Opinie o WB Staffing w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WB Staffing. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WB Staffing o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WB Staffing w Warszawa

Anonim Nowy wpis

Złożyłem CV do ogłoszenia z Olx. Gość z rekrutacji dzwoni do mnie 4 razy, każdy telefon po kilku dniach przerwy. Po pierwszym telefonie odmówiłem tłumacząc że mam lepsze warunki pracy. Przy ostatnim 4 telefonie mówię mu po raz kolejny że już dzwonione było a ten do mnie gada "aa to już wiem, bo pan mówił że godzin za dużo, widzę że Pan ma doświadczenie ale skoro Panu się robić nie chce to ja szukam dalej" a nic takiego miejsca nie miało. Ogólnie mnie rozbawił i musiałem to napisać no bo niezły (usunięte przez administratora) ????????

Jak wygląda sprawa grafiku w WB Staffing. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ja Nowy wpis

W samym WB Staffing pracujesz zadaniowo. Musisz zamknąć swoje tematy dzienne i tyle. Nie ma tak że musisz być od 7 do 15. Dla mnie to duży plus

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w WB Staffing?

WB gość Nowy wpis

Rekrutacja zależy od projektu. Jeśli szukasz pracy jako specjalista np IT, będziesz miał przynajmniej 2 etapy, w przypadku pracownika produkcji rekrutacja będzie zdalna i tego samego dnia dowiesz się czy otrzymałeś pracę. Jeśli szukasz pracy za granicą, dobrze jest znać podstawy języka np. Angielskiego. Czyli standard :)

Witam czy ktoś już pracuje w Austrii Graz produkcja pakowanie mięsa? Proszę o kilka słów o tej pracy i miejscu zamieszkania. Dziękuję z góry ????

Adrian
@Anna

Rozważasz aplikowanie właśnie na to stanowisko za pośrednictwem agencji WB Staffing? Jestem ciekaw, dlaczego akurat oferta tej agencji Cię zainteresowała. Mogłabyś napisać?

Borys
@Anna

Pokoje 2 osobowe, praca fizyczna w zakładzie mięsnym, w większości załadunek kontenerów oraz mycie pojemników ok.20 kg sztuka.

???
@Borys

a ile placa?

Kasjer

Zaprosili mnie na rozmowę na 13:30 (taj jak mi pasowało). Wszystko punktualnie, nie musiałem czekać, pomogli wypełnić formularze, szybko zacząłem pracować-na czym mi zależało. Potem w trakcie kolejnego miesiąca znalazłem lepszą robotę - nie było problemu z rozwiązaniem dotychczasowej umowy z końcem miesiąca. Zapłacili na czas, każd złotówka się zgadza i UWAGA, WAŻNA INFORMACJA: rzeczywiście płacą za każdą przepracowaną godzinę, w tym za 1 dzień, który wielu nazywa "szkoleniowo-obesrwacyjnym" i nie płaci! Pod koniec ładnie podziękowałem, dali mi namiary że jakbym kiedyś potrzebował to z kim mam się kontaktować. Agnecja naprawdę w porządku, bardzo sympatyczni i uczciwi ludzie. Gorąco polecam każdemu, kto poszukuje pracy i kasy na już i nie chce być oszukany.

Pytali gdzie wczesniej pracowałem, jak mi się pracowało, co najbardziej lubiłem w tej pracy a czego nie i dlaczego już nie pracuje tam. I powiedzieli że traktują mnie poważnie i chcieliby żeby ja tez poważnie podszedł do sprawy.

taktoja

planuje ktoś podjąć współpracę z WB w najbliższym czasie

Jak wygląda ścieżka awansu w WB Staffing?

Annon

Chodzi o pracę w biurze czy na wyjazdach?

Jan

Praca jest pomoc na zakładzie mięsnym w Austrii czy ktoś jedzie? Może był jakie wrażenia z tej pracy?

Adrian
@Jan

Jesteś zdecydowany na taki wyjazd? Ja też chciałbym dowiedzieć się jakie są warunki zakwaterowania i czy koordynator jest pomocny jeśli chodzi o załatwianie spraw na miejscu. Daj znać jeżeli poznasz szczegóły.

Borys
@Jan

Byłem, w sumie firma godna polecenia. Praca dosyć ciężka ale jeśli ma się troche siły to było ok.

Karol 12

Witam.czy ktoś pracował na produkcji wyjazd z firmą WB Staffing?

@Karol 12

Ja niestety nie, ale też interesują mnie jakieś szczegóły tej pracy. Widziałam, że mają kilka ofert: http://www.wbstaffing.com/dla-pracownika/oferty-pracy.html. Jakie konkretnie stanowisko by Cię interesowało?

Grzegorz

Możecie podpowiedzieć kilka wskazówek dla chętnego do pracy w firmie? Jaka atmosfera? Jakieś benefity?

qwerty

Witam pracuje ktoś w Rosji jako rzeźnik? Ile zostaje na miesiąc do odlozenia i na miesiąc do odlozenia plus nadgodziny?

Agata

@tomek a jesteś pracownikiem WB Staffing? Możesz opisać swoją współpracę z firmą nieco dokładniej? Co oceniasz jako plus zatrudnienia, co uważasz, że powinno się zmienić? Wszelkie konkrety będą na miarę złota i przydadzą się forumowiczom szukającym pracy w Warszawie.

tomek

Pani Karolina, ktora tam pracuje bardzo fajna babka! Z nią bez owijania w bawełne same konkrety ze wiadomo o co chodzi. Zawsze cos zaradzi

Agata

@Danka to bardzo cenna informacja. Jeżeli znajdziesz w najbliższym czasie wolną chwilę, to forumowicze będą wdzięczni za kilka słów i informacji o tym,jakie plusy aktualnie odnajdujesz w zatrudnieniu w WB Staffing.

Agata

@Danka czy po wyjeździe mąż nadal miał takie zdanie? WB Staffing nadal ma wiele ofert pracy na pewno potencjalni pracownicy chcieliby usłyszeć czy po zakończeniu projektu odczucia z warunków pracy nadal były pozytywne.

@Danka
@Agata

AGATA: nie mam teraz dłuższej chwili żeby pisać ale jak najbardziej TAK - dalej tam pracuje, teraz też z moim bratem, oceniamy ich bardzo dobrze. Trzeba przyznać, że ta agencja jest w porządku.

Danka

Bardzo sprawna agencja. Wystąpiły problemy z projektem , na który miał jechać mąż i zadzwonili, powiedzieli co i jak, przeprosili i zaproponowali inne prace tak,że mąż normalnie pojechał i tak samo jest zadowolony. Muszę przyznać, że jak narazie zasłużyli na OK.

Danka

To prawda, sporo sprawdzają i czekac trzeba, ale jak dobrze pójdzie to w maju z nimi wyjade.

Tadek

witam, pracowałem na 3 projektach u nich i też mogę polecić. Praca, warunki etc naprawdę dobre tylko jeden minus: strasznie duże wymagania mają. Powiem szczerze, że na tyle lat pracy i miejsc zatrudnienia chyba jeszcze nikt tak nie przetrzepał mojego CV, opinii u poprzednich firm i pozostałych papierów... Oj ciężko było dogodzić. Ale za takie kwoty - rozumiem, wybaczam i pozdrawiam :)

Gregorio

Witam, potwierdzam że firma jest ok a nawet bardzo OK. Wygląda to mniej więcej tak: stawki i warunki na miejscu - za granicą -w porządku, wszystko się zgadza z ustaleniami a to już dla mnie duży PLUS bo potrafiło z tym bardzo różnie bywać... W sumie dopiero zaczynam współpracę (niecałe pół roku jestem) ale naprawdę wygląda to dobrze, a mam porównanie bo to nie jest pierwszy mój międzynarodowy pracodawca. Warunki finansowe uważam (na podstawie przypadku swojego i pozostałych kolegów z mojego teamu) za raczej konkurencyjne (znamy rynek i jesteśmy tu zadowoleni). Poza tym sytuacja stałych pracowników mówi sama za siebie i jest chyba (moim zdaniem) najlepszą informacją zwrotną. Kogo bym nie zapytał to raczej wszyscy trzymają kciuki żeby projekt jak najdłużej trwał. A ręczę że nie wszędzie tak jest. Generalnie polecam, zwłaszcza dla doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów bo po swoim i kolegów przykładach widzę, że można bezpiecznie zarobić.

antoś

witam posiadam 10 letnie doświadczenie jako operator maszyn multivac,i przeszkolenie w zakresie HCCP i wiele innych.pracowałem przy pakowaniu mięsa drobiu,wołowiny,wędlin ,wędzonek.nie znam żadnego języka czy mam szanse o prace za granicą? prosiłbym o jakiekolwiek informację na email misiek12584@wp.pl z góry dziekuje:)

Zostaw merytoryczną opinię o WB Staffing - Warszawa

• Jak się pracuje w WB Staffing?

Zobacz opinie na temat firmy WB Staffing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WB Staffing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WB Staffing?

Kandydaci do pracy w WB Staffing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WB Staffing