Opinie o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

bezrobotny leń z warszawy :) Nowy wpis

jak tam ,żyją jeszcze chodzą po domkach czy już posprzątane ??? :)

Michał Nowy wpis

@łukasz w jakim celu się z Tobą skontaktowała ?

Lukasz Nowy wpis
@Michał

Nie wiem ,za parę dni idę na komendę. Jak się zapytalem o co chodzi to zapytali czy nie pracowałem przy sprzedaży energii. Pewnie ktoś zgłosił umowę czy coś .

Tomasz

Nie piszesz o firmie zbyt pochlebnie. Czy Twoja praca polegała tylko na akwizycji i odwiedzaniu klientów w domu? Napisz więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia.

Lekarz

Oszuaci gonia ludzi do pracy a sami w biurze siedza i kawe pija a zarobki to oszustwo

Nie isc do nich do pracy

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Misiekzmokotowa

Nie polecam. Chamska akwizytorka. Wypłaty pół miesiąca po czasie, oczywiście nigdy tyle ile obiecywali. Menadżer robił pranie mózgu nowym ludziom. Pod pozorem nie podpisanego aneksu wchodzą do klientów żeby zmienić sprzedawcę. Oczywiście klienci tego nie wiedzą. Jak lubisz pracować za darmo i oszukiwać starszych ludzi to praca w CSB jest w sam raz dla Ciebie

praski-brodacz

ziomeczki, jestem z wami, tez tam pracowałem około dwóch miesięcy, i menadzer mówił mi ze podpisujac umowę z klientami mam świadomość, że klienci nie dostają żadnej kary za podpisanie umowy, a po miesiącu dostaję telefony bezpośrednio od tych osób pismo ze musza zapłacić karę umowną od innogy za zerwanie umowy, emeryci nie mają pieniędzy na życie, a akwizytorzy jeszcze im dodają dodatkowe kary w wysokości nawet w wysokosci powyżej 1000zl!!!!!!! tylko ludzie bez sumienia mogą tam pracować a i tak grosze zarobią nie polecam

Poznańska biznesmenka

Chłopaczki z wwa :D jak wasze ostatnie Kwity ? Odebrane ?

Danuta
@Poznańska biznesmenka

Średnio pomocny wpis dla osób niewtajemniczonych. Ciekawi mnie ta praca w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej i z chęcią bym się dowiedziała czegoś więcej. Co dokładnie tam robisz?

Nosorożec
@Poznańska biznesmenka

Dla wszystkich przyszłych pracowników!!!!!! Pracowałam/em tam można powiedzieć że za darmo. Zamiast obiecanych kokosów dostałam dwa wezwania na komendę. NIE POLECAM pracy. To zwykła AKWIZYCJA. Trzymajcie się od tego jak najdalej.

Biznesmenka z poznania
@Danuta

Wyglada to tak ze przychodzisz na dzień obserwacyjny, pseudo menager i reszta wyszkolonych przez niego chujotrwnerow pokazuje Ci jak wejść na (usunięte przez administratora) do staraszej Pani i grzebać jej w fakturach mówiąc ze jest wszystko okey a tak naprawdę nie wie ze zmienia firmę ale tak wszystko wyglada na szkoleniach i się śmieją ze tak wyglada handel

Sruuus

Menagrubos Wwa wez sie ogarnij. Poczytaj cale forum opinii i na chlopski rozum przemysl, czy po przeanalizowaniu wszystkich komentarzy wobec krzaku wszystko jest zmyslone ? No chyba ze dziurka miedzy konczynami to nie pojmiesz ;) Sprane glowy, sruuus nie dzus

Rafał
@Sruuus

Sugerowanie, że kobieta nie pojmie pewnych spraw jest bardzo nie na miejscu. Skoro masz jakieś swoje zdanie o firmie, to może napiszesz co o niej sądzisz? Jestem ciekaw jak Ci się tu pracuje bądź pracowało, co było pozytywne a co ewentualnie można było zmienić. Liczę na wyczerpujący komentarz na ten temat, będę wdzięczny.

(usunięte przez administratora)! Nie chodzić do nich do pracy! Ganiają was do roboty oferują dużo pieniędzy, awanse i menagera. Rezultat taki że możecie skończyć nawet w kredytach. Pierwsza wypłata po 2 miesiącach! Nawet nie pokazują dokumentacji z twoich wyników, tylko papierek z wypłatą.

@Anonim

A w innych pracach nie musisz pracować. Dziwię się że tak otwarcie oznajmiasz że nie umiesz czytać. Faktycznie dla analfabety to jest tylko papierek. Współczuję mi tego nie powiedziałeś że nie umiesz czytać pomógł bym ci

Gdańsk csb
@Maciek

Nie wiem gościu, ale chyba Ci płacą za odpisywanie. Super, że praca Ci się podoba, ale każdy może wyrazić swoje zdanie. Normalne jest ze wypłata jest za miesiąc pracy w następnym miesiącu. A nie dwa później. Więc ogarnijcie się tam.

Gdańsk csb

(usunięte przez administratora) Ładnie mydła oczy ile kto będzie zarabiał. Jak co do czego to od miesiąca nie przelali pieniędzy, dodam, że za marzec. Znaleźli sobie "chłopców na posyłki" Do tego wracanie do domu po 23 codziennie, gdy wychodzi się z niego o 8. Za pieniądze, których się nie ma. Żenada.

TvojTatko

Byłem kilka dni w "oddziale" Gdańskim, nie polecam. Oczywiscie pieniędzy za te pare dni też nie zobaczyłem. Na początku niczego się nie dowiesz, będą mamić kołczowym pierdololo. Praca to oczywiście chamska akwizycja i granie w przedszkolne gierki rano przez pare godzin. Czułem się jakbym był w sekcie. Głupotą nie jest pracować w tak wyśmiewanej przez nich "Biedrze", tylko wiara, w to, że "bawiąc" się z tymi ludźmi coś zarobisz. Jedynym plusem trafienia do tego krzaka było to, ze po wszystkim zmotywowałem się do nauki i udało się odnaleźć normalną prace za normalne pieniądze jakich nigdy akwizytorzy nie zobaczą :) Pozdrawiam srus czy tam dżus

Stu

Praca polega na chodzeniu po domach i sprzedaży energii. Szkoda że na rozmowie kwalifikacyjnej tego nie mówią.

Maciek

Patryk pracy poszukaj a nie na forach piszesz facenastko

XDlolsmieszne

Ambitne

Dawny pracownik
@Maciek

Widzę że robercikowi nie pasują wpisy na tym forum więc kazał swojej prawej ręce pisać na tym forum. Prawda jest taka że podpisywałeś dużo umów ale co z tego jak ci 70% odpadało. Więc wywalczyłeś dla siebie podstawę:) Bo (usunięte przez administratora)wie że bez ciebie nie byłoby biura w Warszawie :)

@Dawny pracownik

Cieszę się,dawny pracowniku, że wiesz lepiej ode mnie o mojej jakości sprzedaży. Prawda jest taka, że ja sobie w życiu coś wywalczyłem A Ty dalej siedzisz na forach jak mała dziewczynka i piszesz głupoty.

Maciek

Witam Ta strona jest poświęcona dla ludzi których (usunięte przez administratora) boli. Czyli jak szukasz wymowek żeby nie pracować idealny portal dla ciebie i powiem Ci odrazu daruj sobie. Nie przychodz. Jeżeli warunek pracy u nas jest dla cb nie jasny i nie radzisz sobie z takimi rzeczami to współczuję polecam inna pracę. Szczerze ludzie którzy pracują zarabiają po 4000 zł a tu ludzie piszą że się nie da. Poważnie tak się chwalić że swojej niepełnosprawności szanuje. Zapraszam osoby do komentowania ciekawe kto nie ma życia i jest lesserem

exedqr

Zdecydowanie odradzam, opinie są jakie są, ale niezrażony nimi postanowiłem się przekonać sam, rozmowa kwalifikacyjna tego samego dnia o ile można to tak w ogóle nazwać, przejechałem przez pół Warszawy, żeby wejść tam dosłownie na 30 sekundową rozmowę, podczas której pan (usunięte przez administratora) nawijał z prędkością światła, był bardzo oszczędny w udzielaniu szczegółów, można było poczuć, że rozmawia się z człowiekiem, który pewne techniki rozmowy ma opanowane do perfekcji ( w końcu chamska akwizycja czegoś uczy :) ). Padły tylko dwa pytania, o doświadczenie i o oczekiwane wynagrodzenie. Na tym koniec. Następnego dnia miałem się zjawić o godzinie 10, zjawiłem się o 10:05, widząc wychodzącego już(usunięte przez administratora) podszedłem do niego mówiąc, że nie mogłem być wcześniej, bo nie przyjechałem samochodem, tylko autobusem, a z tym bywa różnie i nie wszystko jest przewidywalne, co chyba powinien doskonale wiedzieć, bo to jedyny środek transportu jakim się porusza w pracy i zresztą inni pracownicy też. Bezczelnie mi przerwał mówiąc z fałszywym uśmiechem na ustach "Super :) przychodzi się na 10, zapraszam jutro" i odszedł natychmiast. Nie będę tutaj mówił czy jest to przesada, czy też nie, że za 5 minutowe opóźnienie można komuś przekreślić 8h, które wykorzystałby na zapoznanie się z pracą, ale na pewno mogę powiedzieć, że dawno z takim chamstwem się nie zetknąłem.

@exedqr

Spoznisz się o masz pretensje że ktoś ci daje 2 szansę następnego dnia. Faktycznie (usunięte przez administratora)

Łysy

Moj nick nie bez powodu bo z nerwow przez ta firme mało nie wyłysiałem i powiem 100% tego czego tam doświadczyłem. NIE POLECAM pracowalem przez jakis czas Zaznacze i od razu wyjasnie po co jest te forum wszystkim tym ktorzy podszywaja sie pod pracownikow aby podbic ocene tej firmy Sluzy to do wyrazania opinii pracownikow i przestrzegania przed oszustwami badz chwalenia firmy wiec nie piszcie krytycznie wobec tych ktorzy zorientowali sie ze tak na prawde jestescie zaklamanym krzakiem. Wyprzedze tez Twoj komentarz - nie marnuje swojego czasu na dodawanie tego komentarza bo znalazlem taka prace (nie zabke, biedronke, tesco czy inna przez Was wysmiewana branze i firme) gdzie nie musze jak u was lazic po starszych osobach caly dzien tylko mam czas na normalne zycie Wiele komentarzy trafionych. Na rozmowie nie dowiesz sie niczego konkretnego. Po to idziesz na rozmowe kwalifikacyjna zeby poznac stanowisko pracy i dowiedziec sie co bedzie nalezalo do Twoich obowiazkow. Marnujesz juz dwa dni swojego zycia, zeby dowiedziec sie ze bedziesz akwizytorem, a nie przedstawicielem handlowym jak w ogloszeniu. To nawet nie jest typowa akwizycja tylko chamska akwizycja - nie ma co sie dziwic dlaczego ludzie wyzywaja od naciagaczy i oszustow jak klient mysli ze przychodzicie z jego obecnego sprzedawcy pracy a pozniej sie dziwi ze to jednak nie to. Jesli w waszym rozumowaniu ludzie maja byc przedstawicielami handlowymi to normalna osoba na takim stanowisku jest wyposazana przez firme np w sluzbowe auto, telefon badz tablet. A wy nawet nie jestescie w stanie zrobic glupiego zwrotu za bilet miesieczny badz paliwo. Nie doprosisz sie o nic wiecej niz teczke i dlugopis, za nic zwrotu nie dostaniesz. Chora hierarchia i tworzenie sztucznej wartosci pracownika, podbudowywanie Cie na duchu ze wszystko jest super nawet jak tak nie jest. Robia z Ciebie zombie ktory ma latac po budynkach i oszukiwac. Pytasz gdzie? Nawet ta chora oplata handlowa - akurat bylem z tych kumatych wiec domyslalem sie ze to. Zadnego potwierdzenia od firmy dla ktorej podpisujesz te umowy tylko exel ktorego kazdego moze napisac. Na kazdy niewygodny dla nich temat jest wymowka i zbijanie obiekcji ktorej tez ucza w pracy z klientem. Jak klient dopytuje, odpowiedz powierzchownie i zmien temat. Wynagrodzenie za tyle godzin w terenie jest smieszne. Co jakis czas telefon ile umow juz podpisales, a nawet zdazalo sie ze jak podpisales wymagane 5 to musiales dalej chodzic po blokach. Mydlą oczy bilardem, xboxem, szybkimi awansami, szkoleniami, podstawowkowymi grami i piosenka jakbys byl w sekcie ale zdziwisz sie jak zobaczysz wyplate. Dopoki dla nich pracujesz i jestes oszukiwany nawet nie wiesz gdzie, to sa dla Ciebie ok. Jak tylko zaczynasz krecic nosem to widac ich buractwo. Zaznaczaja ze z tej firmy nikt sie nie zwalnia tylko oni zwalniaja. Zatem nie bo to kolejne klamstwo. SAM SIE ZWOLNILEM ale to byl poczatek stresow. Trzeba bylo za nimi ganiac zeby dostac pieniadze za swoja prace. Nie tylko ja z tym mialem z tym problem i wiem ze z wyplata spozniali sie nawet dwa tygodnie. NIE POLECAM chyba ze lubisz jak robia Cie w bambuko. Ja sie w pore zorientowalem i to byla najlepsza decyzja zeby stamtad odejsc. Ciekaw jestem kolego i kolezanko w jak bardzo denny sposob sie odniesiesz bo po komentarzach widac ze to w twoim stylu :) Srus a nie juice

Prezio
@Łysy

Wcale tak nie jest. Pozdrawiam.

Kaktus
@Prezio

Hahah dokładnie tak jest, okres rozliczeniowy jest tak skonstruowany zebys pierwsza wyplate dostal dopiero po 2msc (nic w tym złego bo zwalniajac sie, po miesiacu jeszcze dostaniesz pelna wyplate czyli jakies 800zl ;) ). No i po co taki system rozliczeń, ano po to zebys dopiero po 2 msc zobaczyl ze za miesiac zapierdalania, wciskania kitu emerytom i bycia wyzywanym od oszustow (słusznie zresztą) zobaczyl ze nie zarobiles obiecanych 5k dla ktorych to znosiles a tylko 1/3 tego bo 70% umow konczy sie rezygnacja za ktora nie płacą. Spotkasz tam osoby, ktore są zachwycone tym jaką maja super prace i juz planują co zrobia z kasą za miesiąc i one skutecznie odwroca twoja uwage od wszelkich watpliwosci. Nie mozna ich winic bo przez te 2msc sami wierzą w te 5k a po pierwszej wyplacie twoj Menago bd cie czarowal ze przeciez to pierwszy miesiąc i dlatego tyle odpadlo, w tym miesiacu juz bylo duzo lepiej, popracuj nad jakością i sie nie poddawaj bo masz ogromną szanse bla bla, i taki przecietny pracownik robi jeszcze 3 miesiąc, znowu dostaje tyle co na jednego matiza i albo sie budzi i (usunięte przez administratora) albo jest tak podatny na manipulacje ze zostaje dluzej i robi sb dlugi. Są oczywiscie osoby, ktore mają szczescie i zobaczą podstawe (lekko ponad 3k na reke razem z prowizja) ale to na pewno nie są osoby, ktore mialy 80 kwitow w miesiacu bo to rzadkosc ze przejdzie z tego te 40, ktore jest wymagane zeby dostac podstawe, tylko te zjeby co napierdalaja po ponad 100 kwitow i tak naprawde pracują min 10h dziennie. Generalnie nawet nie próbować, mozna oczywiście polecieć na dzien próbny gdzie będą wciskali bajeczki ze tu niekazdego chca, ze musisz sie postarac a biorą kazdego kto umie mowic po polsku w miare płynnie i zobaczyc na wlasne oczy jak to wygląda.

Szoszo
@Kaktus

Niepiśmiennych (po polsku) Ukraińców też biorą, także nie masz racji. Kłamiesz!!!!!!

Robert
@Kaktus

100% prawdy. Dodam że nie dostajesz żadnych narzędzi pracy, wszędzie latasz tramwajem.

Łysy
@Prezio

@prezio Uwaga, pan (usunięte przez administratora)lub podopieczni ratuja opinie krzaka

potwierdzam słowa tego pana

@Łysy

(usunięte przez administratora) cie boli co???

Kajaa

Pytanie do obecnych/byłych pracowników, ile zarabiacie/zarabialiscie średnio miesięcznie?

Pracowałem 1 miesiąc, wypłata 1700zł

Tony

To nienajgorzej

@Kajaa

Jak juz ogarniesz jakosc zeby odpadalo ci te 50% i wyrobisz norme 80 umow to 3900brutto, wyczynu nie ma bo mozna robic zdecydowanie wiecej. Na kase akurat nie ma tu co narzekać jesli spelnisz warunki i dostaniesz podstawe (1500 +prowizja)

Jakoś tysiąc złotych za dwa miesiące :) Ale można pograć w bilard :D

Jakoś tysiąc złotych za dwa miesiące :) Ale można pograć w bilard :D

A.

Na rozmowie o pracę nie dowiecie się za dużo. Kiedy jednak nie zgodzicie się po dniu próbnym na dalszą współpracę potrafią zachować się naprawdę arogancko i chamsko. Nie polecam.

DŻUS!!!

Niestety, parę lat temu pracowałem w tej "firmie". Dziś zarówno mnie jak i moich znajomych spotykają nieprzyjemności z tym związane. (usunięte przez administratora) Łącznie za ~3 miesiące pracy nie zarobiłem pewnie nawet 2 tys. Standardowo 90% umów spadło a pierwsze pieniądze do odebrania dopiero po 2 miesiącach...

Kacper 3366nowy
@DŻUS!!!

Ktoś może powiedzieć jak jest teraz ??

@Kacper 3366nowy

Ja niestety nie, ale podejrzewam, że dużo się nie zmieniło...

Juice!
@DŻUS!!!

Zmieniło się, conajmniej masz teraz podstawę. A że nie wiesz jak to wygląda teraz to nie mów co było kiedyś. Ze masz jeszcze jakieś wezwania to pomysł czy napewno wszystko było ok z twoją jakością sprzedaży że klienci odzywają się po takim czasie

Kasia95
@DŻUS!!!

Czy to jest praca w biurze czy akwizycja?

juice
@Kasia95

akwizycja!

@Juice!

"A że nie wiesz jak to wygląda teraz to nie mów co było kiedyś." Tak właśnie moi drodzy wygląda samozaoranie :D Ja już nawet z Tobą w dyskusję nie będę wchodził :))

Dżdżysty Tomek

Można się napić kawy w bazie. Za darmo. Polecam

Robert
@Dżdżysty Tomek

Extra:) to chyba jedyny plus:)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 205 ocen.

Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.