Opinie o eConsulting Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy eConsulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w eConsulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eConsulting Sp. z o.o. w Pruszków

Czy pracodawca eConsulting Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

scott
@HR

Co to za 'różne narzędzia motywacji' ? Nie brzmi to dobrze. Proszę o wyjaśnienie

HR

Tak, owszem. W eConsulting motywujemy naszych pracowników w przeróżny sposób. Kluczem do utrzymania wysokiej motywacji jest poznanie indywidualnych potrzeb poszczególnych pracowników. Dlatego w eConsulting regularnie stosujemy różne narzędzia motywacji, wspierając ich w materialny jak i niematerialny sposób.

Iza
@HR

A można się dowiedzieć o jakich konkretnie narzędziach jest tu mowa? ;)

@Iza

Konkretnie zapraszam do bezpośredniej rozmowy. To podejście, które niewątpliwie stosujemy i nas wyróżnia :) Iza, jeśli jesteś naszym pracownikiem, to liczę, że wiesz, jakie przysługują Ci benefity, a kandydatom są prezentowane podczas procesu rekrutacyjnego. Niewątpliwie jednak niematerialne instrumenty motywowania dopełniają te materialne, które stworzone są w eConsulting w sposób odpowiadający na potrzeby danego zespołu. Natomiast te, które bezsprzecznie stosujemy w naszej organizacji to: polityka otwartych drzwi polegająca na transparentnej komunikacji, tworzenie przyjaznej kultury organizacji, systemy rozwojowe, styl zarządzania, partycypacja, szkolenia i doskonalenia zawodowe, ocena wyników i stanowiska pracy, komunikacja wewnętrzna, warunki i narzędzia pracy, treść pracy, badanie satysfakcji pracowników.

Emilia
@HR

A w jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie ? :)

@Emilia

w eConsulting prowadzimy wiele rekrutacji, wszystko zależy od danego stanowiska oraz zespołu, do którego potencjalnie chcesz dołączyć. Nasz zespół Rekruterów to Twoi partnerzy w prowadzonym procesie, do których zawsze możesz się zwrócić z tym pytaniem, a oni niewątpliwie udzielną Ci odpowiedzi. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest w formie dialogu, traktujemy naszych kandydatów po partnersku, dlatego warto się zastanowić, jakie Ty możesz zadać nam pytania.

scott Nowy wpis

kandydat

Niestety, po miesiącu od drugiego etapu(technicznej rozmowy rekrutacyjnej na full-stack developera), mimo odpowiedzenia na wszystkie pytania, nie dostałem żadnego kontaktu zwrotnego ani feedbacku.

Odpowiedź Nowy wpis
@kandydat

Kultura feedbacku jest bardzo istotnym elementem każdej rekrutacji. Upewnimy się, że nasz proces udzielania feedbacku jest standaryzowany i konsekwentny dla wszystkich kandydatów, niezależnie od etapu rekrutacji czy wyniku rozmowy. Każda informacja, jak ulepszyć ten proces jest cenna i zachęca do ciągłego rozwoju i stwarzania jak najlepszych doświadczeń dla kandydatów.

Ooo Nowy wpis

Dzień dobry. Wczoraj na stronie dodano ofertę dla PL/SQL Developera. Targetuję z góry w tryb zdalny. Zakres zadań jest oczywiście jasny, interesuje mnie opis procesu rekrutacji a zwłaszcza części technicznej. czego mogę na niej się spodziewać?

Justa

Ciekawe kto jest zasadniczo odpowiedzialny za dawanie feedbacków i tym podobnych. chodzi mi o to, że jak dział ma leadera to on też powinien zwracać na to uwagę? poszukują po prostu Recruitment Team Leadera, oferta w zasadzie już wygasa, był ktoś może na rozmowie? ciekawi mnie jak w tym przypadku podchodzą do kandydata

Odpowiedz Nowy wpis
@Justa

Warto podkreślić istotę udzielania feedbacku w procesie rekrutacji. Jest to kluczowy element kultury organizacyjnej, który wpływa na ciągłą poprawę i rozwój jako organizacja. Niezależnie od wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, udzielenie feedbacku kandydatowi jest niezmiernie ważne. Zarówno pozytywne, jak i konstruktywne opinie pomagają kandydatom zrozumieć ich mocne strony oraz obszary, w których mogą się jeszcze rozwinąć. Rekruterzy, którzy kontaktują się z wybranymi kandydatami, udzielają informacji zwrotnej na każdym etapie rozmowy. Niezależnie od tego, czy kandydat zostaje wybrany do kolejnej rundy, czy też nie, ważne jest, aby dana osoba otrzymała konkretny feedback dotyczący rozmowy.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w eConsulting Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Marketing Specialist?
logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Starszy Analityk w firmie eConsulting Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 11000 , jeśli chcę pracować na Starszy Analityk?

Jaki jest styl zarządzania w eConsulting Sp. z o.o.?

Wicek

Typowy dla firmy malej polskiej firmy rodzinnej. Resztę dopowiedz sobie sam.

Jakie narzędzia pracy zapewnia eConsulting Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Paulina

eConsulting zapewnia pracownikom wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy :) Jeśli telefon służbowy jest akurat niezbędny do wykonywania pracy to pracownik go otrzyma.

Helena
@Paulina

Czyli dostają tylko to co konieczne? ;) Czy jednak jeszcze coś ekstra, chociaż jakieś dobre premie? kto się zatrudnia teraz u pracodawców, którzy dają minimum takie

@Helena

Heleno, moja poprzednia wiadomość była odpowiedzią na pytanie dotyczące narzędzi pracy :) Jeśli pytasz o coś ekstra to eConsulting oferuje wiele benefitów z różnych obszarów w tym też premii. Oczywiście wszystko uzależnione jest od zespołu/obszaru, do którego dołączysz. Podczas procesu rekrutacji przedstawiamy wszystkie dodatkowe korzyści.

Kreatywna chica

Pracuję w eConsulting już trochę i jest to bez dwóch zdań najlepsza firma, w której miałam okazję pracować, a trochę już ich było. Jest tutaj wszystko czego trzeba. Stawki są konkurencyjne, praca jest stabilna, a za efekty jest się odpowiednio wynagradzanym - są awanse i premie. Benefity rozgległe, od pakietu medycznego, karty Multisport aż po owoce, chleb, jogurty, herbatki, itd. dostępne codziennie w kuchni. Jeśli komuś zależy na rozwoju zawodowym, to zdecydowanie jest to odpowiednie miejsce. Bez wahania polecam pracę w eConsulting!

Emilia
@Kreatywna chica

Piszesz o wielu atutach pracy w firmie, mogłabyś powiedzieć, jaka jest atmosfera między pracownikami a kierownictwem? A jak w eConsulting ze szkoleniami? Firma daje możliwość uczestniczenia w jakichś kursach doszkalających?

Kreatywna chica
@Emilia

Kierownictwo wspiera swoich pracowników, są otwarci na pomysły, zwiększające efektywność procesów, a także na ich wdrożenie. Oczywiscie firma eConsulting posiada budżet szkoleniowy dedykowany dla każdego działu. Pracownicy mają prawo zgłosić zapotrzebowanie na dane szkolenie, ale oczywiście musi ono być uzasadnione i związane z tematyką wykonywanej pracy. Ja sama uczestniczyłam w szkoleniu, które bylo mi potrzebne do zgłębienia określonego tematu w mojej pracy.

Pracuję w eConsulting już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że zespół jest świetny, atmosfera rodzinna, a przy tym wszyscy nastawieni są na rozwój i wspólne zdobywanie kolejnych sukcesów. Po doświadczeniach w różnych firmach, śmiało mogę stwierdzić, że firma ta (jako jedyna w której byłam) łączy w sobie atmosferę z firm do których idzie się po studiach (czyli najlepszą), z taką gdzie bardzo ważny jest rozwój i kolejne kroki kariery.

Rafał

@Pracownik Dlatego w zeszłym roku odeszło kilkanaście osób bo firma taka cudowna :D

Czym eConsulting Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Paulina

Cześć, siłą naszej firmy są pracownicy i zawsze to powtarzamy. Zachęcamy różnorodnością oferowanych stanowisk. W ciągu kilkunastu lat istnienia firmy na rynku udało nam się zbudować stabilny zespół ekspertów, którzy oprócz wiodących technologii programistycznych posiadają również ogromną wiedzę z zakresu walidacji, systemu Cornerstone OnDemand oraz Salesforce.com. Co oferujemy dodatkowo: • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zorientowanej na rynki zagraniczne • Szkolenia i rozwój ukierunkowany na podnoszenie kwalifikacji zawodowych • Pakiet Medicover • Kartę MultiSport • Atrakcyjny program rekomendacji • Zajęcia językowe (język angielski) • Zajęcia sportowe • Częste spotkania i imprezy integracyjne • Bogato wyposażoną kuchnię w naszych biurach w Warszawie oraz we Wrocławiu (produkty śniadaniowe, napoje, soki, świeże owoce i warzywa itp.)

Były pracownik eConsulting

Pracowałam dla firmy eConsulting przez dłuższy czas. W firmie jest kilka działów i każdy różni się nieco od siebie, ale wspólne cechy to na pewno świetna atmosfera. Fantastyczni ludzie - "do tańca i do różańca". Bardzo dobre zaplecze socjalne - integracje (wyjazdy nawet po kilkaset km do eksluzywnych hoteli w górach itp. paintball, narty, amfibie. Do tego integracje mniejszych zespołów i wypady do b.dobrych restauracji. Dobrze wyposażona kuchnia - sokowirówki, owoce, pełne lodówki z "firmowym prowiantem", maszyny do hot-dogów itp. Firma oczywiście nie jest instytucją charytatywną i musi zarobić, ale z tego co mnie dochodziło, marże są typowo rynkowe. Duże możliwości rozwoju, w firmie widać postęp w zasadzie z roku na rok. Prezes firmy może się pewnym osobom wydawać specyficzny, bo taki jest, ale raczej pozytywnie. Na pewno jest godny zaufania i DBA O SWOICH LUDZI! Polecam eConsulting jako pracodawce.

Była pracownica
@Były pracownik eConsulting

Pracowałam kilka lat i to co można przeczytać powyżej to czyste zakłamanie rzeczywistości albo próba podbudowania opinii. Brak rozwoju, szkolenia od święta i to organizowane grupowo w siedzibie w Wrocławiu bo taniej. Aby kogoś wysłano na zewnętrzne trzeba się dłuuuugo prosić no i podpisać kolejna lojalkę. Jedynym plusem są konsultanci, przez co atmosfera jest ok. Najgorszą zmorą są panowie na stanowiskach menadżerskich, typowe kolesiostwo nie poparte zbytnio wiedzą w zakresie IT Quality. Kolega powyżej chyba z choinki się urwał bo przez te kilka lat w życiu nie widziałam amfibii na integracji. Podsumowując jeśli ktoś chce mieć zakaz na firmy dla których nawet 1zł nie przepracował i być częścią kolesiowskich układów to może spróbować. Rok, dwa wytrzymacie a później złapie Was obrzydzenie i brak motywacji.

Załamka

Unikajcie tej firmy. W raz z nowym rokiem próbują dawać ludziom nowe aneksy gdzie zakaz konkurencji ma dotyczyć wszystkich klientów firmy a nawet tych z którymi prowadzili rozmowy. Żałosne podejscie do motywowania ludzi

@Załamka

Rozumiem złość i rozgoryczenie, jakie może spowodować Aneks takiej treści jak przedstawiono to powyżej, natomiast ich treść jest zupełnie inna. Przykro mi, że w konsekwencji niezrozumienia bądź niedokładnego przeczytania Aneksu, pojawia się opinia całkowicie nieprawdziwa, a osoba to pisząca nie zadała sobie trudu, żeby w pierwszej kolejności swoje wątpliwości rozwiać poprzez rozmowę z odpowiednimi osobami. Naszym celem zawsze była, jest i będzie jasna komunikacja z pracownikami. Serdecznie zapraszam do kontaktu z managerem, aby wyjaśnić sytuację.

Ola

@Mikołaj a na jaką kwotę ten bon do rossmana?

Mikołaj
@Ola

@Mikołaj

a w tym roku Empik na 100zł - miło :)

Czy w eConsulting Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Paulina

Pracownicy co roku w eConsulting otrzymują upominki świąteczne.

Mikołaj

Bilet do kina albo bon do rossmana

Czy w eConsulting Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Paulina

eConsulting daje możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych przez różne formy szkoleń - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Takie formy podnoszenia kwalifikacji zawodowych muszą być zgodne z kierunkiem planowanego rozwoju. Zależy to również od przynależności zespołowej i projektowej. Podczas procesu rekrutacyjnego oraz on-boardingu jest miejsce na takie właśnie pytania. Zapraszamy do eConsulting :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia eConsulting Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

eConsulting zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania zadań służbowych. Samochód służbowy także w sytuacji gdy wymagane są częste wyjazdy służbowe np w przypadku sprzedaży. Pojedyncze delegacje są organizowane przez firmę i opłacane wszelkie koszty podróży oraz zakwaterowanie.

Jak wygląda ścieżka awansu w eConsulting Sp. z o.o.?

Mentalista

Nie wyglada, bo takich nie ma. Omijać te firmę szerokim lukiem. Zreszta pewnie niedługo się sama zwinie, wszyscy wartościowi pracownicy juz dawno pouciekali.

@Mentalista

Dlaczego radzisz omijać eConsulting? I dlaczego pracownicy uciekają? Co jest nie tak u tego pracodawcy?

Barambam
@Natalia

Atmosfera straszna plus wlasciciele ktorzy stosuja mikro-management na kazdym kroku. Brak zaufania do pracownikow, zamordyzm i przedpotopowa kultura pracy - do wlasciciela trzeba mowic na Pan. Welcome back to 90s!!! Jesli kogos to bawi...

Y
@Barambam

Pracuję w tej firmie już kilka miesięcy i nie słyszałem żeby ktoś się skarżył na "przedpotopową kulturę pracy". Moim zdaniem praca jest bardzo dobra, współpracownicy pomocni i przyjemni w kontaktach. Wyposażona kuchnia w produkty żywnościowe oraz napoje jest super benefitem z którym nie spotkałem się w poprzednich firmach. Jeżeli chodzi o mówienie do szefa per Pan wszystko zależy od Twojego podejścia. Ja osobiście nie wyobrażam sobie mówić do właściciela firmy na Ty.

@Y

@Y mnie również nie przeszkadzają formalne stosunki z przełożonym. Pomógłbyś mi rozstrzygając, czy te 50-54PLN/h dla specjalisty LMS jest stawką netto, czy też brutto?

@Natalia

Może ja pomogę. Stawki przez nas podawane są zawsze netto przy założeniu że jest umowa B2B czyli dodatkowo + VAT.

Daniel

Może dowiem się czy aktualnie są prowadzone rekrutacje i na jakie stanowisko?

@Daniel

Widzę, że na stronie są aktualne oferty: http://econsulting.pl/oferty-pracy/

@Daniel

Owszem, w chwili obecnej firma eConsulting prowadzi szereg rekrutacji na naprawdę różne stanowiska w wielu miastach w Polsce. Niestety żadna z nich nie dotyczy Pruszkowa, którego dotyczy ten wątek. Zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej, do której link podał użytkownik @Michał. Znajdziesz tam szczegółowe informacje o poszczególnych stanowiskach wraz z szacunkowym wynagrodzeniem oferowanym za pracę na nim. Czy zechcesz proszę napisać jeszcze, jakiego rodzaju praca w tej firmie Cię interesuje?

Rekruter
@Daniel

Wszystkie dostępne wakaty są dostępne na naszej stronie: https://econsulting.pl/nowe-oferty-pracy/

P

Koszmarna atmosfera.

Pracuję w eC już jakiś czas. Mam styczność z Warszawskim biurem, które jest świetnie wyposażone. Fajnym benefitem jest pełno jedzenia w kuchni: owoców, warzyw, tostów, serków, wędlin, nie trzeba zabierać drugiego śniadania. Wynagrodzenia są dość wysokie. Również jest miła atmosfera, szczególnie w dziale rekrutacji :) Projekty są różne, dla rożnych klientów więc tutaj nie wiem jak jest u wszystkich. Osobiście poleciłam eC, nawet swoim znajomym.

Zostaw merytoryczną opinię o eConsulting Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w eConsulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy eConsulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eConsulting Sp. z o.o.?

eConsulting Sp. z o.o.