Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Slawex

zdjecie uzytkownika
pechowiec:) - 2013-02-12 16:40:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Gratulacje dla( usunięte przez administratora ). Panowie zrobili to co każdy szanujący się człowiek powinien zrobić dawno. Tylko patrzeć jak pozostali szanujący się pechowcy:) zrobią to samo :)
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-02-16 14:44:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wisi i będzie wisiało. Opinia o pracy w tej firmie krąży wszędzie, a szczególnie w firmach producenckich i dlatego nikt tam nie chce pracować. Jest też ogłoszenie na warmińsko-mazurskie, mazowieckie i podlaskie. Ludzie po spotkaniach rekrutacyjnych na te województwa mimo, że dostali propozycję pracy nie chcieli jej podjąć. Chyba opinia zrobiła swoje :)
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2013-02-21 20:07:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Prawda jest taka, że do końca zeszłego roku nie było tak źle
zdjecie uzytkownika
bardziej ciekawy - 2013-02-22 18:08:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co się zmieniło w nowym roku, że jest źle??
zdjecie uzytkownika
pracuje w SRAweksie - 2013-03-02 00:37:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Coraz więcej pracy, a coraz mniej pieniędzy. Wzsechobecne kumoterstwo, ci spoza "rodziny" muszą (usunięte przez administratora) żeby "rodzinka" mogła sobie odpoczywać. Ile byś nie zrobił to i tak za mało.
zdjecie uzytkownika
Yogi - 2013-03-10 20:37:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Klaudyn: Najlepszy jest dyrektor same zakazy w tej firmie, nic nie wiadomo ile i za co mają płacić ale za błędy będą kasę zabierać. Jak dyra(usunięte przez administratora) nikt nie wywali to ta firma niedługo padnie.
zdjecie uzytkownika
Obrońca moralności - 2013-03-30 17:08:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ehhhh
Jak czytam te wasze opinie jestem bardzo poruszony. Pracowałem w tej firmie wiem jedno: można się w niej wiele nauczyć. Wszystkim oponentom podpowiem aby spojrzeli na to z innej strony:
-w tej firmie nie płacą mało tylko uczą was przetrwać, na wypadek gdyby Polska stała się drugą (usunięte przez administratora),
-oni was nie okłamują i nie oszukują tylko uczą odporności na wszechobecną manipulację,
-oni wam wstawiają GPS-y nie po to aby was kontrolować tylko dbają abyście nie martwili się o udokumentowanie permanentnych nadgodzin
-nie puszczają was na dłuższe urlopy po to abyście nie nabawili się tropikalnych chorób (sami są już odporni :))
-a co najważniejsze oni was NIE ZWALNIAJĄ Z PRACY tylko RATUJĄ WAM ZDROWIE I ŻYCIE :)

Dlatego wszystkim maruderom mówię DOŚĆ PLUGAWYCH OPINII O TEJ WSPANIAŁEJ FIRMIE !!!
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2013-04-27 16:18:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Obecnie wszyscy starzy przedstawiciele z Lublina i Białej podlaski szukają innej roboty. Jak znajdą niedługo nie będzie tam już żadnego doświadczonego handlowca. A dlaczego szukają? Są sfrustrowani i uważają obecnego szefa za chama któremu brakuje kultury a co najgorsze umiejętności. Skąd on się znalazł w tej firmie?? Miejsce buraka jest na polu...
zdjecie uzytkownika
jojo - 2013-04-28 11:06:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To prawda ja już za chwilę znajdę robotę i mam już teraz wszystko w tyle...:)
zdjecie uzytkownika
kleo - 2013-05-06 14:33:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po opiniach mam wątpliwości co do składania tam cv,ale mógł by ktoś napisać jakie zarobki są na początku i jakie po po pewnym czasie,oraz po jakim czasie można liczyć na jako taką powyżkę.
zdjecie uzytkownika
zly - 2013-05-07 12:59:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a na jakie stanowisko aplikujesz?
zdjecie uzytkownika
kleo - 2013-05-16 18:51:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Na przedstawiciela handlowego
zdjecie uzytkownika
słoniu - 2013-05-21 20:34:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się, sama prawda!
zdjecie uzytkownika
exSlawex - 2013-05-27 10:56:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam, każdy kto wysyła CV niech lepiej przemyśli tę decyzję kilka razy. Poczytaj drogi kandydacie te kilka stron i mądrze zdecyduj... aplikuj gdzie indziej.
zdjecie uzytkownika
również eks slawex - 2013-06-03 23:43:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JEDEN WIELKI KOŁCHOZ!!GDZIE RODZINA SIE TRZYMA,A RESZTA ODWALA BRÓDNĄ ROBOTE!!Omijajcie tą firme z daleka!!
zdjecie uzytkownika
kandydat - 2013-06-18 13:18:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej,

może ktoś aplikował na woj. podlaskie. Dostałam zaproszenie na rozmowę ale po przeczytaniu tych opinii bardzo sie waham czy wogole fatygować się na rozmowę do Warszawy.
zdjecie uzytkownika
Basia - 2013-06-18 22:29:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kandydat - 2013-06-18 13:18:50

Hej,

Czy przeczytałaś ze zrozumieniem? Jeśli tak twoja decyzja powinna być tylko jedna. Innym szkoda było paliwa albo kasy na bilet.
zdjecie uzytkownika
Irek - 2013-07-02 22:40:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak czytam te opinie to ręce opadają Sami frustraci co swój brak umiejętności odreagowują pisząc paszkwile. Pracowałem w tej firmie i duzo sie nauczyłem. Przyzwoite zarobki i przełozeni. A ten (usunięte przez administratora) co pisał o (usunięte przez administratora) to niech spojrzy w lustro i tam zobaczy jak wygląda "człowiek' pierwotny i jednokomórkowiec.
zdjecie uzytkownika
lolek - 2013-07-03 20:03:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
lolek - 2013-07-03 19:55:12

Irek - 2013-07-02 22:40:09

A kto był twoim przełożonym???
No i dlaczego już tam nie pracujesz? Pewnie twój czas się skończył i uznali ciebie za nieprzydatnego ze względu na zbyt "wysoki" poziom intelektu.
Ale pewnie to pisał sam zainteresowany (opisany) :) którego czas właśnie się kończy, razem z (usunięte przez administratora)
Miała być nowa jakość a co jest to cały rynek widzi i głośno się śmieje :). Wszyscy wiedzą, że wszystko wam leci w dół i nic już więcej nie uda się zrobić. No chyba, że lider zabłyśnie...i chwyci brzytwę he he he.
Nara(usunięte przez administratora).....Urząd Pracy znajdziesz najszybciej w internecie :)
zdjecie uzytkownika
rrr - 2013-07-05 19:12:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Irek, skoro sie tyle nauczyłes, to jak w Slawex wygląda sprawa ze szkoleniami? W ogóle te przyzwyite zarobki to więcej niż 2500 netto?
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-16
Żródło: gazetapraca.pl
Lublin
(lubelskie)
Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. zakupówMiejsce Pracy - LublinWymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok) zdolności i doświadczenie w negocjacjach umiejętności analityczne wykształcenie wyższe, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w pracę i kreatywność, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), dyspozy
zdjecie uzytkownika
Loona - 2013-07-12 08:39:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
2500 zł netto? Ha ha ha ha dobre dobre. Dużo mogłabym napisać na temat tej "wspaniałej firmy" i jej kierownictwa i tym jak się tam traktują pracowników. Ale powiem jedno... omijajcie tą firmę z daleka.
zdjecie uzytkownika
były ph - 2013-07-14 18:35:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Cały dział handlowy na dzień dzisiejszy spada na dno. Totalny brak szacunku dla pracownika. Z dnia na dzień wypowiedzenie umowy. Dla nowych przedstawicieli aktualnie proponują 1600zł na umowie zlecenie przez pół roku. NIE POLECAM
zdjecie uzytkownika
samotna basia - 2013-07-23 22:04:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się z byłym ph. Jeśli ktoś chce pracować po 10 godzin za 1600 zł w ciągłym stresie który dewastuje zdrowie (usunięte przez administratora) to, że to co piszą na forum to nieprawda. W przypadku tej firmy liczba wpisów (niepochlebnych) mówi sama za siebie i szkoda czasu sprawdzać. W Polsce jest naprawdę dużo firm w których pracownik nie jest złem koniecznym tylko partnerem. Ryba psuje się od głowy i wystarczy popytać o podejście do ludzi właściciela tej firmy. Jeszcze gorzej podchodzą do podwładnych dyrektory i kierownicy którzy nie mają zasad i szacunku do siebie a co dopiero do ludzi.
zdjecie uzytkownika
słoniu - 2013-08-07 14:49:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że slawex niebawem padnie, szanowny Pan dyrektor (usunięte przez administratora). usilnie nad tym pracuje. Śle pozdrowienia dla wszystkich PH w rozklekotanych skodach za 1600 na reke bez umowy z nadzieja ze kiedys bedzie lepiej. Moze kiedys bedzie ale dopiero wtedy, kiedy ktos sie zorientuje, że szanowny Pan nie daje rady :)
zdjecie uzytkownika
www - 2013-08-10 22:43:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co za bzdury piszecie -przedstawiciel nie zarabia poniżej 2 netto
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Slawex

Twoj email:
Wiadomość: