Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Zadowolona Nowy wpis

Ja bardzo chwalę sobie pracę w Elektra S.A. Pracuje od niemal roku, atmosfera świetna, zarobki są dobre i zawsze na czas, premie, praca zdalna, benefity, dobry dojazd blisko stacji metra. Z tego co czytam to dużo się musiało zmienić wraz ze zmianą Zarządu jakiś czas temu. Osobiście polecam każdemu pracę w Elektra.

Bartek Nowy wpis

@marek Czyżby konkurencja zainspirowała do takich wpisów? Firma jest dobrym pracodawca co potwierdziły setki osób!!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Polski Prąd S.A?

marek Nowy wpis

chciałeś napisać - tylko osoby bez doświadczenia mają szansę tu na zatrudnienie, kto coś już się nauczył i zna to idzie do konkurencji, taka prawda

Jolka Mihca

Kochani poratujcie , Próbuje skontaktować z Polskim Prądem ,,Elektra''infolinia nie działa!! pocztą brak potwierdzenia odbioru listu poleconego, czy ktoś zna do nich jakiś inny nr telefonu? albo jakikolwiek inny kontakt niż ten ze strony.Proszę o pomoc

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Grażyna

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Postanowiłam Wam o tym przypomnieć, ponieważ jestem zainteresowana aplikowaniem do tej firmy. Może ktoś z Was orientuje się, czy w najbliższym czasie będą potrzebować nowych pracowników? Będę wdzięczna za informację.

Złodziejski polski p

Tą firmą powina śię zająć prokuratura za (usunięte przez administratora)na starszych osobach wysyłają akwizytorów kturzy podają śię za pracowników energi i namawiają do podpisania nowych umów masakra

driver

złodziejska firma Moje sugestie dla Polski Prąd S.A: żeby zniknęli z rynku

Stella

Ale idąc do takiej firmy wiecie na czym polega praca więc nie narzekajcie , że każą robić to !!

trtr

Pedro to nie chodzi o narzekanie, porostu ta firma dostała już karę oraz toczy się przeciwko niej, postępowanie karne za oszustwa na starszych osobach. To tego wogole nie jesteś przedstawicielem handlowym tylko zwykłym akwizytorem, który chodzi od mieszkania do mieszkania i próbuje nacisnąć starszych.

Ona
@trtr

wypadałoby czytać ze zrozumieniem artykuły w internecie. To nie na Polski Prąd, a Polski Prąd i Gaz została nałożona ogromna kara za nieuczciwe praktyki handlowców. Zresztą.. każdy swój rozum ma i to jak pozyskuje klienta jest tylko i wyłącznie jego inicjatywą. Skoro ktoś jest kiepskim sprzedawcą - oszukuje ludzi, bo inaczej nic nie sprzeda. Proste:)

Natalia

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Polski Prąd S.A, czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? Piszecie o niewypłacalności wynagrodzenia na czas, ile wynoszą opóźnienia?

Pedro

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!!

Byłam na rozmowie jakoś w zeszłego wakacje ogłoszenie było na pracę biurowa jednak proszę bardzo okazało się że to praca jako handlowiec. Zrezygnowałam pierwszego dnia po 4h. Nie byłam zainteresowana handlem od drzwi do dzrwi a tym bardziej w taki sposób jak zaobserwowałam w ciągu tych kilku chwil. Zerowanie na starszych osobach, nie wyjaśnianie warunków umowy dostatecznie. Podszywanie się pod obecnych sprzedawców prądu. I inne zmyślone historię. Według mnie i moralności normalnych osób jest to nie do pomyślenia. Obecnie pracuje w konkurencyjnej znanej firmie która nie oszukuje ludzi. Nie sprzedaje produktu. Jestem osobą która fakturuje klientów. Dużo bardziej wolę format takiej pracy jak również prace w spółce znanej i nie robiącej takich oszustw ja ta tu.

Natalia

@sss Czy możesz powiedzieć coś więcej o swoim doświadczeniu w pracy z Polski Prąd S.A? Czy firma nie wypłaciła Ci jakichś należności w terminie? Pamiętaj że drobne przestoje zdarzają się we wszystkich firmach. Aktualnie nie widzę żadnych ofert pracy dla tej firmy. Czy są prowadzone jakieś rekrutacje?

Bartek

Czy podpowiecie mi coś o pracy dla przedstawiciela handlowego? Warto startować? Jakie wyposażenie?

sss
@Bartek

Nie polecam , firma niewypłacalna dno

komo

Nie wiem co teraz dzieje sie w firmie, natomiast mogę wypowiedzieć się na temat pracy ponieważ byłem Przedstawicielem Handlowym firmy Polski Prąd przez 4 miesiące. NIE POLECAM NIKOMU. Bardzo słaba organizacja pracy, samochód służbowy? jeden na 5 przedstawicieli. Zarządu nie obchodzi jak sprzedasz, ale musisz sprzedać. Co najważniejsze, do tej pory (minęło półtora roku) sądzę się z nimi o wypłatę wynagorodzenia za ostatnie dwa miesiące pracy. Aczkolwiek z tego co widzę w KRS-ie i po mailach, pracują tam kompletni nowi ludzie w prównaniu z tymi " za moich czasów" także mam nadzieje że teraz lepiej się dzieje w tej firmie, niż za czasów Państwa Orłowskich i Pana Białkowskiego. Szczerze powiem że nie raz czułem sie jak w jakiejś jednej wielkiej fikcyjnej firmie, do biura wpadali jacyś ludzie podajacy sie za prezesów, policja, kilku podejrzanych ochroniarzy .. A to tyllko jedno z wielu spostrzeżeń Pozdrawiam,

Tomborlew

Co to znaczy dobra firma? Polski Prąd to tak naprawdę pochodna Energi dla Firm czyli nic ciekawego. Jeżeli ktoś szuka pracy najpierw powinien poczytać neta. Co tam mamy ? "Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał spółkę Polski Prąd......." "22 czerwca 2017 r. zostało wszczęte z urzędu postępowanie administracyjne w sprawie cofnięcia koncesji na obrót energią elektryczną udzielonej przedsiębiorcy Polski Prąd i Gaz Sp. z o.o." Jeżeli ktoś ma po czymś takim chce pracować w takiej firmie, to jego wola. Generalnie firma jest bardzo źle postrzegana na rynku ze względu na oszukańcze praktyki handlowców. Energię można sprzedawać. Ja robię to szósty rok i naprawdę zarabiam przyzwoite pieniądze. Doszedłem do etapu gdzie KUPUJĘ energię dla moich Klientów ! Kto da mniej ? 225 zł /MWh ? Stanowczo za drogo ! Dziękuję za taką ofertę. W ubiegłym tygodniu dostałem 214,40 zł zł na 2 GWh. Kupujący jest bardzo zadowolony, a handlowcy konkurencji stoją za płotem.... Jak ktoś chce poklikać to mam konto na gmail

Ona
@Tomborlew

Tomborlew - polecam czytać ze zrozumieniem.. Polski Prąd S.A., to nie to samo co Polski Prąd i Gaz Sp. z o.o.

zaległośc

Nie płacą kasy na czas.... uważajcie na ta firmę

Daniel

Zdania na temat firmy Polski Prąd S.A są bardzo podzielone. Zastanawiam się dlaczego tak jest, że są tak różnie odbierane warunki w firmie. Dla mnie praca spoko, atmosfera fajna ale ja generalnie lubię i umiem pracować!

sassss

Nie polecam dno jakich mało do samego początku Polski Prąd był skazany na porażkę zarządzany przez nieudolnego" zarzadzającego"PO, który wszystkie swoje dotychczasowe firmy zniszczył..... PP niestety nie dba o ludzi...Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Zły

Jedna wielka ściema, n i e poleca, a reszta komentarzy to smutna próba wpłynięciu na ludzi.. Same problemy teraz tylko mam przez pracę tam..

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A