Zortrax S.A.

Zostań Resellerem

Dołącz do grona Resellerów Zortrax!

Ponadprzeciętna niezawodność, potwierdzona opiniami tysięcy użytkowników oraz niesamowita wydajność naszych rozwiązań to najlepsze, co możesz zaoferować swoim klientom. Wysoka jakość drukowanych modeli, dobre ceny i jeden z najbardziej wszechstronnych systemów druku 3D to cechy, które przekonają klientów z wielu gałęzi przemysłu.

Zortrax - to się sprzedaje

90% Resellerów dokonało w Zortraxie więcej niż 5 zamówień w ciągu pierwszych 3 miesięcy. 90% Resellerów sprzedało pierwsze zamówienie w ciągu jednego miesiąca.

Nasze wsparcie:

Wsparcie w mediach społecznościowych
Wspieramy Twoją sprzedaż poprzez obecność w mediach społecznościowych i prowadzenie specjalistycznego bloga.

Materiały promocyjne
Poważny biznes wymaga specjalistycznych narzędzi, dlatego wspieramy naszych najbardziej aktywnych Resellerów, dostarczając im drukowanych materiałów promocyjnych i wystawowych.

Centrum Pomocy Technicznej
Pobierz najnowsze aktualizacje i znajdź odpowiedzi na swoje pytania. Centrum Pomocy Technicznej Zortrax jest miejscem, w którym znajdziesz profesjonalną i kompleksową wiedzę na temat naszych drukarek, materiałów i oprogramowania.

Pakiet lojalnościowy
Nagradzamy Twoją lojalność i zachęcamy Cię do zostania Premium Resellerem lub Dystrybutorem.

Centrum Pomocy Technicznej

Pakiet lojalnościowy