Opinie o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Adar sp. z o.o. w Gdańsku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adar sp. z o.o. w Gdańsku w Gdańsk

Praca

Firma dobra na start by zdobyć jakiekolwiek doświadczenie, po dłuższym czasie nie warto się zasiedzieć, bez problemu można znaleźć bardziej preferencyjne warunki u konkurencji. Głównym motorem napędowym jest młoda i tańsza siła robocza, tzw młody energiczny zespół ... Ponadto bardzo irytujący jest open space w którym się pracuje i jego "gwiazdy". I to cudowanie z tymi popcorn piątkami, jakby to był bóg wie jaki benefit. Dla osób z większym doświadczeniem odradzam.

ooo Nowy wpis

Co takiego oferują w pakiecie benefitów dla Asystenta Spedytora Międzynarodowego, bo niestety nie podali ich w ofercie. Chciałem was jeszcze poprosić o małą podpowiedź na temat zarobków, nie wiem jak mam odbierać to stałe wynagrodzenie. Spoko, że jest terminowo, ale czy rynkowo?

Zbynio Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam. Przymierzam się do zakupy busa do wożenia mebli sprzętu AGD chciał bym pracować jako podwykonawca w jakiejś większej firmie może ktoś coś poleci?

Udało mi się znaleźć aktualną ofertę pracy na stanowisko spedytora międzynarodowego. Widzę, że w firmie obowiązuje system premiowy. Na czym on polega? Można prosić o jakieś konkretne wytyczne, które trzeba zrealizować, aby móc dostać dodatkowe pieniądze? :) Firma oferuje prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie zajęć sportowych. W jakiej części te dwa benefity są opłacone? :) Z góry dzięki za informacje, będę tu składać cv :p

Praca Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko pracownik magazynowy Warszawa 4 godziny w firmie Adar sp. z o.o. w Gdańsku? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Leszek

Firma chwali się na swojej stronie, że mają ponad 150 pracowników aktualnie ale chyba nie często jest tam rotacja? Pytam, bo ogłoszenia żadnego nie znalazłem a co gorsza dla mnie nawet żadnych archiwalnych. Jak tam się dostać? Pisaliście coś tu o odejściach spedytorów ale czy byli jacyś nowi zatrudniani? Ja właśnie jako spedytor szukam pracy i pomyślałem, czy tu nie spróbować swoich sił.

Zuzanna
@Leszek

Powiększamy siły, rotacja jest bardzo mała. Rekrutacja na spedytora jest permanentna, ciągle powiększamy swoje siły. Zachęcam do przesłania CV.

Robert
@Zuzanna

Nadal można aplikować? Bo jak firma się rozwija to może potrzeba nowych sepdytorów? Jaki język trzeba znać? Angielski komunikatywnie wystarczy czy drugi też jest potrzebny? Ile lat trzeb mieć doświadczenia w logistyce żeby się dostać?

Jacek

Praca w Adarze na stanowisku Informatyka polega, na wsparciu techicznym pracowników związanym ze sprzętem komputerowym, infrasturkturą sieciową. W moemncie gdy niema zgłoszeń awarii, zajmujemy się składaniem krzeseł, montaż biurek, sprzątaniem magazynku. Generalnie nie polecam pracy w Adarze, chyba, że ktoś chciałby pracować na stanowisku IT ale wykonywać obowiazki zdecydowanie wykraczające poza ich zakres.

Ola
@Jacek

Jacek, a jak dokładnie nazywało się Twoje stanowisko?

Paula
@Jacek

To nie jest stanowisko Informatyka, tylko Supportu czyli wsparcia. :)

Jacek
@Paula

Support ds IT :) nie do spraw porządku biura ;)

XXX
@Jacek

Albo żonie prezesa przybić zegar do ściany, próbować sprzedać sprzęt firmy bez umowy i faktury i takie tam … Januszex z kołchozem, możliwości rozwoju zerowe.

Jakich zarobków można się spodziewać w firmie Adar z 3,5 letnim doświadczeniem?

Honorata

Jako kto? Też chciałam się czegoś dowiedzieć ale nie wiem czy w ogóle mamy na myśli to samo stanowisko pracy w firmie

@Honorata

Spedytor :)

Covid

Sytuacja z covidem w Polsce, w 3miescie jest w ostatnich tygodniach drastyczna. W najgorszym momencie pandemii, w październiku zarządzono powrót wszystkich do biura (po pół roku pracy z domu). Bez żadnej rozmowy z pracownikami, z dnia na dzień wszyscy MUSIELI wrócić. Nieważne ze wielu z nas boi się o zdrowie swoje, o nasze rodziny. Nie każdy ma możliwość dojazdu własnym samochodem, tylko komunikacja miejska. Zalecenia rzadu są takie by pracować z domu jeśli forma pracy na to pozwala, a w wypadku pracowników adaru nic nie stoi na przeszkodzie. Nie jesteśmy lekarzami czy firma produkcyjna. Smutne jest aby Ten portal był ostatnia deska ratunku dla pracowników aby dać się usłyszeć.

emper
@Covid

Jeśli nie pasują ci zasady w firmie to chyba czas na zmianę pracy, na pewno coś teraz znajdziesz żeby nie trzeba było wychodzić z domu :)

also
@Covid

Smutne to jest to, że nie masz odwagi powiedzieć co myślisz tylko wylewasz na forum żale, że trzeba iść do pracy

@Covid

Weź się nie popłacz, większośc ludzi pracuje cały czas normalnie a ty użalasz się nad sobą bo musisz "pomocy szukać" ?

Hdhd
@Covid

Co za bzdura, do dziś większość ludzi pracuje zdalnie... Wogole tam pracujesz??? To całe anonimowe forum to jakiś żart.

adar to jakaś pomyłka jazda za (usunięte przez administratora)centow kilometrów na miesiąc max 7-8tys co weekend 45pauza na szczęście w samą porę odeszliśmy od nich generalnie wielu przewoźników odeszlo do innych spedycji które tez oferują np karty paliwowe ids mało tego z upustem a nie jak udar ze ten upust oni sami sobie biorą ludzie obudźcie się

Typek

Chciałbym zapytać o rekrutację na spedytora. Czy istnieje system premiowy, progi uznaniowe? Kto zajmuje się windykacją? Kto zajmuje się fakturowaniem? Współpraca z backoffice jak wygląda? Jak wygląda kwestia brania home office?

Ktoś
@Typek

Zakres obowiązków spedytora kończy się przy rozładowaniu towaru i dopilnowaniu wpisów w dokumentach. Co do spraw dalszych, czyli ściąganie należności jest to w obowiązkach osobnego działu windykacyjnego. Całość rozliczenia dokumentacji i fakturowania jest po stronie księgowej, także to też nie należy do obowiązków spedytora. Na ten moment pracujemy zdalnie w trybie home-office. Więcej szczegółów to raczej ci już powiedzą na rozmowie rekrutacyjnej, jeśli złożysz cv i cię zaproszą.

Typek
@Ktoś

A jezeli chodzi o wynagrodzenie? Premie?

blublu

Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku młodszego specjalisty ds. płatności. Warto?

Grzegorz

Hahahaha boli dupka co? Uciekli wam przewoźnicy do adaru? Musisz coś sprytniej napisać bo takie bajki że kolega kolegi słyszał że... To słabiutko :) jak by robili ludzie w Adarze 500 km na tydzień to by nie mieli nikogo a jednak widać po wynikach finansowych do których wszyscy mają dostęp że przybywa z roku na rok obrotów czyli zostają z nimi przewoznicy

Grzegorz

Bajeczki Ci opowiadają, obroty- to fakty- czyli przewoźnicy w Adarze zwiększają się x2 rok do roku. To dlatego, że stare fimy nie zostają a nowe dołączają. Pewnie paru Twoich odeszło, że tak ich w adarze atakujesz hehe

Scania

To fakt

Eve

Czy Adar dalej prowadzi rekrutację na młodszego specjalistę ds. rozliczeń? Oferta już jakiś czas jest na stronie.

Były właściciel

Ludzie i poco się płacicie. Zasada pierwsza w transporcie jest znaleść jak najtańszy środek transportu. I firmy logistyczne z tego żyją. A widzę że zapomnieliście co się stało z raben jak splajtował i było zgrzytanie zębami. Jeśli mogę wam poradzić nie dawajcie wszystkiego na jedną kartę trzeba mieć zawsze alternatywę wyjściową. A najlepiej olewać spedytorów i to co oni zarabiają chować do swojej kieszeni. A i jeszcze jedno nie wiem czy wszyscy chcą się bawić w plandeki Ale prawdziwa kasa jest na żywności i lekach. Podsumując macie swoje firmy myślicie że to jest super błąd jesteście naiwniakami którym wydaje się że złapał Boga za nogi. A to się skończy jak o karze się że jesteście za drodzy i pójdą dalej. Pamiętajcie tylko giganty wygrywają my jesteśmy tylko do wykożystania. Pisze wam to abyście wiedzieli co was czeka może będziecie mieli szczęście i wam się uda. Pozdrawiam i życzę szerokości. Ps. To nie są wypociny kogoś kto nie ma pojęcia. Prowadziłem swoją firme12 lat i gdy nie zdrowie to może bym dalej ciągną. Pisze to aby was ostrzec kasa jest i jej niema Ale zdrowie się ma jedno.

Strata czasu

Rozmowa rekrutacyjna przez telefon przebiegła dosc słabo, żadnych konkretów ani pytań związanych z danym stanowiskiem. Miałam wrażenie, że Pani po drugiej stronie dopiero zapoznaje się z moim CV. O dalszym przebiegu rekrutacji nie zostałam poinformowana do dziś.

Dobrze, że podpisałaś się na końcu pod swoją opinią.

Jak oceniacie pracę w księgowości? Chcę wysłać CV ale po przeczytaniu opinii mam mieszane uczucia.

ekofoko
@Anna

Super firma, super ekipa. Nie wysyłaj, z tego co wiem to już mają ogarniętą tą rekrutację. Za późno trochę.

zadowolony

Początki są trudne w każdej pracy. Ważne, że mamy dobrą atmosferę i świetna załogę.

Pracowałem w tej firmie na okresie próbnym. Pięciodniowe szkolenie, kilka tygodni pracy z pomocnikiem i po tym okresie stajesz się samodzielnym pracownikiem. Firma ta ma więcej plusów niż minusów. Pracownicy są bardzo pomocni, zawsze odpowiedzą na pytanie, poprawią każdy błąd plus wyjaśnią, co może się stać w przypadku popełnienia danego błędu. Czas w pracy bardzo szybko leci, ponieważ jest dużo pracy i nie jest ona monotonna. Atmosfera jest raczej luźna, można się pośmiać, pogadać, ale przeważają tematy "pracowe". Oczywiście oferowane są wszystkie korporacyjne benefity typu multisport i luxmed. Minusy: praca jest dosyć stresująca (przynajmniej na początku) - ja osobiście przejmowałem się każdym problemem kierowców. Brak motywacji zewnętrznej - zwracano mi uwagę przeważnie na to co robiłem źle, a o dobrych stronach w ogóle się nie mówiło. Najbardziej denerwujące było to, że bardzo rzadko udawało mi się zakończyć wszystkie zadania do godziny 16:00. W teorii masz prawo wyjść o 16:00 z pracy, ale jeśli to zrobisz, albo pokażesz, że ci się śpieszy, że masz też życie poza pracą to zaczną się rozmowy w cztery oczy i pytania: "jak podoba ci się ta praca?", "czy naprawdę chcesz tu pracować?". Podsumowując polecam pracę w Adarze, ale trzeba być odpornym na stres, szybko się uczyć, potrafić się poświęcić i akceptować raczej przeciętne zarobki. 3500 zł netto (co nie jest tajemnicą, bo jako jedna z nielicznych firm, Adar podaje tę kwotę w ogłoszeniu o pracę).

Moja opinia

Pracuje krótko. Jestem zalamany komentarzami co tu są, kto je pisze. Firma nie jest idealna praca jest trudna, przynajmniej w moim dziale ale co za brednie ktoś pisze... Ten Adar to firma która nie idzie w transport tylko w informatyczne tematy, ma dużo projektów i wiele ludzi. Stąd takie opinie. Mi jest dobrze i tyle.

Onaa

Adar - firma, która każe swoim pracownikom pisać pozytywne opinie w necie XD na miejscu fałsz i obłuda, stanowiska obsadzone lizusami od lat, fałszywymi osobami którzy nie mają ani mózgu, ani honoru. Bełkoczącym korporacyjne brednie wyuczone chyba na śmiesznych kursach. Naprawdę nie polecam tej firmy ludziom dla których ważny jest szacunek, sprawiedliwość, równy start, dobra atmosfera bez udawania

jak to jest
@Onaa

@Onaa jeśli nadal tam pracujesz czy możesz powiedzieć coś więcej? Co jakiś czas przewijają się komentarze o lizusostwie tam i o managerach bez kompetencji, nie polecasz pracy w którym dziale?

Onaa
@jak to jest

Nigdy w adarze nie pracowałam ale wiem jak to jest w polskich firmach. Każda jest taka sama

Zostaw merytoryczną opinię o Adar sp. z o.o. w Gdańsku - Gdańsk

• Jak się pracuje w Adar sp. z o.o. w Gdańsku?

Zobacz opinie na temat firmy Adar sp. z o.o. w Gdańsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Adar sp. z o.o. w Gdańsku