Opinie o Energetyczne Centrum S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Energetyczne Centrum S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energetyczne Centrum S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energetyczne Centrum S.A. w Warszawa

Zuzka Nowy wpis

Prawda to, że firma ogłosiła upadłość? A myślałam, że się da radę przyjąć na konsultanta klienta kojarzę że są takie stanowiska a przynajmniej były, nadal są tu oferty z 2012 i się pokazują w sieci co mnie zmyliło … co się stało z osobami na tym stanowisku, przenieśli gdzieś ich?

Jak w Energetyczne Centrum S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Marian, Nowy wpis

Nic ode mnie nie zależy, ale sądzę, że poziom tego pytania gwarantuje brak awansu.

P

Zapraszam osoby poszkodowane, zajmuje się sprawą. 519.691-471

Beata

Super, zadzwonię

Monika k
@P

Właśnie otrzymałam po dwóch latach od syndyka z sądu iż mam sądowy nakaz do zapłacenia za rozwiązanie umowy. Odwołuje się do sądu gdyż firma jest nie uchwytna

@P

Dostałam wezwanie do zapłaty z sadu, nie ma kontaktu z EC . Um skończyłam w 2020r wyslalam rezygnacje listownie ( potwerdzenia juz nie mam,zadnej zwrotki nie otrzymalam ) a po 3 latach dostaje wezwanie do zapłaty, wcześniej żadnych upomnień.. prosze o pomoc. Pozdrawiam

Ada Nowy wpis
@Ania

Też jestem w tej sytuacji, co robić?

sylwester

również jestem osobą która zakończyła formalnie korzystanie z luxmedu via centrum energetyczne z pakietu zdrowotnego w 2019 roku i właśnie dzisiaj otrzymałem pozew do sądu od windykatora

@sylwester

Może się przyda: od kwietnia do listopada 2021 r. EC nie miało umowy z Luxmedem więc klienci nie mieli ważnego pakietu medycznego.

Marian

Chyba żartujesz. Dokument potwierdzający, że brak umowy?

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Stach

Energetyczne Centrum zawarło ze mną umowę telefonicznie na świadczenie usług medycznych w LUX MED. Potem nadesłali umowę. Ponieważ Lux Med odmówiło wykonywania dla mnie usług, bo moje dane były z błędami, usiłowałem do EC dodzwonić się na wskazane przez nich kilka nrów telefonicznych. Chciałem wyjaśnić skąd wzięły się te błędy i czemu ja za to ponoszę konsekwencje. Raz odebrali, potem już ani razu. Tylko automat jakiś gadał kilkanaście minut a nikt nie odbierał. Nikt nie odbiera pod żadnym z kilku numerów. Ale o wysyłaniu do mnie faktur nie zapominają. Są w ściganiu mnie aktywni niezależnie od tego czy działali bez upadłości, czy teraz gdy upadają. Ostatnio po pieniądze zgłasza się jakaś firma windykacyjna i grozi mi sądem. Oto co wynika z zawarciu z nimi umowy. Moja opinia zdecydowanie negatywna.

@Stach

U mnie dziwna sytuacja, umowa skończyła mi się w 2020 r a teraz dostałam z sądu wezwanie do zapłaty ponad 700zl ,wysyłałam rezygnację z usług widać nie wzięli pod uwagę tylko wystawili rachunek do zapłaty 3 lata później przez sąd. Na adres nie wysłali ani razu upomnienia (usunięte przez administratora) !!!

Robert

Posiadam wykupiony pakiet usług medycznych. Od początku zostałem wprowadzony w błąd co do świadczonych usług. Reklamacja nie została uwzględniona. ( jeszcze wtedy był jakiś kontakt z firmą EC) Od jakiegoś czasu nie ma możliwości kontaktu z firmą EC w celu zmiany pakietu lub rozwiązania umowy. Czy obecna sytuacja w tej firmie może być podstawą dla mnie do rozwiązania umowy z winy usługodawcy ( bez kar umownych ) Powodem dla mnie jest utrata zaufania do usługodawcy. Czy ktoś wie jak to wygląda od strony prawnej?

Inga
@Robert

Też jestem tym zainteresowana.Mam wykupiony pakiet Lux Med plus jeszcze pakiet domowe assistance.Najgorsze jest to,że o upadłości EC dowiedziałam się niedawno.Żeby tego było mało to do grudnia 2018 mam opłacone faktury.No bo przecież nikt nie poinformował oficjalnie klienta,czyli MNIE,o upadłości !!!! A teraz zero kontaktu i nie wiem czy automatycznie umowy będą rozwiązane czy nie.Nie płacić?? Płacić?? co robić???

Kamil
@Inga

Witam< Również jestem posiadaczem pakietu Lux med w EC. Czy dowiedział się Pan/Pani może czegoś nowego. Czy trzeba płacić jak się ma pakiet do lipca wykupiony?

czarnabarbie
@Inga

Ja mam taką samą sytuację, zmieniłam adres, wyszlam za mąż mimo wypowiedzenia które im przesłałam nie otrzymałam odpowiedzi wiec nadal płaciłam za pakiet LuxMed i terz dowiedzialam się że od października uległ zmienie nr rachunku do spłaty więc pytanie GDZIE SĄ PIENIĄDZE KTÓRE IM WPŁCAŁAM NA STARY NR RACHUNKU ? bo ja ich nie dostalam więc rozumiem, że oni je mają i mam czyte konto - mam taką nadzieję ,bo kontaktu z nimi nie ma... Przesłałam im mailowo kolejne wypowiedzenie też zero odpowiedzi i nie wiem czy mam jakiś dług u nich czy nie i co w ogóle robić...

Basia56
@czarnabarbie

Ja tez mam podobną sytuację. Napisałam rezygnację w listopadzie. Wysłali mi rachunek do zapłacenia. Napisałam w styczniu nie pomogło. Rachunki rosną w zastraszającym tempie mimo że firma nie istnieje. Dzisiaj dostałam do zapłacenia ponad 300 zł. Zgłoszę do rzecznika konsumenta. Zobaczę co mi poradzi. Dzwoniłam do luxmedu ale oni umywaja ręce.

Wiesia
@Basia56

Witam serdecznie,ja również mam umowę z LuxMed.po wielu telefonach udało się ???? nawiązać kontakt z osobą odpowiedzialną za kontakt z klientem.podaje adres e-mail m.michalek@ cuweig.pl , proszę napisać do niego.podzielam negatywną opinię o firmie energetyczne centrum,po prostu oszustwo.pozdrawiam i życzę powodzenia

Basia
@Robert

Drogi czytelniku miałam podpisaną z nimi umowę na okres 2 lat na usługi medyczne.Kiedy termin minął ja się zgapiłam i nie rozwiązałam umowy na czas a oni zaczęli przysyłać faktury co miesiąc i wtedy sięgnęłam do umowy i się okazało że mogę rozwiązać z nimi umowę ale z zastosowaniem 3 miesięcznego wypowiedzenia i tak zrobiłam.Napisałam wypowiedzenie powołując się na paragraf z umowy i wysłałam bez żadnego uzasadnienia bo takie miałam prawo ale za potwierdzeniem odbioru.otrzymałam zwrotkę kto odebrał a następnie dostałam pismo o terminie wygaśnięcia z nimi umowy czyli po trzech miesiącach.Błąd zrobiłam,że nie przypilnowałam terminu końca umowy bo tylko miesiąc bym płaciła a tak muszę 3.Oni odpowiadają ale tylko pisemnie a kontaktu żadnego już nie ma.A tak na marginesie na pewno z taką firmą nie podpiszę nigdy umowy.Pozdrawiam

Aleksander
@Basia

Poza wymienioną przez Ciebie sytuacją z potrzebą złożenia wypowiedzenia, aby umowa wygasła poleciłabyś pakiet usług, z którego korzystałaś? Chciałbym zweryfikować, czy mimo wszystko opłaca się skorzystać z ich oferty.

CTR

Tak. Kolejny kolejny krzak. Szukasz ludzi którym podobno możesz pomoc..

Beata
@Robert

Ja 2 lata temu wyslalam pisenma rezygnację z kontynuacji umowy poniewaz ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i teraz ściga mnie windykacja jakoby mam dług bo nie płacę a przecież dawno rozwiązała umowę. Ani razu się do tej firmy widmo nie dodzwoniłam a list był wysłany za potwierdzeniem odbioru wiec ktoś odebrał, czy ktoś mi powie w jaki sposób rozwiązać mój problem?

monika

czy udało się rozwiązac problem? jestem w podobnej sytuacji

@czarnabarbie

Prosze o kontakt na meila monika.cebernik@wp.pl, jak rozwiązała pani umowę z E.C , jestem w podobnej sytuacji

(usunięte przez administratora) w czystej postaci. Dostałem wezwanie do zapłaty, mimo, że wypowiedziałem umowę.

Marian

Napisz odwołanie, jeśli to nakaz sądowy.

CTR

Samo wypowiedzenie nic nie daje jak ma się zaległości płatnicze. Długi trzeba spłacać :)

Andy

W jaki sposób złożył Pan wypowiedzenie?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Energetyczne Centrum S.A.? Chętnie zatrudniają?

CTR

Czy możecie się ogarnąć? Spółka jest w stanie upadłości ...

Agata
@CTR

Skąd wiesz? Czytam że już 3 lata temu ktoś pisał że bankrutują... teraz to na serio?

@Agata

Nie bankrutują. EC jest w stanie upadłości zarządzana przez syndyka

@CTR

Nie bankrutują. Przeciwnie: są w znakomitej formie. Dlatego przeprowadzają postępowanie upadłościowe i sztuczkami prawnymi łupią naiwnych.

Julita

Właśnie upadli :)

Bronisław
@Julita

Seeerio? Co się stało? Wiesz coś więcej w tej sprawie?

Na jakie benefity można liczyć w Energetyczne Centrum S.A.?

Marian

Fantastyczne. Poczytaj sobie wypowiedzi na tym forum, a w google o statusie firmy w upadłości.

Meg

Proszę o @ do syndyk masy upadłości energetyczne centrum s.a. w upadłości. Zapłaciłam zaległości i chcę wysłać potwierdzenie żeby mnie po sądach nie ciągali.

Agus
@Meg

dok@ec.net.pl

Zofia

Mam z nimi umowę, kończy się w lutym, nie warto korzystać to moje zdanie. No chyba że ktoś jest hipochondrykiem i uwielbia latać po doktorach. Napiszę w lutym wypowiedzenie i koniec męki.

Aleksander
@Zofia

Jak długo pracujesz już w firmie Energetyczne Centrum? Widzę, że planujesz złożenie wypowiedzenia, dlatego może zechcesz podzielić się swoją szczegółową opinią związaną z tym pracodawcą? Pomoże ona lepiej zrozumieć, dlaczego planujesz odejście.

Iwona
@Zofia

Ja też mam umowę A czytam że oni bankrutuja zaden numer jest nie aktualny może Pani ma jakiś namiar bo ja 2 stycznia powinnam złożyć wypowiedzenie tylko gdzie jak nic nie aktualne.

Iwona
@Zofia

Też mam umowę chce złożyć rezygnację tylko gdzie żaden numer nie odpowiada firma oglosila upadłość może Pani ma jakiś kontakt .

Lila
@Zofia

Podpiszą na Ciebie nową umowę, bez Twojej zgody, tak jak załatwili moją mamę.

@Lila

Nie podpiszą a przedłużą jeśli nie wpłynie wypowiedzenie. Czytamy ze zrozumieniem warunki umowy :)

@Iwona

Wypowiedzenie złożyłam drogą e mailową

Kamila
@Zofia

Dobrze w takim razie, że wypowiedzenie udało Ci się złożyć bez większego problemu. Wcześniej jednak ktoś pytał Cię o powody rezygnacji z pracy w Energetycznym Centrum, a Ty na nie nie odpowiedziałaś. Może zrobisz to teraz? Dlaczego zdecydowałaś się na złożenie wypowiedzenia?

@Kamila

Pisałam wyraźnie!, pnę pracowałam nigdy u nich tylko miałam wykupiony ???? na świadczenie usług medycznych. Nie spełniał moich o czekiwan i przed upływem miesiąca końca umowy złożyłam wypowiedzenie. Od marca tego roku już nie ma umowy. Jednak dostaje e-maile żeby wrócić do nich. Na co nie ma mojej zgody. Okazało się ę w pracy mogę za 10 zł mieć PAKIET W LUXMEDZIE????, TO 55 ZL MNIEJ!

AgaB
@Zofia

Czy może mi Pani podać jakiś namiar...mail..nr telefonu gdzie mogę wypowiedzieć umowę... poproszę!

ad
@AgaB

dok@ec.net.pl a telefon 221237343 jest odbierany, wcale nie musiałam dużo czekać ;) może wszystko zależy od ilości dzwoniących osób...

ANIA
@Lila

od LUXMEDU DZIS otrzymałam takiego maila m.michalek@cuweig.pl

SYLWIA

CZY MOŻE PANI PODESŁAĆ WZÓR WYPOWIEDZENIA UMOWY

@SYLWIA

Wystarczy wiadmomość @ na adres dok@ec.net.pl. W treści @ proszę wpisać że wnioskuje Pani o rozwiazanie umowy.

CTR

Pobierz proszę aktualny KRS ul. ALEJA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, nr 55, lok. 27, miejsc. WARSZAWA, kod 02-797, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA

@CTR

Dziękuję. Wyślę tam listownie wypowiedzenie. Byłem pod tym adresem osobiście w grudniu 2021. Przez domofon ktoś wypierał się znajomości z tą firmą.

I super. Jak chcesz szybciej wyślij też @ na dok@ec.net.pl

@CTR

Tam też wysłałem w grudniu. Nie jestem pewien,czy moja umowa z EC jest aktualna bowiem od kwietnia 2021 do grudnia 2021 nie mieli umowy z Luxmedem /Luxmed im wypowiedział/ więc nie mogli w tym czasie wywiązywać się z zapewnienia mi pakietu. Ponieważ nie odzywali się więc pomyślałem, że upadli, i nawiązałem umowę z inną firmą. A tu w grudniu przysłali mi fakturę i twierdzą, że umowa jest kontynuowana. Traktuję to stanowisko grubym słowem.

@Marian

Umowa pomiędzy EC i LUXMED cały czas jest aktywna, nieaktywny może był pakiet w związku z zadłużeniem. Po jego spłacie pakiet został aktywowany.

@CTR

Oszukujesz. Wg informacji z infolinii Luxmedu nie mieliście z nimi umowy od 1 kwietnia 2021r. Nawiązaliście umowę 1 grudnia 2021 r.

@Marian

Kombinecje EC w moim przypadku były następujące. W styczniu 2020 r. wpłaciłem 60 zł zamiast 65. Przy następnych wpłatach te 5 zł zaliczali do poprzedniego miesiąca, a powstawała niedopłata 5 zł za miesiąc bieżący. Powstały zatem odsetki. Tak ciągnęli do kwietnia 2021 r. od którego nie mieli umowy z Luxmedem, a ja aktywnego pakietu. Faktur od kwietnia nie nadsyłali. W grudniu 2021 r. nadeszła faktura, której nie mam zamiaru płacić bowiem nie wyraziłem zgody na wznowienie umowy. Kłamliwie twierdzą, że pakiet był cały czas aktywny. W sierpniu 2021 r. miałem potrzebę skorzystania z niego i dowiedziałem się w Luxmedzie, że nie. Nabierają "frajerów" na kruczki prawne. Normalna firma nie utrudnia / uniemożliwia telefonicznego i adresowego kontaktu ze sobą jak oni.

@Marian

Dodam, że o zaległości 5 zł od początku nie byłem informowany. Pewnie taką praktykę stosowali w innych przypadkach. Wskazuje to na naciąganie klientów z zamiarem swego rodzaju (usunięte przez administratora)

@Marian

Nie prawda. Ktoś wprowadził w błąd. umowa pomiędzy EC i LUXMED jest cały czas aktywna

@Marian

Trzeba było wpłacić cała kwotę. Umowa EC z LUXMED była i jest aktywna. NA chwilę obecną to EC opłaca za Pana składki. To przez Pana działania pakiet została zawieszony. Proszę zapoznać się z korespondencją z EC. Od kwietnia do grudnia pakiet miał Pan nieaktywny i niefakturowany - niestety zobowiązania trzeba spłacać. Po spłacie części zaległości ma Pan pakiet aktywny.

@Marian

Pisze Pan bzdury Panie Sien...

@CTR

Sam opłacam składki do Luxmedu /od września 2021r/. poprzez innego pośrednika. Z EC nie mam umowy.

MARIAN

(usunięte przez administratora) naciągający sztuczkami prawnymi. Wypowiedzenie umowy wysłałem i otrzymałem zwrotkę, że adresat nieznany. Sprawdziłem w Luxmedzie, że wysłałem na prawidłowy adres.

WueS

Firma, która oszukała swoich klientów oraz firma, która w państwie prawa nie powinna być (ale jest) nieuchwytna dla osób z którymi zawarła i rozwiązała w dziwny sposób umowę. To jest skandal, którym powinna się zająć prokuratura.

@WueS

Nie jest - jest w stanie upadłości. A może jakieś konkrety odnośnie oszukania ?

G.K.
@WueS

Jak mozna sie skontaktowac z ta firma.? Dodzwonic sie nie mozma, na meile nie odpowiadaja, adresu tez nigdzie nie ma. Dziekuje za pomoc.

@G.K.

Pisz na dok@ec.net.pl

czy udało się rozwiązac problem? jestem w podobnej sytuacji

Ctr

Życzę powodzenia w odzyskaniu tych pieniędzy od Pana R. Z. Jak można być tak naiwnym i podatnym na jego obietnice? Miały być miliony i są ale w jego kieszeni. Jeśli myśli Pan (tak zakładam, jeśli się mylę to przepraszam) że te działania coś dadzą to niestety błąd. Proponuję zapoznać się z prawem dot. upadłości.

xyz
@Ctr

Panu proponuję się zapoznać. Gdyby to było tak proste jak jeden artykuł, który Pan przeczytał, żeby snuć mądrości, to można by było zadłużać i zamykać spółki bez konsekwencji. Pozdrawiam.

@xyz

Wysuwa Pan bledną tezę. Tu nie chodzi o jeden artykuł tylko o naiwność ludzi kupujących "obligacje" na podstawie umowy sporządzonej chyba na serwetce w ulubionej knajpce R.Z. Zadaje sobie Pan sprawę w której kategorii zaspokojenia mieszą się opisywane przez Pana należności z tzw. "obligacji"??? Z całego serca życzę powodzenia w odzyskaniu "należność".

CTR

W tej sprawie to postępowanie syndyk prowadzi.... Ale cóż zawsze można komuś dać zrobić ......

LM

bardzo proszę o kontakt w sprawie wyłudzania pieniędzy przez CE lizamona00@interia.pl. pomimo wypowiedzenia umowy nadal naliczane sa koszty

@LM

Jak już to EC - Energetyczne Centrum

LM
@LM

sprawa wyjaśniona z Syndykiem

Ines

Dzień dobry Można się kontaktować koło godz 17 ?

M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

CTR

Tylko po co? Wszelkie procedury zostały określone przez Syndyka (usunięte przez administratora) Kolejny sposób na zarobek?? Co Pani/Pan chce osiągnąć - jaka pomoc?

Czy ktoś posiada informacji od kiedy sa w upadlosci?skoro upadłośc to nie maja prawa pobierac pieniędzy a pobierali to gdzie one sa bo moje ubezpieczenie nie istnieje na ta chwilę czyli co zabieral je syndyk? Moze jakis pozew zbiorowy?

@Kasia

Mają prawo. Zapoznaj się proszę z info syndyka. LUXMED pozostaje aktywny (chyba że złożyłaś rezygnacje). Jeśli masz problemy z dostępnością do usług LUXMED - reklamuj

AgaB

Uwaga! Dostałam właśnie sądowy nakaz zapłaty.. posiedzenie niejawne, bez poinformowania mnie o terminie rozprawy, bez możliwości obrony i jakiejkolwiek argumentacji. Żądanie zapłaty za 4 m-ce...a dlaczego akurat 4??? A nie 7 albo 10??? Czysta kpina!!!

Afro

Identyczna sytuacja co u pozostałych osób z tym, że jmi udało się korespondować z syndykiem masy upadłościowej jakiś rok temu, gdy dostałam od nich wezwanie do zapłaty. Nadmienię, że umowę rozwiązała telefonicznie nie przedłużając abonamentu na długo przed pismem od Syndyka. Kobieta jakiś czas ze mną korespondowała, po czym zamilkła, gdy w kolejnym piśmie zagroziłam im, że sprawę przekazuję do swojego prawnika i niech się kontaktują dalej z Kancelarią. Cisza trwała aż do czerwca tego roku. Od miesiąca znów mnie nękają sms-ami i straszą windykatorem.

@Afro

bardzo proszę o kontakt, mam podobną sytuacje i nie wiem jak się za to "zabrać" lizamona00@interia.pl

Lucy
@Monika

Jestem w takiej samej sytuacji. Niestety za późno przeczytalam regulamin dot Lux Med dla klientów EC .Rozd. II pkt 3 jeśli na 90 dni przed upływem okresu umownego klient nie zloży oświadczenia o woli kontynuowania umowy to umowa zostaje przedłużona na czas nieokreślony. Pozostaje tylko 3 mczne wypowiedzenie.

@Lucy

Nie 90 tylko 30 dni

Zostaw merytoryczną opinię o Energetyczne Centrum S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energetyczne Centrum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energetyczne Centrum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energetyczne Centrum S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energetyczne Centrum S.A.?

Kandydaci do pracy w Energetyczne Centrum S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042