Opinie o Over VDB w Lunteren

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Over VDB. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Over VDB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Over VDB w Lunteren

Toni Nowy wpis

VDB to biuro to dramat nie polecam z resztą większość biur w H to dramat

Mateusz Zieliński Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam tej agencji, w pierwszy dzień pracy zostałem wysłany na 12 h gdzie było umówione 8. Wracając na lokacje zobaczyłem (usunięte przez administratora) kile i mogile, do tego kontakt z koordynatorami jest praktycznie niemozliwy, załatwienie czegokolwiek graniczy z cudem. Pracując 55h w tyg. dostałem 322 euro. Po czym chciałem wyrównania pieniędzy to pani koordynator zablokowała mój numer a wszystkie możliwe maile wysyłane do biura pozostają bez odpowiedzi dlatego wszystkich przestrzegam przed ta agencja. Transumujac moja opinia jest negatywna.

Sylwek

Ja pracuję przez to biuro już 2 lata i nie narzekam. Pierwsze 3 miesiące to była loteria. nigdy nie miałam stałej pracy i rezerwy, ale gdy poprosiłam o stałą pracę to trafiłam na rzeźnię wołowiny. Nie narzekam (usunięte przez administratora)- to fakt, godziny dochodziły w sezonie do 60 tyg po za sezonem max 40. Nie narzekam ponieważ nie zapominajmy że my jesteśmy tutaj robotnikami.... Robolami.... Chcecie lepszych warunków,proszę prywatne mieszkania, pokoje jest tego mnóstwo. Nie chcesz być kierowcą??? możesz odmówić. Nikt was tu nie zmusza do niczego. Jeżeli chcecie leżeć i mieć pracę marzeń, dorobić się milionów to (usunięte przez administratora) nie zagranicą. Tu jesteśmy tylko do pracy fizycznej, nr ewidencyjnym. nie dajesz rady to na twoje miejsce jest 10 innych ale jak ma się wysokie mniemanie o sobie to trzeba było zostać w polce i marudzić dalej. nie pracujesz nie zarabiasz. Chcesz tu normalnie żyć, naucz się języka i znajdź pracę na własną rękę. VDB to jedno z nielicznych biur które nie okrada Cię bezczelnie i wypłaca WSZYSTKO I NA CZAS!

@Sylwek

I tu się nie mogę z tobą zgodzić,że VDB nie okrada,bo mnie akurat okradli,panie w biurze nie nadają się do tej pracy dałabym im szmatę i szczotkę żeby robiły to na co pozwala im ich wykształcenie.Pracowałam tam i zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie,jak nie analizujesz swojego Solarisspecificatie to nawet nie wiesz jak Cię w rogi walą.Sądzę,że komentarz jest napisany przez osobę z biura,bo nie słyszałam żeby ktoś chwalił pracę w Rzeżni, puknij się w głowę i nie zachęcaj rodaków do pracy w VDB,bo chyba sumienia nie masz

Twój stary
@Gość

Pracowałem kiedyś w rzeźni (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) Zakw. Na bungalach do pracy jakoś z 5km w Epe wiocha ze masakra...

Sprawiedliwość Nowy wpis
@Sylwek

Co ty (usunięte przez administratora)za 400 euro to wynajmuje 1 osobowy pokuj w holandii o wysokim standardzie a co do roboli to chyba ty nim jestes ja jestem człowiekiem nie zapominaj człeku bez zasad

Witam oferta pracy która znajduje sie na oxl w firmie Beekers berries w Holandii a dokładnie Made to ściema i kłamstwo ,ta firma nie jest godna polecenia byłam i wiem

Kaska
@Monika

Witam. Ale to nie jest forum odnośnie tej firmy. To jest forum o Agencji VDB Lunteren.

Mira
@Monika

Cześć. Czy mogła byś opowiedzieć więcej o tej firmie. Akurat chcemy z koleżanka tam się wybrać . Będę baaaaardzo wdzięczna za info.

Gość2020
@Mira

Jeśli lubisz nie mieć swojego zdania w pracy być żucaną z domku na domek, zarabiać na bieżące wydatki to możesz jechać. Nie zazdroszczę.

Mariusz
@Gość2020

Nie każdy się do pracy i do mieszkania z innymi nadaje miro jakoś nikt z pracujących nie narzeka

Były robol
@Monika

Święta prawda ,praca pożal się Boże , mieszkania masakra , co tydzień przeprowadzka, tak rządzi pan J , podskoczysz to odrazu jedziesz do domu A on kasę za każdy łeb dostaje

Były robol
@Gość2020

Prawda????

Kamil Nowy wpis
@Były robol

To nie prawda. Jaka kasa? To nie jest biuro. Mi się tu podoba. Jestem już tutaj 5 rok i nie narzekam. Narzekają nieroby, albo ludzie co wydaje im się, ze są pępkami świata. Co drugi dzień w pracy ich nie ma, albo leżą w domkach zacpani.

Nie polecam agencji ..praca koszmar ,malo płatna , km nie jest płacona dla kierowców ,czysty wyzysk ..

marian

Firma beekers beekers berriers Made to oszusisci którzy gonią swoich rodaków do pracy. Płatność niższą niż najniższa w Hollandi 9,70euro praca także w Niedzielę dużo godzin nadliczbowych płatne za normalną stawkę. Ogólnie to nie polecam.

Twój stary wie lepiej

Nie polecam tej agencji (usunięte przez administratora) na każdym miejscu na wszystko potrącają nawet za rower 5euro tygodniowo za bungal 110e porażka jakąś odradzam dwa razy się zastanów zanim tam pojedziesz do tych mend społecznych...

Artoszalien777

Ludzie Firma Wypłacalna Kasa ZAwsze na czas ZAliczki do kwoty 100e co tydzien jesli tylko potrzebujecie Ludzie okłamuja samych Siebie Jesli nie potrafia Pracowac to ich zwalniaja bo nie maja dla nich pracy wysylaja w jedno miejsce nie ok w drugie ale ile mozna leserow trzymac xd aalbo przez translator po angielsku pogadacie i jo podstawy znam odpowiedzialem na 3 pytania jade a co sie okazuje potem w pracy kaza cos ci zrobic i pizdrut heheh ani be ani me Najpierw sie zastanowcie czy warto uciec od Mamusi bo to Praca jest nie Wakacjie oczywiscie byly przypadki kiedy Bioro Cie olalo jednak zawsze sa ludzie ktorzy pracuja po kilka lat i maja dobre serce oni ci pomoga jesli jestes ucziwa osoba i warto ci pomoc xd ja pracuje juz 5 lat i nie narzekam wiec (usunięte przez administratora) mi tu nie wypisujcie pozdrawiam Arturrrr

rafi

witam, Nie polecam tej firmy. Przed podpisaniem umowy są bardzo mili i obiecują duzo - po podpisaniu zmiana o 180°. Juz na starcie nas okłamali, najpierw przez telefon, a pozniej przy podpisywaniu umowy. Obiecali nam, ze mozna nabyc u nich posciele, garnki itd., ale po podpisaniu umowy - "przykro mi". Kiedy masz jakis problem zrodzony przez ich błąd - oczekuj ponownych problemów. Chcąc wyjaśnić cokolwiek , zwracają sie do Ciebie, jak by to byla Twoja wina. Szanowna Pani Marlena VDB nie potrafi normalnie rozmawiać i juz po chwili sie unosi. Z jej tonu i głosu mozna wywnioskować, że to Ty jestes problemem i po (usunięte przez administratora) w ogole dzwonisz. Śmiech na sali. Kiedy odmowilem podjecia się 'Szoferowania' pracowników do pracy - uslyszalem , "ja z panem nie bede dyskutowac". O pokojach juz pisali wyzej i nizej, wiec nie ma co powtarzać tego samego. Dodatkowo trzeba o wszystko dokładnie pytać. Nie mówią wszystkiego, zeby później wkopać kogos na mine. Kierowanie pojazdem do pracy jest za darmo i czesto trzeba wstawac godzine DODATKOWO przed pracą, aby zgarnac ludzi z innych miejsc, oraz zostać godzine dluzej , aby ich odwieźć. 8h pracy plus 4h dojazdow. Platnosc tylko za 8. Nie polecam!!!!!

Antoni
@rafi

Nie ma żadnej możliwości, aby otrzymać od pracodawcy dodatek za kierowanie pojazdem, którym poruszają się pracownicy zatrudnieni za pośrednictwem firmy Over VDB? Może chociaż jest możliwość wpisania tych dodatkowo poświęconych godzin w ciągu tygodnia do grafiku, aby pracodawca mógł wypłacić nam wynagrodzenie? Sprecyzuj, proszę tę kwestię, ponieważ trudno mi uwierzyć, że osoba wyznaczona do kierowania pojazdem nie ma żadnego dodatku.

Niki
@Antoni

Głupoty wypisuje, kierowcy mają płatną tzw kilometrówkę

Zdzichu
@rafi

Ja tez nic nie dostawalem za transport ,nie dosc ze nas (usunięte przez administratora) to jeszcze nie wyplacili calej kasy ,cale te biuro to klamliwe Polski wykorzystujące rodaków, ktore zwalniaja po paru tyg bez wytlumaczenia dla czego taka decyzja .

Zdzichu

Nie polecam firmy VDB Workstead, wciągnęli na z polski i zaoferowali prace ,kazali przyjechac natychmiat wiec bylismy nastepnego dnia ,po czym przepracowalismy tylko jeden dzien ,przy czym poinformowano nas ze mamy sie przygotiwac na pierwsza wyplate po 3 tyg i teraz moral prosze przyjechac natychmiast ,w ciagu tyg byl tylko jeden dzien pracy ,po 4 dniach okradli nas z calego jedzenia ,kuchnie byly zamykane kodem i ponoc byla kamera ,kiedy zaczelismy sie upominac o wglad na kamere kto to nas okradl agecja Workstead zaczela nas zmywac ,czekalismy kolejne dwa tyg na pieniadze za jeden dzien pracy czyli 63€ ,smiech ,kiedy zadalem zwrotu za wydane produkty ktore zostaly ukradzione na kwote 100-€ VDB ,aktualnie workstead. Zwolnilo nas z dnia na dzien z wyplata 3 tygodniowa 380€,tak sie zastanawiam przy stawce 12,70-€ praca na 3 zmiany a my po 3 tyg dostajemy 380 plus te 63 € oczywiscie jest wytlumaczenie ,pracuja tam 4 polki ktore okradaja i zwalniaja pracownikow kiedy im cos nie przypasuje ,jesli nie chcecie stracic czasu i swoich ciezko zarobionych pieniedzy radze omijac ta agencje ,sa to zlodzieje i oszusci .

Witam co powiecie na temat pracy w firmie Scholtus special products,agencja pracy która zatrudnia zwie się Covebo miejscowość w jakiej znajduje się firma Renswoude w Niderlandach.Proszę o opinie.Dziękuje

Czesław
@Andrzej

Mnie tez interesują warunki zatrudnienia, a czytając opinie na forum wiele komentarzy jest pozytywnych. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd i pracę napisz jak wyglądają zarobki i standard zamieszkania? Będę wdzięczny za informacje.

@Czesław

Standard zamieszkania jest ok 109 euro tygodniowo.System 3 zmianowy ale należy zapomnieć o dodatkach zmianowych bo ich nie ma.Wyplata jest raz na miesiąc,zaliczkę możesz otrzymać po przepracowaniu tygodnia 150 euro.Jeśli zamierzasz słóżbowym autem jeździć to 75 euro miesięcznie za paliwo odtrąca agencja.Na temat wypłaty się nie wypowiem bo nie mam informacji.

Dorota

Polecam tą agencję. To była moja pierwsza praca za granicą. Jechałam do Holandii sama co wiązało się z lekkim stresem i niepokojem. Wielkie podziękowania dla Pani Marleny, świetna rozmowa i wsparcie oraz dla Pana Daniela za opiekę i dobrą komunikację. Zaopiekowali się mną jak trzeba. Pozdrawiam serdecznie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Over VDB. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

n

nie

pamparampam

Pracowałam w VDB przez ok. 3 lata i osobiście nie narzekalam, ale to dlatego, że trafiłam na dobrą i stałą pracę, i wszystko zalatwialam bezpośrednio z szefem firmy, a nie z VDB (urlopy, wolne itp.). Mieszkałam też chyba na jednej z lepszych lokacji jakie VDB oferuję. Dom byl ładny i zadbany choć o naprawe, niektórych usterek trzeba sie było długo prosić, bo nie zawsze zareaguja na formularz, a kiedy sie dzwoni to panie odsylaja do formularza. Oczywiście przyjeżdżali różni ludzie i bywało różnie, ale to normalka, nigdzie nie wiesz na kogo możesz trafić. Melanże to normalka w takich miejscach. Co do zarobków to też zależy jak się trafi. Ogólnie VDB nigdy nie spóźniło się z wypłatą i zawsze wszystko się zgadzało. Po prostu miałam farta co do pracy. Spotkałam przez okres pobytu masę ludzi i nie wszyscy mieli tyle szczęścia. VDB liczy na niewiedze swoich pracowników i straszy konsekwencjami, które nie mają racji bytu. Potrafią zwolnić kogoś z niewyjaśnionych powodów i kazać natychmiastowo opuścić lokacje co nie jest do końca zgodne z prawem. W biurze czasem ciężko sie dogadać, ponieważ panuje ogólna i moim zdaniem celowa dezinformacja. Czasem dzwonią, a kiedy się oddzwania to panie twierdzą, że nikt nie wie kto i po co dzwonił. Czasem nekaja telefonami i twierdza, że naszym obowiązkiem jest byc na laczach 24/24. Ponadto panie "koordynatorki" nie są odpowiednio przygotowane do swojej pracy. Sposób w jaki niektóre z nich odnoszą się do pracowników to kpina. Do tego są niedoinformowane i kiedy nie chcę im się czegoś załatwiać to zwalaja wszystko na planistow, z ktorymi my osobiscie nie mamy kontaktu więc nie możemy tego zweryfikować. Ogólnie moja opinia jest neutralna, ale drugi raz nie zdecydowalabym sie na rozpoczęcie pracy przez VDB chyba, że w tej samej firmie, do której trafilam za pierwszym razem. Z pracy zrezygnowałam z powodów osobistych, ale także dlatego, że miałam dość niekompetencji panującej w biurach VDB.

Bbbbbb

Witam ja pracuję vdb już jakiś czas i nie polecam tej agencji pracy. Dlatego że nic nie oferują. Musisz kupić sporo zeczy na swój koszt. Typu szuszarke, pościele, czajnik, wynagrodzenie też niskie. Szału nie ma. Vdb to jedna z najgorszych agecji.

Niki
@Bbbbbb

Szału z zarobkami nie ma, to fakt ale z pewnością nie jest to najgorsza agencja.

Antoni
@Niki

"Szału z zarobkami nie ma", tzn. na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć? Napisałaś też, że "nie jest to najgorsza agencja", a jakie plusy widzisz w pracy poprzez Over VDB?

@Bbbbbb

To po co tam pracujesz?? Najgorsza agencja a ty tam się meczysz i to już jakiś czas. Śmieszne takie opinie typu pracuje 2 lata ale nie polecam. Przecież nie jesteś uwięziona. Ogarnij się albo nie wypowiadaj.

@Antoni

Zależy do jakiej pracy trafisz od 250 do 400 miałam przy 8 godzinach pracy.

basia
@Ania

Oczywiscie,ze tak,ale ludziom nie dogadasz....wszedzie im zle...

Czesław
@Ania

Podałaś stawki w przeliczeniu na złotówki? Jeżeli tak to nie wyglądają one tak źle. Taka dniówka w Polsce w niektórych firmach jest trudna do osiągnięcia.

S&M

Od wielu lat pracowaliśmy przez tzw. polskie uitzendbiura, które okradały Nas na wszystkim co było tylko możliwe: godziny, zakwaterowanie etc. Pierwszy raz pracowaliśmy dla tak porządnej firmy tj. VDB Service Amsterdam. Pani Asia, która jest koordynatorką jest niesamowitą i wspaniałą osobą, która jest polką i pomoga innym ludziom za granicą. Solarisy czytelne. Po skończonej pracy wszystkie wypłaty na czas. Pierwszy raz od kilkunastu lat jesteśmy w stanie polecić jak najbardziej tą firmę każdemu kto chce solidnie i uczciwie pracować oraz mieć tego typu wypłaty.

Zofia
@S&M

To super, chciałabym jednak dowiedzieć się, jak najwięcej szczegółów o warunkach, jakie oferują. Czy koordynatorki Over VDB są też za granicą, czy tylko w Polsce? I jak tu jest z umową?

Prom

Nie polecam!!!! Najgorsze biuro przez które zostałam zatrudniona!!! Zero szacunku dla ludzi. Kiedy przyjechałam do NL wysłali mnie w ogóle nie tam gdzie powinnam była być do innej pracy i zamieszkanie. Na domku avantury, dragi, alkohol. Praca tylko 6 godzin dziennie + dojazd do pracy 5 godzin codzienne tam i z powrotem! Placily tylko za te 6 godzin. Kiedy poprosiłam się przenieść do innej pracy glowny szef powiedział ze nie ma opcji i mam zostać tam gdzie jestem bo przeprowadzano mi trening. Był chamski i nie miły!!!

Marina
@Prom

Ja też nie polecam!!! Mieszkałyśmy z siostrą w hotelu w Lunteren, gdzie ginęły naczyniai jedzenie z lodówki, trzeba bylo naczynia brać do pokoju i przynosić w kółko bo by wszystko wynieśli! Co do pracy to była ok, zbierały$my zamówienia na h&m. Z dojazdem to różnie było, też meksyk (ktoś chciał zostać dłużej, kierowca nie poczekał). Więcej nie chciałyśmy jechać z tą firmą!

Skoczek
@Prom

Oooouu główny szef ? Czyli kto ? Bo pracuje rok ponad i głównego szefa mie miałem przyjemności poznać

Antek
@Marina

A te naczynia i jedzenie z lodówki to zabierali pracownicy VDB? :D

@Marina

A czyja to wina, że ludzie kradną i chleja?? Chyba nie agencji tylko ludzi których zatrudniają. A że bydło przyjeżdża to niestety tak jest.

Raf

Witam co powiecie o pracy w Ede rozladunek kontenerow ?i o mieszkaniu w Lunteren ?

witaj
@Raf

bergtoys? robiłem to - ciężko - jedynie na krótki rzut. w wielu miejscowosciach są domki w lunteren jest pewnie pare lokalizacji,, ogolnie to polacy na domkach sa bardziej lub mniej odstajaca patologia napisz do mnie maila everything 234234 malpa gmail com wpisujac adres pozbadz sie spacji dodaj malpke i kropke, chetnie zapraszam tez innych do pisania, na piekarni pracowalem dosyc dlugo

nowy
@witaj

mam zamiar podjac prace u nich na piekarni mam tam kolege ktory pracuje i mowi ze siano sie zgadza mieszkanie spoko bo sami polacy

Zofia
@nowy

Nowy, złożyłeś już CV? Może mógłbyś napisać na forum jak przebiegał Twój proces rekrutacji i jakie warunki Ci zaproponowano? Jaką otrzymasz stawkę, jakie dodatkowe opłaty musisz uiścić?

Gosia

Jak ktos chce pracowac to bedzie, pracuke tutaj 1,5 roku i nie narzekam. Pierwsze tygodnie trzeba sie przemeczyc. Mam 40h tyg i chwale sobie prace do 15.

On
@Gosia

To sobie pracuj i na czysto wychodzi 1000 euro na czysto????????????

Antek
@On

a ty sobie siedź na internecie i marnuj czas na wypisywanie bzdur

Gonzo

Nie wiem na co wy ludzie narzekacie, jak jest praca to bierzecie zika , bo tak latwiej a potem marudzicie,ze wyplata Wam sie nie zgadza.Pracujcie caly tydzien to i wyplata bedzie normalna. Placice ze duzo za miejsce w pokoju to wynajmijcie sobie cos. Pracuje juz drugi rok przez VDB , nie choruje i mam normalne wyplaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Over VDB - Lunteren

• Jak się pracuje w Over VDB?

Zobacz opinie na temat firmy Over VDB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over VDB?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over VDB?

Kandydaci do pracy w Over VDB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over VDB