"Herbapol - Lublin" S. A.

Kariera

Wyobraź sobie, że wchodzisz do firmy, w której unosi się zapach owoców i ziół. To tutaj wykorzystuje się bogactwo natury, by przekazać ludziom jej esencję. Nasza siła tkwi w tradycji, ale napędzają ją nowe technologie, sprawdzony systemem zarządzania, a przede wszystkim doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę ludzie.

Z każdym rokiem rozwijamy się wykorzystując siłę marki, rozszerzamy portfel produktowy, stawiamy na innowacyjność i efektywność oraz naszych Pracowników i ich wiedzę.

Herbapol to zespół złożony z ponad 600 osób, które każdego dnia wkładają serce w swoją pracę, dbając o najwyższą jakość każdego produktu. Jeśli chcesz rozwijać się w strukturach naszej Firmy, korzystać z doświadczenia zespołu, sprawdź jakie oferty pracy stałej lub praktyk opublikowaliśmy na naszej stronie.

Praca

Poszukujemy osób o silnej wewnętrznej motywacji i wysokich ambicjach, zaangażowanych w realizację zadań, chętnych do stałego rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.
U kandydatów cenimy przede wszystkim potencjał, twórcze podejście do rozwiązywania problemów oraz otwartość na zmiany. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Praktyki

Praktyki studenckie w naszej firmie dają możliwość poznania specyfiki pracy na danym stanowisku oraz zdobycia pierwszych, cennych doświadczeń zawodowych. Do udziału w nich zapraszamy studentów ostatnich lat studiów, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności od ciekawych ludzi, z pasją wykonujących swoją pracę.

Bezpłatne praktyki studenckie, oferujemy przez cały rok w następujących działach naszej firmy:
Logistyki, Transportu, Personalnym, Laboratoriach, Marketingu (Warszawa), Administracji, Informatyki, Analiz i Wsparcia Sprzedaży, Public Relations, Eksportu, Zakupów, Biurze Obsługi Klienta, Rozwoju Technologii.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Jeśli zainteresowała Cię oferta praktyk lub nie znalazłeś w chwili obecnej oferty pracy dla siebie.

Wyślij swoje CV     lub     Wypełnij formularz

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

www.herbapol.com.pl
"Herbapol - Lublin" S. A.