Votum Centrum Odszkodowań S.A.

Wrocław

Opinie o Votum Centrum Odszkodowań S.A.

karolina 2016-05-06 23:16:16
tak jak napisałam,kontaktowalam się z państwem kilkakrotnie i zero odzewu na zgłaszane przeze mnie uwagi.umowy nie podpisywałam przez czat albo facebooka a na telefon z dzialu finansowego tez się nie doczekam także przekazuje sprawę adwokatowi i on sie będzie z wami uzeral.nie zamierzam tracic czasu i pieniędzy na telefony i wysylanie listow.pozdrawiam.
Joanna 2016-05-09 14:46:30
U mnie wręcz przeciwnie, wygraliśmy sprawę! Jestem mega zadowolona z obsługi i aż nie chce mi się wierzyć jak czytam wypowiedz Pani Karoliny. Jakbym czytała o całkiem innej firmie. Wszystkie rozmowy są nagrywane więc zawsze można odtworzyć wszystko i osoba, która zawiniła zapewne poniesie konsekwencje. Musiałaby Pani tylko podać jeszcze raz swoje namiary.
ewa 2016-05-10 12:05:55
czytam o skuteczności Votum o wysokich sumach jakie otrzymali poszkodowani i ogarnia mnie pusty śmiech. TU bardzo ich lubią z powodu żenująco niskich kwot o jakie występują dla poszkodowanych. Kwota 10000 złoty dla matki za smierć syna w wypadku komunikacyjnym to jest żenada gdzie należy sie 10 razy więcej . Zatrudniają mało kompetentnych prawników którzy składają pozew do Sądu na tak żenująco niskie kwoty, lub proponują klientowi podpisanie ugody na kwotę 5000 zl zamykając droge do dochodzenia do kwot bardziej adekwatnych do poniesionej straty bliskiej osoby
mareks 2016-05-11 09:27:09
Ewo skąd takie błędne informacje, od konkurencji? Jeśli czyta się w necie informację to radzę korzystać ze sprawdzonych źródeł. Twierdzisz, że występują do TU nawet o niskie kwoty. Dla mnie to akurat dobry atut, jak dla mnie niech z nimi walczą o każdą złotówkę. Wolę dać firmie zarobić (plus mieć pieniądze dla siebie) niż oszustom z TU, którzy najpierw ci proponują piękne ubezpieczenia a później mają problem z wypłatą odszkodowań.
Damian 2016-05-12 14:37:49
Nie mogę się z Tobą zgodzić Ewo. Nie znam przypadków ze śmiercią bliskich osób ale ja po wypadku samochodowym uzyskałem prawie taką kwotę o jakiej ty piszesz więc wątpię by takie przypadki miały miejsce a już tym bardziej żeby były normą... Według mnie pracują tam ludzie znający się na rzeczy i co według mnie tez ważne z empatią, bo spotykają się z ludźmi w złych dla nich chwilach i potrafią sie odpowiednio zachować.
Mikołaj 2016-05-13 14:06:39
Damian zgadzam się z Tobą. Również jestem klientem Votum i dzięki nim otrzymałem odszkodowanie, które wielokrotnie przewyższało kwotę zaproponowaną początkowo przez ubezpieczyciela. Wiem, że firma ma sporo wygranych spraw, dzięki Nim klienci otrzymują zadośćuczynienia w nie małej kwocie a nawet renty.
Ciekawski 2016-05-14 00:51:06
Bardzo ciekawe! Forum jest dla pracowników firm, a wypowiadają się sami "klienci"!
Żenująca reklama działań firmy! Dla naiwniaków!
Patryk 2016-05-17 13:45:42
Poszkodowanych przez Votum? Chyba nie ma takich. Wręcz przeciwnie! Wywalczają dla swoich klientów mega odszkodowania, pomagają w walce z Ubezpieczycielem!
miro 2016-05-18 14:45:00
Panie Mariuszu a kiedy mi Pan odda moje pieniądze ? UWAGA!: ten Pan szkaluje imiona wielu ludzi w internecie ale już niedługo spotkam się z nim w sądzie i opublikuje cały wyrok. Gwarantuje.

Niepozdrawiam
antek 2016-05-18 14:56:32
Mariuszek pewno lubi hejtować ludzi ;-p
miro 2016-05-18 14:57:27
nooooo a żebyś wiedział !!!!! taki typ
Maja 2016-05-19 14:37:45
No niby każdy ma jakieś zboczenie :) Zainteresowania bywają różne. Pan Mariusz akurat ma takie :) Co zrobić? Olewać takich ludzi!
Dziadek 2016-05-20 05:50:23
Witam całkowicie się z Panem zgadzam, agentka A.A ( mam namiary) kłamie klientom, że firma uzyskuje ogromne kwoty za śmierć brata siostry ( na proizji30% netto) , szkaluje inne kancelarie odszkodowawcze , opowiada że to firmy w teczce a tylko ona (votum) przed sądowo może uzyskać nawet 100 tys. w takich przypadkach BZDURY!
Pozdrawiam
frans 2016-05-21 21:44:47
Votum the best... hejtowi STOP!
Joasia Mazurek 2016-05-31 14:17:24
Polecam Votum S.A. Firma z wieloletnim stażem na rynku, bardzo skuteczna w swej dziedzinie odszkodowań.
marlenka 2016-06-01 18:33:04
@joasa a masz bardziej z nimi doświadczenia jako klient czy jako pracownik? mnie przede wszystkim interesuje jak byłoby u nich z prowizjami od sprzedaży
Dziadek 2016-06-02 00:19:52
Hej proponuję inna firmę prowizje i kwoty uzyskane wieksze niz w pozostałych
niunia90 2016-06-02 20:08:29
to możesz łaskawie przyjacielu napisac w czym leży konkretnie ta różnica? bo ja właśnie teraz będę się starała o stanowisko Przedstawiciel Handlowy i nie ukrywam że priorytetem są dla mnie prowizje obecnie
Dziadek 2016-06-03 07:56:42
Hej na jaki adres napisać ofertę Pozdrawiam
Emila 2016-06-03 14:00:46
Polecam tą firmę. Jeśli szukasz pracy jako Doradca Odszkodowawczy/Przedstawiciel Handlowy składaj papiery. Oferują wiele szkoleń, ciekawy system prowizyjny i ścieżkę kariery.
r 2016-06-03 18:50:24
Młodszy Specjalista ds. Oceny Roszczeń nadal poszukiwany?
Dziadek 2016-06-03 20:52:29
Tak
wero 2016-06-08 22:58:08
nie pomyślałem o tym w sumie.. Faktycznie, idzie lato a z nim zapotrzebowanie na klimatyzację :) wydaje mi się, że mogą mieć przez to więcej pracy. Zwłaszcza, że mają rozwiązania i dla domu i dla firmy. Można przebierać w klimatyzatorach tak naprawdę.
Jacek 2016-06-10 09:41:01
Chciałbym podjąć praktykę w wakacje w Votum S.A. Złożyłem nawet papiery, czekam na jakąś informację. Czy ktoś z Was odbywał u nich praktykę/staż? Jak było?
marynka 2016-06-10 22:52:24
ja również jestem zainteresowana praktykami w departamencie prawnym - - tylko ciekawe czy coś płacą
AnnaWawrzyniec 2016-06-15 14:49:39
Tak, praktyki w Votum są płatne. Votum jest zdania, że za wykonaną pracę się płaci. Poszukują studentów prawa i administracji. Mogą również do nich aplikować absolwenci ekonomii, osoby zainteresowane giełdą i inwestycjami. Prawnicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, więc jest pewność, że z tych praktyk wyniesiecie szeroki zakres wiadomości.
pial 2016-06-15 15:47:30
ale super wiaodmość! wydaje mi się, ze kazda firma powinna mieć płatne praktyki, a też oprócz tego mają ogłoszenie jako Archiwista (m/k).
Kane 2016-06-15 19:51:22
- szukasz wiarygodnego pełnomocnika do obsługi swoich spraw ?
- chcesz jasną i przejrzystą umowę z której wynika wprost kto za co płaci (...czyli my płacimy) i kto ponosi ryzyko przegranej w sądzie (...znów my) ?
- rozumiesz że to nie % prowizji sie konkuruje tylko jakością usługi, obsługi i posiadanym doświadczeniem pozwalającym uzyskać NALEŻYTE odszkodowanie ?
- domyślasz się że w olbrzymiej firmie twoja sprawa będzie obsłużona na zasadzie "masówki" ?

Jeśli odpowiedziałeś minimum 3 x TAK - zapraszam do skorzystania z naszych usług. Działamy na rynku usług prawnych od lat, mamy własny dział prawny nie jesteśmy typowym pośrednikiem jakich mnóstwo na rynku. Mamy klientów którzy nas polecają, wracają z nowymi sprawami, są zadowoleni. Walczymy o klienta jakością a nie natręctwem. Walczymy z ubezpieczycielem indywidualnym podejściem a nie metodą "kopiuj, wklej" i referentem bez doświadczenia dodatkowo źle wynagradzanym.

http://slaskodszkodowania.pl Śląsk Odszkodowania, oddział firmy Campter Odszkodowania

wypadki komunikacyjne, szkody osobowe, rzeczowe, dopłaty do odszkodowań (cesje), błędy medyczne

Robimy odszkodowania. Zawodowo.
wojtek 2016-06-15 21:57:11
Widzę, że i dla zwykłych pracowników nie jest najgorzej np. taki archiwista z tego co wiem ma zapewniony socjal i może się szkolić w wielu rożnych kierunkach
Renia 2016-06-16 13:42:29
Z ciekawości spojrzałam na ich oferty pracy i rzeczywiście są interesujące. Wiele atrakcyjnych stanowisk jest do podjęcia w centrali. Szkolą, pakiet socjalny, ścieżka rozwoju zawodowego…full wypas :) Moją uwagę szczególnie zwróciło stanowisko „Asystent w dziale kadr i płac”. Ciekawe jak wygląda droga rekrutacji?
romek 2016-06-16 13:44:58
chyba droga rekrutacji nie zmieniła się za bardzo, wydaje mi się, że można zarobić tutaj jeśli chodzi o prace jako Praktykant/Praktykantka w Departamencie Prawnym, a rekrutacja jest na pewno min. 2 etapowa.
Ola 2016-06-17 15:07:37
Tak, praktyki w Votum są płatne. Ja w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną. Chciałabym bardzo odbyć u nich praktyki, jeśli będzie to możliwe to już w wakacje.
wero 2016-06-17 15:10:50
słuchajcie, a jak wygląda praca tutaj jako Praktykant/Praktykantka w Departamencie Prawnym? bo wydaje mi się, że to jest wszytko ustalone już tylko kwestia ceny i kosztów własnie, czy wynagrodzenie jest jakoś podzielone?
Patrycja 2016-06-22 10:52:11
A z administracji ktoś odbywał praktykę w Votum? Czytałam na ich stronie, że w tym kierunku też chętnie przyjmą praktykantów. Ja studiuję właśnie na tym wydziale i potrzebuję się gdzieś załapać. Przyznam, że chciałabym mieć płatną praktykę, dobre i parę groszy jakbym sobie dorobiła.
poldek 2016-06-22 10:54:24
no to wydaje mi się, że nie będzie z tym żadnego problemu, próbuj i daj znać jak Ci poszło! Poza tym sa jeszcze inne oferty pracy jak np praca jako Archiwista (m/k).
Wojtek 2016-07-05 09:22:10
Patrycja ja odbywałem praktyki w Votum w dziale prawnym, jestem studentem prawa. W tym samym terminie co ja byli też praktykanci z administracji. Fajna atmosfera panuje w tej firmie. Myślę, że jak i z prawa tak i z administracji warto u Nich odbyć praktykę.
gomi 2016-07-05 09:29:41
najważniejsza dla mnie informacja jak na razie to fakt, że te praktyki może i są wakacyjne z założenia ale jednak są płatne 0 tylko pozostaje kwestia jakie wynagrodzenia miałabym otrzymywać. doświadczenie doświadczeniem, alke jednak nie sama wiedza człowiek żyje
Patra 2016-07-07 10:12:41
Rzadko kiedy praktyki są płatne. To dobry atut Votum S.A. Fajnie, że u nich jednocześnie można zrealizować dobrą praktykę i zarobić parę groszy.

irka 2016-07-07 10:20:36
Nigdy nie byłam zatrudniona z firmy na stażu, byłam jedynie przez UP, jendka wiem, ze na staż który masz od firmy bezposrednio to podpisujesz jakąś umowę np. na rok czy krocej zalezy od firmy, a stawke masz jakas ustalona juz może można sie dogadac co do wynagrodzenia?
emerytmundurowy 2016-07-07 21:24:05
Zapraszam do rozmowy Pozdrawiam Andrzej
monika 2016-07-07 21:38:22
A możecie powiedzieć ile konkretnie na tych praktykach jest i ile godzin minimum trzeba tygodniowo wyrobić? Bo zastanawia się czy na dziennych dam rade
Janecka 2016-07-14 14:25:46
Myślę, że dasz radę. Można się przecież zawsze dogadać, że będziesz przychodzić przez dłuższy okres a tym samym mniej godzin dziennie. Tak abyś pogodziła to sobie z uczelnią. Votum nie robi z tym żadnych problemów, oferują elastyczny czas pracy.

hah 2016-07-14 15:41:02
Dobrze że umowa jest w pełni respektowana @irka, bo wiedzą, ze o dobre warunki nie jest wcale tak prosto.
J 2016-07-27 00:32:13
Pracuję kilka lat w branży odszkodowawczej. Mam własny zespół sprzedażowy.
Przyjmiecie mnie na praktykę ?
Dziadek 2016-07-27 07:37:01
Witam
Ok proszę o kontakt mam fajną propozycję.
Pozdrawiam
boss 2016-07-27 10:13:45
Hej, wiecie czy niedługo pokaże się jakiekolwiek ogłoszenie chociażby na przedstawiciela regionalnego? Podobno jest szansa na to, żeby znaleźć dwuskładnikowe zarobki.
Dziadek 2016-07-27 11:33:59
Co to sa dwuskladnikowe zarobki?
Wjazd 2016-07-27 13:13:43
Jakie znów zarobki, bo nie do końca to rozumiem chyba?
nelka 2016-07-27 14:17:25
Moim zdaniem firma na prawde jest ok, skutecxna w tym co robi,widac ze preznie dzialaja, sa skuteczni a co za tym idxie wlasnie maja dobra zaloge doradcow.
romek 2016-07-27 14:18:52
Młodszy Specjalista ds. Finansowych (m/k) teraz jest u nich z tego co widze... zastnawiam się tylko jak wygląda teraz u nich praca i czy rzeczywiście sa dobre podstawy.
Zostaw swoją opinię o Votum Centrum Odszkodowań S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Votum Centrum Odszkodowań S.A.