Opinie o P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Bytom

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Bytom

roma Nowy wpis

kontynuator niecnych tradycji spółki Prohamat której majątek licytowali komornicy jest aktualnie firma "Jack Crane" zarejestrowana na słupa, zmieniająca już trzeci raz siedzibę (usunięte przez administratora)

Janusz Nowy wpis

Przestrzegam przed "prohamatem". To "firma" jednego gościa zarejestrowana w jakimś mieszkaniu w Bytomiu na ul. Prusa który sam pracuje w jackcrane jako "dyrektor techniczny" i tam też wysyła złapanych w sidła naiwniaków.

ślusarz Nowy wpis

Prohamat to coś jakby przykrywka. Podpisują umowy-zlecenie z ludźmi, a w rzeczywistości pracujesz w jackcrane na Łagiewnikach (wcześniej w Radzionkowie). W cidrach była bieda i brud, a na łagolach jest 7 razy gorzej. Masakra.

Zuzia Nowy wpis

Czy to prawda ze firma nie jest wypłacalna ? Może ktoś się do tego odnieść ?

Brałeś udział w rekrutacji do P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. (zakończona działalność). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
JackuTyOszuście

Hehehehhee, to jakieś jajca są. Prohamat to nie firma tylko "ksywa" pewnego "prezesa". Zarejestrował to sobie w domu i udaje biznesmena by łatwiej "lody kręcić". Słoma z butów i napinka na lidera branży. Nie wierzysz? Zatrudnij się to uwierzysz.

Edyta

Pisaliście wcześniej, że firma prowadzi ciągle rekrutacje, to wynik rotacji? Czy po prostu , firma zatrudnia dużą liczbę pracowników? Napiszcie jak wygląda aktualnie zatrudnienie, od dawna nikt nic nowego nie zamieścił na forum.

sebo58
@Edyta

Nikt nic nie zamieścił, bo prezesa w końcu komornik dopadł za niepłacenie podatków

hełmski

w chwili obecnej niestety nikogo nie poszukują na to stanowiko. Może w najbliższym czasie popytaj w firmie

Ewald

To jest KPINA. Znowu "rekrutacje"..... Z normalnej firmy nikt tak sobie nie odchodzi. Muszą być ważne powody: z reguły są to finanse,czasem inne kwestie motywacyjne. A tutaj na okrągło jak we wiatraku. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Przykład polskiego kapitalizmu: dorabiamy się na głupocie i krzywdzie zwykłego pracownika. Dla mnie jako odbiorcy: już dziękujemy.

jaca

przy współpracy z ta firma trzeba mieć wszystko na papierze, jesli nie bedzie tak to na 100% będziecie oszukani, tzn. stawka zostanie zaniżona a jesli pracujecie na zlecenie to bedzie dodatkowo trudno wyegzekwować należność... niektórzy czekali latami i olali pana prezesa...

yarpen2

Generalnie firma jest cieniutka. Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam pracę tam. Szkoda nerwów...

aneta

Nie zgadzam się z opiniami. Dobry i zaangażowany pracownik zostaje zawsze doceniony

antyn

Widzieć, to napewno nie widzi, bo minęły lata. Ale może jeszcze czuje w portmonetce.

bogul 1234

kierownik to poganiacz daje dwie roboty na raz.

gerardo

tak,umowa na czas nieokreslony ale z aneksem dotyczacym natychmiastowego wypowiedzenia umowy za porozumieniem stron

Firma niedoinwestowana.(usunięte przez administratora) Szkoda, bo firma ma potencjał.

wow, a wlasnie sie zastanawialem nad podjeciem pracy, a w ogloszeniu podaja ze umowa na czas nieokreslony :(

Rychu

Dokladnie tak jak piszesz też tam kiedyś pracowałem i widzę ze nic się nie zmienilo.

P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. (zakończona działalność)
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. (zakończona działalność)