Małopolskie Centrum Profilaktyki

O nas

Wartości

W MCP szczególną uwagę poświęcamy zbudowaniu relacji z Klientem, którą traktujemy jako fundament niezbędny do wdrożenia zmiany. Aby zmiana była trwała i przynosiła efekty muszą za nią stać ludzie i ich doświadczenie, dlatego nasz zespół składa się ze specjalistów wielu dziedzin, którzy wspólnie tworzą strategię wsparcia dla Klienta. Strategia ta pozwala skupić się na najważniejszych celach przez co pozytywnie wypływa na efektywność prowadzonej przez niego Organizacji. Utrzymanie koncentracji jednostki i zespołu na realizacji celów Organizacji poprzez poprawę kompetencji oraz świadomości realizowanych działań – to motto w naszej pracy.

Misja

To ludzie decydują o tym jak kształtuje się ich otoczenie: praca, dom, lokalna społeczność. Od jednostki, poprzez rodzinę, aż po organizacje. Niestety, w ponad połowie przypadków osoby uczestniczące w życiu Przedsiębiorstwa, Społeczności, Rodziny nie mają tej świadomości. Misją MCP jest pomoc w budowaniu strategii służących rozwojowi społeczności lokalnych, podnoszeniu wyników biznesowych przedsiębiorstw oraz wsparciu w indywidualnym rozwoju jednostki poprzez wzmacnianie postaw, rozwój kompetencji oraz ich praktycznego zastosowania.

Zespół Małopolskiego Centrum Profilaktyki cechuje indywidualne i fachowe podejście do wielu problemów, z którymi boryka się współczesne społeczeństwo. Interdyscyplinarne podejście pozwala nam kompleksowo zająć się problemem, z którym przychodzą Państwo do naszego Centrum. Wspieramy zarówno klientów indywidualnych, w każdym wieku, jak i klientów biznesowych, managerów, handlowców, prezesów przedsiębiorstw, pracowników korporacji, czy administracji. Pomożemy Państwu uporać się z problemami codziennego życia osobistego oraz zawodowego takimi jak: wypalenie zawodowe, brak umiejętności komunikacji w zespole, brak umiejętności radzenia sobie w kryzysie prywatnym i zawodowym, brak umiejętności organizacji czasu. Pomożemy również odkryć Państwa naturalne umiejętności i predyspozycje, które pomogą to osiągnąć.

Małopolskie Centrum Profilaktyki