Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Informatyka dla biznesu
    O nas

Firma Polsoft Engineering Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania, a także integratorem rozwiązań informatycznych. Firma rozpoczęła działalność w 1992r. Polsoft Engineering specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych do firm. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Misja firmy

Dostarczamy nowoczesne, kompletne, zintegrowane oprogramowanie oraz infrastrukturę sprzętową stacjonarną i mobilną dla firm.

Pomagamy w rozwoju firm w obszarach informatyki, dla których sprzedaż, marketing, dystrybucja, logistyka, zaopatrzenie i magazynowanie są istotą działalności i innych ceniących sprawną dostawę i serwis infrastruktury IT. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży farmaceutycznej, weterynaryjnej, handlowej, FMCG, oraz firm wieloodziałowych. Nasze systemy usprawniają procesy sprzedaży, gospodarki magazynowej, zakupów dla firm jedno i wielo oddziałowych, a także grup kapitałowych.

Sprawnie obsługujemy działy IT firm w zakresie dostarczania wysokiej klasy sprzętu komputerowego, oprogramowania systemowego, urządzeń sieciowych. Wspieramy obsługę klienta poprzez internetowe platformy handlowe Fujitsu i BiznesLink. Wykonujemy zaawansowane usługi infrastrukturalne. Infrastrukturę IT klienta obejmujemy opieką serwisową.

Polsoft Engineering Sp. z o.o.