Opinie o Kaps Sp. z o.o. w Rzezawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaps Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaps Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaps Sp. z o.o. w Rzezawa

kaps

marne, żałośnie niskie płace a wymagania z kosmosu

Dagamb
@kaps

Popieram. Normy z kosmosu, pieniądze marne.

Dzień dobry, czemu nikt nie udziela odpowiedzi na zapytania odnośnie pracy Magazyniera? sam chętnie bym się rozeznał w aktualnych warunkach, ponieważ jak widać dostępna jest oferta. piszą w niej wprost, że podszywa to 4 700 zł powiększone o premie. ile finalnie się zarobi?

Anonim Nowy wpis

2023 Minimalna krajowa dla pracowników z 10 letnim stażem? Lekka przesada. Firmę przejmuje syn założyciela który wprowadza korporacyjne zasady za niekorporacyjne wynagrodzenie. Pracownicy powoli się buntują. Apeluje do zarządu o zastanowieniem się nad swoim działaniem. Docencie pracowników którzy są na dobre i na złe, a młodych doceniajcie za mnóstwo świeżych ciekawych pomysłów. 0 możliwości awansów, ślepe gonitwy za normami.

Normy z kosmosu? Dowiem się przy tym jakie są konkretnie skierowane te do magazyniera? Wiem ze jest teraz oferta na LinkedIn. Wcześniej interesowała mnie tez ta dla pakowacza, ale i tak jest już wygasła. Wracając jednak do magazynu to opiszecie jakie maja standardy tam na miejscu? o bhp głównie mi chodzi i sprzęt oddawany do dyspozycji. Ile się dźwiga w praktyce?

kaps

marne, żałośnie niskie płace a wymagania z kosmosu

Dagamb Nowy wpis
@kaps

Popieram. Normy z kosmosu, pieniądze marne.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Graźka

Opowiecie mi o tegorocznej pracy w firmie? Zauważyłam, że w tamtym roku pojawił się jeden post. Było też wtedy publikowane przez stronę UP ogłoszenie na technologa produkcji ze stawką od 3,3 tys, teraz po roku jaka jest? i jak się pracuje? Widniał też dopisek o premii uznaniowej, jak ją wyrobić?

Greg

Czy ktoś przerabiał temat tzw. assessment center przy rozmowie o pracę w tej Firmie ? Jeśli tak jak to wyglądało ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Kaps Sp. z o.o.?

Bolek

Minimum doktorat , z po magisterce tylko do łopaty.

Piszecie o pracy w Kapsie, więc i ja dorzucę coś od siebie. Otóż kiedyś jak firma była rodzinna firma to aż się chciało tam pracować, potem nie wiadomo czemu Pan Andrzej, do którego nadal mam szacunek i na niego złego słowa nie dam. Powiedzieć, zatrudnił niejakiego Janka M., który to spowodował wyścig szczurów i niefajna atmosferę. Przedstawiciele mieli wysrubowane plany, niby były nagrody, ale co z tego jak z jednej strony coś dostałeś, a z drugiej Ci zabrano. Persaldo pracownik i tak wychodził na minusie. W każdym razie ja się cieszę że już tam nie pracuje. Pozdrawiam byłych, aktualnych i przyszłych pracowników.

zarost

Z prochu powstałeś w proch się obrócisz gdzie nie ma kobiet tam się nie kłócisz! akurat w tej firmie to te baby wytargali z jakiegoś pegeeru dlatego takie czarownice ,mające problem z emocjami i samymi sobą!!! fałszywe i zawistne!!!!

@zarost

Tu się akurat z Tobą nie zgodzę, bo z dziewczynami z firmy miałem akurat super kontakt i żadna z nich mi za skórę nie zalazla :)

Zdzichu

Rodzinna to może być kolacja biznes to biznes nie ma sentymentu. Jeźeli byłeś walony po rogach to twoja wina,Janek to taki pies pasterski, który pilnuje stada i dostaje za to wyźerkę.raz lepszą raz gorszą .Pies nie szczeka na swojego pana.Wszędzie jest (usunięte przez administratora) dopuki nie pracujesz dla siebie takie źycie.

Krzysztof

Potwierdzam. J.M. nie jest wart waszego wysiłku wlozonego w pracę w tej marnej firemce. 3maj się kudłaty (mocno stołka) ????

Krzysztof
@Zdzichu

Porazajace jak mozna godzic sie na takie ponizanie porównując się do psa. Człowieku powinieneś się leczyć

@Krzysztof

@Krzysztof Każdy ma swój język wypowiedzi, na forum publicznym najważniejsze jest, aby nikogo nie obrażać i nie używać imion i nazwisk. Powiedz, czy w Kaps organizowane są jakieś integracje?

Bolo

Janek to wspaniały człowiek i manager prowadzi firmę do sukcesu od 13 lat .Gdyby wszyscy tak pracowali to pensja w firmie średnia 10000 zlotych. A jaki inteligentny człowiek i wykształcony. Miód i mleko na nasze czasy.

Czy w Kaps Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Olcia

Jest na początku umowa o pracę na okres próby 3 miesiące. Najniższa krajowa dodam też co do wypłaty.

Luz Maria

Nie polecam pracy w tym zakladzie. Dla firmy nie licza sie ludzie tylko ilosc sztuk ktore musza byc wyrobione tylko normy i normy. Kierownictwo ktorym sie wydaje ze wszystko wolno i moga pomiatać pracownikami.Szacunek do ludzi to podstawa wiadome ,ze taka osoba która przyjdzie nie będzie pracować tak jak osoba która robi 10 lat i przez te wszystkie lata wyrobiła norme.Ludzie zejdźcie na ziemię i zacznijcie mysleć bo z inteligencją u was na bakier !!!!

Bolek
@Luz Maria

Wyrobić to się można za za stodołom jak to jest w zwyczaju na tamtych terenach , wspaniałe miejsce do pracy i do życia, kurort.

Luz Maria
@Bolek

Gdy wyjdziesz za stodołe wysrac sobie kupe nagle jakiś komar utnie ciebie w (usunięte przez administratora) !

Ola

Kaps to (usunięte przez administratora) na początku jest powiedziane przez kierownictwo NIE BĘDZIEMY WYMAGAĆ co po 3 dniach się zmienia i wtedy są pretensje że norma nie wyrobiona, ciągle się ją podnosi. Kobiety są wredne, fałszywe, z pominięciem może z 4 osób, obgadywanie i szykanowanie. Osoba nowa zwłaszcza na przerwach jest traktowana jak powietrze. Po prostu nie ma atmosfery do której by się chciało wracać. Nie polecam w zupełności. (usunięte przez administratora)

misia
@Ola

A te 4 osoby normalne to wymieniłaś z dwóch zmian czy z jednej?

Pracownica była

Do pracy człowiek by się przyzwyczaił ale do panującej tam atmosfery nie. Kobiety to wredne krowy jest obgadywanie na każdym kroku zwłaszcza na pszerwach. Nie polecam wogole

ela
@Pracownica była

To nie wredne krowy tylko typowe wiejskie bojcory

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Kaps Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

SK

Proszę o przedstawienie pytającego ,to chętnie odpowiem.

Ula

Jestem zadowolona pracować trzeba bo nikt za darmo nic nie da ,tak jak w każdej pracy.A Ci co tak narzekają nikt ich nie trzyma szukajcie lepszego Eldorado.

@Ula

Wiesz, myślę, że każdy ma prawo do swojej opinii. A powiedz, za co poleciłabyś pracę w Kaps. Jakie są Twoim zdaniem plusy i minusy firmy?

@Ula

Są osoby które lubią obozowe życie i pracę pod presją na wyścigi i im taki kaps będzie odpowiadać!

pitok

Tam gdzie kończy się rozsądek zaczyna się Kaps. Nie polecam chyba że ktoś lubi ciężką prace za minimalną stawkę. Najgorsza firma, w jakiej pracowałem. W Biedronce zarobisz więcej.

Rafał
@pitok

Bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na temat plusów i minusów pracy w Kaps. Czy mógłbyś rozwinąć swoją powyższą wypowiedź? Samo "nie polecam" niestety za wiele nie mówi.

Zik
@Rafał

Żeby praca nie była ciężka, nie było wysokiej normy z kosmosu, ludzie byli normalni a zarobki nie wynosiły najniższej krajowej !

pitok
@Rafał

Panie (usunięte przez administratora)proszę się zatrudnić to sam się pan dowie jak jest!ja nie muszę nic więcej dodawać!

taky ja
@Zik

praca na produkcji jest ciezka i mało platna

@taky ja

A jak konkretnie wygląda Twoja praca w Kaps? Jestem bardzo ciekawa, co dokładnie trzeba tam robić. Jak możesz, to napisz jeszcze, w jakim systemie pracujecie. Dzięki.

pep

Kobiety w tej firmie to żmije jedna drugą by w łyżce wody utopiła !!!!omijać szerokim łukiem.

@pep

To co napisałeś to jedyny minus tej firmy - kobiety w niej pracujące? Myślę, że Twój komentarz można potraktować jako jednostronną opinię, może po prostu nie znalazłeś nici porozumienia z kobietami zatrudnionymi w Kaps. Co mógłbyś dodać na plus dla tej firmy?

ktos

CZY WŁAŚCICIEL PRACOWAŁ BY ZA TAKIE PIENIĄDZE? NIECH SIĘ WYPOWIE !

kapsorobot
@ktos

Dokładnie, powinien zatrudnić swoją rodzinę i wszystko zostałoby w rodzinie wtedy nawet mogliby pracować na czarno

Janek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może teraz rekrutacje? Trudno przejść i dostać pracę?

Dużo negatywnych komentarzy czytam na temat pracy w magazynie kaps. Pracuje już jakiś czas, na początku miałam stawkę najniższa- co wydaje mi się normalne w tych czasach, zwłaszcza, że niektóre pracownice tam nie mają ukończonych szkół;) moja stawka została zwiększona na moja prośbę, więc jeżeli komuś nie odpowiada najniższa, to zawsze można pogadać z szefem. Atmosfera jak w każdym zakładzie pracy, jeśli jesteś lepszy od innych, to współpracownicy będą utrudniać Ci życie, ale nie ma się tym co przejmować:) normy są do wyrobienia spokojnie, jeśli skupiasz się na pracy, A nie na obgadywaniu i knuciu planów:) pozdrawiam :)

Ha

Komu się nie krzywduje ten pracuje i tyle w temacie

mag
@Ha

Kogo satysfakcjonuje najniższa krajowa ten pracuje i tyle w temacie!

@mag

Zarówno w komentarzu Twoim, jak i Twojego przedmówcy jest wiele racji. Każdy z pełną odpowiedzialnością decyduję się (lub nie) na warunki jakie mu zaoferowana. Jak Wy osobiście oceniacie pracę w firmie? Czy jesteście byłymi/obecnymi pracownikami Kapsu? Czekamy na odpowiedź.

kass
@Alicja

Tak jestem byłą pracownicą ,zarobek 1.530 zł mnie nie satysfakcjonował do tego premia jeśli wyrobie normę ,a norma jest wysoka!!!!

@kass

Rozumiem. Powiedz, co musiałoby się stać, abyś ponownie zastanowiła się nad aplikacją do Kaps? W firmie musiałyby ulec zmianie warunki finansowe? A może granica otrzymania premii i oczekiwania wobec pracowników powinny być mniejsze? Co na ten temat myślisz?

kass
@Alicja

A czy najniższa krajowa w tych czasach przy tych wydatkach jest w porządku??każdy pójdzie tam gdzie lepiej płacą!!!już nie wrócę do kapsa!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaps Sp. z o.o. - Rzezawa

• Jak się pracuje w Kaps Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaps Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaps Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaps Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaps Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaps Sp. z o.o.