HOTEL LENART

Wesela

Wasze wymarzone wesele w designerskim Hotelu Lenart****, w centrum malowniczej Wieliczki nieopodal Krakowa.

Od kilku lat z powodzeniem organizujemy przyjęcia weselne dla Par Młodych z całej Polski. Nasz doświadczony personel, dba o każdy nawet najdrobniejszy szczegół, doskonale wiedząc, że dzień ślubu to jedna z najważniejszych chwil w życiu Państwa Młodych, a także wyjątkowa chwila dla ich rodziny i przyjaciół.Do dyspozycji organizujących wesela oddajemy 3 przestronne klimatyzowane sale weselne z wydzieloną przestrzenią do tańca, wyposażone w rzutniki multimedialne:

• sala Klonowa, o powierzchni 550 m2 z dostępem do światła dziennego, mogąca pomieścić do 350 osób z ustawieniem bankietowym, z powierzchnią taneczną w sali o wymiarze 180 m2 z możliwością ustawienia sceny oraz z osobnymi pomieszczeniami dla orkiestry, muzyków oraz innych artystów.
  • sala Wiśniowa, o powierzchni 350 m2, mogąca pomieścić do 200 osób, z możliwością wydzielenia powierzchni tanecznej w sali o wymiarze 120 m2 i umieszczenia parkietu w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu
  • sala Oliwkowa, o powierzchni 450 m2, mogąca pomieścić ponad 160 osób z przenośnym parkietem do tańca o powierzchni 120 m2.

Każda z sal weselnych posiada swoją własną kuchnię. O wyjątkową oprawę kulinarną dba szef kuchni Restauracji Pod Kominem, serwując dania skomponowane specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Sprawdź ofertę >

HOTEL LENART