Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o presscom

Pracowałeś w firmie presscom i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-08 20:38:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie jestem tego samego zdania, jedno wielkie oszustwo nie radzę jechać nawet tam na rozmowę kwalifikacyjną, szkoda waszego cennego czasu. Robią po prostu konkurs, potem zadają debilne pytania na które masz odpowiedzieć pisemnie typu: jak ma na imię pani prowadząca i jej koleżanka...ile to procent : 2/8, 20 ze 100 itp. obiecują ,że zadzwonią nawet gdy cie nie zatrudnią....ale na to nie licz.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-15 13:16:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, pracuje ktoś obecnie wpresscom? Da radę wyciągnąć 2300 netto albo więcej? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od szefa w postaci pomocy finansowej? Wynagrodzenie do ręki, czy na konto? Istnieje jakiś system socjalny? Za którym razem zaproponowali Wam umowę na stałe, o ile taką zaproponowali?
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2013-06-10 20:49:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-29 15:11:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ktoś czy możesz powiedzieć jaki jest powód tego że nie polecasz pracy w firmie presscom? możesz rozszerzyć swoją opinię?
zdjecie uzytkownika
aanonim - 2013-09-23 22:25:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Bardzo nudny charakter pracy... można się uwstecznić a nie rozwijać. Przez cały dzień klepiesz to samo, można zasnąć i nie widzi się błędów. Zarobki nędzne, atmosfera kiepska, praca w boxie, żadnych dodatków, opieki medycznej, czy multisporta... praca albo dla osób zaraz po maturze żeby mieć cokolwiek w CV na przyszłość albo dla ludzi co chcą dociągnąć do emerytury...
zdjecie uzytkownika
olga - 2013-12-18 16:07:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aanonim niektórzy lubią takie monotonne nudne prace ważne żeby płacili na czas i godnie traktowali. Moglbys tak orientacyjnie chociaz napisac jak wygladaja zarobki w presscom ? a jeszcze jedno pytanie : jak z urlopami, mozna brac bez problemu ? dzieki za kazde info, jestem w trakcie rekrutacji
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie presscom

Twoj email:
Wiadomość: