Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Jaka atmosfera jest między działami w Nobilon?

@Mała

Popieram zapowiadają się dzień wcześniej nawet jak termin przypada kilkanascie dni wcześniej i nie interesuje ich że to ostatnie pieniądze

Właśnie jestem nowym pracownikiem i wiem ze są tu osoby z wieloletnim stażem np W mojej ekipie tylko ja jestem nowy. Ludzie po co tyle jadu.

@NieNowa

Jak 2 lata to znaczy, że jak najbardziej da się pracować. Dużo słów w wątku pada na temat atmosfery, u ciebie na dziale jak byś ją określił? Pensje zawsze macie w terminie?

Zielonego pojęcia nie mam gdzie firma wystawia ogłoszenia, że śladu po nich nie ma, jeśli nie liczyć takiego, co się pojawiło 7 lat temu i było dla Kierownika Zespołu Doradców. Jedno co dobre, że zamieścili widełki płacowe: 4 000–6 000 zł brutto. Czy dziś te 6k podstawy jest dostępne dla doradcy?

ONa
@Nowy

Jakiego jadu ... ? Odpowiadamy tak jak jest ! Wieloletni stażem hmmm 5 osób w firmie. W tym czasie w ciągu ostatniego roku na twoim miejscu było co najmniej 8 innych ludzi. Pracuje tu jakiś czas i mogę powiedzieć śmiało że nic mnie nie zatrzyma jak znajdę inną pracę. Nie spotkałam się nigdy z takim traktowaniem pracowników ! Czasy (usunięte przez administratora) minęły ale nie każdy to rozumie .

Dziwne
@ONa

To widocznie poznałaś mało osób. U mnie w regionie jest znacznie większa grupa starszych pracowników. A gdybym miał przejmować się tym ze przede mną było dużo innych to nigdzie pracy nie znajdziesz. Bo skoro by byli to ja nie miałbym pracy.

Iwonka
@Nowy

Spoko nie przejmuj się że jest wielu pracowników z wieloletnim stażem myślę że jak zobaczysz gdzie przyszedłeś i jak to wygląda to daję ci góra miesiąc lub dwa także nie zawracaj sobie tym głowy

@Iwonka

Takie bzdury wypisujesz. Sądzisz ze nie mam prawa do swojego zdania i obserwacji. Skoro Ci nie pasowało to twoja sprawa, Dla mnie jest ok i po co te kąśliwe uwagi.

@Nowy

Fajnie byłoby jakby ktoś opisał te rzeczy z uwag... Piszecie jakimiś rebusami i ciężko się domyśleć na co trzeba zwrócić uwagę podczas rekrutacji...?

NieNowa Nowy wpis
@Iwonka

Praca jak praca. Jak komuś chce się pracować to pracuje. Ja jestem prawie dwa lata i nie narzekam, wynagrodzenie też jest Ok. Uważam że to kwestia podejścia do pracy jak ktoś woli narzekać zamiast pracować to nigdzie miejsca nie zagrzeje.

@NieNowa

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Nobilon? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Piotrex79

Witam. Chcialbym podzielic sie opinia o NOBILON (rent Consulting). Tydzien temu skontaktowal sie pan Adrian Stasiak, przedstawia sie jako windykator. Typa nie znam,typa nie widzialem, a usiluje ode mnie (usunięte przez administratora)kwote 310zl, bo napisal ze mam zaleglosci na kwote 1500zl.Straszy mnie, ze mam miec pieniadze, jak nie mam to podjedzie do mojego pracodawcy I od niego wezmie 310zl.Malo tego podal mi pan Adrian Stasiak dwa numery kont I na jedno konto mam wyslac 100zl a na drugie konto kwote 210zl.Pan Adrian Stasiak to jakis gosciu narwany, opryskliwy. Zglaszam na Police, za nekanie I (usunięte przez administratora).Mam zachowane jego smsy, mam jego nr telefonu I jego dane.

@Piotrex79

No tak, a z regulaminem się Pan zapoznał, wie że nie podaje się imienia i nazwiska? Zresztą niech zajmuje się tym administrator co najwyżej. A co do samej roboty w firmie, to kto z osób tu pracujących przybliży, jakie szkolenia są oferowane zaraz po zatrudnieniu, no i czy można robić na cały etat na umowę o pracę? Pytam o infolinię, co to podają na firmowej stronie, że funkcjonuje od poniedziałku do piątku, od 09:00 do 16:00?

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Jakie wartości są cenione w Nobilon?

Na jakim stanowisku tam pracujesz, jeśli to nie tajemnica? Każdy może przecież taki ogólnikowy komentarz dodać. I jakie są aktualnie zarobki, jeśli się orientujesz?

Jaka atmosfera jest między działami w Nobilon?

Był widział

Super nie trzeba męczyć się na szkoleniach bo kto organizuje szkolenia dla pracowników co pracują miesiąc. Kadra kierownicza zawsze cię doceni i zwolni bez powodu. Możesz liczyć na minimalną krajową za jedyne 16 godzin pracy dziennie !!! Atmosfera super nikt nikogo nie zna nie ma szans się poznać tak szybko się Ludzie zwalniają . Kierownicy super ogarnięci wykształceni wyszkoleni (w skrócie takie tam (usunięte przez administratora) Potrzebujesz pracy w której się NIE rozwiniesz nie zdobędziesz nowych umiejętności jesteś osobą mało ambitna, potrzebujesz aby ktoś cię traktował jak (usunięte przez administratora) zadzwoń na infolinię i jutro masz pracę ;-) zawsze potrzebują bo .....

@Był widział

Bo poszedłeś na pseudo L4 w 3 tygodniu pracy, to nic dziwnego, że bzdury wypisujesz. A no tak bo od psychiatry było. Normalnie pracownik miesiąca z Ciebie. Lepiej pochwal się jak firmy zmieniasz i pokaź referencje od byłych pracodawców albo może jakieś świadectwo pracy?????

Bcg

Odpowiedź wskazuje poziom na jakim jest kadra kierownicza (taki trochę prymitywny). Pracownik poszedł na L4 w 3 tygodniu pracy ? Idealnie pasuje do powyższej informacji że pracują ludzie tu maksymalnie miesiąc ! Zresztą od klientów się słyszy to samo:" znów ktoś inny ? Co miesiąc ktoś inny przyjeżdża po kasę."

Jerzy
@Bcg

Często zdarza się tu robić dłużej niż 8h dziennie i jak to jest rozliczane? Takie zostawanie dłużej w pracy jest dla chętnych?

Potwierdzam max 2 miesiące jeden pracownik i znów ktoś inny po pieniądze

Była pracownica
@Jerzy

Nigdy nie pracowałam poniżej 12 godzin a i taki był problem ze pracuje za mało! Płaca 3000 śmieszna za tą pracę .

@Była pracownica

I z pewnością tyle samo premi! Jeśli przyjadą nie zapowiedziani! Albo nękają klienta w sobotę lub niedzielę! Gdzie jakiś szacunek do klienta! Spłacić to i jak najdalej!

Mała

Niestety było wiele sytuacji jak pewna Pani w pòźnych godzinach wieczornych (piątek ) wysyła sms że będzie jutro ! Nawet w niedzielę przejeżdżała! Może to gdzieś trzeba zgłosić? O ile jest w tej firmie jakiś kierownik na poziomie .

Nie ma nikogo elokwentnego

Kamilek

Po trzech miesiacach pracy, kolega sie zwolnil i dostalem 2x wiekszy teren do zbiorek za te same pieniadze, polecilem pracownika i mimo obiecanych pieniedzy nie dostalem ich, potem moj stan sie pogorszyl i poszedlem na operacje i mialem 3 tygodnie zwolnienia, tego samego dnia co dalem zwolnienie mnie zwolniono

Xcv

Praca dla osób bez ambicji ... Kierownictwo traktuje pracowników jak zło konieczne w firmie od lat trwa rotacja niespotykana w żadnej formie średnio ludzie tu pracują 2 miesiące NIE POLECAM

Barbara
@Xcv

Serio taka rotacja? No to jaka umowę dostają pracownicy, że tak szybko są w stanie odejść? Jest UoP czy inna? Jakiś czas wypowiedzenia tam jest?

Johny

Jak to nie pracuje? Ostatnio była jeszcze jak byłem :o

Weronika

Tzn że będzie firma szukała kogoś na jej miejsce czy raczej rekrutacja wewnętrzna? Skąd tekst o przyjaźni? W firmie rządzą układy?

agata

Jak to nie pracuje? co się stało?

Ooo

To się ubawiłem. To komu na odcisk nadepnęła. Co pogoniła Was (usunięte przez administratora) z rynku. Lepiej się pilnujcie bo zaraz Wam poznikaja te pieniądze wyłudzane na zasiłki, us, mops. Tylko czekam….Sz, B, K etc

Huhi

A to już jakiś problem widzę .I tym się różni od Ciebie że nadal pracuje ,a jak nie będzie to moze Ciebie zatrudnią (choć bardzo w to wątpię) i błysniesz jak buldog (oczywiście francuski )swą elokwencją , prezencją,pracowitością (żart)bo tylko wysługiwać się potrafisz innymi .Warui ...pilnuj pilnuj ,warcz ... bo jeszcze Ciebie zastąpi :):) To była by porażka dopiero

Odaaj
@Ooo

Dokładnie tak .Nierozliczone pieniądze z działalności wystawiane rachunki do firmy ,nie odprowadzane do skarbówki ,mało tego jeszcze pobieranie pieniędzy dla bezrobotnych gdzie się aktualnie pracuje ! To hit .Pobieranie zasiłków ,ukrywanie dochodów to będzie bolało jak trzeba będzie oddać i karę zapłacić i długo się tłumaczyć .Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada :)

Haha
@Odaaj

Idealny pracownik nobilonu oczywiście (usunięte przez administratora) (w czasie gdy pracowała/pracował referencje były idealne ). Naprawdę dziwię się jak taka firma jeszcze istnieje że to już dawno nie padło to cud ! Tam chyba nikt normalny nigdy nie pracował

Czy może ktoś zna telefon do osoby rekrutującej w okolicach Gdańska? Jestem zainteresowany pracą.

Pozyczki

A co to się dzieje w tym nobilonie że wasza najlepsza kierowniczka i dyrektorka i prezeska rzęsa wydzwania po innych firmach pożyczkowych proponując przejście z zespołem doradców.... Czyżby skończyła się miłość

Bcg
@Pozyczki

Tylko kto z nią pójdzie ?? Zresztą każdy już szuka czegoś innego nie znam nikogo tu pracującego kto wiąże z tą firmą jakakolwiek przyszłość ...

Hihi
@Pozyczki

To jest jakaś poducha .Co Wy pier.....ona tam do końca życia będzie pracować tak kocha swoją firmę :) Iwonka ona nawet za miliony by dla Ciebie nie pracowała weź whisky i napij się z tego żalu ????nic innego Ci nie zostało

A Ty Iwonko się nie udzielaj, bo rzęsa w firemce co nie stać jej panią prezes czyli teraz Ciebie gwiazdo biznesu, na umycie włosów ha ha będzie pracować. Ha ha. Puknij się w łeb..gru…. I pozdrów swoją ekipę dyspanseryjna, jedna lepsza od drugiej.

Lalala

Tam nawet pseudo nie ma. Iwonka no name company. No adres no telefon no legal. Tylko pseudo Iwonka i reszta. Weź Iwonka chluśnij sobie bo już wieczór, twoja pora na piweczko z biedny p. Prezes

Blu

,,grupa dyspanseryjna,,w punk ,ale mam ubaw ha ha ha

Klient

Moim zdaniem wszystko zależy od obsługi. Do mnie przyjeżdżał P.Mariusz zawsze się z nim szło dogadać miły pomocny.Niestety szkoda że inni nie są tacy jeżeli traktują klienta jak śmiecia i robią pod górkę to nie dziwi chyba nikogo że tak się wypisuje o tej firmie .Życzę więcej uśmiechu i traktowania drugiego człowieka z szacunkiem bo dzięki klientom ta firma istnieje.Pozdrawiam

Czy zna ktoś może numer konta do tej pseudo firmy. Chciałbym im wpłacić cały kapitał i już nie mieć nic wspólnego z nimi. Będę wdzięczny za kontakt. Pozdrawiam

???
@Gość

Może przeczytaj umowę pseudo osobo....tam jest numer konta. Pozdrawiam

Marian
@???

Nie mam numeru konta na umowie.Jest regon, nip, krs,infolinia i email oraz adres. Konta ja na umowie nie mam. Proszę o podanie jeśli można. Z góry dziękuję.

Xxx

Ja sobie szybko z nimi poradziłam, grozili mi niby ta kierowniczka śmieszna do mnie dzwoniła. Nie przypominam,żebyśmy były na Ty. Wzięłam sprawę w swoje ręce i co? CiszzzzA

Onapomocy
@Xxx

Co zrobiłaś że dali Ci spokój?

Xxx
@Onapomocy

Postraszylam policja, prawnikiem ja się nie dam

Asia
@Xxx

Jak to pani zrobiła? Proszę o pomoc

Że co
@Xxx

A pieniądze oddałaś??. Na pewno prawnik poradził Ci żeby długu nie spłacać hmmm

Mała

Witam.Mam pytanie, gdzie zgłosić arogancką panią która notorycznie przyjeżdża po wpłaty w sobotę albo w niedzielę ! I jeszcze ma pretensje jeśli klienta nie ma bo chyba zrozumiałe że ma prawo go nie być !!!! Proszę o jakiś kontakt do tej żałosnej firmy?

Klient

Ja nigdy nie narzekałam na obsługę z firmy Nobilon. Doradca że Świętokrzyskiego mega miły Pan i nigdy nie przyjeżdża bez wczesniejszego kontaktu.

Tosia

Czy do was ci ludzie przyjeżdzają w sobotę albo w niedzielę? Mają takie prawo ?

Kacper
@Tosia

Wyślij im pismo, że nie życzysz sobie żadnych wizyt i pieniądze wpłacisz na konto.

Że co
@Tosia

Nie nie przyjeżdża.

Ha ha

Szanowna Pani Aniu P. prosimy o nie udzielanie się w tej komunikacji, bo jeszcze na Pani nieszczęście ktoś się dowie o zajęciach " dilowa... robionych przez Panią i niedoszłego mężusia. Można zdjęcia pooglądać.... I będzie straszny problem, znowu trzeba będzie się przeprowadzać, bo opieka dziecko będzie chciała zabrać. A i szkoła dziecka zainterweniuje. A kolega/ koch...który zatrudnił Panią w pseudo firemce, pracę przez Panią straci, jak jego rządzący dowiedzą się co Pani robi w czasie pracy. Aaa tak dla porządku oni już wiedzą. I to taka rada od serca. Polecam się na przyszłość. Zawsze może Pani na mnie liczyć. Ha ha .

Biuro

O jaką Lidzie (Lidię) chodzi ? Proszę o nazwisko odniesiemy się do sprawy! Ale zaznaczamy że Bożeny i inne imiona są traktowane należycie !

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon