PSI Polska Sp. z o.o.

Kariera

Własne produkty, niebanalne projekty

PSI powstało w 1969 roku w Berlinie. Dzisiaj koncern ma biura w 28 lokalizacjach na całym świecie i zatrudnia 1700 pracowników.

Nasza historia w Poznaniu rozpoczęła się w 2004 roku. Na początku byliśmy kilkunastoosobowym zespołem, a po 12 latach PSI Polska to 200 osób pracujących na rzecz Klientów w Polsce i na wszystkich kontynentach.

W PSI Polska tworzymy, rozwijamy i wdrażamy autorskie oprogramowanie, które obsługuje procesy biznesowe w obszarze produkcji, logistyki, energetyki i transportu publicznego.

Nasz kod napędza świat

Od huty stali w Kalifornii, poprzez produkcję superszybkich pociągów w Chinach, po oprogramowanie sterujące pracą zapory wodnej na rzece Sungai Muda w Malezji.

W Polsce nasz kod:

• kieruje ruchem tramwajów w zajezdni MPK na Franowie
  • zarządza centrum logistycznym LPP o powierzchni 70 tysięcy m2
  • steruje produkcją aut grupy Volkswagen

W PSI Polska możesz pracować w jednym z 4 Działów: Production&Logistics, Energy Management, R&D i Head Office. Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie: www.psi.pl/pl/kariera/kariera-w-psi-polska

W pracy wykorzystujemy głównie technologię JAVA, a także C++ i .NET.

Przejrzysta ścieżka rekrutacji

Proces rekrutacji w PSI to czas dla Ciebie i dla nas, aby lepiej się poznać. Dowiesz się jakie mamy oczekiwania, a my sprawdzimy Twoje kwalifikacje. Zależy nam na jak najlepszym wykorzystaniu Twoich umiejętności i predyspozycji, dzięki temu trafisz do właściwego działu i obszaru.

Pełen pakiet informacji o firmie

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej otrzymasz pakiet informacji o firmie i możliwościach rozwoju w PSI Polska, które przekaże Ci reprezentant Działu HR. Będzie to pierwsza część rozmowy, która potrwa ok. 30 minut.

Rozmowa techniczna

W drugiej części spotkania przygotuj się na pytania techniczne dotyczące Twojego obszaru specjalizacji, które zada manager lub członek zespołu programistów. Ta część potrwa ok. 60 minut.

7 dni na informację zwrotną

Jeśli nie mamy żadnych wątpliwości, zaprosimy Cię na uzgodnienie warunków współpracy. Zawsze możesz liczyć na nasz rzetelny feedback.

PSI Polska Sp. z o.o.