ITMAGINATION Sp. z o.o.

Witamy na oficjalnym profilu ITMAGINATION, na którym zapraszamy do rzetelnego oceniania nas w roli pracodawcy. Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i odniesiemy się do opinii obecnych, byłych, a także przyszłych pracowników firmy. Poniżej kilka słów o nas dla wszystkich, którzy jeszcze nas nie znają, a szukają najlepszego pracodawcy.

ITMAGINATION to firma zajmująca się doradztwem technologicznym, której celem jest wspieranie klientów na całym świecie.

Od 2008 roku ITMAGINATION z sukcesem zrealizowało ponad 500 projektów, dzięki którym nasi klienci mogą szybciej i lepiej wprowadzać innowacje, aby zyskać przewagę konkurencyjną. Jesteśmy doradcami i inżynierami pomagającymi firmom przewodzić w cyfrowym świecie i budować lepszą przyszłość.

Pomagamy dużym przedsiębiorstwom, w tym firmom z listy Fortune 500, dostosowywać, modernizować i przyspieszać innowacje poprzez dostarczanie szerokiej gamy usług cyfrowych.

Top Startupy i Scale-upy zwiększają swoje szanse na odniesienie sukcesu na rynku z pomocą ITMAGINATION, dzięki zapewnieniu przez nasze zespoły wysokiej jakości usług w odpowiednim czasie.

Jesteśmy firmą działającą w pierwszej kolejności w Unii Europejskiej z siedzibą w Warszawie.

Nasi klienci działają w branżach: Bankowość i Fintech, Telekomunikacja, Ubezpieczenia, Handel Detaliczny i E-commerce, Media, FMCG, Budownictwo i Górnictwo, Medtech i Healthtech, tradycyjna opieka zdrowotna, farmaceutyka i inne.

Pomagamy liderom skutecznie stawić czoła największym wyzwaniom i urzeczywistnić ich wizję.

Nasze wartości to Transparentność, Partnerstwo i Profesjonalizm.

ITMAGINATION Sp. z o.o.