Kuna System

Serwis

Personel serwisowy Kuna System jest szkolony według najwyższych, światowych standardów. Nasi pracownicy działu serwisu są fachowcami w zakresie montażu, serwisowania oraz diagnostyki urządzeń filtrujących wodę, w szczególności Bluewater Cleone oraz Zepter Aqueena, a także każdego innego rodzaju filtra odwróconej osmozy. Posiadamy oryginalne części oraz materiały eksploatacyjne. Powierzając nam w opiekę swój filtr do wody lub stację uzdatniania wody macie Państwo pewność, że woda, która płynie z Waszego urządzenia jest czysta i bezpieczna dla Was i Waszych najbliższych. Praca działu serwisu to nie tylko wymiana wkładów w urządzeniu. To również opieka, pomoc on-line oraz natychmiastowa reakcja na Państwa zgłoszenia serwisowe. Nasz serwis dociera do 48 godzin (w dni robocze) od zgłoszenia do działu serwisu potrzeby wizyty naszego fachowca. Posiadamy wiedzę oraz narzędzia, by skutecznie obsługiwać urządzenia uzdatniające wodę każdego typu. Wykonanie płatnego serwisu Waszego urządzenia gwarantuje Państwu przedłużenie bezpłatnej opieki nad urządzeniem oraz "assistance" na wypadek jakiegokolwiek zdarzenia.

Kuna System