Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Trepko sp. z.o.o.

zdjecie uzytkownika
robert - 2014-04-06 13:06:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niestety nie, ale jeżeli pracowałeś już wcześniej na tym stanowisku to powinieneś dać radę. Ewentualnie sprawdź na goworku w zakładce o rozmowach
zdjecie uzytkownika
wojtek - 2014-04-11 07:17:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
też chciałbym tam pracować, jak widzę po powyższych wpisach - mam dużą konkurencję :) chociaż mają teraz aż cztery oferty na www!
zdjecie uzytkownika
informator - 2014-04-15 16:25:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anonim - 2013-06-26 16:33:09]:
Hmmm, po prostu panuje NORMALNA atmosfera. Nikt oczywiście nikomu nie słodzi, jeśli zawalasz robotę to "bura" murowana. Ale jeśli nie ma powodów do narzekania to na pewno złego słowa nie uświadczysz. Współpraca jest ważna, pożyczanie narzędzi czy też czasami pomoc w zamocowaniu detali jest niezbędna. Nikt nie będzie stał z boku i patrzył jak się męczysz. Mistrzowie też czasem doradzą. Po prostu jest normalnie i nikt nie próbuje nikomu kłód pod nogi rzucać. Ale za Ciebie też nikt roboty nie zrobi a jeśli robotę zepsujesz będziesz sam musiał naprawić.
zdjecie uzytkownika
damian - 2014-05-07 20:28:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No to brzmi bardzo uczciwie i w miarę fajnie, pytanie, czy rzeczywiście w Trepko jest tak jak pisze informator...
zdjecie uzytkownika
trepiarz - 2014-06-15 12:28:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
trepko jest jak gniezno, z wierzchu ladnie a w rzeczywistosci kolorowo nie jest, normy nie do wyrobienia, wspolpracownicy buraki czasem sie zdarza, wyplata na poczatek mala i brak szans przez dlugi czas na podwyzke. ile ugrasz na poczatku tyle bedziesz mial przez dluzszy czas. tylko socjal jest w miare ok. jak na gniezno to wszystko masz na kwitku zadnej lewizny nie ma.
zdjecie uzytkownika
Jarek - 2014-06-21 01:27:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To co takiego dokładnie macie w systemie socjalnym z Trepko? Poszukują bardzo wielu Tokarzy, do różnych miast, byłbym zainteresowany.
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2014-07-07 14:19:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ile moze zarobic serwisant jezdzacy po swiecie w TREPKO ?
5000 na reke jest mozliwe co miesiac ???
zdjecie uzytkownika
Jarek - 2014-07-07 22:32:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Trepko z tego co wiem nie poszukuje serwisantów, Aktualne oferty pracy na stronie to: INŻYNIER SERWISU / SERWISANT KONTROLER KONTROLI MIĘDZYOPERACYJNEJ OPERATOR OBRABIARKI SKRAWAJĄCEJ-WYTACZARZ
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2014-07-19 23:24:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ile moze zarobic INŻYNIER SERWISU / SERWISANT ?
zdjecie uzytkownika
olo - 2014-07-31 11:51:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2014-08-18 22:18:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
2500 zlotych na reke ??? EURO???, Dolarow???

Mi chodzi o taki serwis miedzynarodowy.
zdjecie uzytkownika
kimmy - 2014-09-09 20:56:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciekawe, bo nadal Trepko poszukuje Inżyniera Serwisu, reszta ofert już nie istnieje, coś długo nie mogą nikogo znaleźć. Ich wymagania to wykształcenie min. średnie techniczne (Technik/Inżynier - Elektryk / Elektromonter /Elektronik / Mechanik / Mechatronik), komunikatywna znajomość języka angielskiego powalająca na porozumiewanie się z klientami, dyspozycyjność, gotowość do zagranicznych podróży służbowych, prawo jazdy kat. B., mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego, samodzielność, umiejętność analizy sytuacji, odporność na stres, wysoka kultura osobista, komunikacja interpersonalna itp. Widać trudno je spełnić..
zdjecie uzytkownika
qwe - 2014-09-15 15:52:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Inżynier Serwisu widnieje ponieważ jest bardzo dużo zleceń i są zwyczajnie potrzebne ręce do pracy tak stwierdzam. Na wymienione stanowisko przyszło kilka osób ale naprawdę brakuje porządnych ludzi znających się na takiej pracy bo specjalistów zwyczajnie jest bardzo mało.
zdjecie uzytkownika
carlos - 2014-09-30 21:01:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma Trepko to światowy producent urządzeń pakujących dla przemysłu spożywczego. Mogą pochwalić się już ponad 65-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w czołówce najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją maszyn pakujących. Cieszą się zaufaniem szerokiego grona Klientów w ponad 120 krajach na całym świecie.
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-11-16 22:01:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czyli widać że Trepko jest firmą z przyszłością, tz nie będzie trzeba się martwić na przyszłość czy przetrwamy kolejny rok i będzie trzeba poszukiwać od nowa jakiejś roboty ? bo dzisiaj coś ciekawego pod każdym względem ( atmosfera, rodzaj umowy, pensja ) jest nie lada wyzwaniem i wydaje mi się że w każdym zawodzie
zdjecie uzytkownika
dąbek - 2014-12-01 01:20:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
trepko poszukuje obecnie nowych pracowników na stanowisko specjalisty do spraw spawalnictwa . Jeśli chodzi o to co firma ma do zaoferowania to jest m.in. Bogaty pakiet socjalny. Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Przyjazna atmosfera pomiędzy pracownikami, choć z tym to akurat chyba nie wszyscy na tym forum się zgodzą
zdjecie uzytkownika
dale? - 2015-01-31 06:27:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
DAlej szukaja na to stanowisko w ogole kogos czy juz wszystkich znalezli? prosze o ifnoramcje - w ogole jakie ladne stawnoisko ktos sobie wymyslil - specjalista do spraw spawalnictwa - nic innego jak teraz trzeba zobaczyc ile tam mozna zrobic bo dla mnei to jedyna kwestia decydujaca o tym czy skladam swoje cv czy nie .
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2015-02-13 13:37:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ile moze zarobic INŻYNIER SERWISU / SERWISANT ?

Co roku jest ogloszenie? Serwisanci sami odchodza czy firma tak sie rozwija ze potrzebuje nowych ludzi.
Kiedys byla afera miendzynarodowa bo serwisant kupowal sprzedawal lewe EURO. Pracuje jeszcze ten gostek.
zdjecie uzytkownika
ronald - 2015-02-22 02:11:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widze że ta cała firma Trepko to światowy producent maszyn pakujących. Wiedziałem z opowiadań ze są bardzo rozprzestrzenieni ale że na cały świat to nie miałem pojęcia. W sumie może mógłbym jako serwisant u nich robić. Tylko skoro piszą że są światowi to kasa na którą można u nich liczyć też jest z pólki światowych?
zdjecie uzytkownika
Mikens - 2015-03-11 12:36:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy Trepko mające siedzibę w Gnieznie można uznać za największego producenta w Polsce? Zastanawiam się mocno nad podjęciem pracy u nich, ale chciałbym mieć pewność, że można mieć całkiem niezłe zarobki, bo sądząc po poprzednich komentarzach użytkowników ciągle mogą szukać rąk do pracy, ale tematu zarobków nikt nie poruszył..
zdjecie uzytkownika
TREP - 2015-03-13 13:56:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
W serwisie prym wiodą "Młode Wilki".
zdjecie uzytkownika
teresa - 2015-03-27 13:17:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
napiszcie o co chodzi z tymi młodymi wilakmi bo już w kontekście tej firmy nie pierwszy raz to pojęcie słyszę i chciałabym sobie to wreszcie wyjaśnić. ja najbardziej w tej firmie chciałbymk zostać serwisantem. po pierwsze, nie wiem czy to swtanowisko jest jeszcze wolne i aktualne a po drugie nie wiem jak się zabrac za rekrutację, pomocy!
zdjecie uzytkownika
Dzikkus - 2015-03-29 00:59:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Rozmawiałem z nimi. Wydaje mi się, że szukają po prostu młodych chłopaków, którzy będą zasuwali w delegacjach po całym Świecie jak szaleni, za słabą wypłatę. Bez wytchnienia bo między wyjazdami trzeba wyrabiać godziny w fabryce. Zero aut służbowych. Tą piątkę to podzielcie sobie raczej przez dwa...
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: - test językowy;
- sprawność rysowania, do wyboru: ręcznie, AutoCAD i Inventor (rysowanie bryły - sześcian z wyrezowaniami, otworami itd.)
Pytania: - powody rozstań z poprzednimi firmami;
- doświadczenie;
- wykorzystywanie języków obcych
zdjecie uzytkownika
bezrobol5 - 2015-04-08 10:21:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kimmy - 2014-09-09 20:56:25]:
Specjalista nie będzie pracował za pieniądze kasjerki z hiprmarketu a jak się już z ropędu złapie to niedługo zagrzeje. Nie łudźcie się na kokosy. Obce firmy nie przychodzą do PL aby napychać nam wszystkim kieszenie. Oni mają w swoich krajach dosyć darmozjadów którym trzeba wysoki socjal płacić...
zdjecie uzytkownika
meggi - 2015-04-17 15:18:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@bezrobol5 Ty tam pracowałeś już jakiś czas? bo szukam kogoś kto naprawde ma sporo informacji, zależy mi głownie na tych kokosach, czy uda mi sie zarobić chociaż 1600 zł?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trepko sp. z.o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Trepko sp. z.o.o.?
Zadaj pytanie