Opinie o Zanam Legmet w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zanam Legmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zanam Legmet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanam Legmet w Legnica

Mariusz Nowy wpis

Czy są przyjęcia do ZANAMU w Legnicy w chwili obecnej? Jak wygląda rekrutacja, bo chciałbym się przyjąć. A kobiety też przyjmują na produkcję? Z żoną szukamy pracy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zanam Legmet?

Zażenowany

Czy ktoś z kierownictwa w końcu zauważy majstra Arturka z kolczykiem jak mobbinguje innych pracowników? Ilu już przez niego odeszło. Wstyd zatrudniać takiego delikwenta.

Załam
@Zażenowany

Widze, że nie tylko ja miałem z nim na pieńku...... podobno ma układu z kim trzeba i jest nietykalny

Mario
@Załam

Z jakiego powodu miałeś z nim zatarg????

Zalam
@Mario

Bez powodu, to taki człowiek ze niszczy każdego. Dziwne że sam pan maksymczyk tego nie widzi ile się przez niego osób zwolniło. A ci co zostali to się zastanawiaja nad pozwem zbiorowym o mobbing.

... Nowy wpis
@Zażenowany

A ten dalej szuka ofiar. Ale pamiętajcie karma wraca. Ten człowiek jest nieszczęśliwy dlatego innych tak prześladuje w pracy. Jak w (usunięte przez administratora) Szkoda że naprawdę wszyscy udają że nie ma problemu. A wszyscy wiedzą. Jego fuchy w godzinach pracy itd.

Stary

Ile dają na magazynie? Jest ogłoszenie.

Młody

4000-4200 brutto

jozio
@Stary

Nie idz do Zanamu. Nieudolna kadra kierownicza obrzydzi ci pracę w tej firmie dość szybko a informacje z Huty Miedzi Legnica o dwu lub trzykrotnie większych dodatkach dobiją totalnie.

hary
@jozio

100% racji

mario
@Młody

na Polkowicach w 2021 zaczynalem od 2900 jako tokarz ...porazka

Młody Nowy wpis

Słabo.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zanam Legmet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Andrzej Brańka

W miesiącu czerwcu wysłałem prośbę o zarobkach do działu płac Zanam w Polkowicach , w latach 1973 do 1979 r potrzebne do ZUS w sprawie emerytury ,do tej pory ZUS wstrzymuje mi z decyzją do pobierania świadczeń emerytalnych

Wie może ktoś kiedy będą płacić nam w końcu te wczasowe.

Loko

Odnośnie złapania mistrza (Loczek) zmianowego na bramie w stanie wskazującym w HMG... Kara Boża... Woził się na ludziach, podpierdalacz, złodziej i do tego alkoholik. Panowie w białych kaskach, zastanówcie się kogo robicie Mistrzem!!! Ten człowiek jest niegodny zajmowanego stanowiska!!! Obudźcie się w końcu i przejrzyjcie na oczy!!! JEZELI przywrócicie go na stanowisko, czy dacie gwarancje zwykłemu Kowalskiemu że go też wybronicie?! Gdyby miał honor to sam by uciekł na ZWRy ale czy świnia ma honor?! Zróbcie z nim porządek oraz z innymi alkoholikami bo kiedyś może dojść do nieszczęścia... Pijany majster to zagrożenie nie tylko dla pracownika ale i dla pracodawcy!!!

Oczekujący

Jak tam panowie w oczekiwaniu na podwyżki? Dostają jak co roku (usunięte przez administratora) ? To już jest cyrk cyrkiem. Najlepsze jak kierownik mówi idź do lekarza bo nie ma roboty a drugiego zwalnia za chorobowe.????

Jerzyk

Jerzyk pracowałem w Legmecie 5 lat 1978/1983 pozdrawiam

Fizyczny

Czy ktos wie czy dzis placili jubileusz zakladu

hmg

związki popierają kierowników swoich związkowców aby płacili składki nie walczą o prawa pracownicze nie obchodzi ich nic bo mają ciepłe stołki kto ma dbać o dobro załogi - związki w firmie rządzą związki a nie prezesi......

BGHH

wystarczy być czyimś znajomym i jesteś zatrudniony,można nic nie umieć wystarczy siedzieć cicho ,słuchać muzyki tak 8 godz,dziennie jeden papier przewrocić i lecą 5-6 tys

Pracownicy

Ktos cos wie czy dzis bedzie platne wczasowe.

Dddddd

Jak nie chce Ci sie wysilać i wystarczy Ci najniższa krajowa plus jakis ochłap to tam możesz sobie siedziec 8h i nic nie robić bo Cie nie wywala. A jak podskoczą, albo sie premia nie spodoba to do lekarza na 3 miesiące i jakos się kręci. Spokojna przyszłośc, stałe zatrudnienie, zero stesu, bo nie trzeba sie niczym przejmować, ale słabe pienìądze, a jak pokażesz że umiesz wiecej to tylko będą to wykorzystywać. Zarobki sa takie same nieważne czy coś potrafisz czy jesteś skończonym (usunięte przez administratora)i na niczym Ci nie zależy. Chyba że jestes z rodziny kogos na stołkach wyżej, to wtedy inna bajka. Duzo niepotrzebnych stanowisk na ktorych robi sie dużo zamieszania i utrudniania życia tym najniżej, ale to sa własnie rodzinne krzeselka. Ogolnie jak w muzeum, straszna komuna i tak jak bylo tam w momencie gdy ten zaklad powstal to dalej sie to wszystko tak samo odbywa albo nie odbywa. Rysunki kserowane od 40 lat z błedami, na ktorych juz wszystko zamazane. A wysilic sie i narysowac to jeszcze raz i naniesc poprawki? Po co. Taka mentalnosc ludzka. W innych zakladach jak bedziecie sie starać to zostaniecie bardziej docenieni. Nie polecam i ciesze sie ze odeszlem z tej firmy. A z tego co slyszalem to teraz jest tam jeszcze gorzej.

Iza

Czy firma ma więcej plusów czy minusów ?

Ciekawy

Jakie zarobki są na dziale mechaniczym Legnica ? Stanowisko Ślusarz Spawacz ?

nie przyjmuj się do zanamu

procedury,etyka ,zatrudnienie,ktoś od wielkiego BEZPIECZEŃSTWA i strat,jakości,jeden bajer dla naiwnych i zamiatanie wszystkiego pod dywan tak rządzą w zanamie związkowi zarządzający a ponad dwie setki ludzi zwiały bo nie było etycznie haha.......

Artur

Wiecie coś o pracy w firmie? Czy prowadzone są rekrutacje i warto teraz aplikować?

nie do zanamu
@Artur

przeczytaj drugie forum opinie o zanamie - polkowice ,szukaj pracy w zh.hutach ,czy pebece itd.omijaj zanam bo będziesz żałowal

Niech ktoś w końcu się obudzi i zobaczy jak dzielą kase w Legnicy bo od paru lat jedne i te dame osoby dostają maxa a reszta ochłapy. Różnice w stawkach są masakr kyczne dostają ludzie majstra .A kierownicy to tolerują i mają to gdzieś

elon

jak ci nie pasuje to się zwolnij

KOTWY
@elon

TAK MÓWIĄ ZWIĄZKI W ZANAMIE OD KILKU LAT JAK NIE PASUJE TO SIW ZWOLNIJ!!!!!! A ZWIĄZKI JAK DZIAŁAJĄ DLA KOGO?????

Mirosław
@KOTWY

Jesteś osobą, która pracuje obecnie w firmie Zanam Legmet? Jeżeli tak to pozwól, że zadam pytanie związane z tym pracodawcą. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy firma daje możliwości zatrudnienia osobom bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego? Odpowiedz, proszę, czy wiesz coś w tym zakresie.

D
@elon

Sam się zwolnij (usunięte przez administratora)

Hmg
@KOTWY

Powinny dla Nas :-) ale wszyscy wiemy jak jest :-( wszystkie Związki " siedzą w kieszeni prezia" i mamią Nas obietnicami bez pokrycia !!! Czas zostać pracownikiem niezrzeszonym :-)

patologia
@Hmg

związki popierają szefów związkowców aby płacili składki nie walczą o prawa pracownicze nie obchodzi ich nic bo mają ciepłe stołki kto ma dbać o dobro załogi związki w firmie rządzą związki a nie prezesi......

okey
@Mirosław

były z tm

ostrzegam nowych nie pchajcie się do bagna TM zarobki cienkie jeszcze wielkie halo ze zwolnieniem,skubią na premiach ,zero podwyżek tylko dla donosicieli(usunięte przez administratora)porażka gorzej niz w kopalni

Zostaw merytoryczną opinię o Zanam Legmet - Legnica

• Jak się pracuje w Zanam Legmet?

Zobacz opinie na temat firmy Zanam Legmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zanam Legmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zanam Legmet