Opinie o Job Innovation Sp. z o.o. w Rzeszów

Agencja Pracy Tymczasowej, nr licencji 10332

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Innovation Sp. z o.o. w Rzeszów

Zadowolony

Przez wiele lat pracowałem w firmach gdzie zawsze mieli opóznienia z wypłatami i musiałem dopominać się o swoje pieniądze a na dodatek marne pieniadze. Dopiero odkąd pracuję w Agencji Job Inovation poczułem że jestem szanowany jako pracownik, zarabiam dobre pieniądze a wypłate mam zawsze na czas albo nawet wcześniej. W końcu mam spokój finansowy i polecam innym.

Mia
@Zadowolony

Witam jak to jest z tym, że pieniążki można mieć u siebie wcześniej? Chodzi o to, że 10ty wypada w niedziele czy cos w ten deseń? akurat tak teraz w grudniu było. a co z zaliczkami? Można prosić o jakaś na początku?

Konrad

Witam, w imieniu całej naszej brygady z Francji, chcieliśmy polecić firmę Job Innovation, wszystko zawsze sumiennie i na czas, dopięte na ostatni guzik. Kadra kierownicza bardzo miła i pomocna. Polecamy i pozdrawiamy.

Zespół Job Innovation
@Konrad

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Cieszymy się , że nasza praca jest doceniana. Pozdrawiamy całą ekipę.

Korzystał ktoś może z tej oferty dla stolarza budowlanego? Jest to też oferta na Francje. Ode mnie z Rzeszowa akurat chyba ludzi biorą, ale to ta polska lokalizacja chyba nie ma znaczenia? Był ktoś na robocie w Magland i by ocenił czy warto?

Chce się upewnić co do lokalizacji względem miejsca pracy. oglądałem oferty pod siebie, czegoś na budowlance będę szukał i są te opcje na Francje. A co z tymi dla kucharza tak z ciekawości? dokąd prowadza? Nie ma wpisanej miejscowości, jest polskie miasto i zastanawiam się czy to do nas? Po prostu może dziewczyna by się zaciekawiła

Marta - Job Innovation Nowy wpis

Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Na obecną chwile prowadzimy rekrutacje na stanowisko kucharz/kucharka dla naszych Klientów z Bieszczad (okolice Polańczyka) oraz z Głogowa Małopolskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@job-innovation.com.pl

Konrad

@Konrad

A duża ta wasza ekipa? Jak cała poleca to chyba naprawdę jest dobrze :). Co do tej kadry kierowniczej i faktu, że jest pomocna. Jakieś problemy się zdarzają, że trzeba prosić o pomoc? Czego one dotyczą?

Zespół Job Innovation Nowy wpis

Zadowolony

@Zadowolony

Solidna firma, wypłata na czas. Polecam!!!

Mia
@Zadowolony

Firma Job Innovation Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Praca na produkcji - bez doświadczenia - Zagórz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Job Innovation Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 12 grudnia na InfoPraca.pl ogłoszenie na stanowisko Malarz.

Czyli kasa tu jest na czas tak jak ktoś teraz niedawno wspomniał? a ogarniacie może o co mogło chodzić tez teraz niedawno w jednym wątku gdzie ktoś o kodeksie pisał a raczej jakiemuś działaniu przeciw niemu? Miały miejsce jakieś nieprzyjemności względem pracowników? Czasami cos się takiego zdarza?

Jolka

Koniec pracy z winy własnej? O jaka tak w sumie może chodzić? Zrobiłeś cos wbrew kodeksowi lub ogólnie umowie? Jej treść jest elastyczna? I tak poza tym to nie ma czegoś takiego jak żółta kartka? Od razu czerwoną otrzymałeś bez ostrzeżenia?

Niedoszły pracownik

Dzwonią, rozmawiają po czym cisza i brak odpowiedzi na wiadomości...

Czy jest możliwość pracy w Job Innovation Sp. z o.o. na część etatu?

Ilona

Na stronie www w zakładce z pracą są dwie sekcje. Jedna w kontekście pracy w Polsce druga za granicą. W tym pierwszym przypadku jednak wciąż chodzi o klientów firmy, ja chcę się wstępnie dowiedzieć jak pracuje się w biurze. Mam już doświadczenie i szukam pracy w branży w Rzeszowie, jakie warunki musza spełniać kandydaci aby się zakwalifikować do agencji?

Job Innovation
@Ilona

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą. Jeżeli jest Pani chętna do współpracy to prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@job-innovation.com.pl Skontaktujemy się z Panią.

Edi

Współpracuje z firma już kilka dobrych lat bo kiedyś kolega polecił mi te agencje miałem obawy no bo jak to kobieta szefem?? Po latach myśle ze p Ilona to najlepszy szef jaki miałem a trochę ich już miałem bo jest konkretna i jak trzeba to pomoże a kiedy indziej opierdzieli a przede wszystkim cenie ja za uczciwość. Wypłata zawsze mi wpływa przed czasem tyle w temaci

Ilona

7 mieszkań po drodze? i 700 pln? to jakaś stówa od mieszkania może miałaby być? piszesz, że bezpodstawnie czyli wprost nie spytałeś za co?

Franc

Nie mam o co się przyczepić. Wypłata jest, warunki też są okej, nikt nie kantuje na pieniądzach. Także mogę polecić z czystym sumieniem

Emilia
@Franc

Extra. a jakie stanowisko? Mnie ciekawi praca jako monter Rusztowań w kontekście pracy dla wujka. Jaki rodzaj umowy jest na tej pozycji? Jest szansa na UoP na czas nieokreślony?

Puma

Job to piąta agencja z jaka miałem do czynienia i w sumie pierwsza do której nie mam o co się przyczepić. Dobra organizacja bo zawsze wszystko mieliśmy dopięte na ostatni guzik, mieszkanie jak na wakacjach, fajna atmosfera w firmie francuskiej no i dobra wypłata zawsze na czas. Chciałem pojechać tylko na chwile bo potrzebowałem szybkiej kasy ale pewnie wrócę od stycznia jak tylko beda chcieli. Niektórzy piszą tu zle opinie dlatego się zastanawiałem czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę ale jestem pozytywnie zaskoczony - polecam

Gruby
@Puma

Powinno być zabronione i zweryfikowane kto naprawdę pisze tu opinie. Ja osobiście miałem okazję pracować w job innovation niepolecam absolutnie. Lepiej unikać z daleka, (usunięte przez administratora) w rozliczeniu godzin, (usunięte przez administratora) podatkowe,

Slavik

Bardzo poważna i sumienna agencja, świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków! Jestem pod wrażeniem organizacji i terminowości, osobiście szczerze polecam jeśli ktoś szuka pracy we Francji bo nie wiem jak wyglada współpraca w innych krajach

Gregor

Polecam współpraca z panią Ilona na 5 z plusem wszystko w terminie i na czas????

Co powiecie o pracy w firmie Job Innovation Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Malarz.

Marian

Ogólnie agencję Job Innovation polecam,dosyć długo współpracowałem i byłem zadowolony. Ale jeżeli chodzi o ofertę jako malarz i jest to firma z Sallanches to zdecydowanie odradzam!!!

luz

Stanowczo odradzam prace oszusci,nie placa wynagrodzenia tak jak jest napisane w umowie.

Marian
@luz

Pracowałem w tej agencji 1,5 roku i wszystko było jak najbardziej w porządku,nie mam rządnych zastrzeżeń i mogę naprawdę polecić...

Polecam byłem jako dekarz praca ok wypłata zawsze na czas

Artur małopolska

Rzetelna firma dbająca o pracownika , pieniądze na czas nawet i przed zakwaterowanie na poziomie . Opisuje pracę w Anncy jako plytkarz.. Dobre słowa kieruje pod adresem p. ILONY prezes spółki. , jakbym sam nie przesadził pracowałbym do tej pory . Naprawdę polecam a uważać trzeba na samozwańczych brygadzistów no i jak to bywa na współpracowników w ekipie !!!!!

Paulo
@Artur małopolska

Zgadzam się! Agencja bardzo fajna i godna polecenia

????
@Artur małopolska

Pracowałem tam nie ma wiekszego wroga jak Polak za granicą zwłaszcza w tej firmie. Bawią sie nowymi pracownikami jeden wielki (usunięte przez administratora) Nic sziwnego że Pan Ceretti jest taki nerwowy. Atmosfera to tylko i wyłącznie jest napędzana przez starszych pracowników.

????
@????

Generalnie bardzo żetelna i kompetentna Agencja.Pani Ilona zawsze stoi na swoim stanowisku i nigdy nie ma problemu z udzieleniem pomocy. Jedynie co jest złego to to ,że o wielu rzeczach nie wie jak i zarówno Pan Ceretti nie wie. Starsi pracownicy urządzają sobie rodeo tak jak chłopak stwierdził w wczesniejszym linku..wymuszaja pracę i niszczą ją kiedy jesteś lepszy...

Zostaw merytoryczną opinię o Job Innovation Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Job Innovation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Job Innovation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Innovation Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Innovation Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 103 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Job Innovation Sp. z o.o.