Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Slawex

zdjecie uzytkownika
kandydat 2 - 2013-02-07 12:20:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kandydat - 2013-02-05 11:15:09

Serdeczne dzięki za odpowiedź, wobec tego faktycznie niezła kiszka, równe 2 tys. netto to miałem samej podstawy 6 lat temu plus (nie premia uznaniowa) ale prowizja wypłacana od każdej zafakturowanej sprzedaży na ustalony procent - zależny od grupy towarowej. Relana całościowa średnia to 3,8 tys. netto. (samochód toyota auris którą mogłem sobie pojechać na wakacje do Rumunii). Co ważne bardzo duży szacunek do pracownika. Natomiast w ostatniej Firmie podstawa to 3,5 tys. netto plus premia zależna od progu wyrobienia targetu. Realna całościowa średnia dawała 5,5 tys. netto miesięcznie - samochód nowa kia ceed, którą również mogłem użytkować prywatnie.

Widać ta Firma została jeszcze w ciężkich latach 90`tych. To jakaś abstrakcja -;)
witaj,powiedz czy byłeś na tej rozmowie na PH?ja też dostałem zaproszenie na rozmowę w Warszawie.Powiedz co ci zaproponowali
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kandydat - 2013-02-07 13:20:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witaj, niestety nie jestem Ci w stanie niczego przekazać, bo z wizyty w Klaudynie zrezygnowałem, - nie sądzę, żeby zaproponowali coś w miarę przyzwoitego, szkoda wypierdzieć benzynkę w kosmos -;) to o czym kolega "sf" napisał wyjaśnia po części dlaczego korzystają z ukrytego ogłoszenia. Powodzenia Kolego / Koleżanko
zdjecie uzytkownika
były ph - 2013-02-08 20:43:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeśli chodzi o handlowca w tej firmie to od razu uprzedzam...ciągła olbrzymia presja, traktować ciebie będą jak permanentnego( usunięte przez administratora ) co z kolei będzie powodowało permanentną kontrolę. GPS w aucie i jak wyjedziesz z domu kilka minut po 8.00 od razu licz się z reprymendą. Kasa wirtualnie duża tj. obiecują gruszki na wierzbie a plan dostaniesz taki, że o premii tylko pomarzysz. Podstawa na umowie( usunięte przez administratora )netto MAX. Poza tym jak coś się wydarzy to zawsze jest to wina handlowca. Współpraca z innymi działami w firmie na zasadzie - dostajesz polecenie i [usunięte przez administratora] . Handlowcy to najgorzej traktowany dział w tej firmie. Pracowałem i wiem jak jest. Cieszę się, że już tam nie pracuję. A co do samochodu to od conajmniej dwóch lat firma nie zainwestowała złotówki w auta dla handlowców więc ty dostaniesz stary model fabii 6 letniej rozklekotanej i z duuuuuuużym przebiegiem którą jeździło conajmniej 10 handlowców wcześniej. Moim zdaniem szkoda czasu, jest dużo innych firm, którym zależy na dobrym handlowcu tak jak tobie na pracy a tutaj co jakiś czas pojawia się ukryte ogłoszenie na twoje miejsce. Zasada w tej firmie "handlowiec ma robić i nie narzekać a jak zacznie myśleć to...ukryte ogłoszenie" . Jak będziesz miał pytania napisz a opowiem.
zdjecie uzytkownika
pechowiec:) - 2013-02-12 16:40:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Gratulacje dla( usunięte przez administratora ). Panowie zrobili to co każdy szanujący się człowiek powinien zrobić dawno. Tylko patrzeć jak pozostali szanujący się pechowcy:) zrobią to samo :)
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-02-16 14:44:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wisi i będzie wisiało. Opinia o pracy w tej firmie krąży wszędzie, a szczególnie w firmach producenckich i dlatego nikt tam nie chce pracować. Jest też ogłoszenie na warmińsko-mazurskie, mazowieckie i podlaskie. Ludzie po spotkaniach rekrutacyjnych na te województwa mimo, że dostali propozycję pracy nie chcieli jej podjąć. Chyba opinia zrobiła swoje :)
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2013-02-21 20:07:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prawda jest taka, że do końca zeszłego roku nie było tak źle
zdjecie uzytkownika
bardziej ciekawy - 2013-02-22 18:08:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co się zmieniło w nowym roku, że jest źle??
zdjecie uzytkownika
pracuje w SRAweksie - 2013-03-02 00:37:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Coraz więcej pracy, a coraz mniej pieniędzy. Wzsechobecne kumoterstwo, ci spoza "rodziny" muszą (usunięte przez administratora) żeby "rodzinka" mogła sobie odpoczywać. Ile byś nie zrobił to i tak za mało.
zdjecie uzytkownika
Yogi - 2013-03-10 20:37:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Klaudyn: Najlepszy jest dyrektor same zakazy w tej firmie, nic nie wiadomo ile i za co mają płacić ale za błędy będą kasę zabierać. Jak dyra(usunięte przez administratora) nikt nie wywali to ta firma niedługo padnie.
zdjecie uzytkownika
Obrońca moralności - 2013-03-30 17:08:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ehhhh
Jak czytam te wasze opinie jestem bardzo poruszony. Pracowałem w tej firmie wiem jedno: można się w niej wiele nauczyć. Wszystkim oponentom podpowiem aby spojrzeli na to z innej strony:
-w tej firmie nie płacą mało tylko uczą was przetrwać, na wypadek gdyby Polska stała się drugą (usunięte przez administratora),
-oni was nie okłamują i nie oszukują tylko uczą odporności na wszechobecną manipulację,
-oni wam wstawiają GPS-y nie po to aby was kontrolować tylko dbają abyście nie martwili się o udokumentowanie permanentnych nadgodzin
-nie puszczają was na dłuższe urlopy po to abyście nie nabawili się tropikalnych chorób (sami są już odporni :))
-a co najważniejsze oni was NIE ZWALNIAJĄ Z PRACY tylko RATUJĄ WAM ZDROWIE I ŻYCIE :)

Dlatego wszystkim maruderom mówię DOŚĆ PLUGAWYCH OPINII O TEJ WSPANIAŁEJ FIRMIE !!!
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2013-04-27 16:18:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Obecnie wszyscy starzy przedstawiciele z Lublina i Białej podlaski szukają innej roboty. Jak znajdą niedługo nie będzie tam już żadnego doświadczonego handlowca. A dlaczego szukają? Są sfrustrowani i uważają obecnego szefa za chama któremu brakuje kultury a co najgorsze umiejętności. Skąd on się znalazł w tej firmie?? Miejsce buraka jest na polu...
zdjecie uzytkownika
jojo - 2013-04-28 11:06:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To prawda ja już za chwilę znajdę robotę i mam już teraz wszystko w tyle...:)
zdjecie uzytkownika
kleo - 2013-05-06 14:33:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po opiniach mam wątpliwości co do składania tam cv,ale mógł by ktoś napisać jakie zarobki są na początku i jakie po po pewnym czasie,oraz po jakim czasie można liczyć na jako taką powyżkę.
zdjecie uzytkownika
zly - 2013-05-07 12:59:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a na jakie stanowisko aplikujesz?
zdjecie uzytkownika
kleo - 2013-05-16 18:51:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Na przedstawiciela handlowego
zdjecie uzytkownika
słoniu - 2013-05-21 20:34:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się, sama prawda!
zdjecie uzytkownika
exSlawex - 2013-05-27 10:56:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam, każdy kto wysyła CV niech lepiej przemyśli tę decyzję kilka razy. Poczytaj drogi kandydacie te kilka stron i mądrze zdecyduj... aplikuj gdzie indziej.
zdjecie uzytkownika
również eks slawex - 2013-06-03 23:43:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JEDEN WIELKI KOŁCHOZ!!GDZIE RODZINA SIE TRZYMA,A RESZTA ODWALA BRÓDNĄ ROBOTE!!Omijajcie tą firme z daleka!!
zdjecie uzytkownika
kandydat - 2013-06-18 13:18:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej,

może ktoś aplikował na woj. podlaskie. Dostałam zaproszenie na rozmowę ale po przeczytaniu tych opinii bardzo sie waham czy wogole fatygować się na rozmowę do Warszawy.
zdjecie uzytkownika
Basia - 2013-06-18 22:29:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kandydat - 2013-06-18 13:18:50

Hej,

Czy przeczytałaś ze zrozumieniem? Jeśli tak twoja decyzja powinna być tylko jedna. Innym szkoda było paliwa albo kasy na bilet.
zdjecie uzytkownika
Irek - 2013-07-02 22:40:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak czytam te opinie to ręce opadają Sami frustraci co swój brak umiejętności odreagowują pisząc paszkwile. Pracowałem w tej firmie i duzo sie nauczyłem. Przyzwoite zarobki i przełozeni. A ten (usunięte przez administratora) co pisał o (usunięte przez administratora) to niech spojrzy w lustro i tam zobaczy jak wygląda "człowiek' pierwotny i jednokomórkowiec.
zdjecie uzytkownika
lolek - 2013-07-03 20:03:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
lolek - 2013-07-03 19:55:12

Irek - 2013-07-02 22:40:09

A kto był twoim przełożonym???
No i dlaczego już tam nie pracujesz? Pewnie twój czas się skończył i uznali ciebie za nieprzydatnego ze względu na zbyt "wysoki" poziom intelektu.
Ale pewnie to pisał sam zainteresowany (opisany) :) którego czas właśnie się kończy, razem z (usunięte przez administratora)
Miała być nowa jakość a co jest to cały rynek widzi i głośno się śmieje :). Wszyscy wiedzą, że wszystko wam leci w dół i nic już więcej nie uda się zrobić. No chyba, że lider zabłyśnie...i chwyci brzytwę he he he.
Nara(usunięte przez administratora).....Urząd Pracy znajdziesz najszybciej w internecie :)
zdjecie uzytkownika
rrr - 2013-07-05 19:12:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Irek, skoro sie tyle nauczyłes, to jak w Slawex wygląda sprawa ze szkoleniami? W ogóle te przyzwyite zarobki to więcej niż 2500 netto?
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: gie warte
Pytania: nic ciekawego
zdjecie uzytkownika
Loona - 2013-07-12 08:39:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
2500 zł netto? Ha ha ha ha dobre dobre. Dużo mogłabym napisać na temat tej "wspaniałej firmy" i jej kierownictwa i tym jak się tam traktują pracowników. Ale powiem jedno... omijajcie tą firmę z daleka.
zdjecie uzytkownika
były ph - 2013-07-14 18:35:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Cały dział handlowy na dzień dzisiejszy spada na dno. Totalny brak szacunku dla pracownika. Z dnia na dzień wypowiedzenie umowy. Dla nowych przedstawicieli aktualnie proponują 1600zł na umowie zlecenie przez pół roku. NIE POLECAM
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Slawex

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Slawex?
Zadaj pytanie
x