Opinie o VoipSwitch Ltd w Wrocław

VoipSwitch Ltd(www.voipswitch.com) jest częścią grupy Voiceserve Ltd, korporacji notowanej na giełdzie kapitałowej w USA (VSRV). Do grupy należą firmy zajmujące się różnymi aspektami telefonii internetowej, od oprogramowania, poprzez usługi dla klientów końcowych, do wymiany ruchu na poziomie między operatorskim. Ważną pozycję w strukturze grupy zajmuje VoipSwitch INC, firma tworząca oprogramowanie - zintegrowaną platformę VoIP dla operatorów (ITSP). Główny produkt, softswitch klasy 5, jest rozwijany od ponad 10 lat i należy do ścisłej czołówki w tej kategorii rozwiązań na świecie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VoipSwitch Ltd w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do VoipSwitch Ltd odbywa się w siedzibie firmy?

Czy VoipSwitch Ltd oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

lucas Nowy wpis

można spodziewać się B2B i nieopłaconych faktur za swoje usługi

Karol Nowy wpis

Do kiedy wysyłacie dyspozycyjność ?

@olech a napiszesz coś więcej o firmie?

@Marcin

Ja mogę Ci napisać, że firma jest mi winna kilka tys. PLN za usługi. Nigdy nie uregulowali płatności. Oszukali tylu pracowników i klientów, że wątpię, żeby ktokolwiek chciał z nimi jeszcze robić interesy. Zresztą firma znika z rynku. Za wiele o nich nie poczytasz w firmie... zero marketingu.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VoipSwitch Ltd? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
olech

@Paweł Firma normalnie działa i to dobrze działa. Skąd takie zdziwienie?

Radek
@olech

Stąd, że mi oraz wielu byłym pracownikom, z którymi jestem w kontakcie, wciąż nie zapłacili zaległych pensji.

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w VoipSwitch Ltd?

A ta firma jeszcze istnieje?

NIKT
@Paweł

Istnieje i ma się jako tako. Nie pracuję dla Voipswitcha, ale miewam z nimi kontakt. Wciąż sprzedają i robią jakiś tam support.

Maja

Podpowiedzcie mi czy są w firmie jeszcze płatne praktyki?

Alicja

@John czy do dziś nie dostałeś wynagrodzenia? @programista a czy Ty pracujesz obecnie w firmie VoipSwitch Ltd? Czy dostajesz pensję na czas czy nie? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

@Alicja

Alicja, to normalne funkcjonowanie tej firmy i robią to od lat. Współpraca na zasadzie działalności, przelewy zza granicy, a potem przestają płacić, w końcu rezygnujesz i jesteś w plecy ostatni miesiąc lub dwa lub trzy (zależy kiedy zrezygnujesz). Zrezygnowało tak kilkadziesiąt osób na przestrzeni lat (policzcie sobie jakie to kwoty).

Alicja

@Johanntak adres to Plac Powstańców Śląskich 16. Czy ktoś pracuje w VoipSwitch Ltd i wypowie się na temat warunków pracy? Jaka panuje atmosfera? Czy jest możliwość rozwoju w firmie poprzez awans?

@Alicja

Firma, która ma w zwyczaju nie płacić pracownikom wynagrodzenia. Unikać jak ognia. Brak jakiegokolwiek rozwoju.

Programista
@John

Potwierdzam. Firma chyba upada. Ludzie sami rezygnują z powodu zaległości w wypłacaniu pensji. Nie ma opcji umowy o pracę z polskim pracodawcą.

Staś
@Programista

Gość pisze jak jest. Nie polecam, strata czasu i brak wynagrodzenia.

Johann

Jestem w Warszawie we wtorek i środę. Cieszy się około 2-3 godzin internetowych i kawy. Płacenie gotówki. Czy adres jest poprawny: Plac Powstańców Śląskich 16 ? Byłby super, klient jest bardzo blisko zparteskjie@icloud.com

Alicja

Firma VoipSwitch Ltd otrzymała również wiele nagród. Możecie się z nimi zapoznać w zakładce 'Awards', zamieszczonej przy wątku firmy: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,861187,0,0,awards

zielona_latarnia

A ja tu pracuję i nie narzekam ;) Cięższy okres był - owszem - ale już dawno się skończył - przynajmniej w mojej ocenie. Mi kasa przychodzi na czas a i z managementem dogaduję się bez problemów. Acha: nie ma tu miejsca dla obiboków, więc jeśli ktoś szuka pracy w czasie której będzie siedział np. na FB to niech od razu sobie daruje. A może ktoś z rozgoryczonych przedmówców na to liczył ??? hmmm... ;)

To bardzo interesujące co Pan pisze. Wygląda na to, że w Firmie wszystkie rozmowy na linii pracownik - pracodawca były prowadzone na forum publicznym, zapewne na rynku pod pręgierzem.

luk

Również nie polecam nikomu pracy w tej firmie, chyba że jest się masochistą. Niestety to co pisano wcześniej jest prawdą. Jeszcze rok temu nie było tak źle, ale potem było już tylko gorzej. (usunięte przez administratora)

m3

(usunięte przez administratora), z daleka omijać

Zostaw merytoryczną opinię o VoipSwitch Ltd - Wrocław

VoipSwitch Ltd