Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Informatyka dla biznesu
    Profil działalności

Polsoft Engineering od kilkunastu lat obsługuje rozwijające się firm dystrybucyjne w branży farmaceutycznej tworząc system PS 2000, jako centralny system dla firm jedno, wielodziałowych i grup kapitałowych. Przez te lata nasi kompetentni pracownicy zdobyli dogłębną wiedzę w zakresie dystrybucji farmaceutycznej kompleksowo rozwiązując problemy liderów tego rynku poprzez zmiany w oprogramowaniu, miedzy innymi integrując PS 2000 z automatyką logistyczną, urządzeniami mobilnymi, systemami dostawców, odbiorców i systemami bankowymi.

Korzyści dla naszych klientów

Nasze doświadczenia przenieśliśmy na dystrybucję weterynaryjną, spożywczą i FMCG. Klienci korzystając z naszych dedykowanych stabilnych, niezawodnych aplikacji mają zapewnioną:

• Szybką obsługę sprzedaży z rozbudowanym systemem rabatowania,
  • Automatyzację kluczowych procesów w firmie, co obniża koszty funkcjonowania,
  • Poprawienie mechanizmów nadzoru i kontroli,
  • Zarządzanie rozrachunkami z dowolnego miejsca aplikacji,
  • Współpracę z automatyką logistyczną,
  • Współpracę z systemami producentów, odbiorców i bankami,
  • Dostęp do systemu z poziomu urządzeń mobilnych takich jak terminale kodów kreskowych i palmtopy, co zwiększa wydajność pracowników,
  • Dostęp do rzetelnych i wiarygodnych informacji zapisanych w systemie w rozproszonej geograficznie organizacji, poprzez mechanizm definiowanych raportów.

Polsoft Engineering to także szybka i wysokiej jakości obsługa działów IT firm bezpośrednia lub poprzez internetowe konfiguratory (Fujitsu, BiznesLink), w zakresie sprzętu między innymi takich producentów jak Fujitsu, HP, IBM, Cisco, Oracle, Microsoft i usług integracyjnych oraz serwisowych dostosowywanych do oczekiwań szefów działów IT, tak aby ułatwić ich codzienną pracę.

Rozwiązania mobilne

Polsoft Engineering utworzyło Centrum Rozwiązań Mobilnych, w celu koncentracji wiedzy w zakresie zastosowania terminali kodów kreskowych, palmtopów i innych urządzeń przenośnych wraz z dedykowanym autorskim oprogramowaniem, w celu przyśpieszenia obrotu towarowego od zakupów, poprzez rozbudowany obrót magazynowy, sprzedaż, kompletację, wydanie, transport i dostarczenie do punktów sprzedaży detalicznej. W celu zapewnienia optymalnego łańcucha dostaw w rozbudowanych strukturach dystrybucyjno-logistycznych.

Polsoft Engineering Sp. z o.o.