Trepko sp. z.o.o.

Gniezno

Opinie o Trepko sp. z.o.o.

Szczery! 2010-10-10 14:40:50
zakład naprawdę ok. Pracuję tam trzy lata i stwierdzam że Ci, którzy narzekają mają po prostu za dobrze! Proponuję iść na dwa miesiące do innego zakładu pracować a wrócicie z płaczem, prosząc o wybaczenie.
Polmos 2011-10-16 19:20:59
Praca ok, atmosfera dobra, Ale płaca marna jak psie odchody. Po prostu płacą marnie początkującym przez długi czas. Troszke zmuszają do nadgodzin.
entSonet Postalutum 2011-12-20 11:28:58
Nie liczni "zaufani" ludzie mają tutaj całkiem niezłe, ciepłe posadki. Jednak pozostali, szeregowi pracownicy nie są tutaj traktowani dobrze. Niestety nie polecam tej firmy. Niskie zarobki.
Anonim 2012-05-17 19:54:10
Pracowałem w tej firmie 3,5 roku.. Chwalę i cenię każdą minutę. Świetni ludzie, koleżeńska atmosfera i bogaty socjal. Wróciłbym tam ale niestety moje stanowisko się po prostu rozpłynęło. Może kiedyś ;) Szczerze polecam!
ja 2012-12-06 17:12:19
Zwał serce - stres? Trzeba było tyle nie pić.
Terpiarz 2013-01-09 15:37:49
Napewno Nie Trepko to wspaniały zakład Płacom Genialnie a atmosfera wspaniała ale żeby tam sie dostac to trzeba naprawde sie postarać.A po drugie jeżle ktoś narzeka na ten zakład to takiemu dac tylko w( usunięte przez administratora )bo tam 3.000 złoty dla każdego to naprawde dóżo
anonim 2013-06-26 16:33:09
Terpiarz czy miła atmosfera w Trepko sp.z.o.o jest zasługą pracowników czy też wyrozumiałoscią osób nadzorujących pracą?
Uczeń 2013-12-06 22:43:39
Trepko to bardzo dobry zakład sam takm jestem uczniem Uczniowie dostają na śniadanie 2 bułki , ale jezeli ktoś sie nie uczy to wypada.niema nawet szan odrazu wypat.Dlatego nauke trzeba traktowac jak prace.
Niedoszły 2013-12-06 22:52:39
Dwukrotnie podchodziłem do rozmów i nie wyszło i żałuję, że nie zostałem zaakceptowany, bo zależy mi na pracy we firmie tej wielkości, która pracuje na ustalonych zasadach, i to jeżeli chodzi o wewnętrzne funkcjonowanie firmy i jeśli o system oceny pracowników (w szczególności finansowy).
claude 2014-03-23 11:37:21
pracował ktoś z Was w TREPKO jako kontroler? wiecie może czego mógłbym spodziewać się na rozmowie o pracę?
robert 2014-04-06 13:06:56
niestety nie, ale jeżeli pracowałeś już wcześniej na tym stanowisku to powinieneś dać radę. Ewentualnie sprawdź na goworku w zakładce o rozmowach
wojtek 2014-04-11 07:17:09
też chciałbym tam pracować, jak widzę po powyższych wpisach - mam dużą konkurencję :) chociaż mają teraz aż cztery oferty na www!
informator 2014-04-15 16:25:57
Hmmm, po prostu panuje NORMALNA atmosfera. Nikt oczywiście nikomu nie słodzi, jeśli zawalasz robotę to "bura" murowana. Ale jeśli nie ma powodów do narzekania to na pewno złego słowa nie uświadczysz. Współpraca jest ważna, pożyczanie narzędzi czy też czasami pomoc w zamocowaniu detali jest niezbędna. Nikt nie będzie stał z boku i patrzył jak się męczysz. Mistrzowie też czasem doradzą. Po prostu jest normalnie i nikt nie próbuje nikomu kłód pod nogi rzucać. Ale za Ciebie też nikt roboty nie zrobi a jeśli robotę zepsujesz będziesz sam musiał naprawić.
damian 2014-05-07 20:28:23
No to brzmi bardzo uczciwie i w miarę fajnie, pytanie, czy rzeczywiście w Trepko jest tak jak pisze informator...
trepiarz 2014-06-15 12:28:26
trepko jest jak gniezno, z wierzchu ladnie a w rzeczywistosci kolorowo nie jest, normy nie do wyrobienia, wspolpracownicy buraki czasem sie zdarza, wyplata na poczatek mala i brak szans przez dlugi czas na podwyzke. ile ugrasz na poczatku tyle bedziesz mial przez dluzszy czas. tylko socjal jest w miare ok. jak na gniezno to wszystko masz na kwitku zadnej lewizny nie ma.
Jarek 2014-06-21 01:27:24
To co takiego dokładnie macie w systemie socjalnym z Trepko? Poszukują bardzo wielu Tokarzy, do różnych miast, byłbym zainteresowany.
Patryk 2014-07-07 14:19:53
Ile moze zarobic serwisant jezdzacy po swiecie w TREPKO ?
5000 na reke jest mozliwe co miesiac ???
Jarek 2014-07-07 22:32:09
Trepko z tego co wiem nie poszukuje serwisantów, Aktualne oferty pracy na stronie to: INŻYNIER SERWISU / SERWISANT KONTROLER KONTROLI MIĘDZYOPERACYJNEJ OPERATOR OBRABIARKI SKRAWAJĄCEJ-WYTACZARZ
Patryk 2014-07-19 23:24:45
Ile moze zarobic INŻYNIER SERWISU / SERWISANT ?
olo 2014-07-31 11:51:50
Patryk 2014-08-18 22:18:22
2500 zlotych na reke ??? EURO???, Dolarow???

Mi chodzi o taki serwis miedzynarodowy.
kimmy 2014-09-09 20:56:25
Ciekawe, bo nadal Trepko poszukuje Inżyniera Serwisu, reszta ofert już nie istnieje, coś długo nie mogą nikogo znaleźć. Ich wymagania to wykształcenie min. średnie techniczne (Technik/Inżynier - Elektryk / Elektromonter /Elektronik / Mechanik / Mechatronik), komunikatywna znajomość języka angielskiego powalająca na porozumiewanie się z klientami, dyspozycyjność, gotowość do zagranicznych podróży służbowych, prawo jazdy kat. B., mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego, samodzielność, umiejętność analizy sytuacji, odporność na stres, wysoka kultura osobista, komunikacja interpersonalna itp. Widać trudno je spełnić..
qwe 2014-09-15 15:52:45
Inżynier Serwisu widnieje ponieważ jest bardzo dużo zleceń i są zwyczajnie potrzebne ręce do pracy tak stwierdzam. Na wymienione stanowisko przyszło kilka osób ale naprawdę brakuje porządnych ludzi znających się na takiej pracy bo specjalistów zwyczajnie jest bardzo mało.
carlos 2014-09-30 21:01:51
Firma Trepko to światowy producent urządzeń pakujących dla przemysłu spożywczego. Mogą pochwalić się już ponad 65-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w czołówce najlepszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją maszyn pakujących. Cieszą się zaufaniem szerokiego grona Klientów w ponad 120 krajach na całym świecie.
kamil 2014-11-16 22:01:48
czyli widać że Trepko jest firmą z przyszłością, tz nie będzie trzeba się martwić na przyszłość czy przetrwamy kolejny rok i będzie trzeba poszukiwać od nowa jakiejś roboty ? bo dzisiaj coś ciekawego pod każdym względem ( atmosfera, rodzaj umowy, pensja ) jest nie lada wyzwaniem i wydaje mi się że w każdym zawodzie
dąbek 2014-12-01 01:20:11
trepko poszukuje obecnie nowych pracowników na stanowisko specjalisty do spraw spawalnictwa . Jeśli chodzi o to co firma ma do zaoferowania to jest m.in. Bogaty pakiet socjalny. Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Przyjazna atmosfera pomiędzy pracownikami, choć z tym to akurat chyba nie wszyscy na tym forum się zgodzą
dale? 2015-01-31 06:27:38
DAlej szukaja na to stanowisko w ogole kogos czy juz wszystkich znalezli? prosze o ifnoramcje - w ogole jakie ladne stawnoisko ktos sobie wymyslil - specjalista do spraw spawalnictwa - nic innego jak teraz trzeba zobaczyc ile tam mozna zrobic bo dla mnei to jedyna kwestia decydujaca o tym czy skladam swoje cv czy nie .
Patryk 2015-02-13 13:37:41
Ile moze zarobic INŻYNIER SERWISU / SERWISANT ?

Co roku jest ogloszenie? Serwisanci sami odchodza czy firma tak sie rozwija ze potrzebuje nowych ludzi.
Kiedys byla afera miendzynarodowa bo serwisant kupowal sprzedawal lewe EURO. Pracuje jeszcze ten gostek.
ronald 2015-02-22 02:11:38
Widze że ta cała firma Trepko to światowy producent maszyn pakujących. Wiedziałem z opowiadań ze są bardzo rozprzestrzenieni ale że na cały świat to nie miałem pojęcia. W sumie może mógłbym jako serwisant u nich robić. Tylko skoro piszą że są światowi to kasa na którą można u nich liczyć też jest z pólki światowych?
Mikens 2015-03-11 12:36:05
Czy Trepko mające siedzibę w Gnieznie można uznać za największego producenta w Polsce? Zastanawiam się mocno nad podjęciem pracy u nich, ale chciałbym mieć pewność, że można mieć całkiem niezłe zarobki, bo sądząc po poprzednich komentarzach użytkowników ciągle mogą szukać rąk do pracy, ale tematu zarobków nikt nie poruszył..
TREP 2015-03-13 13:56:59
W serwisie prym wiodą "Młode Wilki".
teresa 2015-03-27 13:17:26
napiszcie o co chodzi z tymi młodymi wilakmi bo już w kontekście tej firmy nie pierwszy raz to pojęcie słyszę i chciałabym sobie to wreszcie wyjaśnić. ja najbardziej w tej firmie chciałbymk zostać serwisantem. po pierwsze, nie wiem czy to swtanowisko jest jeszcze wolne i aktualne a po drugie nie wiem jak się zabrac za rekrutację, pomocy!
Dzikkus 2015-03-29 00:59:23
Rozmawiałem z nimi. Wydaje mi się, że szukają po prostu młodych chłopaków, którzy będą zasuwali w delegacjach po całym Świecie jak szaleni, za słabą wypłatę. Bez wytchnienia bo między wyjazdami trzeba wyrabiać godziny w fabryce. Zero aut służbowych. Tą piątkę to podzielcie sobie raczej przez dwa...
bezrobol5 2015-04-08 10:21:59
Specjalista nie będzie pracował za pieniądze kasjerki z hiprmarketu a jak się już z ropędu złapie to niedługo zagrzeje. Nie łudźcie się na kokosy. Obce firmy nie przychodzą do PL aby napychać nam wszystkim kieszenie. Oni mają w swoich krajach dosyć darmozjadów którym trzeba wysoki socjal płacić...
meggi 2015-04-17 15:18:36
@bezrobol5 Ty tam pracowałeś już jakiś czas? bo szukam kogoś kto naprawde ma sporo informacji, zależy mi głownie na tych kokosach, czy uda mi sie zarobić chociaż 1600 zł?
Andrzej 2015-07-16 15:18:38
MAXCESS - Międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej, głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko:

CNC tokarz
Miejsce pracy: Bugaj (12 km od Poznania, 30 km od Gniezna)

Główne zadania CNC tokarza
Obsługa tokarki CNC (sterownik: Sinumerik),
Dobieranie odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,
Odczyt rysunków technicznych,

Wymagania
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane: obróbka skrawaniem, mechanika),
Doświadczenie przy pracy z maszynami CNC (tokarki),
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (warunek konieczny),
Sumienność i rzetelność,
Mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC.

Oferujemy
Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
System świadczeń pozapłacowych,
Prywatna opieka medyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: Andrzej.Soliwoda@maxcess.eu
nowek 2015-07-22 21:41:55
No wszystko łądnie napisane, tylko jak zawsze, nie wiadomo jakie są zarobki, bo jednak 1500 czy 1800 jednak nie zachęci wielu osób, a właśnie na takie zarobki chyba można w tej firmie liczyć, a nie są do zarobki adekwatne od umiejętności. Niby firma rzetelna, no ale zawsze trzeba pilnować swojego, żeby zarobić.
ghteg 2015-11-18 22:56:28
takie zarobki w Gnieznie to już patologia od dawna prawda?
jup 2015-11-25 15:00:01
Nie rozumiem dlaczego tak rzetelna firma jak Trepko, która oferuje tak wiele stanowisk pracy, może proponować swoim pracownikom tak niskie kwoty.. Według mnie to bardzo słabe podejście kierownictwa, bo nie wiem czy by przeżyli za takie pieniądze. Fajnie, jakby pomyśleli o tym w ten sposób i jednak podnieśli wysokość wynagrodzeń.
TREP 2016-02-12 00:07:39
Pensje dla trepów. Ing nie zarobi.
Boo 2016-02-19 20:28:11
A jakie to są pensje @Trep i o co dokładnie chodzi z ING bo nie czaję powiązania, byłoby miło się dowiedzieć, mam nadzieję, że to nie jest problem, dziękuję
anonim 2016-02-21 20:15:22
Jak to trepko....wyssać z ludzi ile sie da a wypłata....w przeciągu kilku lat obcili social o połowę...praca i atmosfera dupy nie urywa...powiem więcej, zarobki jak na wykonywana pracę marne...po ostatniej podwyżce zarabiam mniej...
dobry 2016-02-24 22:33:03
Zgadzam się z tobą zarobki tragiczne i robi się coraz gorzej. W ostatnim czasie zwolniło się dużo ludzi i z tego co słychać to nie koniec. Szykujcie podania niedługo będą wolne miejsca.
Igor 2016-03-15 21:13:01
dziwne, że tak nagle ludzie zaczęli się zwalniać.. jak dla mnie, to albo prowokacja, albo w firmie stało się coś złego. @dobry jak wyglądają zarobki, podpowiesz?
ParaPamPapam 2016-04-20 10:50:35
@Igor, lepsze warunki daje ktoś inny, to ludzie idą. Czy dzieje się gorzej? Na pewno tak, bo nikt nie odchodzi, jeśli dobrze się pracuje. Oprócz VW i Kirchhoffa są jeszcze inne firmy, które szukają ludzi. Gniezno24 pisało o firmie produkujące ekologiczne kleje. Chyba koło Kirchhoffa mają być.
Olek 2016-04-20 10:54:19
Zainteresowała mnie oferta pracy na stanowisku Spawacz, z tego co czytam zapewniają na prawdę dobre warunki pracy, bogaty pakiet socjalny i możliwość rozwoju zawodowego. Jednak z tego co czytam na forum @anonim, pisze zupełnie co innego. Jak to jest, ktoś mi pomoże i wyjaśni?
inzynier serwisu 2016-05-03 20:48:33
Odpowiem wszystkim dogłębnie problem zwolnień pracowników zaczął się pod nowymi rządami zarządu, W Serwisie nie wypłaca się nadgodzin tylko odbiera wolne po powrocie do kraju a nadgodziny robić trzeba przymusowo niema możliwości odmowy kiedy u klienta czeka w zbiorniku 15 ton masła lub jogurtu zarobki oferowane na start w serwisie 2500 zł plus premia ok 300-400 zł i dieta przypadająca na kraj do jakiego jest sie delegowanym w każdym bądz razie poniżej 1000 eur a praca na całym świecie i wizyty w domu to 2 lub3 dni i 2 tyg wyjazdu praca na montażu to zarobki rzędu ok 2000 pracownicy z długim stażem w systemie nadgodzinowym potrafią zarabiać nawet 4500 zl bardzo bogaty social Niewątpliwie najleprzy pracodawca w gnieznie w mojej opini
kurka 2016-05-06 23:14:33
z tego co piszesz @inzynier serwisu to nie wygląda to tak źle, jak na moje oko. A teraz szukają spawacza i informatyka do Gniezna. Cieawki mnie jak sie tam pracuje, jak ludzie, czy są dla siibeie w maire życzliwi? bede wdzieczna za inforacje!!! :)
anonymous 2016-05-07 10:19:22
@kurka, jesli chodzi o atmosfere jest calkiem ok, z tego co mi wiadomo ludzie sa naprawde w porzadku,nie ma wyscigu szczuròw. Robisz dobrze to, co lezy w Twoich obowiazkach i nikt sie nie czepia. Co do wypowiedzi @inzynier serwisu- coz, chlopaki pracujacy w serwisie musza miec wiedze i ogarniac mechanike, elektryke oraz podstawy automatyki- wiec chyba nie ma sie co dziwic, ze za takie pieniadze jakie oferuje Trepko nie ma chetnych do pracy. Jaki jest sens byc gosciem w domu, robic nadgodziny, jesli mozna miec te same pieniadze pracujac na miejscu i to bez ciaglych nadgodzin ?
fg 2016-06-15 21:56:54
no to super @anonymous bo ja tam uwazam ze atmosfera w firmie jest jednak bardzo waznym elementem :)
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trepko sp. z.o.o.