Opinie o Pośrednictwo Pracy Soberka w Olesno

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy Soberka w Olesno

napisałem do agencji pracy czy posiadają dla mnie ofertę pracy i tutaj przyszła merytoryczna odpowiedź z której wynika że do pracy potrzebują taksówkarzy z uprawnieniami elektryka widać nowa forma rekrutacji w polsce oczywiście na korzyść niemieckich agencji pracy bo jak niemieckie to widać lepsze taką odpowiedź otrzymałem z pośrednictwa pracy soberka: "Witam serdecznie Panie Marku Jeżeli chodzi o nasze oferty pracy to w każdej wymagany jest język niemiecki stopniu takim komunikatywny. Ponadto trzeba też posiadać prawo jazdy. Bez tego nie będziemy w stanie Panu pomóc, gdyż zwyczajnie nie posiadamy takich ofert. Pozdrawiam serdecznie Rekruter Piotr Wocka Pośrednictwo Pracy Soberka" dziękuje za współprace takiej agencji pracy proszę się zemną już nie kontaktować z całą pewnością znajdę prace w innej agencji pracy lub firmie pozdrawiam Marek www.elektronikelektryk.eu

@Marek

Witam Panie Marku. Myślę,że zanim Pan do nas napisał zapoznał się Pan z naszymi dostępnymi ofertami pracy ,gdzie w każdej jest wyszczególnione co oferujemy, a co wymaga niemiecki pracodawca. W treści Pańskiego maila do nas, pisze Pan,że nie posiada doświadczenia w elektryce (a na takie stanowisko składał Pan do nas wcześniej swoją aplikację), nie zna Pan języka niemieckiego min.ponadpodstawowo, nie posiada Pan ani prawa jazdy,ani auta, więc co Pana zdaniem mieliśmy Panu zaproponować???, skoro w żadnej z naszych dostępnych ofert nie ma Pan doświadczenia.

Basia Nowy wpis

Hej. :) wczoraj pojawiła się oferta pracy dla mechanika przemysłowego. Mój partner może będzie zainteresowany ale w pierwszej kolejności ja zainteresowana jestem tym jakie warunki finansowe są proponowane. Doświadczenie jest wymagane, ale nie mam pojęcia ile. Partner ma 3 lata za sobą w zawodzie. Jaka podstawa na start może być wtedy proponowana?

Aleksandra

Czytam tutaj ofertę dla opiekunki osób starszych w domu opieki i zastanawia mnie jedna rzecz. A mianowicie obiecują bezpłatne zakwaterowanie, a co z dojazdami? Czy raczej starają się kwatery blisko miejsca pracy zapewniać? Jak często ma się okazję wrócić do kraju? Jeszcze nigdy tak nie wyjeżdżałam więc byłabym wdzięczna za wskazówki :) Na coś trzeba zwrócić szczególną uwagę podpisując niemiecką umowę?

@Aleksandra

Dzień dobry. W większości miejsce zakwaterowania jest w pobliżu miejsca pracy lub docelowo w odrębnym skrzydle danego domu opieki. Umowa jest zawierana z niemieckim pracodawcą ( jest w języku niemieckim jak i polskim).Zjazdy do Polski są w ramach urlopu wypoczynkowego lub wypracowanych nadgodzin. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Elka Nowy wpis
@Pośrednictwo Pracy Soberka

Te wypracowane nadgodziny mnie zaciekawiły, proszę o więcej informacji. Ile średnio się ich zdarza w miesiącu? I czy one po tym okresie się „zerują”? ciekawa jestem po prostu ile można sobie ich wyrobić. Jak praca w okresie świątecznym jest rozwiązywana? Gdy ktoś decyduje się dostać może zarobić więcej?

Pośrednictwo Pracy Soberka Nowy wpis
@Elka

Dzień dobry Pani Elu, W chwili obecnej rekrutacja na ofertę pracy "Opiekunka " jest wstrzymana z uwagi na pełną obsadę personelu w domu opieki z jakim współpracujemy, co nie oznacza,że za jakiś czas będzie ona ponownie dostępna. W przypadku zainteresowania ofertą pracy, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, chętnie omówimy z Panią każdą kwestię. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Pośrednictwo Pracy Soberka Nowy wpis

Dzmitry

Dzień dobry. Interesuje mnie praca elektryka paneli słonecznych w tej dziedzinie, mam roczne doświadczenie w Niemczech, Hiszpanii (Majorca), Austrii. Są prawa kota. C. Mogę kupić samochód, jeśli jest to konieczne do pracy, mogę zebrać zespół pracowników z doświadczeniem. Mam zezwolenie na pobyt w Polsce na 3 lata, nie piję, nie palę, żonaty, 2 dzieci. (usunięte przez administratora)

@Dzmitry

Dzień dobry, Przykro nam, ale w chwili obecnej nie posiadamy takiej oferty pracy. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pośrednictwo Pracy Soberka na stanowisko Rzeźnik /Wędliniarz trzody wołowej i wieprzowej -Niemcy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
ciekawy

jakie sa warunki mieszkalne dla operatorów cnc ?

@ciekawy

Wszystkie mieszkania jakie oferuje firma dla swoich pracowników są z pokojami jednoosobowymi, kuchnią, toaletą, internetem itd, nie są to hotele pracownicze. Mieszkania są albo firmowe lub wynajmowane kwatery prywatne z pełnym wyposażeniem.

Ahhahs
@ciekawy

Ja dostałem mieszkanie sam dla się i warunki super jak w domu

Czorny

Czy jest możliwość dostania się bezpośrednio do firmy po przepracowaniu dłuższego okresu czasu i sprawdzeniu się na danym stanowisku?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pośrednictwo Pracy Soberka?

Doberman nie zatrudnia tylko kieruje do innego pośrednika jakim jest Abakus, pracowałem i nie polecam, traktowano mnie jak gł.....upka, odpowiedzi na moje pytania były obrażające, nie wywiązują się z obowiązku ubrań roboczych, comiesięcznych rozliczeń i pełnej umowy na piśmie, niestety częściowo jest na gębę. Uważajcie też na zatrudnionego tam tłumacza "pana Brzózkę" nic Polakom nie pomoże, chętnie też będzie mataczył faktami. Lepiej szukajcie uczciwszego pośrednika.

@Adam

Witamy ponownie szanowny Panie Adamie K. Widzimy iż pomimo, że został Pan zwolniony w 2017 r. (gdzie mamy już 2020 rok) z oczywistych względów opisanych zresztą wcześniej (ordynarne i wulgarne zachowanie do pracowników firmy, nieposzanowania zakwaterowania, składowania części motocyklowych w wynajmowanym mieszkaniu itd, można by jeszcze wiele wymieniać...) to nadal Pan nie odpuszcza wpisów w postaci przeinaczania pewnych faktów. W dalszym ciągu posiadamy maile z Pana aroganckimi treściami oraz maila w którym również obraża Pan swojego poprzedniego pracodawcę (z Hamburga). Przykro nam, że uważa Pan iż cały świat jest przeciwko Panu, ale być może warto czasami podejść do sprawy z chłodną głową, szacunkiem czy też pokorą i zastanowić się nad pewnymi rzeczami. Jest Pan chyba jedynym człowiekiem jakiego znamy , który potrafi tylko obrażać i szkalować innych , nie wspomniawszy o Pana kulturze osobistej. Proszę liczyć się ze słowami , bo nikt z nas nie jest dla Pana żadnym Dobermanem, jak Pan to określa. Oczywiście nie pozostaje nam nic innego jak ponownie Panu przypomnieć, że kwestię Pańskich rozliczeń wyjaśnialiśmy już Panu dawno temu i jak się wtedy okazało, po rozmowie z oddziałem w którym był Pan zatrudniony, dokładnie w czwartek 25 stycznia 2018 o godz. 9:39 otrzymał Pan PONOWNIE maila z firmy z Pańskimi rozliczeniami za miesiąc wrzesień 2017, październik 2017 i listopad 2017. Zapraszaliśmy Pana do naszego biura w Oleśnie na dobrą kawę i rozmowę, jednak Pan nie skorzystał (Zaproszenie jest w dalszym ciągu aktualne) Pozdrawiamy i zalecamy zmienić dotychczasowe hobby

@Pośrednictwo Pracy

Panie "Brzózka" dlaczego podszywa się pan pod Soberkę. Dlaczego pan nie napisze prawdy że Abakus nie zapewnił mi nawet rękawic roboczych, dlaczego nie napisze pan że umowa jest pół na "gębę", dlaczego nie napisze pan że Thomas mnie obrażał, dlaczego nie napisze pan że mówiłem panu że nie chcę by Thomas ze mną się kontaktował w jakiejkolwiek sprawie i dlaczego mojego żądania odsunięcia go ode mnie pan nie przekazał. Dlaczego okłamywał mnie pan że jak sobie kupię rękawice i okulary robocze to firma mi zwróci, do dzisiaj nie widzę zwrotu. Dlaczego nie napisze pan prawdy że rozliczenia firma ma obowiązek wydać niezwłocznie, dlaczego nie napisze pan że rozliczenia wysłane na e-mail po kilku miesiącach to złamanie obowiązujących w Niemczech przepisów. Dlaczego nie napisze pan że pracownicy Abakusa traktowali mnie jak głu....ka (włącznie z panem). Pracodawca z Hamburga okradł mnie i byłem zmuszony spotkać się z nim w sądzie, do was przyjechałem prosto z Hamburga, myślałem że będę uczciwie potraktowany, niestety bardzo się pomyliłem - w stosunku do pana najbardziej. Panie "Brzózka" proszę jeszcze dodać że Polacy w Abakusie traktowani są jak dziady, gdy wszyscy pośrednicy oferują po 500 EUR premie za polecenie kolegi to Abakus oferuje 200 EUR traktując ich jak żebraków. Panie "Brzózka" już na samym początku w Fuldzie mówiono że w Abakusie ma pan tyle do gadania co pewna grupa wyznaniowa w czasie wojny, czy to dlatego na tym forum nadrabia pan tą niemoc w Abakusie ? Panie "Brzózka" ja do dzisiaj posiadam nagranie na dyktafonie rozmowy podczas której zwracałem brak ludzkiego mnie traktowania że strony Abakusa a w szczególności Thomasa i co, nic nie zostało w tej sprawie zrobione. Na nagraniu mam też zapis z rozmowy z panem gdy tłumaczyłem że nie chcę by kontaktował się ze mną Thomas - nic pan z tym nie zrobił. Na e-mailu mam zapis że oczekiwałem pewnego rozwiązania spraw w związku z rozliczeniami, zapewniał mnie pan że to będzie załatwione, i co, po długim czasie nic nie zostało załatwione a pan rżnie g..... mówiac - ja nic nie wiem, ja byłem na urlopie. Zawsze tak było że jak czegoś się od pana oczekuję to: ja nic nie wiem. Tylko tu na forum udaje pan ważniaka. Nie polecam nikomu Abakusa a jak na siłę ktoś chce tam pracować to niech 3 miesiące wcześniej wykupi sobie ubezpieczenie prawne i w ten sam dzień co podpisze z Abakusem umowę niech idzie okazać ją adwokatowi. P.S. Kalendarze które Abakus wysłał na kolejny rok do firmy w której pracowałem zmarnowały się bo ja im wyjaśniłem jak ludzi Abakus traktuje i ta firma nigdy już od Abakusa nie weźmie żadnego pracownika, ten który doszedł do mnie niebawem po moim odejściu został zwolniony. Ha, ha, ha ha !! Ponownie pytam panie "Brzózka" dlaczego pan się podaje za Soberkę ? Ten kto przychodzi do banku w kominiarce na pewno nie ma uczciwych zamiarów !!!!!!

Karol P
@Adam

Tak sobie czytam i czytam i czytam i stwierdzam że jakiś mega dziwny z Ciebie gość. Długi czas pracuje przez Pośrednictwo Pracy Soberka w firmie Abakus i jakoś wszystko jest ok, zresztą nie tylko u mnie ale i u wielu innych osób które tutaj wydały swoje opinie. Ciągle drążysz jeden i ten sam temat co zbiera tak na prawdę na wym...Oni Ci wyjaśniają ciągle to samo jesteś tak zadumany w sobie że tego nie widzisz? Stwierdzam jedno jesteś osobą wysoko problematyczną. Nie wiem czy wiesz ale Abakus ma swoje konto tutaj i wątpię aby ktokolwiek mógł się podszywać pod konto Soberki na którym mają swoje ogłoszenia, tym bardziej że zapraszają Cię do siebie... Oni są w porządku i są pomocni stwierdzam to na swoim przykładzie bo zawsze każdą prośbę załatwiali tak więc po co robić niepotrzebny smród na ich forum skoro możesz na forum Abakusa. Weź się lepiej za robotę jak każdy normalny mężczyzna no chyba, że z kolejnych firm też zostałeś wysiudany Panie kozaku zza monitora. Jak coś do nich masz to jedź i to wyjaśnij...w końcu Cię zapraszali...

patrzący prosto!
@Pośrednictwo Pracy

Warto mieć garść pokory w sobie to pomaga i mobilizuje. Pracowałem 10 lat w różnych firmach w Niemczech, spotkałem straszną po drodze patologie jak ze strony firmy tak i pracowników. Przetrwałem dzięki garści pokory, sumienia, wytrwałości i pracowitości. Czasami trzeba zacisnąć zęby i iść dalej, chlanie wykluczone to początki patologicznego myślenia i ziomkowanie się z (usunięte przez administratora) Prawda jest taka, piętami bić się w (usunięte przez administratora) a kokosy same przyjdą.

Bea

CHWALIŁAM SOBIE PRACE . BEZ WZGLĘDU NA CHOROBĘ MOE DLATEGO ŻE PRACOWALAM W SZCZECINIE W KLINICE NA REANIMACJI . I SZCZERZE PISZĄC NIE LUBIĘ O SOBIE PISAĆ. WOLĘ GDY PRACODAWCA OCENIA MOJĄ PRACĘ

Bea

MIESZKAM NA STAŁE W NIEMCZECH MIEJSCOWOŚĆ HAUSACH 77756 SWOJEGO CZASU JEZDZIŁAM DO OPIEKI W NIEMCZECH Z POLSKI /OKRES 2015-2021/

czlowiek

jak wygladaja warunki mieszka ?

@czlowiek

Dzień dobry. Firma dokłada wszelkich starań aby warunki mieszkaniowe o które Pan pyta były jak najbardziej komfortowe i tak też jest, jeżeli natomiast pracownik ma jakieś zastrzeżenia co do miejsca zakwaterowania wystarczy fakt ten zgłosić w biurze i jest szukana inna kwatera.

Kamila

Firma ma sporo ofert pracy, nawet bardzo sporo. Jest tak wiele roboty za granicą czy nie ma chętnych do wyjazdów? jechał ktos we dwoje do pracy, jest szansa na wspólne mieszkanie wtedy ?

@Kamila

Witam Panią. Faktycznie mamy sporo ofert pracy, a to z uwagi na różne lokalizacje. Chętni do wyjazdu są, ale nie zawsze spełniają wymagania stawiane przez niemieckiego pracodawcę, chociażby znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Mieszkania jakie oferuje firma są przeznaczone dla pracownika ,choć mieliśmy już sytuacje gdzie pracownik chciał ściągnąć do siebie swoją rodzinę i firma w tym przypadku również była pomocna.

Damian

Co to za praca na CNC przez abakus w rotenburg am Fulda ?

Kamil
@Damian

Chodzi ci o operatora CNC tokarz frezer? Z tego co widziałem w ogłoszeniu to nieźle płacą. Chcesz jechać?

Tak

@Kamil

Raczej tak. Nie wiem co to za firma tam jest dam radę

Ciekawy

Nieźle? Ile?

Fred

Mam pytanie, czy osoba ubiegająca się o pracę jako operator CNC że dobra znajomością języka angielskiego i z 3,5 letnim doświadczeniem może starać się o pracę, bo szczerze nie napotkałem żadnej oferty z językiem angielskim . Dziękuję za odpowiedzi.

@Fred

Witamy, na chwilę obecną nie posiadamy niestety ofert bez znajomości języka niemieckiego. Tak czy inaczej warto jest przesłać do nas swoją aplikację ponieważ w momencie, gdy wymagania odnośnie języka uległy by zmianie lub otrzymalibyśmy ofertę ze znajomością języka angielskiego to wtedy będziemy mogli coś Panu zaproponować. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Zenek
@Pośrednictwo Pracy

Standardowa formułka byle złapać gościa. Gruszki na wierzbie.

Dzień dobry chciałbym zapytać czy jest możliwość podjęcia pracy przez wasze biuro bez znajomości języka z doświadczeniem 12 letnimi na stanowisku operatora CNC

@Zainteresowany

Witamy. Niestety na chwilę obecną jednym z wymogów jaki stawia pracodawca jest znajomość języka niemieckiego w stopniu ponadpodstawowym bez tego pomimo szczerych chęci mamy związane ręce. Być może wymóg dotyczący znajomości języka ulegnie zmianie przy kolejnych ofertach, dlatego też najlepszym sposobem jest przesłanie do nas swojego CV aby w razie otrzymania oferty, w której nie będzie wymagana znajomość języka niemieckiego mieć kontakt do Pana. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

gieno
@Pośrednictwo Pracy Soberka

jak ktoś zna biegle niemiecki to sam sobie znajdzie prace

@gieno

Witamy, nie wymagamy biegłej znajomości języka niemieckiego natomiast znajomość ta powinna być na poziomie chociażby ponadpodstawowym. Praca jest pośród osób niemiecko-języcznych tak więc znajomość ta umożliwia porozumiewanie się w miejscu pracy. Zresztą zawsze chętnie udzielimy wszelkich informacji również telefonicznie tak więc zapraszamy do kontaktu z nami. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

@gieno

Bo to prawda. Znając język pomija się "pośredników". Wystarczy podjechać do pierwszego z "brzegu" miasta w BRD do tamtejszego Urzędu Pracy. Będąc w UE Mamy takie same prawa. Mieszkanie? Żaden problem. Też pomogą z adresem, ew. pracodawca. Ale wszyscy stali się leniwi. Ja Pamiętam jak w latach 90-tych nawet Pomijałem "ichni" Urząd Pracy. Wsiadłem do auta i od firmy do firmy jechałem aż znalazłem pracę. A jest to o tyle ułatwione, że przeważnie wszystkie firmy mają swoje likalizacje w tzw. Industrie, czyli praktycznie w jednym miejscu. I wszystko oficjalnie, bez oddawania swoich ciężko zarobionych pieniędzy na pseudo zatrudnianie przez "pośredników". Ale, wygodnictwo kosztuje.

Igor
@Marek

No właśnie w latach 90-tych może tak było,ale nie teraz. Czasy się zmieniły i dzisiaj większość firm w Niemczech woli zatrudniać przez pośrednika, chociażby dlatego, że jak jest problem z pracownikiem to dzwonią do pośrednika i mówią żeby gościa sobie zabrać,taka właśnie sytuacja była u mnie na zakładzie pracy,także nie pisz głupot. Jeżdzić samemu od firmy do firmy i szukać pracy i może jeszcze w aucie spać?,a potem nie umyty iść na rozmowę o pracę?,to jest twoim zdaniem to wygodnictwo?

Edyta
@Igor

Tak trochę z innej beczki, a pracujesz u tego pośrednika? Jeśli tak, opowiesz trochę o warunkach? Mąż szuka pracy

"bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)" Chcialbym zapytac o warunki mieszkalne. Czy mozna miec samemu pokoj wraz z kuchnia i lazienka czy lazienka i kuchnia jest na "ilęś osób" ?Pytam , bo jestem biały.

LOL

Zielony chyba

Rudy
@Zainteresowany

Pokoje zawsze są jednosobowe, a dostęp do kuchni i łazienki w 95%każdy ma dla siebie.Ja tak mam i z tego co mówią koledzy z którymi pracuje tez tak mają, także jest tak jak piszą. W razie gdy trafisz inaczej zgłaszasz to w biurze i szukają ci innej kwatery.

Maja
@Rudy

To super! Ale czy rzeczywiście pracodawca to opłaca?

Zdecydowany

Jestem zainteresowany praca w domach opieki w Niemczech. Wyjezdzal ktos od nich ?? Podajcie jakies konkrety, bo nie chce na mine wdepnac.

Remus

Soberka to posrednik do abakusa, nie maja nic do gadania...abakus trzyma stery a wrzucaja ludzi byle gdzie byle kasa sie zgadzala przewaznie do prywaciarzy gdzie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ze problem to okukary ochhronne czy rekawiczki wydzielane raz na tydzien jak ktos w miare trafi to abakus placi nie leca w kulki.....ale to ruletka gdzie sie trafi przewaznie to dziadowskie firmy gdzie propouja robote pod firma za 16e brutto albo nadgodziny bez wiedzy abakusa na lewo

Od czego uzależniona jest premia w firmie Pośrednictwo Pracy Soberka? Jakie są progi premiowe? Dodali 27 sierpnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Spawacz - Ślusarz.

Pośrednictwo Pracy

Witamy, I Premia w wysokości 200 € jest wypłacana po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy II Premia w wysokości 300 € jest za zwerbowanie kolegi do pracy ale warunkiem jej wypłaty jest, aby kolega przepracował 3 miesiące w firmie III Premia jest wypłacana jako dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny. Kwota 150 - 300 € jest uzależniona od stażu pracy w firmie, z którą współpracujemy. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

@Pośrednictwo Pracy

Premia za zwerbowanie kolegi jest 300 € a Soberka nic nie robiąc bierze za tego kolegę 500 € (takie są stawki, więc lepiej zwerbować bezpośrednio do firmy za 500 €).

@Adam

Panie Adamie niestety to co Pan pisze jest nie zgodne z prawdą ponieważ za zwerbowanie kolegi do pracy my nie pobieramy nic... To jest dodatkowy bonus dla pracownika a nie dla nas tak więc prosilibyśmy o nie wypisywanie nie prawdy. W razie niejasności zawsze służymy udzieleniem rzetelnej informacji pod numerami telefonów, które są udostępnione w naszych ogłoszeniach. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Co wchodzi w socjal Pośrednictwo Pracy Soberka?

Soberka wysyła do Abakusa w Fuldzie, tam w standardzie jest (usunięte przez administratora) doświadczyłem tego.

Robert

Czy rozmowa o prace jest w siedzibie firmy ?

@Robert

Witamy Panie Robercie, aby ubiegać się na dane stanowisko pracy wystarczy przesłać do nas swoje CV. Następnie po rozmowie telefonicznej tworzymy Panu profil i przedstawiamy Pana osobę naszemu partnerowi. Kolejny kontakt następuje już ze strony niemieckiej gdzie ustalany jest termin przyjazdu do firmy, podpisanie umowy i rozpoczęcie pracy. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Magdalena
@Pośrednictwo Pracy

Po jakim czasie od wysłania do Soberki swojego CV można się spodziewać odpowiedzi? Czy jest to odpowiedź mailowa czy od razu taka wstępna rozmowa telefoniczna kwalifikacyjna? Czy warto się jakoś szczególnie do niej przygotować?

@Magdalena

Witamy, po przesłaniu do nas swojego życiorysu kontakt następuje w ten sam dzień. Po zapoznaniu się z życiorysem kandydata musimy przedstawić jego kandydaturę w niemieckiej firmie i aby to zrobić musimy przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, dopytać o istotne dla nas informacje oraz sprawdzić znajomość języka niemieckiego. Pozdrawiamy Pośrednictwo Pracy Soberka

Peter46

(usunięte przez administratora), nie rozumiem tych wszystkich wpisów. Jak masz problem to idź do sądu, od tego jest prawo a jak masz dowody to racja będzie po twojej stronie. Oczernianie ludzi to polacy mają we krwi. Po jakiego grzyba siedzisz u niemca, jedz gdzie bedzie ci lepiej. A tak po drugie,po jaką cholerę brać zaliczki, to fakt potem nie można się doliczyć. Nie masz kasy to nie pal, nie żłop piwska i będzie wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Soberka - Olesno

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Soberka?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Soberka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Soberka?