Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Informatyka dla biznesu
    Dealerzy - Zasady Współpracy

Współpraca partnerska.

Polsoft Engineering rozszerzając zakres działania zaprasza do współpracy firmy branży informatycznej z terenu całej Polski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, które chcą wzbogacić swoją ofertę o programy firmy Polsoft, jak i firm dla których oprogramowanie Polsoft stanowi trzon działalności. Możliwe są dwa rodzaje współpracy partnerskiej: Reseler i Autoryzowany Partner.

Reseler.

Oferuje Klientom końcowym licencje oprogramowanie Polsoft, a także wybrane usługi wdrożeniowe, szkolenia, serwis lub inne. Oprócz niezwykle atrakcyjnych warunków finansowych, Reseler ma dostęp do programów partnerskich: Pakiet oprogramowania dla partnerów i Szkolenia dla partnerów.

Istnieje możliwość podpisania umowy, gwarantującej wysoką opłacalność i stabilność dzięki przejrzystym warunkom współpracy i gwarancji utrzymania klienta.

Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest przesłanie podstawowej dokumentacji firmy. Szczegóły: dealerzy@polsoft.pl

Autoryzowany Partner.

Firma posiadająca status Autoryzowanego Partnera oprócz działalności reselerskiej oferuje we własnym zakresie usługi wdrożenia, szkoleniowe i pomoc techniczną.

Warunkiem uzyskania statusu Autoryzowanego Partnera jest:

1. Sprzedaż oprogramowania Polsoft.
  2. Wyszkolenie pracowników.
  3. Wysoki poziom świadczonych usług.

Dodatkowe pytania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną: dealerzy@polsoft.pl

Pakiet oprogramowania dla partnerów Polsoft.

Autoryzowani Partnerzy Polsoft mogą uzyskać możliwość korzystania z pakietu oprogramowania Polsoft na własne potrzeby na specjalnych warunkach. Licencje przedłużane są co roku. Pakiet obejmuje Zintegrowany System Zarządzania PS_2000, CRM, a także PS_Mobile.

Warunkiem uzyskania pakietu w pierwszym roku jest:

• Przygotowanie planu sprzedaży.
  • Wniesienie opłaty za pakiet oprogramowania
  • Przesłanie podstawowej dokumentacji firmy.

Warunkiem przedłużenia licencji na lata następne jest:

• Sprzedaż oprogramowania Polsoft – minimum 3 licencje w roku poprzednim.
  • Wniesienie opłaty za pakiet oprogramowania.

Darmowy hosting WWW

Polsoft Engineering w ramach programu wspierania partnerów przygotował bezpłatne usługi hostingowe dla firm współpracujących. Możliwe jest uzyskanie na serwerach Polsoft miejsca zarówno na internetowe serwisy WWW, jak i pocztę internetową. Jednocześnie mniejszym firmom nie posiadającym obecnie swojej strony internetowej oferujemy narzędzie, które w prosty sposób pozwoli stworzyć serwis informujący o ofercie i osiągnięciach.

W razie potrzeby zapewnione jest wsparcie specjalistów.

Wsparcie marketingowe

Producent oferuje wsparcie marketingowe dla działań partnera. W rozmowie z przedstawicielem Polsoft określ rodzaj oczekiwanego wsparcia. W ramach współpracy Partner otrzymuje:

• materiały reklamowe – np. ulotki,
  • wsparcie merytoryczne w postaci prezentacji oprogramowania, która może być przeprowadzona z udziałem i w imieniu partnera u klienta,
  • zwrot części kosztów poniesionych na reklamę, dotyczy wyłącznie działań wcześniej ustalonych z Polsoft i w ustalonym zakresie,
  • link i informacje o partnerze w serwisie www producenta,
  • przygotowanie ofert ogólnych, na podstawie dostarczonych materiałów ( logo, informacje ) przygotowywane są materiały reklamowe dla partnera,
  • wsparcie w trakcie przygotowywania ofert szczegółowych, dotyczy zarówno prostych jak i złożonych ofert, doradztwo przedstawicieli Polsoft dostępne jest na każdym etapie tworzenia oferty,
  • ceny specjalne, przedstawiciel Polsoft może przedstawić cenę specjalną,
  • bezpłatny hosting, producent zapewnia partnerom miejsce na serwerach Polsoft na ich serwisy www, a także pocztę,
  • wsparcie przy tworzeniu serwisu WWW partnera.

Polsoft Engineering Sp. z o.o.