biurze we Wroclawiu.

Najlepszy kierowca

Nic z tym nie jest robione bo ktoś tam wyliczył, że 2 tury to 10 godzin a tak naprawdę to 12-14. Więc wypłacane jest za nadgodziny mieszczące się w tych 10.

QWERTY
@Znam_tych_kretaczy

Jakie triki masz na myśli dokładnie? Bo brzmi już jak coś co powinienem ewentualnie wiedzieć przed wyjazdem. Co się różni w rzeczywistości po podpisaniu umowy już? Piszesz o godzinach i warunkach, ale w sumie nic konkretnego.

Geat zloczyncy Nowy wpis
@QWERTY

Poprostu daj soebie spokój z wyjazdem za posrednictwem (usunięte przez administratora) Oszukuja i klamia na czym sie tylko da. Na pieniadzach, koncie czasu, warunkach pracy itd. Nigdy wiecej!

Dokladnie tak! Nowy wpis

Wiecie może, czy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. szukają chętnych na staż?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wipe

Praca ktorą mi dali super aż miło się chodziło do pracy ale sama firma meyer to tragedia w niczym nie pomagają duzo obiecują i to tyle okradali nas jak tylko mogli pojechałem tam mając w portfelu 2000 euro po 5 miesiącach mimo że dostawałem wypłate portfel był pusty dlaczego? Na umowie miałe zarbiaç 12.50 brutto moja miesięczna wypłata wynosiła w granicach 700 do max 800 euro trzeba było jeszcze sobie opłacić transport 100 euro to zostawało mi 600/700 euro na jedzenie i swoje potrzeby firma zapierała się że to normalne wynagrodzenie i oni nic sobie nie zabrali z naszej wypłaty a na pasku wypłat były wypisane minus kaucja(100euro) minus podatek drogowy(18euro) dwa misusy roznych ubezpieczeń(38 i 45euro)minus zaliczki ktorych nigdy nie brałem(50euro) i minus dwa różne podatki (312 i 280 euro) tragedia do dzisiaj staram się pdzyskać moje pieniądze na ktore JA pracowaĺem a nie oni

Grażyna

hej, ostatnie opinie nie są zbyt zachęcające, atmosfera i warunki się poprawiły od tego czasu? Szczerze mówiąc szukam pracy na magazynie, ale nie chciałabym źle trafić. W archiwalnym ogłoszeniu w necie dla Magazyniera znalazłam info, że macie przyznawane premie frekwencyjne. Czyli co, wystarczy na L4 iść i ona przepada? Czy na innej zasadzie to działa?

Wojciech

Super firma!!!! Ludzie z Gery bardzo fajni i przyjaźni, nie słuchajcie tych bzdur co tu piszą inni. Mi zawsze pomogli, nawet jak rozbiłem auto dali pieniądze na naprawę!!! Super ludzie, a kierownik z Gery wspaniały i przyjazny człowiek. Pozdrawiam Panie M....Z.....:) Nie jest źle jak piszecie . Pracowałem tam i wszystko Ok, tylko trzeba znać język i jest bajecznie. Pozdrawiam:) Polecam

Bzdura
@Wojciech

Ta opinia to podkladka jednej z pracownic FACHOWCÒW, która próbuje takim sposobem "czyscic powietrze" oczywiscie na polecenia buldoga starego Meyera i jego synusia. Nie dajcie sie nabrac na takie piekne slowa! Nigdy wiecej ! Klamy i kretacze zarabiaja na naiwnosci Polaków!

Propaganda sukcesu!
@Wojciech

Opinie typu "super firma", "wszystko wspaniale" itp to zazwyczaj propagandowe wpisy jednej z sekretarek wlasciciela firmy niejakiego Florianka Meyer, która na jego polecenie wlasnie takie propagandowe wpisy umieszcze aby znacznie podniesc ranking tej nieuczciwej Firmy. Pracowalam tam i wiem jak to funkcjonuje. Zatrudnieni sa oklamywani juz podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej we Wroclawiu czy tez telefoniczne. Pierwsze (usunięte przez administratora) zaczynaja sie na miejscu w Erfurcie czy innym miescie Thuringii. Nie polecam! Wogóle wyszystkie takie agencje posrednictwa pracy funkcjonuja niczym dom publiczny, gdzie ty jestes (usunięte przez administratora) sprzedawana za duze pieniadze tyle tylko ze najwiecej zarabia bu.rdelmama czyli posrednik!

Szymon

Witam wszystkich w Geat pracuje od 2015 roku polecam ta firme jako biuro pracy oraz pracownikow biura w Erfurt Sa bardzo przyjazni i mili pomoga kazdemu w znalezieniu dobej pracy

Koordynator

przed kilkoma laty pracowalem w tej firmiem klamców, (usunięte przez administratora) i cwaniaków. klamstwa zaczynaja sie juz przy rekrutacji pracowników. Swiadomie zatajane so istotne sprawa jak bruto 7 netto zarobki, ceny za kwatery, które pracownik sam musi pokryc, niestosowanie sie do przepisów bezpieczenstwa i higieny prac.... Postepowanie taki to szkola samego wlasciciela tego kolchozu oraz jego syka. Obje z panów to stare wrafinowane (usunięte przez administratora) robiace wspaniala mine do plugawej gry. Kochani odradzam. Mam spore doswiadczenia za takimi "agencjami". One funkcjonuja niczym domy pobliczne! Twoje dobro tj dobro pracownika jest tylko na papierze! Najwazniejsze ab wspanialomyslno agencja zarobila na Twojej ciezkiej pracy wyzyskujac Ciebie jak tania ladacznice.

Agencja działa bez zarzutów. Rekrutacja przebiegła w płynny sposób. Pracowałam przez firmę kilka miesięcy.

Jaka jest stawka początkowa w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.? 3 lipca na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Serwisu.

Niestety ogłoszenie nie jest już aktualne.

Koordynator

Pracowalem w tej firmie jako koordynakor w siedzibie zarzadu glównego w Erfurt. Krótko: kretacze, klamcy, wyzyskiwacze! Pracuja i wyzyskuja Polakjów bez najmniejszych wyrzutów sumienia czy jakichkolwiek skrupulów! Nie polecam! nawet sie nie przymierzaj do pracy w tej firmie! Przedsiebiorstwo to dziala na zasadzie domu publicznego. Ty jestes sprzedawany jak tania ladacznca a oni otrzymuja ogromny profity z z wyzysku Ciebie! Straszne ze w XXI wieku cos takiegi jest wogóle mozliwe!

Roberto

Nie polecam. Na początek milutko a po podpisaniu umowy kontakt się urywa. Telefony nie są odbierane, ppoinformowano mnie ze osoba odpowiedzialna jest na urlopie i trzeba sobie radzić samemu

@Roberto

Czy na pewno kontaktował się Pan z oddziałem we Wrocławiu? Nie ma u nas żadnych urlopów.

ANDRZEJ

WITAM WSZYSTKICH CHCIAŁBYM ZOSTAWIC OPINIE FIRMY MEYER POŁACZONEJ Z FIRMĄ WE WROCŁAWIU ,PRZYJECHAŁEM DO ERUFURTU DO PRACY DO ZALANDO ,WE WROCŁAWIU MI POWIEDZIELI ZE BEDE ZARABIAŁ 1200 EURO A TO SIE OKAZAŁO ZE JAK PRZYJECHAŁEM DO NIEMIEC TO JESZCZE Z TYCH 1200 EURO TRZEBA ODLICZYC MIESZKANIE 400 EURO TO JEST PARODIA I KPINY Z POLAKÓW 800 EURO NA REKE DAJCIE SPOKÓJ ,WE WROCŁAWIU NAGANIAJA LUDZI DAJA IM 300 ZŁ DO RĘKI NA START ZEBY LUDZIE JECHALI DO NIEMIEC MIESZKALI W DOMKU PO 4 DNI I JESZCZE TRZEBA ZAPŁACIC DO TEGO INTERESU ,TO JEST OSZUSTWO PANIE MEYER ,POWINNIEN PAN PUJSC SIEDZIEC ZA KRATKI ZA TE OSZUSTWA KTÓRE PAN ROBI SPRAWIEDLIWOSC PANA DOSIEGNIE ,POKOJE W PIWNICY ZA 400 EURO Z GRZYBEM ,JA BYM SIE WSTYDZIŁ PANIE MEYER ROBIC TAK LUDZI W KONIA ,SZUKA PAN FRAJERÓW DO PRACY ,SAMI SIE PRZEKONACIE JAK POJEDZIECIE DO ERFUTU NA ZALANDO PRZEKONACIE SIE JAK BEDZIECIE CHCIELI ZJECHAC DO DOMKU BO WAM SIE PRACA NIESPODOBA TO JESZCZE DOPLACICIE DO TEGO INTERESU ,TAM PRZYJEZDZAJAC MUSICIE ROBIC TO JEST PRAWDA MUSICIE SIE SAMI PRZEKONAC ,I JEST TAM DUZA ROTACJA PRZYJMUJA I ZWALNIAJA I NASTEPNI DO GOLENIA

Były pracownik firmy

Prawda

Mik
@ANDRZEJ

Prawda. Uciekajcie od tej firmy.

Vadim
@ANDRZEJ

Firma już nie istnieje, drzwi zamknięte na 4 spusty. Człowiek próbował już zostawić papiery do pracy a za każdym razem zamkniete

@Vadim

Absolutnie, firma funkcjonuje. Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

W internecie każdy czuje się bezkarny i może pisać co mu się podoba. Przykre. Informacje wyssane z palca :)

Krzysiek

Rekrutacja oraz zatrudnienie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Jako były pracownik polecam współpracę z firmą. Bardzo pomocni ludzie.

Franek

Nawet najlepsi popełniają błędy bo tylko ten kto nic nie robi ich nie popełnia. Firma zasługuje na dobrą opinię.

Gutek

Czy dużo zmian wprowadziła firma w związku z panującą pandemią?

Qirus
@Gutek

Ale nie ma pandemii. To jest bujda na resorach.

Nie dajcie się oszukać. Jeśli już traficie do tej firmy to uciekajcie jak najszybciej się da. Nikt Wam w niczym nie pomoże. Szukają ludzi do pracy bez języka, podpiszecie umowę i w żadnej sprawie Wam nie pomogą. Załatwią zakwaterowanie za kolosalne pieniędze, będą naliczać kolejne kwoty i zostwią na lodzie, a Ty jak i tak będziesz wszystko musiał sam załatwić. Od meldunku po wymeldunek oraz koszty związane z płaceniem za oplatę radiowo telewizyjna. Mimo tego, że już właściciel hotelu w którym jesteś zakwaterowny opłaca abonament. Masz mało problemow, potrzebujesz negatywnych wrażeń zatrudnij się w tej firmie na pewno adrenalina Ci się podniesie ???? Będziesz dojezdzal do pracy około 20 km zakwaterowanie wyniesie Cię 300 euro, a czasami nawet wiecęj, zapłacą Ci za 140 godzin, reszta idzie na zeitkonto, a pracujesz często 200 h. Wyplata wynosi po odliczeniu zakwaterowania oraz podatków 750 euro. Sami sobie odpowiedzcie czy się to oplaca. Pomijam kwestie, że w pracy w której jestem zatrudniony agencje uważają za najgorsza w Niemczech. Pozdrawiam

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Jaa

Nie ma takich możliwości. W tej firmie nie ma awansów.

Zostaw merytoryczną opinię o Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.