Opinie o Koi Capital Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Koi Capital Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koi Capital Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koi Capital Sp. z o.o. w Warszawa

Marek Nowy wpis

Jakie firma ma podejście do pracowników ? Są szanowani?

Daniel Nowy wpis

Chciałbym aplikować do tej firmy na konsultanta. Czy warto?Jak z prowizjami?Czy progi są osiągalne? Bo opinie są mieszane.

Irek Nowy wpis

Mam zamiar aplikować. Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

supermario

teraz , dają 2500 brutto podstawy do łapy i dla wszystkich gwarantowana umowa o pracę !!!!!!!! dużo sie zmieniło na lepsze, ogłoszenie jest na pracuj.pl http://www.pracuj.pl/praca/key-account-manager-warszawa,oferta,4319966

Pracownik Nowy wpis
@supermario

Sekretarka się postarala w dobrym komentarzu:D

Account Manager

Rozmowa miła, klarowna, wszystko jasno powiedziane.

Czy wiem co to jest WIG20? Czym się różni Akcja od Obligacji? Jak bym sprzedała kaloryfer na pustyni? Jaki jest największy na świecie rynek?

Volodia

1700 zł netto przez próbne 3 mies. pierwsze + prowizje i bonusy od zrealizowanych celów, po 3 mies. umowa o pracę i podstawa 2500 brutto się zmienia tylko.

@Volodia

Chciałabym znać osobę która dostała tam umowę o prace. Tam nawet nie ubezpieczają...

zdzisiek

spokój tu ma byc

Wierna
@zdzisiek

O czyżby prawa ręka szefa się odezwała

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Koi Capital Sp. z o.o. jako pracodawcy.

Omijaj szerokim łukiem!

Patrycja

Mam mieszane uczucia po lekturze opinii na forum. Słyszałam sporo dobrego i miałam nadzieję na potwierdzenie moich informacji.

Kamil (kulczyk)

Jeszcze chciałem coś napisać...wracając do tematu i 2013 roku to (usunięte przez administratora) chlałem przez (usunięte przez administratora) tydzień wude (usunięte przez administratora) Szedłem do pracy a po pracy mieliśmy integracje i znowu chlałem..."gdzie idziecie ? Chleć ? To idę z wami (usunięte przez administratora) i później następnego dnia miałem (usunięte przez administratora) kaca i znowu chlełem i tak (usunięte przez administratora) przez tydzień ! Jak bym zrobił sobie badania krwi to zamiast białych i czerwonych krwinek miałbym wódkę ! Dobre co, że to tak można zrobić ! Dzisiaj już nie chleje...bo mi przeszło, na ludzi już nie krzyczę przez telefon, ale nadal jestem w (usunięte przez administratora) niedobry i ruchałbym wszystkie (usunięte przez administratora) Taki jestem i si (usunięte przez administratora) nie zmienię :) I dobrze bo lubię siebie takiego :) To tyle z tych opini...Pa pa

Kamil (kulczyk)

Fajnie tam było...ale się skonczyło he he he Zaczynałem w tej firmie w 2013 roku było trudno w (usunięte przez administratora) Dzisiaj z perspektywy czasu który minał moge napisac, że było warto.Co do mnie to moja przygoda z Rynkami Kapitałowymi się nie skończyła mam następne plany które powoli sobie realizuję :) Co do pracy na początku chce się pieniędzy później przychodzi czas na poszerzenie wiedzy...co do mnie Trading na swój własny rachunek na początku jest trudny, trzeba stworzyć i dostosować strategie do swojego trybu oraz sposobu życia.Według mnie Trading jest sposobem na życie oraz uczy wiele o samym traderze :) to jest też w tym (usunięte przez administratora) Psychologia dotyczącą tradera.Uczysz się także jak mądrze podejmować decyzję ponieważ Tradowanie to ciagłe podejmowanie decyzji ! Po pewnym czasie przychodzą umiejętności oraz uczysz się jak omijać przeszkody lub ich unikać oraz jak nie popełniać błędów (Analiza). Polecam każdemu i każdej dupeczce

Edyta

Tomek ja tez wyslalam na to ogloszenie w piatek mialam rozmowe. Samo spotkanie bardzo mile duzo pytan jakie sa towje plany dlaczego chcesz pracowac itd. Moze do mnie zadzwonia. Trzymajcie kciuki.

Pleasure
@Edyta

Może i tak ? A umiesz dobrze robić loda ? Jak gryziesz to (usunięte przez administratora) menager będzie niezadowolony ! Więc jak chcesz tam pracować to musisz się przeszkolic.Zycze owocnej nauki

Agnieszka

@były pracownik zmiany kierownicze są w firmach nieuchronne. Pytanie tylko czy ta akurat ta miała wpływ na warunki pracy innych pracowników zatrudnionych w Koi Capital? Osobiste zainteresowania osób nami zarządzających nie powinny mieć wpływu na nasz osąd o nich. Dlatego może warto dać szansę i zobaczyć czy nasza praca zmieniła się diametralnie?

Agnieszka

@Były pracownik, @Team Manager zauważyłam u Was dwie, zupełnie odmienne opinie na temat zmiany zarządu. Jak to w końcu wygląda?

Team Manager

Z tego co wiem, szefostwo się nie zmieniło bo dziś rozmawiałem z prezesem, a także z dyrektorem ds. sprzedaży. Ogólnie w tym samym biurze pracuje też druga spółka, którą faktycznie zarządza kto inny. Może dlatego wydaje się, że jest inny zarząd.

@Team Manager

Otóż szefostwo drogi Team Manager sie zmieniło. Druga spółka jak najbardziej działa w tym samym biurze, ale nie nawiązuje do niej. Właściciel firmy oczywiście pozostał ale zmiany na poziomie dyrektora oraz managerów zaszły ogromne. Mowię tu oczywiście o firmie Koi capital. Zmieniło sie wszystko. Poważany dyrektor, nie tylko w Europie ale i na całym świecie, najlepszy inwestor p. Dawid został zastąpiony p. Pawlem, który niestety nie posiada ani doświadczenia w branży ani umiejętności mentorskich a na dodatek w weekendy jest bramkarzem w warszawskich klubach oraz modelem. Niestety firma zeszła na psy. Na prawdę było dobrze, jest tragedia. Pracownicy do tej pory dobrze zarządzani i prowadzeni na ten moment nie czują respektu do nowego dyrektora, ponieważ zmiany na prawdę zaszły na ich niekorzyść. Niestety musimy zmierzyć sie z prawdą, nie doceniani w świecie ludzie, są stokroć bardziej warci niż "znajomi" szefa.

Agnieszka

@Były pracownik, jakie zaszły zmiany na skutek zmiany szefostwa, o którym wspominasz?

@Agnieszka

Otóż odpowiadam na pytanie jakie zaszły zmiany na skutek zmiany szefostwa. Firma prosperowała bardzo dobrze dopóki nie przyszedł "znajomy" szefa na dyrektora a poprzedni automatycznie został zwolniony. Motywacja wśród pracowników spadła, ponieważ ich dyrektorem juz nie był doceniany nie tylko w Europie ale i na całym świecie poważny inwestor. Zastępcą został "znajomy" bez doświadczenia w sprzedaży oraz bez umiejętności przywódczych człowiek bez wykształcenia, były model. Jednym słowem, firma była SUPER a jest DO BANI. Szkoda słów, jednym zdaniem. To nie jest juz firma profesjonalna tylko plac zabaw, który nie przynosi efektów.

Atmosfera wśród ludzi super, ale zmieniło sie szefostwo i nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać, było (usunięte przez administratora) jest paranoja...

Agnieszka

Myślicie o aplikowaniu do Koi Capital Sp. z o.o.? Chcecie wiedzieć, co oferuje Wam firma? Zapraszam do zapoznania się z zakładką 'kariera' http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,859388,0,0,kariera Przydatne?

certa

jak ktoś szk a w tej instytucji pracy to jest ogłoszenie że w Warszawie im Młodszy opiekun klienta jest potrzebny - polecam się streszczać bo oferta jest z lipca

Wojtas

Jeżeli chodzi o pracę, to polega ona na dzwonieniu do osób z panoramy firm i namawianiu ich na inwestowanie na rynku Forex, poprzez promowaną platformę, Jeżeli ktoś odnajduje się w tego typu pracy i ma gadane to na pewno nie będzie narzekał na zarobki. Należy jednak pamiętać, że chodzi o sprzedaż i zrobienie wyniku i z tego jest się rozliczanym.

Pracuje w Koi już 3 mc zdecydowanie polecam. Wynagrodzenie wypłacane na czas miła atmosfera w biurze. Szefostwo ostre ale ludzkie. I mam umowę o pracę wiec nie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Koi Capital Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koi Capital Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koi Capital Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koi Capital Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 77 ocen.

Koi Capital Sp. z o.o.