Opinie o Jupi Park w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jupi Park. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jupi Park o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jupi Park w Łódź

Czy pracownicy w Jupi Park dogadują się między sobą?

ona Nowy wpis

Chyba jak w każdej pracy, wszystko zależy od ludzi.

Mira Nowy wpis

Niepokojące informacje dowiedziałam się o firmie. Miałam zamiar starać się o prace.

Madzia

Ogólnie sala zabaw super tylko personel tragedia. Jestem bardzo ???? Moje sugestie dla Jupi Park: Sprawdzanie czy taka osoba nadaje sie do pracy z dziećmi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprawdzac czy dana osoba która chce tam pracowac potrafi zajac sie tymi dziećmi

Grzegorz Nowy wpis
@Madzia

Pani Magdo próżne nadzieje , kierownictwo firmy jeszcze gorsze niż pracownicy????, to się nazywa duplikacja, jaki zarząd tacy pracownicy????Firma jedzie na oszukiwaniu pracowników i kontrachentów , w Krajowym Rejestrze Długów aż roi się od oszukanych firm i niezapłaconych faktur po 6,12 lub więcej miesięcy

Łukasz

Stanowczo odradzam. Siedzę właśnie przy wejściu do Jupi Parku. Podczas mojej obecności (siedzę na ławeczce przy wejściu) conajmniej 2 dzieci wyszło niezauważone (lada jest tak wysoka,że panie recepcjonistki nie widzą wychodzących dzieci). Jednym z nich było mój syn... Najważniejsza rzecz w takich miejscach, tym bardziej w centrach handlowych, czyli kontrola tego kto wchodzi, kto wychodzi, zlekceważone całkowicie. Zwracaliśmy uwagę paniom na to, że nie widzą ile dzieci wchodzi, kto wychodzi. Żadnych naklejek z imieniem dziecka. Panie zapewniały, że dzieci pozostają pod opieką... Zwracam się do zarządu - zastanówcie się jak wielką odpowiedzialność bierzecie na siebie prowadząc taki biznes. Tylko tyle. Ja jestem u was po raz pierwszy i ostatni. Łukasz

Grzegorz
@Łukasz

Niestety zarząd tej firmy jest jeszcze bardziej nieodpowiedzialny niż pracownicy, wiem to z autopsji. Bałagan i kompletny brak odpowiedzialności , oraz wyłudzenia i oszustwa. Tym firma stoi.

Animator

nie było rekrutacji, "kierowniczka" szukała pracownic po rodzinie oraz po znajomych rodziny.

Chcesz pracować u nas, bo co chwile dziewczyny rezygnują, każdej coś nie pasuje? Od kiedy możesz zacząć, chciałabym mieć urlop, możesz od jutra?

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
W

Od ponad 2 tygodni nie mogę się doprosić o swój egzemplarz wypowiedzenia oraz UMOWY, gdzie pracowałam tutaj dłuższy okres czasu.... odkąd podpisałam umowę to cisza, nigdycnie dostałam swojej podpisanej. Gdzie mogę to zgłosić? Nie wiem co mam robić...

Życzliwy

Nie polecam!!! Wypłaty opóźnione, 3/4 dni zazwyczaj, szefostwo oszukuje, ze są wysłane a nikt pieniędzy nie dostaje na czas. Panie z biura niezorganizowane, trzeba się prosic i non stop przypominać, aby uzyskać potrzebne zaświadczenia czy dokumenty, nie wspomnę o tym, ze za kazdym razem nie wiedza o co chodzi i dokumenty często wystawiane są nieprawidłowo. Podpisywałam dwa egzemplarze umowy zlecenie, do dzis nie dostałam swojej podpisanej przez szefostwo. Wielki bałagan w dokumentach, często nierealne do zrealizowania zadania. Częste pretensje do kierownictwa sali, które nie jest niczemu winne. Panie z biura same nie wiedzą czego chcą. Wysyłanie pracowników, aby wpłacali utarg na zewnątrz placu zabaw- często są to wielkie sumy pieniędzy, które pracownicy musza nosić do banku

Madzia

Jesli czyta to właściciel jupi parku to bardzo proszę o pozostawienie jakiegoś kontaktu a napewno się odezwę. Robilam tam urodziny córce i jestem bardzo niezadowolona z obsługi calej imprezy oraz z Pani Animator

@Madzia

Rozumiem, że możesz być niezadowolona z usług oferowanych przez Jupi Park, ale forum GoWork.pl służy do wymiany opinii na temat pracodawców. Jeśli masz jakieś skargi lub zażalenia odnośnie obsługi imprezy, którą organizowałaś w Jupi Park, to na pewno na stronie internetowej firmy znajdują się dane do kontaktu. Czy znajdą się na forum osoby, które pracują obecnie, lub też pracowały w Jupi Parku w Łodzi? Napiszcie, jak pracuje / pracowało Wam się w tym miejscu!

domi

To chyba macie kiepskie kierowniczki na swoich placach :/ Ja pracuję w Łodzi i gdy tylko potrzebny mi jakieś papierek z pracy proszę swoją kierowniczkę i w ciągu kilku dni je dostaję.

Paulina

@Jupi park nie polecam pracy Umowy śmieciowe czyli którą konkretnie umowę firma Jupi Park oferuje swoim pracownikom? Druga rzecz, chyba najważniejsza. Mógłbyś przybliżyć bardziej całą tę sytuację ze zwolnieniami? Dbamy aby opinie tu umieszczane były wiarygodne, a opisanie dokładniej tego, o co proszę, na pewno sprawi, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Zainteresowana

Jakie umowy podpisuje firma z pracownikami?

Była pracownica

Jako była pracownica Jupi Parku w mieście x, chętnie wyrażę obiektywną opinię na temat pracy w firmie Wonder World sp. z o.o. Praca dedykowana głównie dla studentek, uczennic. Stawka ok.(usunięte przez administratora)zł, kierownictwo 1 zl więcej za godzinę. Marnie. Obowiazki animatora to głównie obsługa recepcji, sprzątanie sali i wc oraz czasami prowadzenie animacji. Nie ma osoby która odpowiada za sprawność sprzętu, tzn. mówię tu o osobie która się na tym zna, bo wiadome jest, że uczennice szkół średnich nie mają uprawnień ani wiedzy na temat chociażby podstaw bhp. Sprzęt bardzo stary, jeśli klienci zwrócą uwagę personel dostaje po uszach. Ściany nie malowane, nie odświeżanie, konstrukcje nie naprawianie. Kosmiczne wymagania zarządu, Panie manager niezwykle toksyczna, robi problemy z każdej strony o wszystko. Praca bardzo stresująca. Straszny balagan w dokumentacji. Wypłaty zwykle na czas, choć nigdy nie było pewności czy w wyznaczonym terminie pieniądze będą. Napoje dla rodziców podawane w szkle, bez prowadzenia dokumentacji sanepidowskiej. Umowa głównie zleceniowki, ewentualnie umowa o pracę w wymiarze 1/8 lub 1/4. Firma zapewnia ubranie w postaci firmowej koszulki. Grafik elastyczny, ustalany przez kierownika danej sali. Podsumowując, nie byłam zadowolona dlatego też zwolniłam się. Myślę, że strescilam najważniejsze informacje które mogą być przydatne dla osób które planują podjęcie pracy w firmie Wonder World.

Zainteresowana pracą

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak w tym momencie wygląda praca w sali zabaw Jupi Park? Opinie na tej stronie są baaardzo rozbieżne... Zastanawiające z czego to wynika...? Jaka umowa? Czy dobre zarobki? Jaki system pracy (8h/12h)? Można się z tej pracy utrzymać? Czy to raczej dodatkowe zajęcie dla studentów?

M.
@Zainteresowana pracą

praca wygląda tak jak zawsze. utrzymać się raczej ciężko, zależy jak dostosujesz godziny ale 1700zł to max, przy umowie zlecenie oczywiście, bo nie ma szans na inną ;) jeśli galeria jest otwarta 9-21, to zmiany są 9-15 lub 15-21. 12h raczej nie ma - chyba, że byś chciała i się dogadała że robisz 12, ale zależy to też od reszty ekipy. nie polecam - pracowałam rok.

Natalia

Może ktoś ma wiedzę czy Jupi Park potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

mała

praca nie jest lekka ludzi zawsze w weekendy multum ludzi!!! kierownictwo wymaga ale jest sprawiedliwe, właściciele tak na prawdę to ich nie znam jedynie kontakt telefoniczny ale zawsze bardzo pozytywne wrażenie, cisną i wymagają ale czuje się tutaj dobrze!!!

MagdaS

pracowałam w firmie trzy lata i polecam - praca ciężka ale jak wszędzie, godziny można dostosować a jak komuś się nie chce pracować to wymyśla i wypisuje głupoty

Mała

Pracowałam w JUPI rok i wspominam to jako bardzo dobry czas. Praca nie jest lekka, ale jak się lubi dzieci i ludzi jest ok. Sprzątać trzeba bo bardzo o to dbają i na to się wszyscy skarżą, ale to jak wszędzie. Ogólnie POLECAM:-))

Alicja

A w którym mieście pracowałaś???

zośka

twój wpis to jakaś totalna ściema - w jakim mieście niby pracowłaś???

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Jupi Park? Jak oceniacie jej przebieg?

matka_polka

Pani to niech najlepiej zabezpieczy wszystkie ściany w domu bo nie daj Bóg się dziecko uderzy! Poza tym dziecka się pilnuje a nie puszcza swobodnie i przegląda gazetki albo siedzi w telefonie a dziecko biega jak chce i gdzie chce. Zresztą skoro w figloraju jest tak niebezpiecznie to po cholerę Pani tam chodzi? To jest forum przeznaczone dla pracowników i pracodawców a nie dla przewrażliwionych matek.

kiss

A wiadomo czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Jupi Park - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupi Park?

Kandydaci do pracy w Jupi Park napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupi Park
2.2/5 Na podstawie 69 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042